خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد پیام نور

سلام دوستان
      کسانی که تجربه پشت کنکوری رو دارن و با استفاده از پیام نور معافیت گرفتن میشه بگید
      چه رشته ای بردارم برای پشت موندن ، بهتره چنتا واحد بردارم و چه واحدایی رو بردارم که تو کلاس و امتحان شرکت نکنم و به مشکل بر نخورم و شرایط مرخصی رو اگه میشه توضیح بدید
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رشته های مثل مدریت بازرگانی-روان شناسی و...
      مرخصی شرایط خاصی نداره،ولی نمیدونم ترم اول مرخصی بدن یا نه..اگر مرخصی ندادن انتخاب واحد کن ولی سر کلاس نرو مشکلی نداره.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط regxp نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسانی که تجربه پشت کنکوری رو دارن و با استفاده از پیام نور معافیت گرفتن میشه بگید
      چه رشته ای بردارم برای پشت موندن ، بهتره چنتا واحد بردارم و چه واحدایی رو بردارم که تو کلاس و امتحان شرکت نکنم و به مشکل بر نخورم و شرایط مرخصی رو اگه میشه توضیح بدید
      ممنون
      سلام
      فقط اگه از خودت و هدفت و تلاشت و علاقت مطمئن هستی این کارو انجام بده در غیر این صورت حتما انتخاب رشته بکن و یه رشته ای بخون و وقتت رو مثل من هدر نده
      اما اگه تصمیمتو گرفتی پس ادامه صحبتامو بخون :
      بهترین رشته که نداریم ولی خب اگه رشته ای باشه که واحدای عملی کمتری داشته باشه مشخصا شهریه متغیر کمتری پرداخت می کنی! من خودم مترجمی زبان رو انتخاب کردم چون یه نیمچه علاقه ای هم دارم بهش
      در مورد مرخصی هم خود من دو ترم اول رو مرخصی گرفتم و موردی نداشت ، شهریه ثابت رو پرداخت میکنی و از سیستم گلستان درخواست مرخصی رو رد می کنی.

بعد از دو ترم مرخصی دیگه حتما باید انتخاب واحد کنی ، حداقل تعداد واحد برای هر ترم 12 واحد هست و باید شهریه ثابت و متغیر رو بپردازی. واحد هارو پاس کردن و در امتحانات شرکت کردن هیچ اجباری نداره و به خودت بستگی داره که اگه دلت خواست میتونی پاس کنی.
      البته اینو بگم که بیشتر از 70 واحد پاس نکن که یه وقت مدرک معادل کاردانی برات صادر نشه.

یکبار هم فرصت انصراف داری.
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      دانش اموزی !
      از الان به فکر پشت کنکور موندنی بشین کل سعی رو همین امسال انجام بده نشد بمون سال بعد ولی اگه از همین الان فکر موندن باشی سال بعدم هیچ تغیری نمی کنی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ممنون
      شما الان دانش اموزی می تونی بعد 18 سالگی ات /بشرطی قبل از فارغ از تحصیلی یعنی خرداد 18 ساله شی/ بری مدرسه معافیتت رو تمدید کنی که تا 1 سال تمدید می کنند ومی تونی بمونی با همون معافیت واگر متولد بعد خردادی وخرداد فارغ از تحصیلی باید مهر یا بهمن بری یک رشته پیام نور بنویسی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن