خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

دور دنیا ، کنکوریوم یا قلمچی

سلام خدمت عزیزان میخواستم نظرتون رو در مورد منبع های مخصوص جمع بندی کنکور نظام جدید بدونم کدوم بهتره و چه خصوصیاتی دارن ؟
      دور دنیا گاج - کنکوریوم مهروماه - جمع بندی های قلمچی
      اگه منبع دیگه ای میدونید که بهتره معرفی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دور دنیا رو داشتم
      برخی سوالات اشتباه حل شده بود و یا مال نظام قدیم بود و یا صورت سوال اشتباه بود ( از این موارد زیاد نبود ولی خب اعصاب خوردکن بود)
      معلم و اساتید اکثرا کنکوریوم رو پیشنهاد میکردن
      پاسخنامه کنکوریوم هم بهتر بود انگار ( گرچه دور دنیا هم واقعا کار رو راه مینداخت و اینطور نیس که بگی واویلا فقط دور دنیا پیدا کردم بدبخت شدم )

اها راستی
      الان یکم زود نیس واسه کنکور زدن ؟ ( البته اگه فارغ التحصیل نیستید بهتره بعدا بگیرید که چاپ جدید هم باشه اصلاح شده باشه و کنکور ۹۸ هم توش باشه)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      من دور دنیا رو داشتم
      برخی سوالات اشتباه حل شده بود و یا مال نظام قدیم بود و یا صورت سوال اشتباه بود ( از این موارد زیاد نبود ولی خب اعصاب خوردکن بود)
      پاسخنامه کنکوریوم هم بهتر بود انگار ( گرچه دور دنیا هم واقعا کار رو راه مینداخت و اینطور نیس که بگی واویلا فقط دور دنیا پیدا کردم بدبخت شدم )

اها راستی
      الان یکم زود نیس واسه کنکور زدن ؟ ( البته اگه فارغ التحصیل نیستید بهتره بعدا بگیرید که چاپ جدید هم باشه اصلاح شده باشه و کنکور ۹۸ هم توش باشه)
      نه فارغ التحصیل نیستم چاپ جدید کنکوریوم دراومده واس همین میپرسم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دور دنیا رو داشتم

اها راستی
      کنکوریوم فقط کنکور داره گاج تالیفی هم داره؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      کنکوریوم فقط کنکور داره گاج تالیفی هم داره؟
      دور دنیا سوالاتی که مربوط به نظام قدیم بود رو حذف کرده جاش سوالات مشابه تالیفی گذاشته که تعداد سوالات مشابه کنکور بمونه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دور دنیا سوالاتی که مربوط به نظام قدیم بود رو حذف کرده جاش سوالات مشابه تالیفی گذاشته که تعداد سوالات مشابه کنکور بمونه
      کنکوریوم و چند کنکور خیلی سبز هم همینجورین والا از این نظر فرق زیادی ندارن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت عزیزان میخواستم نظرتون رو در مورد منبع های مخصوص جمع بندی کنکور نظام جدید بدونم کدوم بهتره و چه خصوصیاتی دارن ؟
      ببین تو اخرش که داری سوالای کنکور میخری فرقی نمیکنه چی باشه
      به نظر من کنکوریوم بخر چون به جا اینکه کتاب تست باشه به صورت دفترچه هست میتونی بهتر شبیه سازی کنی کنکور رو

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم زرد قلم چی رو استفاده کردم هم کنکوریوم به نظرم بهترینش همون کنکوریومه چون هم دفترچه است و قطور نیست هم پاسخاش خوبه ولی نمیدونم چرا کلا با کتابای کانون حال نمیکنم همون کنکوریوم رو بگیر یا چند کنکور خیلی سبز یا اینم نشد دور دنیا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زرد اختصاصی + دوردنیا عمومی ۳۶ دوره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      زرد اختصاصی + دوردنیا عمومی ۳۶ دوره
      جالبه به کنکوریوم نه گفتی بعد به کتابای قلمچی اره
      مگه اینکه قلمچی کنکورای بیشتری رو کاور کرده باشه تو کتابش

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      جالبه به کنکوریوم نه گفتی بعد به کتابای قلمچی اره
      مگه اینکه قلمچی کنکورای بیشتری رو کاور کرده باشه تو کتابش
      زرد اختصاصی امتحانش رو پس داده و واسه جمعبندی قطعا بهترین منبع بازاره
      شما قطعا ندیدیش
      البته این حرف من نیست حرف همه ی رتبه برتر هاست

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

این افزونه جدید سایت باعث شده هم تو نوشتن و هم تشکر دچار مشکل بشم.

در هر صورت شما دوردنیا رو حتما تهیه کنید از همه این ها بهتره. نزدیک عید و اردیبهشت با نمایشگاه کتاب هم تخفیف خوبی دارند. یه پیام خصوصی هم به من بدید اگر کد تخفیفی گاج بهم داد براتون می فرستم که بخرید.

الان 10 ساله من با دور دنیا برای بچه ها برنامه جمع بندی نوشتم خیلی خوب بوده.

باز هم اگر فکر می کنی لازمه یه سری به سایت هاشون بزن و نمونه کتاب رو دانلود و بررسی کن.

یا علی. موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای نظام جدید کیفیت سوالات تغییر داده شده ی کنکور های گذشته خیلی مهمه. در این فاکتور قطعا قلمچی که حرفه اش کیلویی طرح کردن سوالاته از دور خارج میشه.
      پاسخنامه هم فاکتور مهمی هست که کتابهای زرد پاسخنامه کامل و با کیفیتی نداره.
      قیمت هم فاکتور مهم این روز هاست که دور دنیا گرون ترین کتاب میشه بین اینها.
      بسته به توان و میل خودتون از بین کنکوریوم و دور دنیا انتخاب کنید و توجهی به مصاحبه های ساختگی سایت کانون نکنید و تغییر نظام و کنکور رو هم ملاک قرار بدید.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دور دنیا دو جلد عمومیش خیلی خوبه ولی دو جلد اختصاصیش خیلی بده.
      دوستم داشت دیدم اصلا سوالاشو استاندارد طراحی نکرده بودن.تو زیستش یه چیزایی داده بود برا نظام قدیم بود اصلا سراغش نرو
      چند کنکور خیلی سبز رو دیدم ولی خوب بودش سوالاش استاندارد بود مولفای خوب بنام مثل ماز و فرید شهریاری و... سوالاشو بازنویسی کردن پاسخنامشم کامل بود
      کنکوریوم و قلم چیم نظری ندارم ندیدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من کنکوریوم داشتم و قلم چی
      قلم چی نخر ادم کامل گیج میشد
      کنکور 97 اش تو یه کتاب دیگه بود
      و فقط اختصاصی ها بود
      برای عمومی هاش باید کتاب زرد عمومی دوازدهم رو میخریدی عمومی از اونه میزدی اختصاصی از یه کتاب دیگه. جالب اینجا بود که کتاب اختصاصی که میخردی هم برا یریاضی بود هم تجربی. عملا پول برای کنکور ریاضی هم یدادی :/
      درباره سوال ها هم تو عمومی بعضی سوال ها واقعا باید حذف میشد و نکرده بود
      اختصاصی رو دقیق بررسی نکردم نظری ندارم

دور دنیا گاج و چند کنکور خیلی سبز ر.و ندیدم پس به خودم حق نظر دهی نمیدم

ولی مهروماه واقعا عالی بود
      کنکور ها دفترچه دفترچه بودن و پاسخبرگ داشتن خودشون. پاسخنامه کلیدی برگه برگه داشت با یه کتاب که اولش برای هر ازمون د ویا سه صفحه جا داشت که درصد هاتو بنویسی و مشخص کنی دو روز و نیم باقی مونده چی میخوای بخونی (روش سه روز یکبار) و یه بخش که برای هر درس یه نمودار بود هر ازمون که میدادی درصدتو توی نمودار مشخص میکردی و مقایسه راحت تر بودش
      بعد از بخش برنتامه ریزیش پاسخنامه تشریحیش بود (توی سوالایی که من داشتم جامع جواب داده بود. بقیه سوالارو تضمین نمیکنم)
      حذفیات و تغییراتش بنظرم معقول بود فقط تو عربی یه سری چیزا اضافه داشت که بعدا که بقیه نشر ها (دور دنیا - چند کنکور - قلم چی) رو بررسی کنم (فقط عربیشونو) اونام حذف نکرده بودن اون سوالات رو (نمیدونم امسال چطوری عربیشون)

یه چیزی که خوشم اومد از کنکوریوم برای امسال اینه که انگار اگر از پاسخنامت عکس بگیری اپلیکیشن داره برات تصیح میکنه و درصد میده بهت. خیلی اینش خوبه اگر عملی شه. پارسال سر درصد گیری و صحیح غلطا پدرم دراومد

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن