خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظرتون در مورد" گسسته +آمار و احتمال جامع "خیلی سبز لطفا کمک کنید.

نظرتون در مورد کتابش چیه ارزش داره؟تمام مطالب رو پوشش داده ؟لطفا کمک کنید
      .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      من خودم دارم و واقعا عالیه.امار رو که کاملا عالی پوشش داده.گسسته هم متوسط رو به بالا.واس گسسته حتما یه منبع دیگ مثل الگو یا میکرو بگیر

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معرکه ست.البته من یه مقدار با درس نامش حال نمیکنم حس میکنم خیلی مختصر توضیح داده.اول از روی ای کیو پلاس گاج که اسون تره درس نامه میخونم و تست میزنم بعد میام سراغ خیلی سبز.البته تا الان نظریه اعداد و احتمالشو کار کردم بیشتر و راضی بودم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قشنگ ارائه میده مطالب رو؛ صحبت میکنه باهات و خب همینم یه جورایی نقطه ضعفشم هست؛ چاره ش هم اینه که بعد خوندن مطالب رو دسته بندی کنی.
      فرمولا، قواعد، حالات خاص و ایده هایی که گفته یا بهش رسیدی به سبک خودت اضافه کن تو صفحاتش.
      نشر الگو واسه کسی که دبیرش مطالب رو خوب جا میندازه انتخاب خوبیه (گسسته ش)؛ ولی خیلی سبز اوکیه.
      I believe in the idea of the rainbow

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب خیلی خوبیه سعی کرده تمام تیپ سوالاتو پوشش بده کتاب درسیم پوشش داده.شاید سوالای خیلی پیچیده مثل بعضی سوالات کنکورآزمایشی نداشته باشه ولی مطمئن باش اون تیپ سوالاتی پیچیده گسسته هیچوقت تو کنکور نمیان .خیلی سبز برای کنکورسراسری عالیه اگه کسی کامل بهش مسلط بشه شاید تو کنکور فقط ۲ تا ۳سوال رو نتونه حل کنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fermat نمایش پست ها
      کتاب خیلی خوبیه سعی کرده تمام تیپ سوالاتو پوشش بده کتاب درسیم پوشش داده.شاید سوالای خیلی پیچیده مثل بعضی سوالات کنکورآزمایشی نداشته باشه ولی مطمئن باش اون تیپ سوالاتی پیچیده گسسته هیچوقت تو کنکور نمیان .خیلی سبز برای کنکورسراسری عالیه اگه کسی کامل بهش مسلط بشه شاید تو کنکور فقط ۲ تا ۳سوال رو نتونه حل کنه
      اگه با توجه به کنکور امسال میگی سوال پیچیده نمیاد خب درسته.حالا یکدفعه امدی دیدی سوالا سخت شد به نظرت پیچیده نمیدن؟ 100 درصد میدن سوالای کنکور 90 تا 97 رو بررسی کنی متوجهش میشه.مثلا توی کتاب ما زیاد رو اعداد اول مانور نداده ولی میشه از تمرین ها و مثال های کتاب یه چیزایی رو برداشت کرد حالا طراح بیاد از اعداد اول سوال طرح کنه میتونه خیلی پیچیده و وقت گیر بده.حالا به نظرم دوستمون درکنار خیلی سبز حتما از الگو یا میکرو(مخصوصا الگو) به خاطر سطح بالای کتاب الگو ، استفاده کنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این چیزا که تو الگو و خوشخوانه اصلا بدرد کنکورت نمیخوره.
      ویرایش توسط Fermat : 30 آذر 1398 در ساعت 08:03

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      اگه با توجه به کنکور امسال میگی سوال پیچیده نمیاد خب درسته.حالا یکدفعه امدی دیدی سوالا سخت شد به نظرت پیچیده نمیدن؟ 100 درصد میدن سوالای کنکور 90 تا 97 رو بررسی کنی متوجهش میشه.مثلا توی کتاب ما زیاد رو اعداد اول مانور نداده ولی میشه از تمرین ها و مثال های کتاب یه چیزایی رو برداشت کرد حالا طراح بیاد از اعداد اول سوال طرح کنه میتونه خیلی پیچیده و وقت گیر بده.حالا به نظرم دوستمون درکنار خیلی سبز حتما از الگو یا میکرو(مخصوصا الگو) به خاطر سطح بالای کتاب الگو ، استفاده کنه
      از سال ۹۰ تا ۹۷ کلا ۴ سوال سخت از گسسته طرح نشده.فقط شاید برخی سوالا محاسبات طولانی داشته باشن.اعداد اول از کتاب شما تقریبا حذف شده تو نظام قدیم قضایای اعداد اول بود و با وجود اینکه اعداد اول تو کتاب بود کلا فکر کنم تو ۲۰ سال اخیر در مجموع ۴ سوال ازش طرح شد حالا که قضایای اعداد اول تو کتاب نیست و تقریبا هیچی از اعداد اول تو کتاب نیست طراح کنکور چرا باید ازش سوال بده؟؟مطمئن باش بیشتر از ۲ سوال سخت از کل آمارواحتمال و گسسته طرح نمیشه.اگه هدفت 100 خوب در کنارش از کتاب آمارواحتمال و گسسته جامع میکروگاج استفاده کن که سوالات سختتری داره.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا سوالات ریاضی رشته ریاضی سخت نیست فقط باید سرعتت بالا باشه بتونی خیلی سریع محاسباتو انجام بدی.من خودم ریاضی کنکور سال ۹۷ نزدیک ۹۰ زدم و تقریبا هیچ کدوم از مطالب اضافی کتاب خوشخوان و الگو و...سر جلسه بدردم نخورد.طراح اصلا کاری به این کتابا نداره فقط براساس کتاب درسی و سوالات کنکورهای گذشته سوال طرح میکنه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      از سال ۹۰ تا ۹۷ کلا ۴ سوال سخت از گسسته طرح نشده.فقط شاید برخی سوالا محاسبات طولانی داشته باشن.اعداد اول از کتاب شما تقریبا حذف شده تو نظام قدیم قضایای اعداد اول بود و با وجود اینکه اعداد اول تو کتاب بود کلا فکر کنم تو ۲۰ سال اخیر در مجموع ۴ سوال ازش طرح شد حالا که قضایای اعداد اول تو کتاب نیست و تقریبا هیچی از اعداد اول تو کتاب نیست طراح کنکور چرا باید ازش سوال بده؟؟مطمئن باش بیشتر از ۲ سوال سخت از کل آمارواحتمال و گسسته طرح نمیشه.اگه هدفت 100 خوب در کنارش از کتاب آمارواحتمال و گسسته جامع میکروگاج استفاده کن که سوالات سختتری داره.
      اعداد اول درسته مستقیما توی کتاب نیست.ولی اگه تمرین و مثال های کتاب رو بررسی کنی میفهمی که میشه سوالایی طرح کرد که با اعداد اول در ارتباط باشن.در ضمن ما به یه سوالی میگیم سخت که وقت گیر باشه یا تیپش جدید باشه.سوالای گسسته هم که اکثرا وقت گیرن اونوقت شما چطور میگین اسون؟؟ در ضمن من اکثر کتابای بازار رو دارم.میکرو گسسته یکی از ضعیف ترین هاس. 90 درصد سوالاش ماستن 10 درصد دیگ هم اصلا بدرد بخور نیستن در ضمن شما میگید نکات الگو بدرد بخور نیستن پس مطمئنا الگو رو نگاه ننداختین توی گسسته الگو حرف اول رو میزنه بعدش خیلی سبزه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اصلا سوالات ریاضی رشته ریاضی سخت نیست فقط باید سرعتت بالا باشه بتونی خیلی سریع محاسباتو انجام بدی.من خودم ریاضی کنکور سال ۹۷ نزدیک ۹۰ زدم و تقریبا هیچ کدوم از مطالب اضافی کتاب خوشخوان و الگو و...سر جلسه بدردم نخورد.طراح اصلا کاری به این کتابا نداره فقط براساس کتاب درسی و سوالات کنکورهای گذشته سوال طرح میکنه
      خب همین سرعت بالا با زدن 2 تا منبع بدست میاد؟ با اطمینان میگم همه ی رتبه برترا جداقل 3.4 تا منبع برای مثلا حسابان یا گسسته داشتن.درسته که منبع سوالا کتاب درسیه.ولی طراح ازهمون کتاب میتونه سوالاتی رو طرح کنه که خیلی سخت باشن نمونش کنکور 94

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)