خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چجوری میشه "تک رقمی " و " دو رقمی "شد؟

چجوری دوستان ....

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دانش آموزایی که رتبه ها رو میارن چجوری میخونن
      چقدر میخونن
      و.....
      البته فقط تک رقمی و دو رقمی های زیر 30 منظورمه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      کار یه سال نیست مطمعنا کار دوسال هم نیست 3 سال پایه رو میطلبه
      حالا این حرف رو به پای این نزارین که طرف اگه دوسال خوب بخونه نمیتونه دورقمی شه که حتما میتونه ولی کار برای رسیدن به دورقمی و یه رقمی به قدری زیاد هست که اگه بخواد یه جا جمع بشه فرسایشی بشه به قدری که نشه درش اورد یا خیلی کم باشن که بتونن دربیارن
      8 تا مبحث متفاوت که علاوه بر تسلط رو مفاهیم و بطن باید توی یه تایم محدود 4 ساعته و با کلی برنامه و امادگی برای ایجاد شرایط مناسب سر جلسه باشه
      97 درصد دو رقمی و یه رقمی ها سال به سال بستن اومدن جلو و اگه ازمون رفته باشن که اکثر میرن از همون دوم دبیرستانشون دهم شون اصراف همون رنج بودن
      حالا باز شما بیاین مته به خشخاش بزارین و n تا مورد هم رو کنین و هم شما مطمعن باشین و همه چیز رو بدونین و هم طرف راست گفته باشه سال به سال تو همون یه درصد قرار میگیرن
      باشه قبول
      ولی حالا میدونی اینا چقدر میخونن
      تو چه ویژگی هایی با بقیه تفاوت دارن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

مهمترینشون تا جایی که بررسی کردم و دیدم خانوادشونه .یه محیط اروم و منطقی که بچه رو فارغ از هر جدل فکری نگه میداره و منظم بار میاره
      بازم اینیکه میگم همون 99 درصد محسوب میشه بازم رفقا یه درصد رو کنن که مطمعنا هست منم میدونم هست
      خوندنشون هم همونطور که گفتم سال به سال جمع میشه .یعنی به هیچ عنوان ساعت مطالعه عجیب و غریب ندارن یه روتین منظم و خاص از مطالعه که کنارش تفریح و گشت و گذارم هست
      بحث تبلیغ نیست خودمم قشنگ با کاظم زاویه دارم چون برا یه عده زیادی تو یه شرایطی ضربه است و مطمعنا برای منفعتش ازش صحبتی نمیکنه
      ولی اصول کلی مطالعه همون اصل هایی که کاظم تو سایتش و دفتربرنامه ریزیش گفته و اگه از دهم لحاظ بشه موفقیت صد درصدی به دنبال داره .رکن اول همون مطالعه درس هر روز تو همون روزه که از اول رتبه های یک و دو رقم لحاظ میکنن
      با یه حرکت نرمال و ساده ولی با تکرار اون و نظم دادن بهش باعث میشه تلنبار نشه و فشار زیادی نیاد و بالطبع کارایی و راندمان بیاد بالا
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم ادمای خاصی هستن،نه اینکه نابغه باشن،ادمایی هستن که فقط میخونن و معتاد درس خوندن هستن.رتبه ۱ تجربی ۹۵(محمد احمدی) اومده بود مسابقه شبکه ۳ ،گلزار بهش گفت چرا رفتی پزشکی گفت میخواستم ببینم هی میگن پزشکی پزشکی توی این رشته چه خبره،مجری با تعجب بهش گفت یعنی تو رتبه ۱ کنکور شدی که فقط ببینی رشته پزشکی چه خبره؟منم از جوابش تعجب کردم انتظار داشتم مثلا بگه علاقه داشتم یا از این حرفا...
      درواقع خیلی از رتبه برترا هدفشون فقط رشته و دانشگاه نیست(چون خیلی از ماها هدف داریم)،همونطور که گفتم معتاد درس خوندن هستن یعنی اول میخونن بعد هدف تعیین میکنن(برعکس خیلی از ماها که اول هدف تعیین میکنیم بعد متناسب با اون برنامه میریزیم)
      از لحاظ امکانات هم اکثرا در سطح بالایی هستن و چند سال ازمون دادن و مدارس خوبی درس خوندن،ولی بازم به نظر من دلیل اصلی رتبه برتر شدنشون همونیه که بالاتر گفتم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      به نظرم ادمای خاصی هستن،نه اینکه نابغه باشن،ادمایی هستن که فقط میخونن و معتاد درس خوندن هستن.رتبه ۱ تجربی ۹۵(محمد احمدی) اومده بود مسابقه شبکه ۳ ،گلزار بهش گفت چرا رفتی پزشکی گفت میخواستم ببینم هی میگن پزشکی پزشکی توی این رشته چه خبره،مجری با تعجب بهش گفت یعنی تو رتبه ۱ کنکور شدی که فقط ببینی رشته پزشکی چه خبره؟منم از جوابش تعجب کردم انتظار داشتم مثلا بگه علاقه داشتم یا از این حرفا...
      درواقع خیلی از رتبه برترا هدفشون فقط رشته و دانشگاه نیست(چون خیلی از ماها هدف داریم)،همونطور که گفتم معتاد درس خوندن هستن یعنی اول میخونن بعد هدف تعیین میکنن(برعکس خیلی از ماها که اول هدف تعیین میکنیم بعد متناسب با اون برنامه میریزیم)
      از لحاظ امکانات هم اکثرا در سطح بالایی هستن و چند سال ازمون دادن و مدارس خوبی درس خوندن،ولی بازم به نظر من دلیل اصلی رتبه برتر شدنشون همونیه که بالاتر گفتم
      ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تلاش زیاد+هوش و دقت و پشتکار
      همین
      ♡Be your Own HERO

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پایه فوق العاده قوی که لازمه اش خوندن و مسلط شدن در هر پایه تحصیلی ک جلو میری هستش+تلاش مداوم ۳ ساله دبیرستان+دور بودن از هرگونه حواشی
      همین.تاکید میکنم مداومممم
      متاسفانه ما دیر رسیدیم به اینا وقتی که چند سال پشت کنکور موندیم..دوره دانش آموزی بهترین دوران درس خوندنه بخاطر جو مدرسه و رقابت و روحیه بچه ها
      کاش بچه ها حرف ماهارو گوش کنن و درس خوندن رو به سال آخر و سال پشت کنکوری موکول نکنن..
      کاش والدین آگاه باشن و اگر بچه درس خونی دارن اذیتش نکنن و از سال اول دبیرستان از لحاظ مالی و روحی حمایتش کنن..بنظر من اینا هم مهمه..مخصوصا حمایت والدین در حد توان
      مثلا رستگار رحمانی میگفت با اینکه وضع خوبی نداشتیم پدرم میگفت تو لازم نیست کمکم کنی و درس بخون..خب توانش این بوده و خیلیه این..
      همین دیگه
      موفق باشین..
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همکلاسی و دوست صمیمی خود من رتبه ۲۹ منطقه ۲ شد
      آزمون ۱۷ خرداد ، یعنی کمتر از ۱‌ماه به کنکور تفاوت ترازمون زیر ۵۰ تا شد
      ولی توی همین ۱ ماه ترکوند به معنای واقعی
      موفقیت استفاده بهینه از زمانه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی بازه ات کمه ]یکی از دوستام زیر 30 ریاضی شد سال سوم رفت کلاس اونم مشهور ترین ها بعدش کل تابستون پایه رو بست واز مهر تا عید روزی 4-5 ساعت می خوند از دم عید تا کنکور زیر 16 ساعت نداشت وعینکی با نمره حدود 3 شد به این حد وتعدادی موهاش سفید شدند
      + حمایت همه جانبه خوانواده اش در حد بنز و خودشم معتاد درس خوندن بود
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      پایه فوق العاده قوی که لازمه اش خوندن و مسلط شدن در هر پایه تحصیلی ک جلو میری هستش+تلاش مداوم ۳ ساله دبیرستان+دور بودن از هرگونه حواشی
      همین.تاکید میکنم مداومممم
      متاسفانه ما دیر رسیدیم به اینا وقتی که چند سال پشت کنکور موندیم..دوره دانش آموزی بهترین دوران درس خوندنه بخاطر جو مدرسه و رقابت و روحیه بچه ها
      کاش بچه ها حرف ماهارو گوش کنن و درس خوندن رو به سال آخر و سال پشت کنکوری موکول نکنن..
      کاش والدین آگاه باشن و اگر بچه درس خونی دارن اذیتش نکنن و از سال اول دبیرستان از لحاظ مالی و روحی حمایتش کنن..بنظر من اینا هم مهمه..مخصوصا حمایت والدین در حد توان
      مثلا رستگار رحمانی میگفت با اینکه وضع خوبی نداشتیم پدرم میگفت تو لازم نیست کمکم کنی و درس بخون..خب توانش این بوده و خیلیه این..
      همین دیگه
      موفق باشین..
      ولی بنظرم یه سال فول تایم خوبیه
      مشکل ما اینه از تابستون میخوایم ۲ رقمی بشیم میایم میپرسیم میشه؟
      همه میگن نه مگه اینکه پایه ات قوی باشه(در حالی که بهترین تایم قوی کردن پایه همون تابستونه و ۸۰ درصد از دست میدیم)
      میشه مهر باز میگیم فلانی از تیر شروع کرد ناامید میشیم
      و این چرخه ادامه پیدا میکنه تا خود کنکور

یه سال واقعا کافیه بنظرم واسه کنکور با یه پایه معمولی بستگی به کیفیت داره
      اونایی که پایه شون خوبه خب درس خوندنو بیشتر بلدن ولی چیزی نیست که آدم نتونه بهش برسه❤
      ♡Be your Own HERO

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

ولی بنظرم یه سال فول تایم خوبیه
      مشکل ما اینه از تابستون میخوایم ۲ رقمی بشیم میایم میپرسیم میشه؟
      همه میگن نه مگه اینکه پایه ات قوی باشه(در حالی که بهترین تایم قوی کردن پایه همون تابستونه و ۸۰ درصد از دست میدیم)
      میشه مهر باز میگیم فلانی از تیر شروع کرد ناامید میشیم
      و این چرخه ادامه پیدا میکنه تا خود کنکور

یه سال واقعا کافیه بنظرم واسه کنکور با یه پایه معمولی بستگی به کیفیت داره
      اونایی که پایه شون خوبه خب درس خوندنو بیشتر بلدن ولی چیزی نیست که آدم نتونه بهش برسه❤
      اره
      پایه قوی رو تو تابستون و حتی طول سال هم میشه اوکی کرد
      به قول تو این روند ادامه دارد..
      ولی اره چیز غیر ممکنی نیست ولی تلاش مداوم میخواد
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام آقای غیور
      خواستم بپرسم اون وویسی که گذاشتین داخل تاپیک مصاحبه تون همون روشیه که باهاش از 6700 به 7400 رسیدین ؟
      میشه یکم بیشتر در مورد این دوستتون بگین

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      ترازتون چند بود؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)