خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان یه عده جوگیر میشن میگن اره تو این مدت با پایه ضعیف میشه رتبه دو رقمی شد در صورتی که همین اقایی که (saeed79) میگه تو این شش ماه میشه دو رقمی شد تو ویسشونم گفتن اینقدر پایه رو خونده بودن که تو یه هفته برنامه قلم چی بودجه بندیش تموم میشد خب این یعنی چی؟؟ یعنی پایه بسیار عالی تازه با این پایه عالی هم رتبه دو رقمی نشدن ... اگه بتونیم این سختی کنکورو درک کنیم شاید خیلیا شش سال پشت کنکور نمونن و همون اول قضیه رو تموم کنن .. پذیرفتن شرایط خیلی مهمه و اینکه بدونین این مسیر واقعا سخت و طاقت فرساست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دیدت به چهار تا تشکر سه تا رای منفی نباشه رتبه برتر دیدم یه نکته گذاشته ۳۰ تا تشکر خورده مردم ما عقلشون به چششونه منم شما رو قضاوت نمی کنم شاید منم جات بودم غرور منو لهم کرده بود نیازی نیس با من کتابی حرف بزنی من همه مدل از تیپ شخصیت شما دیدم. منت هم نزار میتونی جواب ندی و گنگتو بالا نگه داری .
      تشکر های رتبه برتر چه ربطی داره عزیز دل
      شما با این که جای من نیستی ولی غرور از صفحه گوشیت داره میپاشه بیرون
      بله من با دوستام و کسایی که احترام نگه میدارن کاملا خودمونی صحبت میکنم . دلیلی نداره با شما مثل دوستای صمیمیم صحبت کنم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naznaziasal نمایش پست ها
      الان یه عده جوگیر میشن میگن اره تو این مدت با پایه ضعیف میشه رتبه دو رقمی شد در صورتی که همین اقایی که (saeed79) میگه تو این شش ماه میشه دو رقمی شد تو ویسشونم گفتن اینقدر پایه رو خونده بودن که تو یه هفته برنامه قلم چی بودجه بندیش تموم میشد خب این یعنی چی؟؟ یعنی پایه بسیار عالی تازه با این پایه عالی هم رتبه دو رقمی نشدن ... اگه بتونیم این سختی کنکورو درک کنیم شاید خیلیا شش سال پشت کنکور نمونن و همون اول قضیه رو تموم کنن .. پذیرفتن شرایط خیلی مهمه و اینکه بدونین این مسیر واقعا سخت و طاقت فرساست
      اینجا یار کشی نمیکنیم اگه موافقی یا مخالف رای بدین و نظرتون و بدون هیچ سمت و جهتی بدین ممنون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naznaziasal نمایش پست ها
      نه با پایه ضعیف قرار نیست کسی تک رقمی بشه !
      من هم نگفتم کنکور آسونه برید حال کنید . توی مصاحبه ام و تمام حرف هام گفتم کنکور رو الکی پیچیده نکنید . ۱ سال قراره با برنامه کانون پیش برید و روتین تست بزنید با یه میانگین ۴۰ ساعت . این به موفقیت ختم میشه . نه اینکه ۲ سال نخونید و با با یه بنر با هیپنوتیزم رتبه ۱ شوید ، جوگیر بشین ...
      ۲ تا موضوع رو درآخر واسه شما شرح بدم
      اول اینکه پشت کنکور موندن رو ملاک سختی کنکور نذارین . بله دانش اموز دارم ۱۱ سال پشت کنکوره ولی از بس نمیخونه به این وضع دچار شده نه اینکه کنکور سخت بوده
      دوم اینکه کنکور من ، حداقل یک چهارم حداکثر رتبه ای بود که انتظار داشتم . از ۱۱۰ نفر ورودی ۹۸ دندان اصفهان انگشت شمار ترازشون بالای ۷۰۰۰ بوده و تا دلتون بخواد میانگین ۶۳۰۰ همکلاسی منه . (۵۹۰۰ ازمون ۷ تیر هم دوست صمیمیمه)
      مقایسه دورقمی ها با وضعیت من واقعا اشتباهه
      در اخر هم اینکه هم ناامید کردن و هم امیدالکی دادن به کنکوری ها بزرگترین اشتباهیه که هرکسی میتونه انجام بده

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب ماه اول "مرور" 17روز گذشت
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر چند با پایه خوب در مدت زمان معقول میشه نتیجه معقول گرفت.
      ولی خوش خیالی هست اگه فکر کنیم کسی که یک رقمی و دو رقمی شده یکسال آخر نشسته خونده.
      دست کم از دهم هم شروع کرده باشه. دهمو خونده تستاشو زده. تابستون درسای اصلی یازدهمو خونده تستهاشو زده و ...
      در واقع این زمانها فقط اینا دارن درسها رو مرور میکنن و رفع اشکال میکنن.
      حالا این وسط چند نفری هم ممکنه با پایه و هوش خوب و پشتکار خوب بتونن رتبه های نسبتا خوبی بیارن.
      ولی حقیقت این هست الان خانواده ها از خیلی قبل تر برای بچه هاشون هدف گذاری میکنن.
      حتی دیده شده برای دقت و سرعت در تست زدن کلاس گل دوزی هم فرستاده شدن
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تسلیم شدن و نقش قربانی رو بازی کردن ساده ترین کاری هست که میشه انجام داد
      کاری به شدن و نشدنش ندارم چون هر دو ممکنه پس اگر به نتیجه ی طرز فکر نگاه کنیم بهتره :
      وقتی یکی یک هدف قابل دسترس رو برای زندگیش انتخاب میکنه ( حتی اگر خیلی سخت باشه رسیدن بهش ) دو جور می تونه فکر کنه :
      1.فکر کنه که نمیتونه به هدفش برسه و هزارتا نمونه و دلیل منطقی برای قانع کردن خودش پیدا کنه ! این شخص بدون این که فرصتی به خودش بده تسلیم شده و نتیجه اش هم مشخص هست . و همیشه هم در زندگیش قربانی هست و از عالم و آدم میناله !
      2.فکر کنه که میتونه به هدفش برسه و نمونه و دلیل های منطقی برای شدنش پیدا کنه . این شخص فرصت این رو داره که راهی رو بره که خیلی ها نرفتند ! اگر شد که خب چه عالی و اگر هم نشد که کلی تجربه ی جدید داره و بعدش هم کلی راه های جدید هست که میتونه بره و کلی ایده های جدید داره که میتونه زندگیش رو باهاشون بهتر کنه . اگر صلاح دید باز هم وقت میذاره برای همون کار اگر نه که راه دیگه ای برای رسیدن به اهدافش انتخاب میکنه .
      در صورتی که گروه اول در یک تله ی ذهنی گیر میفتند و اعتماد به نفسشون کم میشه . همیشه شاکی هستند ولی نه برای رسیدن به هدفشون تلاش میکنن و نه دیگه ازش دل میکنن ! اینا نتیجه ی همین افکار محدودکننده هست و باید از شرشون خلاص شد .
      اگر کسی نخونده باشه ولی درس خوندن بلد باشه و روش مطالعه ی خودش رو پیدا کرده باشه و کنکور رو هم خوب شناخته باشه می تونه به رتبه های فوق العاده ای دست پیدا کنه
      اگر کسی نخونده باشه و روش های مطالعه اش رو هم پیدا نکرده باشه باید شروع کنه و روش های خودش رو پیدا کنه و شناختش رو هم از کنکور زیاد کنه و بیفته رو دور و هر روز کارهاش رو بررسی کنه و ببینه چطوری میتونه خودش رو از بقیه جلو بندازه ! این شخص هم فقط خدا میدونه به چه رتبه هایی می تونه برسه و محدودیتی وجود نداره !
      موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dmz.official نمایش پست ها
      تسلیم شدن و نقش قربانی رو بازی کردن ساده ترین کاری هست که میشه انجام داد
      کاری به شدن و نشدنش ندارم چون هر دو ممکنه پس اگر به نتیجه ی طرز فکر نگاه کنیم بهتره :
      وقتی یکی یک هدف قابل دسترس رو برای زندگیش انتخاب میکنه ( حتی اگر خیلی سخت باشه رسیدن بهش ) دو جور می تونه فکر کنه :
      1.فکر کنه که نمیتونه به هدفش برسه و هزارتا نمونه و دلیل منطقی برای قانع کردن خودش پیدا کنه ! این شخص بدون این که فرصتی به خودش بده تسلیم شده و نتیجه اش هم مشخص هست . و همیشه هم در زندگیش قربانی هست و از عالم و آدم میناله !
      2.فکر کنه که میتونه به هدفش برسه و نمونه و دلیل های منطقی برای شدنش پیدا کنه . این شخص فرصت این رو داره که راهی رو بره که خیلی ها نرفتند ! اگر شد که خب چه عالی و اگر هم نشد که کلی تجربه ی جدید داره و بعدش هم کلی راه های جدید هست که میتونه بره و کلی ایده های جدید داره که میتونه زندگیش رو باهاشون بهتر کنه . اگر صلاح دید باز هم وقت میذاره برای همون کار اگر نه که راه دیگه ای برای رسیدن به اهدافش انتخاب میکنه .
      در صورتی که گروه اول در یک تله ی ذهنی گیر میفتند و اعتماد به نفسشون کم میشه . همیشه شاکی هستند ولی نه برای رسیدن به هدفشون تلاش میکنن و نه دیگه ازش دل میکنن ! اینا نتیجه ی همین افکار محدودکننده هست و باید از شرشون خلاص شد .
      اگر کسی نخونده باشه ولی درس خوندن بلد باشه و روش مطالعه ی خودش رو پیدا کرده باشه و کنکور رو هم خوب شناخته باشه می تونه به رتبه های فوق العاده ای دست پیدا کنه
      اگر کسی نخونده باشه و روش های مطالعه اش رو هم پیدا نکرده باشه باید شروع کنه و روش های خودش رو پیدا کنه و شناختش رو هم از کنکور زیاد کنه و بیفته رو دور و هر روز کارهاش رو بررسی کنه و ببینه چطوری میتونه خودش رو از بقیه جلو بندازه ! این شخص هم فقط خدا میدونه به چه رتبه هایی می تونه برسه و محدودیتی وجود نداره !
      موفق باشید
      خیلی زیبا این تاپیک و توضیح دادی ازت ممنونم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن