خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

با این شرایط من ایا میشه ؟

...
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه
      ویرایش توسط irani7878 : 02 دی 1398 در ساعت 15:18

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه درصدایی که میخوایو با کنکور امسال درنظر بگیی یه ماه دیگه هم شروع کنی میتونی اینارو بزنی ولی زیر 3500 نمیده اگه بالاتر میخوای هم بنظرم میشه کنکور راحت تر شده تو درسایی که ضعیف تری تا حدود 50 درصدو میتونی بکشی بالا خودتو تو فرصت باقی مونده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میخواستم نظرتون رو بدونم...ممنون
      من عمومیا + زیست کامل بستم در حد درصد خوب...ولی ریاضی و فیزیک و شیمی تا الان یه خط نخوندم (و تو ریاضی پایه صفرم در حد داغون) به خاطر همین یه ترسی دارم که برم سراغشون !
      درصدایی که میخوام ایناس : ریاضی 30 فیزیک 40 و شیمی 60
      میخوام رتبه زیر 3500 بیارم منطقه 2 ... نظام قدیم
      سلام،در مورد ریاضی و فیزیک میتونی فقط قسمت های مشترک با نظام جدید + مباحث روان غیر مشترک رو بخونی،برای ریاضی کتاب جمع بندی راه اندیشه رو بگیر خیلی خوب توضیح داده و مشکلت رو احتمالا حل میکنه.
      ریاضی و فیزیک بله میشه به این درصد ها رسید،فقط همون طور که گفتم تمرکزت روی مباحث مشترک باشه به این موضوع هم توجه کن که 27 سوال مشترک سال 98 بر اساس کتاب های نظام جدید طرح شده بود پس بهتر حواست به کتاب درسی های نظام جدید هم باشه یا کتاب کمک آموزشی نظام جدید هم برای این دو درس بگیر.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،در مورد ریاضی و فیزیک میتونی فقط قسمت های مشترک با نظام جدید + مباحث روان غیر مشترک رو بخونی،برای ریاضی کتاب جمع بندی راه اندیشه رو بگیر خیلی خوب توضیح داده و مشکلت رو احتمالا حل میکنه.
      ریاضی و فیزیک بله میشه به این درصد ها رسید،فقط همون طور که گفتم تمرکزت روی مباحث مشترک باشه به این موضوع هم توجه کن که 27 سوال مشترک سال 98 بر اساس کتاب های نظام جدید طرح شده بود پس بهتر حواست به کتاب درسی های نظام جدید هم باشه یا کتاب کمک آموزشی نظام جدید هم برای این دو درس بگیر.
      داداش دمت گرم لطف کردی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . برای شیمی اولین کار مسلط شدن به شیمی الی هست بعدش ترکیب یونی و فرمول نویسی . بعد اینا وارد استوکیومتری میشی بعدش سینتیک و ترمودینامیک و تعادل . بعد محلول و اسیدباز . لوویس و اتم و تناوبی اما باید وارد هر بخشی که میشی دوباره اون مسئله های تیپ استوکیومتری و مرور کنی .... برای فیزیک هم به صورت باکس بندی بخونید . مثلا زنجیره اول میشه بردار حرکت دینامیک کاروانرژی// زنجیره دوم میشه از نوسان تا فصل 8 پیش /// ساکن و جاری یه زنجیره//نورهندسی یه زنجیره /// فشار گرما /// مغناطیس القا - باید همه این زنجیره ها رو در کنار هم پیش ببری مثلا حرکت و که خوندی زود نری سراغ دینامیک برو از پایه بخون .... یعنی موازی هم بخون.... ریاضی هم اینجوری زنجیره اول میشه معادله نامعادله تابع و انواع تابع و مثلثات // زنجیره دوم دنباله حد مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال زنجیره سوم میشه احتمال ... بعدی هم امار و هندسه و مقاطع ... برای شیمی بعد تناوبی الکتروشیمی و بخون خیلی اسونه
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      سلام . برای شیمی اولین کار مسلط شدن به شیمی الی هست بعدش ترکیب یونی و فرمول نویسی . بعد اینا وارد استوکیومتری میشی بعدش سینتیک و ترمودینامیک و تعادل . بعد محلول و اسیدباز . لوویس و اتم و تناوبی اما باید وارد هر بخشی که میشی دوباره اون مسئله های تیپ استوکیومتری و مرور کنی .... برای فیزیک هم به صورت باکس بندی بخونید . مثلا زنجیره اول میشه بردار حرکت دینامیک کاروانرژی// زنجیره دوم میشه از نوسان تا فصل 8 پیش /// ساکن و جاری یه زنجیره//نورهندسی یه زنجیره /// فشار گرما /// مغناطیس القا - باید همه این زنجیره ها رو در کنار هم پیش ببری مثلا حرکت و که خوندی زود نری سراغ دینامیک برو از پایه بخون .... یعنی موازی هم بخون.... ریاضی هم اینجوری زنجیره اول میشه معادله نامعادله تابع و انواع تابع و مثلثات // زنجیره دوم دنباله حد مشتق و کاربرد مشتق و انتگرال زنجیره سوم میشه احتمال ... بعدی هم امار و هندسه و مقاطع ... برای شیمی بعد تناوبی الکتروشیمی و بخون خیلی اسونه
      خیلی ممنون زحمت کشیدید تایپ کردید...خیلی به دردم خورد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن