خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 71 از 71
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      دیدتون خیلی منفیه
      من تا سال دوازدهم دست رو دست گذاشتم که رو اراده و انگیزم کار کنم هیچی به هیچی
      از تابستون دوازدهم رفتم تهران پیش یه خانم مشاور
      از ساعت مطالعه حداکثر نیم ساعت رسیدم به هشت ساعت
      منی که تخمین رتبم 50 الی 60 هزار بود تو کنکور با وجود اینکه باید قرص معده میخوردم و سر یه سری مسائل قرص رو از یه هفته قبل نخوردم و کل تایم ادبیات معدمو چنگ زده بودم و دردش تا اواخر ریاضی ادامه داشت رتبم شدش 10 هزار (همه درسام عالی بود ادبیات رو 4 زدم)

نمیدونم چرا فکر میکنین کسی که بره پیش روانشناس دیوونس؟؟ یا مشکل خاصی داره؟؟ شما سرما میخوری میرین دکتر بهتون دارو بده. چون رفتین دکتر برای سرما خوردگی یعنی دارین میمیرین یا مشکل خاصی دارین؟
      مشاور روانشناس هم اگر ایشون برن پیش یه ادم درست حسابی که واقعا سرش باشه مطمئن باشین هدفش کمک بهشون میشه نه خالی کردن حساب بانکیشون. البته اگر برن سراغ ادم حسابی

استارتر اگر تهران زندگی میکنین و اگر خواستی میتونم ادرس و اسم مشاوری که پیششون میرفتم رو بهت بدم
      من خانوادم اونقدری اوضاع مالیشون خوب نبود که هزینه مشاوره براشون راحت بشه ولی پدرم گفت اگر لازمه شده وام میگیرم ولی برو. شما هم گفتی درامد داری. من شرایطتون رو نمیدونم ولی اگر شرایط مالیشو دارین اصلا اهمیت ندین به حف مردم که دیوونه ممکنه بهتون بگن (خصوصا اقوام) یه بارم که شده خودخواه باش و به خودت فکر کن و بگو مردم برن به درک
      اینجا مگه دفتر مشاوره شماس واسه همین میگم یه مش ادمای پولین همشون حتی به نظرات کاربرای این سایتم نمیشه اعتماد کرد معلوم نیس چند حق دلالیشه این وسط

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      اینجا مگه دفتر مشاوره شماس واسه همین میگم یه مش ادمای پولین همشون حتی به نظرات کاربرای این سایتم نمیشه اعتماد کرد معلوم نیس چند حق دلالیشه این وسط
      #کافر_همه_را_به_کیش_خود_پندا د

معلوم نیست خودتون از چند نفر حق دلالی گرفتین که اولین تصورتون این بوده

استارتر: در هر حال اگر بهتون چیزی که تو ذهنم بود رو نمیگفتم شاید بعدا عذاب وجدان میگرفتم که چرا نگفتم. شما خودتون مختار هستین که هرکاری میخواین با ایندتون کنین چه راهتون صحیح باشه چه غلط (این برداشت رو نکنین که منظورم اینه که هر راهی بجز راهی که من میگم غلطه. ممکنه تجربه من برای شما اثر عکس بذاره). من هم جای شما نیستم و نمیتونم بگم چیزی که برای من جواب داد برای شما هم جواب میده
      فقط تجربه شخصیمو گفتم
      موفق باشین

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا همه دوس دارین یکی رو دیوونه جلوه بدین یا بگین مشکل خاصی داره باید بره روانکاو و چرت و پرت بره که چی بشه بره یه پزشک با دهن گشادش که فقط فک میزنه درمانش کنه یا پولاشو خالی کنه تو جیبش. عزیز من بری دکتر ، دکتر از نقطه ضعفت سو استفاده می کنه و طوری وانمود می کنه که تو واقعا مریضی یا مشکلی داری تا حسابای بانکیتو خالی کنه تو جیبش. به نظر من تو سالمی فقط باید وقت بزاری رو ضمیر ناخوداگاهت و ارادت و انگیزه که خودت بهتر از همه ما میدونی اینا رو.
      دیدتون به دکتر این نباشه لطفا! همه پزشکا رو هم با یه چوب نزنید
      بعدشم چه ایرادی داره با کسی مشورت کردن؟
      منم از بچگی مشکل کمبود اعتماد به نفس داشتم و دلم میخواد برم پیش مشاور ولی متاسفانه دید اکثر آدما به مشاوره رفتن بده
      آدم تو همه مراحل زندگیش به یه راهنما نیاز داره حالا این راهنما ممکنه پدر و مادر یا ریش سفید خانواده یا مشاور باشه
      استارتر خودش تو همه تاپیکا داره اعلام میکنه مشکلش و بقیه ام سودی براشون نداره بره پیش مشاور یا نه فقط سعی میکنن راهنماییش کنن همین
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #64
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

دیدتون به دکتر این نباشه لطفا! همه پزشکا رو هم با یه چوب نزنید
      بعدشم چه ایرادی داره با کسی مشورت کردن؟
      منم از بچگی مشکل کمبود اعتماد به نفس داشتم و دلم میخواد برم پیش مشاور ولی متاسفانه دید اکثر آدما به مشاوره رفتن بده
      آدم تو همه مراحل زندگیش به یه راهنما نیاز داره حالا این راهنما ممکنه پدر و مادر یا ریش سفید خانواده یا مشاور باشه
      استارتر خودش تو همه تاپیکا داره اعلام میکنه مشکلش و بقیه ام سودی براشون نداره بره پیش مشاور یا نه فقط سعی میکنن راهنماییش کنن همین
      به نظر من بازم میگم نظر منه این ایشون فقط الکی بزرگ نمایی کرده و از اونجایی که دختره و تنهاس با تاپیک زدن خودشو سرگرم میکنه امیدوارم جسارت نشه ولی من هم پشت کنکورم درکش می کنم یه وقتایی ادم دلش تفریح میخواد وقتی کنکور دادن عادت شده باشه مشکل دار میشه دکتر هم بره بهس میگه برو تفریح کن و از این جور چرت و پرتا یه پولی هم میگیره یه لبخند ملیحی هم میزنه

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نکته اول بدون کنکور درس خوندن نشونه نقص و عیب نیست
      خود من کاش بدون کنکور میرفتم اصن مث احمقا کنکور شرکت نمیکردم
      نکته دوم آزاد رو نمیدونم ولی چیزای خوبی از محیطش و آدماش نشنیدم وندیدم . یه جوریه
      ولی کنکور دلیل زرنگی و خنگی هیچ آدمی نیست
      چون عملن رقابت عادلانه ای نیست که بخواد معیار درستی باشه

6. Top | #66
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      دیدتون خیلی منفیه
      من تا سال دوازدهم دست رو دست گذاشتم که رو اراده و انگیزم کار کنم هیچی به هیچی
      از تابستون دوازدهم رفتم تهران پیش یه خانم مشاور
      از ساعت مطالعه حداکثر نیم ساعت رسیدم به هشت ساعت
      منی که تخمین رتبم 50 الی 60 هزار بود تو کنکور با وجود اینکه باید قرص معده میخوردم و سر یه سری مسائل قرص رو از یه هفته قبل نخوردم و کل تایم ادبیات معدمو چنگ زده بودم و دردش تا اواخر ریاضی ادامه داشت رتبم شدش 10 هزار (همه درسام عالی بود ادبیات رو 4 زدم)

نمیدونم چرا فکر میکنین کسی که بره پیش روانشناس دیوونس؟؟ یا مشکل خاصی داره؟؟ شما سرما میخوری میرین دکتر بهتون دارو بده. چون رفتین دکتر برای سرما خوردگی یعنی دارین میمیرین یا مشکل خاصی دارین؟
      مشاور روانشناس هم اگر ایشون برن پیش یه ادم درست حسابی که واقعا سرش باشه مطمئن باشین هدفش کمک بهشون میشه نه خالی کردن حساب بانکیشون. البته اگر برن سراغ ادم حسابی

استارتر اگر تهران زندگی میکنین و اگر خواستی میتونم ادرس و اسم مشاوری که پیششون میرفتم رو بهت بدم
      من خانوادم اونقدری اوضاع مالیشون خوب نبود که هزینه مشاوره براشون راحت بشه ولی پدرم گفت اگر لازمه شده وام میگیرم ولی برو. شما هم گفتی درامد داری. من شرایطتون رو نمیدونم ولی اگر شرایط مالیشو دارین اصلا اهمیت ندین به حف مردم که دیوونه ممکنه بهتون بگن (خصوصا اقوام) یه بارم که شده خودخواه باش و به خودت فکر کن و بگو مردم برن به درک
      آره ممنون میشم اگه اسم مشاورتون رو بگید البته تو خصوصی بفرستین که تبلیغ حساب نشه.
      To the hope of it all..

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلامِ مجدد بچه ها..خب، خانواده من به شدت با دوباره کنکور دادنم و دانشگاه نرفتنم مخالفت کردن..هر چند خودشون اولش قبول کردن، ولی دیدنِ اینکه سبک زندگی من تغییری نکرده و گوشه خونه موندم، میگن که من بازم از دانشگاه رفتن فرار میکنم و محاله بخونم و تا ابد قراره کش بیاد این کنکور و بازم با حرفام دارم حالشونو بهم میزنم، تلویزیون و گوشی و نت رو پیش کشیدن که سال‌های قبل مانع درس خوندن من شده بودن..دعوایی راه افتاد عجیب..بعد شام تا اومدم بشینم شروع کردن به بحث و جنگ اعصاب. علاقه بسیار زیادی هم به تحقیر و اینکه نمیتونی و نمیشه دارن. من همینجوریشم میترسم و اینا هم بدتر تو دلمو خالی میکنن..من چند روز دیگه کتابهای نظام جدید به دستم میرسه..میگن اینا رو هم میذاری کنار نمیخونی خاک میخورن..میگم اولش یکم طول میکشه راه بیفتم میگن برو بابا..میخوان من همین الان برم پزشکی..میگم خانواده عزیز، من بحثم تلاش کردن عه و مطمئنم به اندازه تلاشم نتیجه میگیرم امسال میگن نتیجه نه، پزشکی. تو با این حرفا مجوز میگیری برای کم کاری. من الان میفهمم چرا انقدر روانم به هم ریخته..علت قبول نشدنم خودمم و تنبلی ام ولی این حرفا خیلی تو بی انگیزه کردن مؤثرن..من الان دیگه پشتم خداست..امیدوارم بتونم، چون خودمم واقعاً نگرانم و حرفای خانواده ام دودلم کرده..
      To the hope of it all..

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه می‌شد تو اینترنت احساسات آدما رو هم دید، دلِ خسته ی من رو میدیدین بچه ها، خانواده من به هیچ صراطی مستقیم نیستن. ول نمیکنن زندگیمو بسازم..میگم نزنید این حرفا رو من لطمه میخورم، اهمیتی نمیدن.. میگم هنوز بذارین بخونم، چرا حرف گذشته رو میکنین وسط یه غلطی کردم نخوندم، میگن بازم همون تنبل هستی. میگم آخه چرا ول نمیکنید منو با زندگیم یه کاریش کنم بازم انگار نه انگار..نمیدونم کِی تموم میشه این قضاوت کردن آدما..
      To the hope of it all..

9. Top | #69
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      اگه می‌شد تو اینترنت احساسات آدما رو هم دید، دلِ خسته ی من رو میدیدین بچه ها، خانواده من به هیچ صراطی مستقیم نیستن. ول نمیکنن زندگیمو بسازم..میگم نزنید این حرفا رو من لطمه میخورم، اهمیتی نمیدن.. میگم هنوز بذارین بخونم، چرا حرف گذشته رو میکنین وسط یه غلطی کردم نخوندم، میگن بازم همون تنبل هستی. میگم آخه چرا ول نمیکنید منو با زندگیم یه کاریش کنم بازم انگار نه انگار..نمیدونم کِی تموم میشه این قضاوت کردن آدما..
      اصلا خانواده مقصر نیس چیکار کنن بیچاره ها با هر ساز ما رقصیدن من جات بودم میرفتم کتابخونه من خودم میرم سر کار تا هم خودم راحت شم هم خانواده . تو هم برو کتابخونه به هر حال یه سال کم نیس مجبورن هر روز قیافتو تو خونه تحمل کنن البته این حرفو به خودمم میگم شدیم یه چیزی مثل گلدون تو خونه.

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به خانوادتون حق میدم
      شما به قول خودت ۶ سال دست رو دست گذاشتی مدام بهت فرصت دادن منابع تهیه کردن و به بهونه های مختلف نخوندی
      مشخصه اعتمادشون از بین رفته
      ولی خب اگه ببینن داری تلاشتو میکنی یواش یواش اعتمادشون جلب میشه
      یه کمم از دید خانوادت به خودت نگاه کن،نگرانن وگرنه دشمنی ندارن
      مسیر خیلی سختی باید طی کنی تا دوباره بتونن مثل سالای قبل بهت اعتماد کنن
      ولی بنظرم خودتم بیشتر فکر کن اگه دانشگاه نمیخوای بری برو کلاس کنکور خودتو مجبور کن به یه کاری کردن خونه موندن ناخودآگاه آدمو افسرده میکنه
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #71
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصلا خانواده مقصر نیس چیکار کنن بیچاره ها با هر ساز ما رقصیدن من جات بودم میرفتم کتابخونه من خودم میرم سر کار تا هم خودم راحت شم هم خانواده . تو هم برو کتابخونه به هر حال یه سال کم نیس مجبورن هر روز قیافتو تو خونه تحمل کنن البته این حرفو به خودمم میگم شدیم یه چیزی مثل گلدون تو خونه.
      میرم خب! قراره برم کتابخونه vip منتظرم کتاب‌هام برسه.
      To the hope of it all..

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن