خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از کمک همگی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1-احساس میکنم 90درصد من و تو به هم شباهت داریم
      2-تا میتونی خودتو از اینترنت و فیلم و سریال دور کن
      3-به حرفای دیگران کاری نداشته باش . من مطمئنم دیدن حرفایی که بقیه راجب کنکور میزنن هم سردرگمت میکنه هم دلسردت میکنه. یچیو درنظر داشته باش.قبولی تو کنکور یه مقصده که راه های خوب زیادی واسه رسیدن به این مقصد هست . اگر دیدی روش کسی دیگه متفاوته نگران نشو . کمال گرایی هم بنداز دور از سرت
      4-راجب اینکه عقب افتادن از آزمونای قلمچی باعث دلسردیت شده. بنظرم آقای میثم فلاح تو درس عربی حرف خوبی زدن. گفتن من اگه بخوام رو اصول درس بدم نمیتونم هماهنگ با آزمونای آزمایشی درس بدم . مقصد نهایی ما آزمون کنکوره و واسه ما مهمه که توی کنکور رتبه خوبی بیاریم. ملاک تو کنکورت باشه. اگرم رو آزمونای آزمایشیت وسواس و حساسی یکم غیرت به خرج بده دودوتا چارتا کن یه برنامه بریز که واسه آزمونای جامع با قلمچی هماهنگ شی.
      5-کنکور فقط استعداد و هوش نیس .نظر شخصیم اینه که خیلی از آدمای با استعداد تو راه کنکور تلف میشن چون نمیدونن که کنکور فقط استعداد نیس . کنکور استقامت و تلاش و ثابت قدمی و نظم شخصیه یه ساله هم هست . کنکور هنر یه سال گذشتن از خوشیای دیگست .کنکور سالیه که بلد باشی تعریف ذهنی خودت از درس خوندنو تغییر بدی. به خودت بفهمونی که سختیای درس خوندنش در واقع داره تو رو از خیلیا میندازه جلو .کنکور هنر نه گفتنه . کنکور هنر سرسختیه . کنکور هنر بهونه نیاوردنه . اگه فکرشم کنی یه دکتر فقط با استعداد بودنش ملاک نیس . باید سفت و محکم و با اراده باشه که بتونه سر شیفتاش دووم بیاره . اصلا فکر کن کنکور یه مصاحبه ی شخلیه و پزشکی اون شغل . فرد مصاحبه کننده میخواد بدونه تو فلان ویژگی ها رو داری که پزشکی رات بدن یا نه.
      6- پنجمی میتونه شیشو هفت و هشت و نه هم باشه. زیاد شد
      7-یه چیز مهم سال سوم کنکورته؟ با توجه به پسر بودنت معافیت تحصیلی داری امسال؟؟؟؟؟ حواست باشه

ببخشید دیر وقته زیاد تمرکز ندارم فردا میام چک میکنم اگه چیز دیگه ای بود میگم
      امیدوارم خودتو پیدا کنی...
      ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن