خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation آیا از زیست ای کیو نتیجه گرفتین ؟(نظام قدیم)

سلام دوستان گل

من تقریبا زیست پایه رو خوندم و پشت کنکوری هم هستم ( زیست رو با خط ویژه خوندم ) و تست های سراسری رو از هر فصل زدم

رفتم سراغ گاج تک جلدی چاپ 97 هست اونی که دارم ( میکرو سابق ! ) تست هاشو زدم از چندتا فصل هاش همشو بلد بودم تقریبا

الان پی دی اف زیست ای کیو رو گیر اوردم چاپ 94 هستش . کسی از این چاپ استفاده کرده ؟ تست های غلط یا اشتباه خاصی داخلش نداره ؟

و ایا کسی بوده استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه ؟ البته تست هاش خیلی زیاده فک نکنم همه رو بشه زد ی راهنمایی بکنین برای استفاده ازش

ممنونم

2. Top | #2
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام
      بله من دارم استفاده میکنم همونطور که توی تاپیکمم گفتم قبل تست
      کتاب ،خیلی سبز پایه ، عمارلو پیش و پایه ، زیست تصویری مهر و ماه رو میخونم
      بعدش خلاصه جزوات ماز پارسال ک خودم خلاصه کردمو میخوندم
      بعدش تست ای کیو میزنم
      کتاب ای کیو بسیار کتاب خوبی هستش و تنها منبع من (بجز سه سطحی ) هستش
      البته من خط ویژه رو گذاشتم برای بعد عید
      این نکته رو خدمت شما بگم که تست های ای کیو هر نکته رو چند بار توی سوال میاره ...

مثلا اگر در سوال یک، نکته یکی از گزینه ها رو ببینید در دو سه سوال بعد نکته عمده سوال دقیق همون نکته میشه .و ما قشنگ یاداوریم میشه براتون .....
      امیدوارم ازش استفاده کنید
      دوستان که قبول شدن هم تایید کردن ......
      موفق باشید اقا سامی
      25 : 32 : 13 : 00

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      سلام دوستان گل

من تقریبا زیست پایه رو خوندم و پشت کنکوری هم هستم ( زیست رو با خط ویژه خوندم ) و تست های سراسری رو از هر فصل زدم

رفتم سراغ گاج تک جلدی چاپ 97 هست اونی که دارم ( میکرو سابق ! ) تست هاشو زدم از چندتا فصل هاش همشو بلد بودم تقریبا

الان پی دی اف زیست ای کیو رو گیر اوردم چاپ 94 هستش . کسی از این چاپ استفاده کرده ؟ تست های غلط یا اشتباه خاصی داخلش نداره ؟

و ایا کسی بوده استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه ؟ البته تست هاش خیلی زیاده فک نکنم همه رو بشه زد ی راهنمایی بکنین برای استفاده ازش

ممنونم
      سلام قطعا بهترین کتاب تست زیست برای نظام قدیم بود بعضی فصلاشو شاید ۴ بار تستاشو زدم بهترین کتاب بود حتما تستاشو میزنید کامل تحلیل کنید اینجوری بهتر پیشرفت میکنید
      ویرایش توسط Amirali.Khayat : 11 دی 1398 در ساعت 22:56

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل

ممنونم
      زیست پایه فقط از روی خط ویژه خوندی؟ کتاب نخوندی اصلا؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

کتاب رو سال های قبل خوندم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

البته اینم بگم که بر خلاف نظر بقیه
      چیز خاصی کتاب نداره ب جز یک سر نکات پراکنده
      کل زیست دوم فک کنم حدود ۱۰۰ صفحه باشه
      ولی خط ویژه با اینکه خلاصه هس از زیست دوم ۲۰۰ صفحه گفته!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      البته اینم بگم که بر خلاف نظر بقیه
      چیز خاصی کتاب نداره ب جز یک سر نکات پراکنده
      کل زیست دوم فک کنم حدود ۱۰۰ صفحه باشه
      ولی خط ویژه با اینکه خلاصه هس از زیست دوم ۲۰۰ صفحه گفته!
      می دونم ولی این که صرفا از روی خط ویژه خوندی کار شاخی بوده چون درسنامش زیاد خوب نیست ادم قاطی می کنه وقتی از روش می خونه ولی برای مکمل بودن خوبه ولی چون قبلا کتاب خونده بودی برات حتما مفید بوده

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل

ممنونم
      برای تست هم از نظر من تست های کنکور رو که زدی دوباره بزن با تحلیل بیشتر و همون میکرو زیست رو هم کامل بزنی کافی هست بی خودی سمت آیکو نرو مگر اینکه درصد زیستت بالای ۶۰ هست توی آزمون های آزمایشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

می دونم ولی این که صرفا از روی خط ویژه خوندی کار شاخی بوده چون درسنامش زیاد خوب نیست ادم قاطی می کنه وقتی از روش می خونه ولی برای مکمل بودن خوبه ولی چون قبلا کتاب خونده بودی برات حتما مفید بوده
      چون هر فصلی که میخام بخونم میدونم نصف ترکیبیاش چیه کجاش مهم تره و اصلا در مورد چی هستش ؛ ب خاطر همین راضیم ازش ، برای درصد هم مجبورم بالاتر از ۷۰ بزنم

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من شش هفت فصل از چاپ 21 سال 96 خوندم سوالاش فوقالعاده سخت و وقتگیر بودن.. قشنگ مغز گیرپاچ میشد{برامن اینطور بودن} مخصوصا گردش مواد ..ولی انصافا غلط نداشت یا من الان یادم نیست..پاسخ نامشم عالیه...بنظرم چن فصل از اون پایشو بزن ببین بدردت میخوره چاپ اگ مفید بود برات جدیدشو بگیر تو مای گاج ریخته..موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      من شش هفت فصل از چاپ 21 سال 96 خوندم سوالاش فوقالعاده سخت و وقتگیر بودن.. قشنگ مغز گیرپاچ میشد{برامن اینطور بودن} مخصوصا گردش مواد ..ولی انصافا غلط نداشت یا من الان یادم نیست..پاسخ نامشم عالیه...بنظرم چن فصل از اون پایشو بزن ببین بدردت میخوره چاپ اگ مفید بود برات جدیدشو بگیر تو مای گاج ریخته..موفق باشید
      فصل 1 2 3 سال دوم رو تست باهاش زدم نکته جدید یادم نداده فقط باعث شده دقیق تر بخونم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل

ممنونم
      سلام
      شما تست کم زدی واسه زیست
      یعنی میکرو با تست سراسری واقعا کمه !
      تازه میکرو هم تست هاش خیلی اسون و سطح پایینه !
      الانم وقت زیاد هست تا کنکور!
      قشنگ همین ای کیو رو با الگو یا مهرفائق کار کن
      ای کیو تست های خوبی داره
      باعث میشه مطالب رو از یه دید جالبی بهش نگاه کنی
      من دوسش دارم
      ولی جاهاییش هست ک واقعا یکم مشکل داره
      اونارو نادیده بگیریم کتاب خیلی خوبیه حتما کار کن!
      برای نتیجه گرفتن در زیست
      روزی حداقل 2تا4 ساعت باید براش وقت بزارین !
      موفق باشی
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط این کتاب و تست کنکور رو خوب کار کردم تونستم پارسال ۹۰ بزنم
      البته اولین و مهمترین منبع کتاب درسیه و اینکه کنکورهای چندسال اخیر رو من چندین و چندبار زدم
      تو آیکیو هم یه سری تست و نکته که ربطی به کتاب نداره هست اما اگه شما به مطالب کتاب اشراف کامل دارید براحتی میتونید تشخیص بدین و به اون نکات اصلاً توجه نکنید
      من شیمی هم داشتم خوب بود
      تو زیست اول کتابو یه دور سریع بخونید بعد تست بزنید تا متوجه بشید که کجاها مهمتر بوده و دوباره برگردین بخونید
      بدون اغراق حداقل ده بار باید هر فصلو بخونید حداقل

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      سلام
      شما تست کم زدی واسه زیست
      یعنی میکرو با تست سراسری واقعا کمه !
      تازه میکرو هم تست هاش خیلی اسون و سطح پایینه !
      الانم وقت زیاد هست تا کنکور!
      قشنگ همین ای کیو رو با الگو یا مهرفائق کار کن
      ای کیو تست های خوبی داره
      باعث میشه مطالب رو از یه دید جالبی بهش نگاه کنی
      من دوسش دارم
      ولی جاهاییش هست ک واقعا یکم مشکل داره
      اونارو نادیده بگیریم کتاب خیلی خوبیه حتما کار کن!
      برای نتیجه گرفتن در زیست
      روزی حداقل 2تا4 ساعت باید براش وقت بزارین !
      موفق باشی

درووود
      دارم از ای کیو استفاده میکنم دیدم رو باز میکنه برا ترکیب مطالب و عمیق تر خوندن
      و روزانه میانگین 2/5 تا 3 ساعت برای زیست وقت میزارم
      امیدوارم که جواب بده

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      من فقط این کتاب و تست کنکور رو خوب کار کردم تونستم پارسال ۹۰ بزنم
      البته اولین و مهمترین منبع کتاب درسیه و اینکه کنکورهای چندسال اخیر رو من چندین و چندبار زدم
      تو آیکیو هم یه سری تست و نکته که ربطی به کتاب نداره هست اما اگه شما به مطالب کتاب اشراف کامل دارید براحتی میتونید تشخیص بدین و به اون نکات اصلاً توجه نکنید
      من شیمی هم داشتم خوب بود
      تو زیست اول کتابو یه دور سریع بخونید بعد تست بزنید تا متوجه بشید که کجاها مهمتر بوده و دوباره برگردین بخونید
      بدون اغراق حداقل ده بار باید هر فصلو بخونید حداقل

درصد بسیار عالیی زدین
      کلا هر چقدر زیست بهتر بزنین فشار از طرف ریاضی و فیزیک کمتر هستش
      امیدوارم منم بتونم بالای 70 بزنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن