خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question آی کیو پلاس نظام جدید

کیا از کتابای آی کیو پلاس نظام جدید استفاده کردن ارزش خریدن داره سطحش نسبت به بقیه کتابای بازار چطوره؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی ذهنتو درگیر این منبع و اون منبع نکن خیلی فرقی ندارن اگه کتابتو کامل تموم کردی و مرورشم کردی حق داری بری کتاب دیگه بخری وگرنه ازاین شاخه به اون شاخه شدن درصورتی که میدونین یه درسی مشکل از خودته و از منبع نیست خیلی اثر منفی تری میذاره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حاجی من دینیشو نگاه کردم یهف صلشو تست زدم خیلی بدرد نخور بود درسنامه چرت تست چرت ترو اسون تر
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گاج ای کیو زده میکرو نره ای میکرو لایی مینی میکرو نقره ای مینی میکرو طلایی سیرتا پیاز عکس نامه متن نامه چرت نامه مسایل غیر مسایل حفظی ها فهمیدنی ها نفهمیدنی ها تازه تو بعضی درسا مثله عربی میکرو نقره ی میکرو طلایی کنارش یه سفید و جامع هم هست مولتی ویتامینو خط ویژه و تازه کنکورو بیخیل شی تو متوسطه دوم پرسمانو شب امتحان و 6420 امتحان نهایی سین جینم زده الان یادم اومد توروبوجتو ازمون پلاسو دور دنیا هم اومد تو ذهنم تلویزیونم باز میکنی دوازدهم ها یازدهمی ها شمایی که هنوز بدنیا نیومدی شمایی که تو موز هستی هنوز گاج تقدیم میکند بابا دیگه شورشو دراوردین بخدا

تو یه لکه نور نشونم بده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این سری ایکیو کلا شیمی و زیستش بالا کشید باقی درساش از شهرته نظام قدیم این دوتا درس نون میبرنو مثلا چون اسمش ایکیو سخته لابد خوبه

تو یه لکه نور نشونم بده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      گاج ای کیو زده میکرو نره ای میکرو لایی مینی میکرو نقره ای مینی میکرو طلایی سیرتا پیاز عکس نامه متن نامه چرت نامه مسایل غیر مسایل حفظی ها فهمیدنی ها نفهمیدنی ها تازه تو بعضی درسا مثله عربی میکرو نقره ی میکرو طلایی کنارش یه سفید و جامع هم هست مولتی ویتامینو خط ویژه و تازه کنکورو بیخیل شی تو متوسطه دوم پرسمانو شب امتحان و 6420 امتحان نهایی سین جینم زده الان یادم اومد توروبوجتو ازمون پلاسو دور دنیا هم اومد تو ذهنم تلویزیونم باز میکنی دوازدهم ها یازدهمی ها شمایی که هنوز بدنیا نیومدی شمایی که تو موز هستی هنوز گاج تقدیم میکند بابا دیگه شورشو دراوردین بخدا
      من در این مورد سوال نپرسیدم مجبور نیستید به چیزی که نمیدونید جواب بدید منم طرفدار این همه اوناع کتاب نیستم ولی من یه چیز دیگه پرسیدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      من در این مورد سوال نپرسیدم مجبور نیستید به چیزی که نمیدونید جواب بدید منم طرفدار این همه اوناع کتاب نیستم ولی من یه چیز دیگه پرسیدم
      خوب راست میگیولی گفتم دیگه دینیش بدرد نمیخوره من دو فصلشو تستم زدم میگم درسنامش بدرد نمیخوره زبانشم رفیقم میگفت اسونه ریاضیش هم خیلی از رفیقام داشتن گویا بشدت سخت تره جوری که رفیقم که ریاضی کنکورشو هشتادو خورده ای زده بود میگفت تستاش بعضیاش بدرد نخور سخته شیمی زیستش میمونه که زیست هنوز نیومده نویسندش اقایه زارع هستش که میکروش خیلی خوبه مطمعنن ای کیوش کتاب بهتری درمیاد که این همه مدت نزاشته هنوز شیمیشم نویسندش نویسنده میکروعه که میکرو شیمی با اختلاف یکی از سخت ترین کتاب تستایه بازاره ببین دیگه ای کیوش چی چیه ولی خداییش من اول از همه گفتم درمورد دینیش سوالتو جواب دادم

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید چیزی زدی نمیبینی وگرنه نظرشو داده
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن