خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

فیزیک میکروطلایی بخونم یا جمع بندی خیلی سبز؟؟؟ " رشته ریاضی "

سلام دوستان

من کتاب میکروطلایی ، هم جلد درسنامه و هم جلد تست هاش رو دارم ، کتاب جمع بندی فیزیک رشته ریاضی خیلی سبز رو هم دارم ، با توجه ب اینکه زمان زیادی تا کنکور باقی نمونده و حجم درسنامه کتاب میکروطلایی بسیار زیاده و خیلی خیلی کامله ، ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟
      از طرفی ، کتاب جمع بندی خیلی سبز ، خیلی خوب و روون و عالی همه چیز رو گفته و درمورد هر فرمول یک توضیح مختصر داده ، ب نظرتون درسنامه میکروطلایی رو بخونم یا جمع بندی رو؟؟؟ ، درضمن من مطالب کتاب جمع بندی رو سریعتر یاد میگیرم یا بیاد میارم ، ولی درسنامه میکروطلایی رو وقتی نگاه میکنم ، استرسم بیشتر میشه ، فرمول هایی گفته ک اصلا تو عمرم ندیدم، مثلا ب جای 5 تا فرمول حرکت با شتاب ثابت ، 10 تا فرمول گفته ولی همشون ب هم مرتبط هستن و سبب میشه یکم گیج شه آدم.

ب نظرتون واسه درسنامه ، میکروطلایی رو بخونم یا جمع بندی رو؟؟؟ بهتر نیس جمع بندی رو بخونم و تست های میکروطلایی رو بزنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همون طوری که گفتی درسنامه رو با جمع بندی خیلی سبز بخوان تستشو ازمیکرو طلایی بزن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین.hf نمایش پست ها
      همون طوری که گفتی درسنامه رو با جمع بندی خیلی سبز بخوان تستشو ازمیکرو طلایی بزن
      اوکی ، ممنون داداش از راهنماییت ، فک کنم بهترین راه هم همینه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

من کتاب میکروطلایی ، هم جلد درسنامه و هم جلد تست هاش رو دارم ، کتاب جمع بندی فیزیک رشته ریاضی خیلی سبز رو هم دارم ، با توجه ب اینکه زمان زیادی تا کنکور باقی نمونده و حجم درسنامه کتاب میکروطلایی بسیار زیاده و خیلی خیلی کامله ، ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟
      از طرفی ، کتاب جمع بندی خیلی سبز ، خیلی خوب و روون و عالی همه چیز رو گفته و درمورد هر فرمول یک توضیح مختصر داده ، ب نظرتون درسنامه میکروطلایی رو بخونم یا جمع بندی رو؟؟؟ ، درضمن من مطالب کتاب جمع بندی رو سریعتر یاد میگیرم یا بیاد میارم ، ولی درسنامه میکروطلایی رو وقتی نگاه میکنم ، استرسم بیشتر میشه ، فرمول هایی گفته ک اصلا تو عمرم ندیدم، مثلا ب جای 5 تا فرمول حرکت با شتاب ثابت ، 10 تا فرمول گفته ولی همشون ب هم مرتبط هستن و سبب میشه یکم گیج شه آدم.

ب نظرتون واسه درسنامه ، میکروطلایی رو بخونم یا جمع بندی رو؟؟؟ بهتر نیس جمع بندی رو بخونم و تست های میکروطلایی رو بزنم؟؟؟

بهترین کار اینه که از میکروطلایی فقط تست های مخصوص جمع بندی که خود کتاب اونا رو نشانه دار کرده رو بزنی و هر جا دیدی که مطلب یادت رفته همون نقطه رو از روی درسنامه میکرو بخونی یا می تونی از خط ویژه گاج هم استفاده کنی البته من جمع بندی خیلی سبز ندیدم اگر کتاب خوبی هست و احساس می کنی باهاش راحتی همون و بخون انتخاب با خودته

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب اگه سطحتون توی فیزیک خوبه جمع بندی میتونه گزینه مناسبی باشه ولی بنظر من کتاب میکروطلایی حجمش مناسبه و راحت میشه توی سه ماه مطالعه منظم تمومش کرد

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای مرور ازمون بزنی بهتره یا اون تستای جمعبندی که میکرو برای2ماه اخر مشخص کرده؟1_2ماه اخر
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZedeZamin نمایش پست ها
      خب اگه سطحتون توی فیزیک خوبه جمع بندی میتونه گزینه مناسبی باشه ولی بنظر من کتاب میکروطلایی حجمش مناسبه و راحت میشه توی سه ماه مطالعه منظم تمومش کرد
      ...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

شما تازه شروع کردید یا با ازمون کامل پیش اومدید جلو اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای جمع بندی فیزیک اگر منبعتون میکرو هستش همون تستایی رو بزنید که خود کتاب مخصوص ماه های پایانی مشخص کرده لازم نیست کتاب یا آزمون دیگه ای کار کنید برای فیزیک.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از همه دوستانی ک منو راهنمایی کردن واقعا ممنونم♥♥♥ { ب همه امتیاز دادم خخخ ، شرمنده بیشتر ازین در توان ندارم }

من فقط تو درسنامه مشکل داشتم که نیاز به یک درسنامه کوتاه و مختصر و مفید داشتم که بتونه در مدت زمان کم یک آموزش کلی بهم بده تا بتونم برم سراغ تست.

امیرعلی داداش ، آره تقریبا تازه شروع به تست زدن کردم ، البته قصدم اینه ک بعد از امتحانات دی ماه تست زدنم رو بیشتر کنم ، برا امتحانات دی ماه هم ک فعلا سعی میکنم در حد تمرینات کتاب درسی مطالب رو یاد داشته باشم و اگه کامل یاد داشتم تمارین رو ، بعدش شروع به تست زدن کنم.

دوستان پس سعی میکنم تست های مهمی که کتاب میکروطلایی مشخص کرده رو فقط بزنم و وقتم رو بیشتر اختصاص بدم به اونا.
      ویرایش توسط thanks god : 08 دی 1398 در ساعت 00:52

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)