خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین کتاب فیزیک برای سطح پایین

سلام دوستان، خواهشاً اگه کسی می‌تونه راهنمایی کنه من رومن دانشجو هستم و به امید خدا سال هزار چهارصد قراره دوباره نظام جدید شرکت کنمتقریبا منابعم آماده هستن به غیر از فیزیک،سطحم توی فیزیک اصلا خوب نیست و در واقع چون علاقه ای هم ندارم باعث شده که سطح بسیار پایینی توی فیزیک داشته باشم دوستانی که آگاه هستن خواهشاً بگید با توجه به شرایط من دقیقا کتاب های کدوم انتشارات بدرد من میخورن که درسنامه ی بسیار قوی و البته روان و قابل فهم داشته باشن...فقط خواهشاً نگید میکرو طبقه بندی که اصلا نمی‌تونم باهاش ارتباط برقرار کنم (نظام قدیمشو داشتم)پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیک مهروماه رو ی نگاه بنداز
      درسنامش خوبه ولی بنظرم کامل نباشه البته از نظر تست کامله
      اگه ی چیزی میخوای ک آموزشش قوی باشه برو شگفت انگیز خیلی سبز رو بگیر

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا تو نمیتونی با میکرو ارتباط برقرار کنی این دلیل نمیشه که ما الکی میگیم.
      من هم خیلی سبز هم میکرو هم شگفت انگیز(فرید شهریاری)داشتم.میکرو درسنامش از خیلی سبز کمتر بود ولی بهتر مطلب میرسوند
      شگفت انگیز فقط حرکت شناسیش خوب بود برای من(در واقع بهترینه)
      ...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      سلام دوستان، خواهشاً اگه کسی می‌تونه راهنمایی کنه من رومن دانشجو هستم و به امید خدا سال هزار چهارصد قراره دوباره نظام جدید شرکت کنمتقریبا منابعم آماده هستن به غیر از فیزیک،سطحم توی فیزیک اصلا خوب نیست و در واقع چون علاقه ای هم ندارم باعث شده که سطح بسیار پایینی توی فیزیک داشته باشم دوستانی که آگاه هستن خواهشاً بگید با توجه به شرایط من دقیقا کتاب های کدوم انتشارات بدرد من میخورن که درسنامه ی بسیار قوی و البته روان و قابل فهم داشته باشن...فقط خواهشاً نگید میکرو طبقه بندی که اصلا نمی‌تونم باهاش ارتباط برقرار کنم (نظام قدیمشو داشتم)پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
      سلام خیلی سبز پایه و دوازدهم و کتاب درسی ترکیب این دوتا خوبه شما از روی کتاب درسی مطلب بخون بعد هر جا دیدی برات گنگ بود از روی خیلی سبز بخون برای تست هم کتاب فیزیک جامع خیلی سبز تک جلدی(با فیزیک پایه و دوازدهم خیلی سبز فرق داره کتابش) خوبه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک انتشارات خیلی سبز
      این کتاب نوشته آقای فرید شهریاری هست که خیلی روون توضیح داده انگار که سر کلاسی ولی در کنارش یه کتاب تست هم داشته باش که ازش تست بزنی خودشم تست داره ولی خب تستاش کمه
      برای کتاب تست هم میتونی از خیلی سبز _گاج _نشر الگو استفاده کنی
      راستی فیلم های سایت آلا هم هست که رایگانه
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،آموزش شگفت انگیز خیلی سبز بهترین درسنامه رو داره..البته از لحاظ تست هم بهترین و منطقی ترین کتاب هست.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام منم پارسال کلی کتاب درس نامه خوندم ولی الان که کلاس کنکور نوشتم فهمیدم تو ریاضی فیزیک اگه سطح پایین باشه با کتاب زیاد پیشرفت نمیکنی به نظرم یه کلاس خوب ثبت نام کن کنارش تستا خیلی سبز و کانون و میکرو رو تا میتونی کار کن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

سلام خیلی سبز پایه و دوازدهم و کتاب درسی ترکیب این دوتا خوبه شما از روی کتاب درسی مطلب بخون بعد هر جا دیدی برات گنگ بود از روی خیلی سبز بخون برای تست هم کتاب فیزیک جامع خیلی سبز تک جلدی(با فیزیک پایه و دوازدهم خیلی سبز فرق داره کتابش) خوبه
      خیلی‌ سبز پایه و دوازدهم چاپ ۹۷ رو دارم به نظرتون برای کنکور ۱۴۰۰ خوبه یا تغییرات زیاد بوده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی‌ سبز پایه و دوازدهم چاپ ۹۷ رو دارم به نظرتون برای کنکور ۱۴۰۰ خوبه یا تغییرات زیاد بوده
      نه عزیز باید چاپ جدید بگیری چون کتاب درسی تغییرات داشته

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

نه عزیز باید چاپ جدید بگیری چون کتاب درسی تغییرات داشته
      خب همین الان هم که تقریبا همه ی کتب رو برای ۱۴۰۰ گرفتم همشون مخصوص نود و نه هستن،اگه بخوام تا ۱۴۰۰ بمونم باید وایسم تا شهریور نود و نه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب همین الان هم که تقریبا همه ی کتب رو برای ۱۴۰۰ گرفتم همشون مخصوص نود و نه هستن،اگه بخوام تا ۱۴۰۰ بمونم باید وایسم تا شهریور نود و نه
      همون که داری استفاده کن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب برای کسی که فیزیکش ضعیفه کتاب 4 جلدی خیلی سبز یا 4 جلدی گاج خیلی مناسبه و شما فرصت کافی برای مطالعه کافی این منبع دارید و به تنهایی برای رسیدن به درصد بالای 70 مناسبه

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      کتاب درسی؛ ارزون، در دسترس و موثرتر از انچه در ایینه میبینید.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از نظر بنده شما بیا برای هر قسمت درسنامه میکرو کامل بخون و تستاشو دونه به دونه (نه یکی در میون و....) واقعا پیشرفتت رو احساس میکنی بهت قول میدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      کتاب درسی؛ ارزون، در دسترس و موثرتر از انچه در ایینه میبینید.
      بدبختی اینه بعد گرونی کاغذ کتاب درسی گیر نمیاد در به در دنبال کتاب درسی ام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)