خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها

درووود
      دارم از ای کیو استفاده میکنم دیدم رو باز میکنه برا ترکیب مطالب و عمیق تر خوندن
      و روزانه میانگین 2/5 تا 3 ساعت برای زیست وقت میزارم
      امیدوارم که جواب بده
      جواب میده
      ازمون خیلی سبزم کتاب خوبیه اونم بزن
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من چاپ 96 رو داشتم
      فوق العاده س این کتاب
      من رو از درصد 20 کنکور 97 رسوند به درصد 70 کنکور 98
      از آی کیو غافل نشید واقعا میشه گفت 100 کنکورو پوشش میده
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من داشتم خوندم نتیجه هم گرفتم
      فقط یه نکته هست هر کتاب برای یک طیف خاص دانش اموز مناسبه
      ایکیو کتاب خوبیه ولی نه برای همه ب بسم الله نمیشه رفت سر وقتش
      درصدتون رو 50 تثبیت شد بعد بزنیدش بهتره
      تست ها رو خوب بزنین نسوزونیدشون
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من استفاده میکنم و راضیم فقط اینو بگم کخ تروخدا تروخدا تروخدا تک منبعی باش ببین یه متابو ریز ریز کن ولی تروخدا دوتا کتاب نخون من با اینکار پارسال بدبخت شدم اگه سطحت زیستت خوبه ایکیو رو بخون صد بار اما تست دیگه ای نزن من پارسال هم از نشر الگو میزدم هم خیلی سبز خم ای کیو و بدبخت شدم به خاطر همین خریتم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله کتاب خوبیه. به من کمک کرده.
      اینکه خیلی از پاسخ هاش عین متن کتاب درسیه خوبه.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      من فقط این کتاب و تست کنکور رو خوب کار کردم تونستم پارسال ۹۰ بزنم
      البته اولین و مهمترین منبع کتاب درسیه و اینکه کنکورهای چندسال اخیر رو من چندین و چندبار زدم
      تو آیکیو هم یه سری تست و نکته که ربطی به کتاب نداره هست اما اگه شما به مطالب کتاب اشراف کامل دارید براحتی میتونید تشخیص بدین و به اون نکات اصلاً توجه نکنید
      من شیمی هم داشتم خوب بود
      تو زیست اول کتابو یه دور سریع بخونید بعد تست بزنید تا متوجه بشید که کجاها مهمتر بوده و دوباره برگردین بخونید
      بدون اغراق حداقل ده بار باید هر فصلو بخونید حداقل
      پارسال منظورتون زیست سال 97 هست
      ده بار توی فاصله بین دو هفته آزمون قلمچی باید مرور شه
      مرور هاتون به چه شکل بود یکم توضیح میدید

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فصل 1 2 3 سال دوم رو تست باهاش زدم نکته جدید یادم نداده فقط باعث شده دقیق تر بخونم
      داداش از فصول مهم و با ارزش شرو کن..این مباحث پایه رو با همون تست سراسری و خط ویژه و ازمون بزن تموم کردی و وقت اوردی بیا سره اینا..بنظرم خیلی حیفه بخوای از الان بخوای اینارو بزنی موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من بعد ده سال دوری دارم برا کنکور میخونم البته خب من رشته دانشگاهیم زیست و ارشد ژنتیک بودم ولی واقعا با ایکیو راحتم بعد ده سال دارم زیست دبیرستان میخونم واقعا ایکیو جواباش و نکته های ترکیبیش خیلی خوبه ولی خب بعضی از تستاش واقعا دیگه سخته و الکی پیچونده که خودت بعد مدتی دستت میاد روی چه سوالایی نباید زیاد وقت بزاری
      و اینکه بعضی تستاشم غلطه که بازم اینو خودت بعد مدتی متوجه خواهی شد
      درکل من راضی ام

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      من فقط این کتاب و تست کنکور رو خوب کار کردم تونستم پارسال ۹۰ بزنم
      البته اولین و مهمترین منبع کتاب درسیه و اینکه کنکورهای چندسال اخیر رو من چندین و چندبار زدم
      تو آیکیو هم یه سری تست و نکته که ربطی به کتاب نداره هست اما اگه شما به مطالب کتاب اشراف کامل دارید براحتی میتونید تشخیص بدین و به اون نکات اصلاً توجه نکنید
      من شیمی هم داشتم خوب بود
      تو زیست اول کتابو یه دور سریع بخونید بعد تست بزنید تا متوجه بشید که کجاها مهمتر بوده و دوباره برگردین بخونید
      بدون اغراق حداقل ده بار باید هر فصلو بخونید حداقل
      افرین خیلی درصد خوبی زدین
      میشه بپرسم رتبتون چند شد و چی قبول شدید😊

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل

من تقریبا زیست پایه رو خوندم و پشت کنکوری هم هستم ( زیست رو با خط ویژه خوندم ) و تست های سراسری رو از هر فصل زدم

رفتم سراغ گاج تک جلدی چاپ 97 هست اونی که دارم ( میکرو سابق ! ) تست هاشو زدم از چندتا فصل هاش همشو بلد بودم تقریبا

الان پی دی اف زیست ای کیو رو گیر اوردم چاپ 94 هستش . کسی از این چاپ استفاده کرده ؟ تست های غلط یا اشتباه خاصی داخلش نداره ؟

و ایا کسی بوده استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه ؟ البته تست هاش خیلی زیاده فک نکنم همه رو بشه زد ی راهنمایی بکنین برای استفاده ازش

ممنونم
      من چاپ 95 داشتم غلط کم نداشت ولی درکل مفید بود و راضی بودم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چاپ 95 ای کیو دارم ب نظرتون عوضش کنم 96 بگیرم ؟؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل

من تقریبا زیست پایه رو خوندم و پشت کنکوری هم هستم ( زیست رو با خط ویژه خوندم ) و تست های سراسری رو از هر فصل زدم

رفتم سراغ گاج تک جلدی چاپ 97 هست اونی که دارم ( میکرو سابق ! ) تست هاشو زدم از چندتا فصل هاش همشو بلد بودم تقریبا

الان پی دی اف زیست ای کیو رو گیر اوردم چاپ 94 هستش . کسی از این چاپ استفاده کرده ؟ تست های غلط یا اشتباه خاصی داخلش نداره ؟

و ایا کسی بوده استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه ؟ البته تست هاش خیلی زیاده فک نکنم همه رو بشه زد ی راهنمایی بکنین برای استفاده ازش

ممنونم
      سلام خسته نباشید دوست کنکوری

ببینید کتاب ای کیو گاج برای کسانی است که میخواهند با سبک جدید سوالات آشنا بشن و تو نحوه ی درس خوندنشون تو زیست یه سری تغیرات رو بدن از این لحاظ این کتاب برای کسانی که در سطح معمولی هستن از نظر من مناسب نیست از طرفی خودم هم در دوران کنکور این کتاب رو جهت ارتقای دانش زیست شناسی خوندم و نتیجه ی خوبی هم گرفتم چه از لحاظ نوع نگرش به زیست و چه از لحاظ درصد تو کنکور
      با توجه به این اول از همه شما به سطح خودتون نگاه کنین و ببینید که به دردتون میخوره یا ن
      اگر دیدین ک از سطحتون بالاتر هس توصیه میکنم ابتدای کار استفاده نکین و کمی‌سطح خود را بالا ببرید بعد در مراحل دیگر از این کتب استفاده کنین

موفق باشین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن