خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      حرف شما درست اما ما خودمون گفتیم که این کتاب همون کتاب دهم و یازدهم هست تا بچه‌ها بدونن این کتاب جدید نیست و با این وجود هم در کنکور ۹۸ تقریباً تمامی رتبه‌های برتر از این کتاب استفاده کردن و راضی بودن. البته ما به فکر ایجاد یه سری تغییرات در کتاب‌های پایه هستیم اما کتاب فعلیمون اینجوری هست
      درباره‌ی مشکلات ویرایش میکرو پایه در امسال هم قبلاً خیلی توضیح دادم که می‌تونین سرچ کنین و اصلاحات و چیزای دیگه هم مربوط به ناشر میشه و من فایل اصلاحیه‌ای ندارم که بخوام بذارم.
      آقای زارع از آی کیو دوازدهم چه خبر؟
      امسال منتشر میشه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      آقای زارع از آی کیو دوازدهم چه خبر؟
      امسال منتشر میشه؟
      قولی نمیدم روش حساب نکنین فردا هم اگه بهش عمل نشد شاکی نشین اما اگه خدا بخواد بهمن میاد

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قولی نمیدم روش حساب نکنین فردا هم اگه بهش عمل نشد شاکی نشین اما اگه خدا بخواد بهمن میاد
      استاد ای کیو پایه و کتاب فصل ازمون خیلی سبز بنظرتون به کنکوریای 99 میرسه یا نه؟(
      و یه سوال دیگه کتاب ای کیو پلاس شما مولفش هستید؟
      ممنون میشم جواب بدید

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف شما درست اما ما خودمون گفتیم که این کتاب همون کتاب دهم و یازدهم هست تا بچه‌ها بدونن این کتاب جدید نیست و با این وجود هم در کنکور ۹۸ تقریباً تمامی رتبه‌های برتر از این کتاب استفاده کردن و راضی بودن. البته ما به فکر ایجاد یه سری تغییرات در کتاب‌های پایه هستیم اما کتاب فعلیمون اینجوری هست
      درباره‌ی مشکلات ویرایش میکرو پایه در امسال هم قبلاً خیلی توضیح دادم که می‌تونین سرچ کنین و اصلاحات و چیزای دیگه هم مربوط به ناشر میشه و من فایل اصلاحیه‌ای ندارم که بخوام بذارم.
      آقای زارع ، بابت کتابای خوبی که تألیف کردید از جمله زیست یازدهم ازتون متشکریم کتابتون یکی از بهترین کتابای بازاره ولی بابت کتاب دوازدهم و پایه امسال باید دقت بیشتری داشته باشید یه کمم به فکر ما کنکوریا باشید لطفا

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متاسفانه خیلی موارد درستی در کتاب هست که بچه‌ها به‌اشتباه فکر می‌کنن غلطن.

درباره‌ی مورد اول، خط تیره به‌معنای عدم وجود که نیست. ما معمولاً واسه‌ چیزایی که جود نداره، نوشتیم ندارد و ...؛ اگه چنین برداشتی کردین، باید در ویرایش بعدی تغییرش بدیم. اما مثلاً درباره‌ی انتقال فعال، همه‌ی آمینواسیدها با انتقال فعال جذب می‌شن و نیازی به قید نبوده.

درباره‌ی هم‌انتقالی، شما تنها روش انتقال فعال ثانویه که در کتاب دارین، هم‌انتقالی هست و طبیعتاً ما هم در همین حد در کتاب بحث کردیم و مقدمه‌ی کتاب هم بخونین نوشتیم که «هر غلطی، غلط نیست» چون کتاب ما یه کتاب منبع کنکور است نه یه کتاب رفرنس علمی
      وقتی تیره گذاشتین و توضیحی داده نشده به خواننده میفهمونه آب از کانال پروتئینی نمیتونه از طریق اسمز بگذره مثل بقیه تیره هایی که گذاشتین.
      در مورد بیشتر آمینو اسیدها کتاب چاپ 96 صفحه 31 قید بیشترو آورده و در کتاب چاپ 95 که شما طبق اون نوشتین صفحه 39 قید بیشترو آورده.
      در مورد هم انتقالی کتاب صحبتی نکرده که فقط هم جهت با سدیم میشه انتقال صورت بگیره و این نتیجه گیری شخصی شماست که اشتباه هست.
      مثلا ممکنه کتاب بگه شما توپو میتونی با روی پا شوت کنی توی گل. و چیزی در مورد اینکه با بغل پا هم میتونی اینکارو انجام بدی نگفته باشه. بعد شما نمیتونی چون تو کتاب نگفته نتیجه بگیری با بغل پا نمیشه و این یک نتیجه گیری اشتباه هست.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      استاد ای کیو پایه و کتاب فصل ازمون خیلی سبز بنظرتون به کنکوریای 99 میرسه یا نه؟(
      و یه سوال دیگه کتاب ای کیو پلاس شما مولفش هستید؟
      ممنون میشم جواب بدید
      کتاب آزمون خیلی سبز که نمی‌دونم چه ربطی به من داره، آی‌کیو پایه هم تلاش می‌کنیم برسه اما احتمالش کمه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب آزمون خیلی سبز که نمی‌دونم چه ربطی به من داره، آی‌کیو پایه هم تلاش می‌کنیم برسه اما احتمالش کمه
      من یه تشکر بابت آیکیو زیست نظام قدیم بکنم

پ.ن:حیفه واقعا آیکیو نظام جدید منتشر نشه امیدوارم به خوبی نظام قدیم باشه
      ♡Be your Own HERO

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      وقتی تیره گذاشتین و توضیحی داده نشده به خواننده میفهمونه آب از کانال پروتئینی نمیتونه از طریق اسمز بگذره مثل بقیه تیره هایی که گذاشتین.
      در مورد بیشتر آمینو اسیدها کتاب چاپ 96 صفحه 31 قید بیشترو آورده و در کتاب چاپ 95 که شما طبق اون نوشتین صفحه 39 قید بیشترو آورده.
      در مورد هم انتقالی کتاب صحبتی نکرده که فقط هم جهت با سدیم میشه انتقال صورت بگیره و این نتیجه گیری شخصی شماست که اشتباه هست.
      مثلا ممکنه کتاب بگه شما توپو میتونی با روی پا شوت کنی توی گل. و چیزی در مورد اینکه با بغل پا هم میتونی اینکارو انجام بدی نگفته باشه. بعد شما نمیتونی چون تو کتاب نگفته نتیجه بگیری با بغل پا نمیشه و این یک نتیجه گیری اشتباه هست.
      درباره‌ی مورد اول که گفتم متوجه شدم دلیل برداشت اشتباه چی هست و در چاپ‌های بعدی اصلاح میشه

درباره‌ی آمینواسیدها، بیشترشون با هم‌انتقالی و همشون با انتقال فعال جذب میشن

درباره‌ی هم‌انتقالی هم من خیلی بهتر از شما روش‌های انتقال مواد رو می‌دونم اما وقتی کتاب فقط همین یه روش رو توضیح داده و من می‌دونم که طراح کنکور هم اگه سؤالی بده همین نکته رو در نظر خواهد گرفت، دلیلی نمی‌بینم به چیزای دیگه اشاره کنم. به اینا نمی‌گن برداشت شخصی، اینا وفاداری به متن کتاب و فقط متن کتاب هست. اگه قرار باشه هرجا کتاب ناقص توضیح داده ما مطالب علمی رو در نظر بگیریم، نصف سؤالات کنکور هر سال غلط میشن. اما حالا اگه شما نمی‌خواین این رو در نظر بگیرین، تصمیم با خودتون هست

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستم تو مدرسه گفت مولفش شمایید فک کردم شما تالیفش میکنید شرمنده.
      امیدوارم بتونیدتا عید ای کیو پایه هم برسونید خیلی عالی میشه واقعا
      خسته ام نباشید بابت تالیفاتون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

من یه تشکر بابت آیکیو زیست نظام قدیم بکنم

پ.ن:حیفه واقعا آیکیو نظام جدید منتشر نشه امیدوارم به خوبی نظام قدیم باشه
      آی‌کیو زیست نظام قدیم، معادل بانک تست میکرو نظام جدید است

آی‌کیو زیست نظام جدید، کتابی متفاوت‌ و خیلی کامل‌تر است.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آی‌کیو زیست نظام قدیم، معادل بانک تست میکرو نظام جدید است

آی‌کیو زیست نظام جدید، کتابی متفاوت‌ و خیلی کامل‌تر است.
      امیدوارم سال بعد از شر کنکور خلاص بشم
      ولی اگه نه بازم دنبال همچین‌ سبک کتابایی میگردم❤

کسی فرق بین میکرو با میکرو طلاییو میدونه؟
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درباره‌ی هم‌انتقالی هم من خیلی بهتر از شما روش‌های انتقال مواد رو می‌دونم اما وقتی کتاب فقط همین یه روش رو توضیح داده و من می‌دونم که طراح کنکور هم اگه سؤالی بده همین نکته رو در نظر خواهد گرفت، دلیلی نمی‌بینم به چیزای دیگه اشاره کنم. به اینا نمی‌گن برداشت شخصی، اینا وفاداری به متن کتاب و فقط متن کتاب هست. اگه قرار باشه هرجا کتاب ناقص توضیح داده ما مطالب علمی رو در نظر بگیریم، نصف سؤالات کنکور هر سال غلط میشن. اما حالا اگه شما نمی‌خواین این رو در نظر بگیرین، تصمیم با خودتون هست
      منم نگفتم توضیح اضافه بر کتاب بدین میگم اگه کتاب چیزیو نگفته یا شما نگین یا اگه نتیجه گیری کردین اشتباه نتیجه گیری نکنین.
      کتاب نگفته فقط هم مسیر با سدیم میشه. شما هم وفادار به کتاب بمونین و نگین ولی اگه خواستین بگین اشتباه نگین.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      منم نگفتم توضیح اضافه بر کتاب بدین میگم اگه کتاب چیزیو نگفته یا شما نگین یا اگه نتیجه گیری کردین اشتباه نتیجه گیری نکنین.
      کتاب نگفته فقط هم مسیر با سدیم میشه. شما هم وفادار به کتاب بمونین و نگین ولی اگه خواستین بگین اشتباه نگین.
      اگه توی کنکور بیاد در روش هم انتقالی، مواد در یک جهت جابه‌جا می‌شوند. اینو درست میگیرین یا غلط؟

تو بعضی موارد شما تجربه ندارین و بهتره حرف گوش کنین تا بعد از کنکور پشیمون نشین

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه توی کنکور بیاد در روش هم انتقالی، مواد در یک جهت جابه‌جا می‌شوند. اینو درست میگیرین یا غلط؟

تو بعضی موارد شما تجربه ندارین و بهتره حرف گوش کنین تا بعد از کنکور پشیمون نشین
      کنکور از چیزی که نگفته یا نشه نتیجه گیری کرد سوال طرح نمیکنه
      و اگه طرح بشه این جمله اشتباه هست. ولی اگه درباره گلوکر بگه میتونه درست باشه.
      آقای زارع نقد اگه درسته پذیرا باشین هر انسانی میتونه اشتباه کنه حتی بهترین دانشمندان.

ویرایش توسط sina_u : 15 دی 1398 در ساعت 00:36

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      کنکور از چیزی که نگفته یا نشه نتیجه گیری کرد سوال طرح نمیکنه
      و اگه طرح بشه این جمله اشتباه هست. ولی اگه درباره گلوکر بگه میتونه درست باشه.
      اوکی هر‌جور صلاح میدونین.
      البته مثال دراین باره زیاد هست اما ادامه این بحث رو بی‌فایده می‌دونم
      اما فقط این رو بدونین که کنکور چیزی رو که تو کتاب درسی هست کل چیز موجود میدونه و از نظر طراح کنکور چیز دیگه‌ای وجود نداره
      بازم میگم تصمیم با خودتون هست، چون به هر حال الان قبول نکنین، بعد از کنکور قبول می‌کنین و ما اینجور موارد رو متاسفانه زیاد داشتیم که بچه‌ها بعد از کنکور اومدن و پشیمونیشون رو ابراز کردن

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن