خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      وقتی که هر گروه نمیتونن طرف مقابلو توجیه کنن اصلا بحث کردن فایده نداره ، اصلا به نظرم اگه کسی مخالفه حق ورود به این تاپیکو نداره که همش بیاد رو پست همه دکمه مخالفت فشار بده ، باشه اقا ما از وجود شما محققا و روشن فکرا آگاهیم...
      سلبریتیای امریکا ، اردشیر زاهدی و خیلیای دیگ از اپوزوسیون صداشون ازین بابت دراومده و ناراحتن اونوقت یه بنده خدای ۲۰ ۲۱ ساله نشسته اونور برای ما تحلیل میده ، گودرزو به شقایق ربط میده .
      این ادم هیچ اعتراضی به حضور غیرقانونی امریکا و هزاران پایگاهشون تو منطقه و جاهای دیگ جهان نمیکنه چون اون ابرقدرته ولی ما برای امنیتمون حضور مستشاریمون تو سوریه و عراق باید زیر سوال بره و این توهمو دارن که پول اینارو ورمیدارن میبرن مفت میریزن تو حلق خارجیا. نمیدونن تو خاورمیانه ای زندگی میکنن که از صبح ک پا میشن خبر انفجار انتحاری و حمله فلان گروه و ترور فلان ادمو تو افغانستان و پاکستان و عراق و ..‌ رو میشنون... و قدر این این امنیتو نمیدونن.
      فقر و فساد و گرونی بنزین و فلان هم مسئولش کس دیگه ایه... همونا که الان رای مخالف میدن همونان ک تو تاپیک انتخابات ۹۶ برای پرزیدنت محبوبشون خودشونو مجرور کردن .. حالا میخوان سپاه قدس که کلا فرامرزی کار میکنه بیاد جواب گرونی بنزینو بده بهشون.
      موافقم ، چون نظرات کاملا مخالفه ، بحث به جایی نمیرسه ‌.
      ان شاءالله همگیمون عاقبت بخیر بشیم .
      stars can't shine without darkness

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من به نظرات همه احترام میزارم و به چند آیه از قرآن اشاره میکنم

أكْثَرُهُمْ لا يُؤْمِنُون ( اکثرشان ایمان نمی آورند)
      أكْثَرُهُمُ الْفاسِقُون ( اکثرشان فاسقند )
      أكْثَرُهُمْ لا يَعْقِلُون ( اکثرشان عقل ندارند)
      أكْثَرَهُمْ لا يَعْلَمُون ( اکثرشان علم ندارند)
      أكْثَرَهُمْ_يَجْهَلُون ( اکثرشان جاهلند)
      أكْثَرُهُمُ الْكافِرُون ( اکثرشان کافرند)
      أكْثَرُهُمْ كاذِبُون ( اکثرشان دروغ گویند)
      أكْثَرُهُمْ مُشْرِكينَ ( اکثرشان مشرک هستند)
      أكْثَرُهُمْ فَهُمْ لا يَسْمَعُون ( اکثرشان گوششان بدهکار نیست)و…

بووووس به قرآن *_* این چندتا آیه رو میدوستم ^-^
      مردم زمانه ات را با گواه قرآن بشناس

صلوات بفرستید
      بحثاتون بی فایدس

دوست باشید باهم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      اونجا اگه کسی کار خلاف قانون انجام بده مطمئنا دادگاهی میشه حتی یک چک زدن به کسی.
      در مملکت ما یک دختر نوجوون به جرم آب بازی با تفنگ آبپاش با اون وضع میگیرن. بعد یکسری افرادو به عنوان همسایه میارن میگن اینها با سرو صداشون مزاحم ما بودن. بعد مشخص میشه همه از پایگاه بسیج برای مصاحبه اورده شده بودن. کدومشون حساب پس دادن به خاطر شهادت دروغ ؟
      مصاخبه پخش میکنن در صدا و سیما که همه راضی هستن از فیلتر تلگرام بعد مشخص میشه همه فیلمها بریده شده.
      شما در این دعواهای انتخاباتی ببینین چقدر دزدی ها رو میشه کدومشون حساب پس میدن.

هیچ جای دنیا دین از سیاست جدا نیست
      منتها بقیه بلدن چجوری پنهان کاری کنن
      وقتی میگم برید پروتکل های یهود رو بخونید واسه همینه
      آمریکا رو فراماسون ها میگردونن
      توی پروتکل های یهود هم عینا نوشته شده که فراماسون ها ساخته یهود هستند
      اینکه فراماسون ها مسئول تحقق آرمان های صهیونیست ها هستند
      یه بار تا حالا فکر کردین که چرا از بین این همه کشور ، آمریکا باید سپر اسرائیل بشه؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      هیچ جای دنیا دین از سیاست جدا نیست
      منتها بقیه بلدن چجوری پنهان کاری کنن
      وقتی میگم برید پروتکل های یهود رو بخونید واسه همینه
      آمریکا رو فراماسون ها میگردونن
      توی پروتکل های یهود هم عینا نوشته شده که فراماسون ها ساخته یهود هستند
      اینکه فراماسون ها مسئول تحقق آرمان های صهیونیست ها هستند
      یه بار تا حالا فکر کردین که چرا از بین این همه کشور ، آمریکا باید سپر اسرائیل بشه؟؟؟
      والا پروتکلایه یهودو تو شبکه چهار نشون داده یا شبکه قران؟ شبیه نازی هایی شدیم که بخاطر تبلیغاته سیاسی داخل کشورشون از بچگی بهشون اهدافه سیاسی القا کردن درمورد اینکه چرا امریکا شده سپر یهود چون امریکا کشور سرمایه داریه که رو دسته سرمایه داراش که اغلب یهودن میچرخه قضیه یهودهم خیلی پیچیده تر از اون پرتکل هاییه که خوندی اون پرتکلی که گفتی هم من دو سه سال پیش درموردش یچیزایی خوندم بیشتر حالت افسانه و ریشه تو باورایه یهود داره انقدر زیادو خفن بود که الان واقعا میترکه مغزم بخوام همشو بگم هم اینکه جزییاتشو یادم نمیاد ضایع میشه حرفت تا حدی درسته ولی خیلی جوگیری شدی متنت یجوری خنده داره باور کن انققدر دنیا جایه کثیفیه که دوست داشتم جمهوری اسلامی ذره ای به مردمش اهمیت میداد ذره ماها واسش مهم بودیمو به فکر مردم بود تا بگم دستش درد نکنه کهجلو امریکا وایساده شاید مسخره باشه ولی حتی بنظر من جمهوری اسلامی هم خودش ساخته خدمت گزار یه عده دیگه بوده که الان نمیخوای سربه تنش باشه میتونی تو تاریخ انقلاب خودمون ببینی تا بفهمی اگه دنیا نمیخواستو انقلابمون به نفعش نبود چقدر راحت میتونست جلویه انققلابمونو بگیره ولی انقلاب ما فقط ویرانی بود وسه مسلمانا و منطقه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

والا پروتکلایه یهودو تو شبکه چهار نشون داده یا شبکه قران؟ شبیه نازی هایی شدیم که بخاطر تبلیغاته سیاسی داخل کشورشون از بچگی بهشون اهدافه سیاسی القا کردن درمورد اینکه چرا امریکا شده سپر یهود چون امریکا کشور سرمایه داریه که رو دسته سرمایه داراش که اغلب یهودن میچرخه قضیه یهودهم خیلی پیچیده تر از اون پرتکل هاییه که خوندی اون پرتکلی که گفتی هم من دو سه سال پیش درموردش یچیزایی خوندم بیشتر حالت افسانه و ریشه تو باورایه یهود داره انقدر زیادو خفن بود که الان واقعا میترکه مغزم بخوام همشو بگم هم اینکه جزییاتشو یادم نمیاد ضایع میشه حرفت تا حدی درسته ولی خیلی جوگیری شدی متنت یجوری خنده داره باور کن انققدر دنیا جایه کثیفیه که دوست داشتم جمهوری اسلامی ذره ای به مردمش اهمیت میداد ذره ماها واسش مهم بودیمو به فکر مردم بود تا بگم دستش درد نکنه کهجلو امریکا وایساده شاید مسخره باشه ولی حتی بنظر من جمهوری اسلامی هم خودش ساخته خدمت گزار یه عده دیگه بوده که الان نمیخوای سربه تنش باشه میتونی تو تاریخ انقلاب خودمون ببینی تا بفهمی اگه دنیا نمیخواستو انقلابمون به نفعش نبود چقدر راحت میتونست جلویه انققلابمونو بگیره ولی انقلاب ما فقط ویرانی بود وسه مسلمانا و منطقه
      شما بیشتر جوگیر شدی
      حرفهات زیادی بویِ سی ان ان و بی بی سی میده
      خیلی تحت تاثیر قرار گرفتی : ))

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

دقیقا یه تئوری میگه انقلاب ساختگیه
      راست و دروغشو خدا داند

کار به بحث ندارم یه بنده خداییم که از جونش واسه مردم گذشته انقدر عزیزه کدوم یکی از اینایی که ادعاشون میشه حاضرن برن این همه سال مقاومت کنن؟
      فقط میشینن حکم جهاد میدن! ولی امثال سلیمانی که بدون حتی لباس درجه دار تو منطقه کنار سرباز و بقیه میجنگه کمیابه واسه همین انقدر برامون دردناکه شهادتش
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

باید ببینی ثروت آمریکا از کجا میاد؟ (بحثش مفصله)
      اینکه چند تا کشور بگن ما باهمیم با اینکه در عمل نشون بدن فرقش خیلیه
      این واسه من جای تعجب داره که هر وقت اسرائیل تهدید شد ، این آمریکا بود که واکنش نشون داد،حتی بعضی جاها خود اسرائیل ساکت نشست
      هیچ مطلق خوبی وجود نداره
      همینجا هم کلی از این دست های پشت پرده داریم
      من نمیگم اینجا همه چی خوبه ، که قطعا نیست ، ولی فرنگ () اون سرزمین رویایی که خیلیا تصور میکنن نیست

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گرچه سی ان ان هم با شهادت سردار تسلیم شده
      اما شما همچنان پافشاری میکنید
      یه چیزایی چند سال پیش خوندی تئوری طرح میکنی؟
      انقلاب ساختگیه ؟
      خدایا خودت بهمون رحم کن
      بعد اینقدر مخالفید اما به خوبی و خوشی توی کشور زندگی میکنید ؟ دستخوش واقعا : |
      من به جاتون بودم برای پناهندگی اقدام میکردم بهم فشار نیاد اینقدر ...

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها

شما بیشتر جوگیر شدی
      حرفهات زیادی بویِ سی ان ان و بی بی سی میده
      خیلی تحت تاثیر قرار گرفتی : ))
      دیگه الان کسی نیست نداند بی بی سی فارسی و بخشی از صدای امریکا و بخشی از اینترنشنال و..... بودجه و مجریاش از داخل تامین میشن خیلی عجیب بود که نمیدونین اینو
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 17 دی 1398 در ساعت 00:18

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روحش شاد و یادش گرامی .هزاران بار

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

صهیونیست ها بشدت روی اجرای پروتکل هاشون تعصب دارن
      واسه تک تک 24 تا پروتکل میتونم مثال بیارم که به طور کامل اجرا شدن
      نه تنها با مسلمان ها بلکه با مسیحی ها هم دشمنی دارن
      یه فیلمی بود که یه فرد یهودی توی خیابون های فرانسه قدم میزد و کلی مسخرش میکردن ، تو نت بزنید هست
      اصلا چرا باید فرانسه و انگلیس و آمریکا از تشکیل یه دولت مستقل برا یهود حمایت کنن؟
      چرا باید تو خود یهود ، علیه صهیونیست ها مخالف وجود داشته باشه؟
      افراد نمادگرایی هستن
      همون عدد 13 که برای ایرانی ها نحسه برای اونا مقدسه ، برید فیلم شبی با پادشاه رو ببینید ، میفهمید چرا (فیلم ساخت هالیوود هم هست)
      از زمان خشایار شاه کلی میگذره ولی اونا همچنان جشن پوریم رو هر سال برگزار میکنن...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کاش یه تعداد کمی از مسعولین بی غیرت مثل سردار میبودن اونوقت کشورمون یه چیز دیگه می شد

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چهل روز بعد از 13 دی میشه 22 بهمن. همین برای استثمار و بهره کشی از ناآگاهان کافیه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      دیگه الان کسی نیست نداند بی بی سی فارسی و بخشی از صدای امریکا و بخشی از اینترنشنال و..... بودجه و مجریاش از داخل تامین میشن خیلی عجیب بود که نمیدونین اینو
      تحلیلتون خیلی ساده لوحانه ست
      تویِ کشور خائن و منافق وجود نداره ؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      گرچه سی ان ان هم با شهادت سردار تسلیم شده
      اما شما همچنان پافشاری میکنید
      یه چیزایی چند سال پیش خوندی تئوری طرح میکنی؟
      انقلاب ساختگیه ؟
      خدایا خودت بهمون رحم کن
      بعد اینقدر مخالفید اما به خوبی و خوشی توی کشور زندگی میکنید ؟ دستخوش واقعا : |
      من به جاتون بودم برای پناهندگی اقدام میکردم بهم فشار نیاد اینقدر ...
      من فقط چیزی که خوندمو گفتم از خودم در نیاوردم به منم مربوط نیست چون سر رشته ندارم
      بدون قضاوت و طعنه زدن خواهشا نظر بدید
      مثال میزنم میری میوه بخری تا میای جدا کنی میگه نمیشه
      میگی خب اینا کالن میگه نمیخوای برو بیرون
      دقیقا همینه متاسفانه!
      ♡Be your Own HERO

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن