خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

یک غیردانشجوی غیرمعلق! کمک کنید لطفاً

سلام بچه های عزیز، من یکی دو روزی رو کاملاً فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که بیخیالِ دنیا و مردمش.

من میخوام نظام جدید کنکور بدم در کنار دانشگاه..سؤالم اینه که ثبت نام بهمن ماه دانشگاه آزاد بدون کنکور چجوریه؟ برای ورودی مهر ماه انتخاب رشته می‌شد ولی الان سایتی نیست که انتخاب رشته کنم..چیکار باید بکنم؟

و اگه ممکنه کتابفروشی تو تهران معرفی کنید که همه ی کتابهای درسی نظام جدید رو داشته باشه..ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دانشگاه ازاد بعضی از رشته هاش بدون ازمونه و بهمن ماه میشه ثبت نام کرد .ولی اگه از من میشنوی این شش هفت ماه قشنگ بخون یه پرستاری دولتی در بیای .چون بری دانشگاه وقتت گزفته میشه و هزینش زیادمیشه .بچه ها هم گعتن کتابای نظام جدید کمیاب شده .نظام جدید هم مطمئنا سخته فکر نکن میری نظام جدید راحته

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نظام جدید کل سه سال مجموعا ۷۰۰ هزار تومان میگن باید کارت به کارت کنی قبل ارسال. قابل اعتماده؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سر برو تبادل کتاب تو انقلاب ببین نظام جدید دارن یا نه.
      من اکثر کتابامو تقریبا نو از اونجا تهیه کردم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      دوستان نظام جدید کل سه سال مجموعا ۷۰۰ هزار تومان میگن باید کارت به کارت کنی قبل ارسال. قابل اعتماده؟
      کتابای دوازدهم رو از سایت خود آموزش پرورش میتونی به قیمت پشت جلد بخری،کتابای دهم و یازدهم رو هم اگر بگردی بعضی کتاب فروشی ها هنوز دارن..اگر نتونستی پیدا کنی آزاد بخر
      اگر منظورت بانک کتاب پایتخت هست بله قابل اعتماد.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم یک دفعه همشو نگیر
      فعلا برای اول کار فقط دهم رو بگیر بخون
      اون تموم شد بعد یازدهم و..(یکباره یک عالمه کتاب دور خودت جمع نکن اینجوری آدم راحت تر هم میخونه البته این نظر شخصیه من خودم همین کارو دارم میکنم )
      در مورد کتابای تست هم ببین با کدومش راحت تری و مناسبته مثلا خود من برای درسی مثل زبان با شهاب اناری راحت نیستم برای همین مهروماه گرفتم (البته کنارش سیرتاپیاز گاج هم دارم )
      برای هر درسی هم زیاده روی نکن به نظرم به اندازه کتاب بگیر

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      کتابای دوازدهم رو از سایت خود آموزش پرورش میتونی به قیمت پشت جلد بخری،کتابای دهم و یازدهم رو هم اگر بگردی بعضی کتاب فروشی ها هنوز دارن..اگر نتونستی پیدا کنی آزاد بخر
      اگر منظورت بانک کتاب پایتخت هست بله قابل اعتماد.
      میشه کتابای یازدهم رو از کتاب فروشی ها گرفت
      من فکر میکردم فقط باید آزاد خرید کرد ؟!؟!؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      میشه کتابای یازدهم رو از کتاب فروشی ها گرفت
      من فکر میکردم فقط باید آزاد خرید کرد ؟!؟!؟
      تا پارسال کتاب های درسی دهم و یازدهم توسط کتاب فروشی ها پخش میشد،هنوز بعضی کتاب فروشی ها کتاب های چاپ پارسال که منطبق با کنکور امسال هست رو دارن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن