خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ایران در منطقه ۲ در کنکور ۹۸

سلام، وقت بخیر...شاید یه سری از بچه ها مثل من هدفشون این هست که توی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی سه گانه تهران (تهران، شهید بهشتی، ایران) انشالله قبول بشن؛ خب من یه بررسی کردم که توی منطقه ۲، تقریبا آخرین رتبه قبولی برای پزشکی دانشگاه ایران چند هست..طبیعی هست که دانشگاه ایران نسبت به دانشگاه بهشتی و‌ دانشگاه تهران، رتبه در دسترس تری داره و خب اگه هم که هدفتون اون دو تا دانشگاه دیگه هست، « چون که صد آید نود هم پیش ماست»»
      خب قبلش این رو بگم که من از اینجا به قبولی های این رشته و دانشگاه دسترسی پیدا کردم و بعدش طی عملیات جستجو کردن نام قبولی های منطقه ۲، رتبه اون ها رو درآوردم(‌‌‌که حقیقتا یخورده کار رو مخی بود )
      اما رتبه؛ طبق این اسامی،آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ایران در منطقه ۲ و قطب تهران حدود ۴۵۰ هستش و در سایر قطب ها هم حداکثر ۲۳۰...نکته جالب توجه، اینه که در کنکور ۹۸، به شدت رقابت سخت تر بوده و اگه طی سال های قبل شما توی قطب تهران با رتبه نزدیک ۵۵۰ تا ۶۰۰ هم در منطقه ۲ میتونستید پزشکی ایران بیارید، امسال نهایتا در قطب تهران و اطرافش، شما میتونستید با رتبه ۴۵۰ پزشکی دانشگاه ایران قبول بشید که خبر بدی هست واسه هممون و اینکه کنکور ۹۹ احتمالا اوضاع حداقل بر همین منوال و شاید بدتر هم بشه؛ توی قبولی ها، کسایی که قطب تهران نبودن، حتی رتبه ۷۰
      تا ۹۰ هم به چشم میخوره ...یعنی طرف با رتبه حدود ۷۰ منطقه ۲ و زیر ۲۰۰ کشوری، دانشگاه تهران و بهشتی هم نیاورده که یکی از علت هاش پر کردن صندلی ها توسط برادران و خواهران سهمیه دار هست...
      در پایان امیدوارم هممون به دانشگاه و رشته ای که دوست داریم برسیم...
      پ‌ن: درصد ها توی بچه‌ های نظام جدید هم به طرز اعجاب آوری بالا بوده...یعنی شما در نظر بگیر که رتبه حدود ۱۵۰ منطقه ۲ کنکور ۹۸، میانگین اختصاصی ۹۰ زده که میتونید تعدادی از کارنامه ها رو اینجا ببینید...درصد هایی که توی همه کنکور های دهه ۹۰، قطعا رتبه دو رقمی عالی میداده...امیدوارم که توی کنکور ۹۹ سنجش یخورده غربالگری بهتری از نظام جدید ها داشته باشه و گوشه نظری هم به نظام قدیم ها
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...
      ویرایش توسط M.javaddd : 11 دی 1398 در ساعت 08:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونجوری که سایته قلمچی زده تا ششصدو خورده ای ام قبول شدن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      اونجوری که سایته قلمچی زده تا ششصدو خورده ای ام قبول شدن
      سایت قلم چی قبولیای سال ۹۸رو‌ نزده هنوز
      ویرایش توسط Limo : 11 دی 1398 در ساعت 10:18

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو قلم چی هم درصدای نظام جدیدا خیلی بالاست.واقعا عجیبه.یعنی بخاطر آسون بودن درساشونه یا واقعا سطح کنکوریا رفته بالا؟
      ویرایش توسط Limo : 11 دی 1398 در ساعت 10:19

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Limo نمایش پست ها
      تو قلم چی هم درصدای نظام جدیدا خیلی بالاست.واقعا عجیبه.یعنی بخاطر آسون بودن درساشونه یا واقعا سطح کنکوریا رفته بالا؟
      ببینید کنکور امسال نسبت به سالهای قبل سوالاش خیلی آسون بود
      بخاطر اینه ، آسون ترین کنکور چند سال اخیر بوده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سایت قلم چی قبولیای سال ۹۸رو‌ نزده هنوز
      زده سرچ کنید کارنامه و اسامی رتبه های زیر هزار 98 قلمچی میاره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با توجه به اعتراضات امسال قطعا حواسشون رو جمع میکنن و مطمئن باشید کنکور استانداردی رو برگزار میکنن
      این اتفاقی که امسال افتاد سابقه قبلی هم داشته اگه اشتباه نکنم سال 84 هم تغییر نظام داشتیم و یک همچین وضعیتی رخ داده

امیدوارم عدالت رعایت بشه و همانند کنکور 95 94 96 با میانگین اختصاصی 50 تا 60 بشه به پزشکی رسید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حجم درسای نظام جدید کمتر هست. سوال هم آسون بود درصدا بالا شد.
      تاثیر سهمیه هم بیشتر خودشو نشون داد.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکوره امسال خیلی ساده بود واسه ی همین درصدا انقدر بالا بوده. البته داوطلب ها هم هرسال دارن قوی تر میشن طبیعتا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطب تهران از منطقه سه با رتبه 750هم قبولی ایران داشته منطقه دو با رتبه 800هم دیدم ..
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      قطب تهران از منطقه سه با رتبه 750هم قبولی ایران داشته منطقه دو با رتبه 800هم دیدم ..
      میتونم با قاطعیت بگم که هرگز....احتمالا شما پردیس خودگردان دانشگاه ایران رو هم جزو آمار محسوب میکنید، وگرنه اگه اسکرین شات یا لینک بدید که سپاس گزار میشم...ولی از من که در این زمینه تا حدودی با تجربه هستم بپذیرید، رتبه ۸۰۰ منطقه ۲ قطب تهران، حتی شانس قبولی پزشکی قزوین هم بسیار پایینه، چه برسه به دانشگاه ایران...با رتبه ۸۰۰ منطقه دو قطب تهران،نزدیک ترین و البته بهترین انتخاب علوم پزشکی زنجان هست‌‌...تحقیق کنید

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      با توجه به اعتراضات امسال قطعا حواسشون رو جمع میکنن و مطمئن باشید کنکور استانداردی رو برگزار میکنن
      این اتفاقی که امسال افتاد سابقه قبلی هم داشته اگه اشتباه نکنم سال 84 هم تغییر نظام داشتیم و یک همچین وضعیتی رخ داده

امیدوارم عدالت رعایت بشه و همانند کنکور 95 94 96 با میانگین اختصاصی 50 تا 60 بشه به پزشکی رسید
      البته جوریم نشه دیگه نشه هیچی زد!
      البته معنای استاندارد اینو میرسوند ولی برا تاکید گفتم
      ویرایش توسط Colonius : 11 دی 1398 در ساعت 20:31

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      میتونم با قاطعیت بگم که هرگز....احتمالا شما پردیس خودگردان دانشگاه ایران رو هم جزو آمار محسوب میکنید، وگرنه اگه اسکرین شات یا لینک بدید که سپاس گزار میشم...ولی از من که در این زمینه تا حدودی با تجربه هستم بپذیرید، رتبه ۸۰۰ منطقه ۲ قطب تهران، حتی شانس قبولی پزشکی قزوین هم بسیار پایینه، چه برسه به دانشگاه ایران...با رتبه ۸۰۰ منطقه دو قطب تهران،نزدیک ترین و البته بهترین انتخاب علوم پزشکی زنجان هست‌‌...تحقیق کنید

امسال 33 درصد ظرفیتا سوای اونچه که در دفترچه بود اضافه شد
      رفته بودم نظام وظیفه یه اقای اومده بود برای انجام کارای سربازیش انگار غیبت داشت و میخواست اوکی کنه بره دانشگاه پرونده پزشکی جور کرده بود گفتم چی قبول شدیس گفت پزشکی ایران گفتم با چه رتبه ایی گفت 850 حالا موندم منطقه 2بود یا سه چون خودمم کرجم سه هستم..ولی کانون قبولیا رو بزاره احتمال مشخص میشه
      ولی درکل منطقه سه قطب تهران بهترین نقطه کنکوره وئاقعا
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطب تهران شامل چه شهرهایی میشه؟ یعنی از قزوین باید رتبه دویست بیاریم یا چهارصد(رتبه منطقه۲)؟!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

امسال 33 درصد ظرفیتا سوای اونچه که در دفترچه بود اضافه شد
      رفته بودم نظام وظیفه یه اقای اومده بود برای انجام کارای سربازیش انگار غیبت داشت و میخواست اوکی کنه بره دانشگاه پرونده پزشکی جور کرده بود گفتم چی قبول شدیس گفت پزشکی ایران گفتم با چه رتبه ایی گفت 850 حالا موندم منطقه 2بود یا سه چون خودمم کرجم سه هستم..ولی کانون قبولیا رو بزاره احتمال مشخص میشه
      ولی درکل منطقه سه قطب تهران بهترین نقطه کنکوره وئاقعا
      چی بگم والا...احتمال اینکه پردیس دانشگاه ایران قبول شده باشه بنظرم بیشتره..آخه هیچ سالی با ۸۵۰ منطقه ۲ کسی پزشکی ایران نیاورده؛ یه احتمال دیگه هم هست اینکه رتبه کشوریش رو گفته که در این صورت رتبش حدود ۴۰۰ منطقه ۲ میشه در کل امیدوارم اینی که میگی امسال هم بشه، واللللا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن