خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

برنامه زیری 2هفته ای قلم چی

سلام
      دوستان شما تو بازه 2هفته ای آزمون برا خودتون چطور برنامه میریزین که میتونین همه درسا رو تموم کنین؟
      ویرایش توسط امیرحسین.hf : 08 دی 1398 در ساعت 17:46

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین.hf نمایش پست ها
      سلام
      دوستان شما تو بازه 2هفته ای آزمون برا خودتون چطور برنامه میریزین که میتونین همه درسا رو تموم کنین؟
      اکه توی برنامه ریزی دچار تردید هستی می تونی گزینه ۲ ثبت نام کنی خوبی گزینه دو اینه که علاوه بر برنامه راهبردی برنامه هفتگی و روزانه هم داره(عین مشاور کنکور که برنامه میدن)اینجوری خیالت بابت برنامه روزانه راحته و فقط باید اجراش کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والله دیگه آهی در بساط نیست باید همینو بدیم
      در ضمن میخواستم ببینم دوستان چطور برنامه میریزن شاید منم تغییر دادم رشمو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب من تقریبا برنامه یکی از شاگردام به این صورته که در آزمون های دو هفته ای قلم چی 5 روز اول اختصاصی ها کامل خوانده میشن 2 روز عمومی ها یعنی هفته اول برنامه آزمون رو تموم میکنن بعد از اون 2 روز مرور اختصاصی ها و 1 روز مرور عمومی ها تا اینجا 10 روز .. روز 11 و 12 فقط تست از روی کتابهای سطح بالاتر (مثلا برای شیمی از روی فار) و بررسی تستها و روز آخر جمع بندی.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سعی کنید اگر قلم چی یا هر آزمون دیگه ای شرکت میکنید یه برنامه ی جداگانه برای زیست و ادبیات داشته باشید که ربطی به آزمون نداشته باشه.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر هم تک منبعی برای هر درس هستید بهتره که 6 روز اول رو به اختصاصی ها و 4 روز بعد رو به عمومی ها اختصاص بدید .... 2 روز هم مرور کلی داشته باشید...روز آخر هم جمع بندی داشته باشید.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید شما میگین 5روزه هر چی تو اختصاصیا هستش رو جواب بدم؟
      در ضمن رشتمم ریاضیه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید شما میگین 5روزه هر چی تو اختصاصیا هستش رو جواب بدم؟
      در ضمن رشتمم ریاضیه
      خب اگه رشته تون ریاضیه از برنامه دوم که گفتم استفاده کنید یعنی 6 روز اول هرچی اختصاصی دارید رو بخونید کامل مرور کنید و ببندید....4 روز بعد رو به عمومی ها اختصاص بدید و کامل مرورشون کنید چون عمومی ها زیاد وقتگیر نیستن ....2 روز رو هم به مرور کلی دروس و نکات یادداشت شده بپردازید...روز آخر هم یک جمع بندی خوب داشته باشید یا روز آخر رو به تورق بپردازید که من پیشنهاد میکنم جمع بندی کنید درسارو بهتره..... فقط یه چیزی رو بگم اینکه این مدت زمانی که گفتم تقریبا حداکثر تایم لازم برای مطالعه و بستن درسهاست یعنی 6 روز برای اختصاصیا حداکثر تایم مورد نیاز هست که یک داوطلب با سطح علمی ضعیف هم میتونه در این تایم درسارو ببنده حالا شما اگه تونستید 5 روزه ببندید یا تایم کمتری رو به عمومی ها اختصتاص بدید و مرورتون بیشتر باشه.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسته جمع بندی و تورق چه کاری کنم اون وقت؟
      منظور چه منابعیو بخوانم؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داخل تاپیک مصاحبه آقای سعید غیور یه وویس هست گوش بدید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه لینکشو برام بفرستین؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واسته جمع بندی و تورق چه کاری کنم اون وقت؟
      منظور چه منابعیو بخوانم؟
      خب برای جمع بندی بهترین روش اینه که شما یک آزمون جامع به سبک کنکور روز پنج شنبه قبل آزمون از خودتون بگیرید و بعداز ظهر کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنید و تستای نزدتون رو بیابید که مربوط به چه مبحثی هست اون مبحث رو یک دور دیگه مرور کنید خب اینکه آزمون جامع رو باید از روی چه منبعی بزنی؟ معمولا هر منبعی برای هر درسی دارید آخر هر فصل اون منبع کمک آموزشی یک آزمون جامع از کل فصل آورده شما برای هر درس به تعداد سوالات کنکور از روی منبع کمک آموزشیتون تست گلچین میکنید ... چجوری؟ مثلا برای فیزیک اگر از منبع خیلی سبز استفاده میکنید کتاب خیلی سبز آخر هر فصل یک آزمون جامع آورده که شما بر اساس حجم مطالبی که مربوط به آزمون هست تعداد 30 تست انتخاب میکنی و برای بقیه دروس هم به این صورت عمل میکنید اگرم تست کم آوردید از تستای منتا استفاده کنید که میتونه منبع مکمل و خوبی باشه.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون ازتون

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام،فایل زیر رو گوش کن،آقای افشار روش برنامه ریزی رو توضیح میدن
      https://alirezaafshar.org/%d8%a8%d8%...9%88%d8%b1-99/

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن