خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

در راستای تاپیک های"از الان میتونم؟"

سلام❤
      من معمولا نویسنده خوبی نیستم پس اگه جایی بد گفتم شما به بزرگیتون ایراد نگیرید
      بریم سر اصل مطلب،نمیخوام زیاد طولانیش کنم که حوصله اتون سر بره
      تو این چند وقتی عضو فروم شدم و قبلش که به عنوان مهمان میومدم معمولا این مدل تاپیکا از دی تا خرداد به اوج خودشون میرسیدن
      یه محیطی بود با جو عالی و پر از حرفای قشنگ که آره ۱۵ ساعت بخون میتونی پزشکی بیاری
      درسته آدم به انگیزه نیاز داره ولی این مدل انگیزه شدیدا مخربه
      سال ۹۷ اولین کنکورم بود و از بهمن نخوندم تا عید که اومدم اینجا و انگیزه ها رو دیدم و یجورایی انگار سرپوش میذاشتم و به خودم وعده های الکی میدادم،سال ۹۸ هم به همین منوال
      امسال فشار روانی زیادیو دارم تحمل میکنم
      پس خواهشا به دنبال خودباوری باشید تا تایید بقیه،هیشکی اینجا از روحیه-پشتکار-شرایط خانوادگی و عواطف شما خبر نداره فقط میگن روزی ۱۴ ساعت بخون با ۴۰۰ تا تست روزانه
      فایده اش چیه؟ شما ۱۴ساعت نمیتونی بخونی،یا یهو برات مشکل پیش میاد باز روحیه اتو میبازی و ایندفعه اصلا نمیخونی،چرا؟ چون تو انجمن گفتن ۱۴ ساعت نخونی تو این تایم قبول نمیشی
      اینم بدونید کسی علم غیب نداره بدونه از الان رتبه ۳ رقمی یا ۲۰۰۰ میارید یا نه به هزار دلیل ممکنه بشه یا نشه
      مثلا ممکنه سر کنکور نتونید خوب زمانتو مدیریت کنید(خدانکنه البته)

من لینک چند نفر که از الانا شروع کردن میذارم و امیدوارم بقیه هم بتونن از الان به هدفشون برسن❤:
      https://forum.konkur.in/thread45313.html

http://forum.konkur.in/thread44829.html

http://forum.konkur.in/thread55453.html

https://forum.konkur.in/thread67405.html
      اینو اون موقع خودم باور نکردم مگه میشه تو ۵۰ روز؟ واسه همین میگم خود باوری داشته باشیم
      @A.H.M

@Neo.Healer
      تو ۴ ماه پزشکی قبول شدن حتما حرفاشو تو این تاپیک بخونید
      و تاپیکاشم یه نگاهی بندازید،همیشه بجای اینکه بگه میتونم یا نه تاپیک انگیزشی میزد و میگفت میشه❤
      http://forum.konkur.in/thread69115.html

به امید موفقیت همگی
      ♡Be your Own HERO

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به به،به به: ))

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدا پدر مادرتو بیامرزه
      از جوونیت خیر ببینی
      هرچی دعای خیره پشت سرت باشه فرزندم
      حرف دلمونو زدی
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستای خوبم
      فقط بهتره بگم الان تایم خواب و رویا و تصور درصدای ۸۰-۹۰ و قبولی پزشکی نیست
      بهتره تمام ذهنتونو منعطف کنید رو خوندن،بهترین تایم این افکار قبل از خوابه
      ولی شیرین تر اینه که از خستگی ندونی چجوری خوابت برده
      به اولی میگن رویا به دومی میگن هدف
      رویا فقط تو ذهنتونه
      خیلیا حجم دروس میبنن بیخیال میشن و نمیخونن
      سختی داره ولی درسای کنکور اونجوریم نیست که نشه از پسش بر اومد
      روی صحبتم با همون دوستانی هست که تاپیک شروع طوفانی میزنن و با کلی اموجی و جمله انگیزشی میگن بای مجازی ولی ۲ ماه بعد باز برمیگردن چون فقط تو ذهنشون تصور میکنن
      ۲ نفرم میگن میشه و میتونی بیخیال تر میشن
      چرا بنظرتون اکثرا قبول نمیشن؟
      با شروع تاپیک و حرفای انگیزشی رو تنبلیشون سرپوش میذارن
      من مطمئنم میشه به شرطی که
      اولا دلیل درس نخوندنتون تو این مدتو پیدا کنید،اگه زیاد میخوابید کمش کنید
      اگه معتاد مجازی هستید سعی کنید ترک کنید
      دوما در حد توانتون بخونید و به حرفای بقیه که میگن روزی فلان قدر بخون و تست بزن توجه نکنید
      اینم بدونید روزاییم که قطعا وجود دارن که نمیشه به هر دلیلی خوند حتی ممکنه یه هفته ام طول بکشه پس باز نذارید ناامیدی بهتون غلبه کنه و با یه برنامه جبرانش کنید❤
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها
      خدا پدر مادرتو بیامرزه
      از جوونیت خیر ببینی
      هرچی دعای خیره پشت سرت باشه فرزندم
      حرف دلمونو زدی
      قربانت
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      غم های فردای ما حاصل خیالبافی های امروز ماست...
      خیال پردازی را باید کنار بگذاریم تا هر کدام به هدف و مطلوب خودمون برسیم ، این که با خیال درس خواندن در باقی زمان تصور موفقیت داشته باشیم ، بدانید که موفق نمی شویم.
      خیال را کنار بگذاریم و با واقعیت زندگی کنار بیاییم...
      این که بگوبیم از فردا خیالبافی است از امروز با واقعیت الان خودمون باید شروع کنیم.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%D8%A7%D9%81%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%BE.jpg   img_20191216_195035.jpg  
      ویرایش توسط A.H.D : 25 آذر 1398 در ساعت 20:53

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از تاپیکت
      فقط یه نکته بگم
      هر کی بهتر بخونه موفق میشه
      یه چیز دیگم بگم تا ساعت 12:10 معلوم نی که پزشکی میاره
      یه نکته دیگه فقط تلاش صحیح کنید
      بعد هم الان یکی گفت نمیشه یا گفت میشه بزن تو دهنش چون همه چی به تو بستگی داره
      تمام

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      دوست عزیز همه حرفات درست ولی متاسفانه یه قانون نانوشته هستش که اینجور تاپیکا از اذر شروع بشه و بدتر از اون اینه که بهمن به اوج خودش میرسه
      منم 97 اولین کنکورم بود وسطای سال به بعد دیگه نخوندم 98 هم دادم بازم نخوندم چون فک میکردم حتما باید بالا 10 ساعت بخونم سال دومم هیچی نخوندم امسال هم با وجود درسای دانشگاه درسای کنکور خیلی خوب دارم میخونم با اینکه ساعت مطالعه کمه ولی کنار نکشیدم .
      الان خیلی چیزا فهمیدم واقعا هممون فقط کنکور رو داریم بزرگش میکنیم .
      اگه درست تلاش بکنیم محاله نتیجه نگیریم.
      آره متاسفانه چون خونه نشین میشیم مدام فکر میکنیم کنکور چیه
      کنکور فقط خوندنه
      نه آیکیو بالا میخواد نه کلاس و مشاور چند صد میلیونی
      نه حتی ۳ سال زمان
      تو همین چند ماه با تلاش یکی زیر ۱۰۰۰ میاره
      یکی ۵۰۰۰ یکیم غیر مجاز میشه
      همه چی به خود آدم بستگی داره
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      سلام❤من معمولا نویسنده خوبی نیستم پس اگه جایی بد گفتم شما به بزرگیتون ایراد نگیریدبریم سر اصل مطلب،نمیخوام زیاد طولانیش کنم که حوصله اتون سر برهتو این چند وقتی عضو فروم شدم و قبلش که به عنوان مهمان میومدم معمولا این مدل تاپیکا از دی تا خرداد به اوج خودشون میرسیدنیه محیطی بود با جو عالی و پر از حرفای قشنگ که آره ۱۵ ساعت بخون میتونی پزشکی بیاریدرسته آدم به انگیزه نیاز داره ولی این مدل انگیزه شدیدا مخربهسال ۹۷ اولین کنکورم بود و از بهمن نخوندم تا عید که اومدم اینجا و انگیزه ها رو دیدم و یجورایی انگار سرپوش میذاشتم و به خودم وعده های الکی میدادم،سال ۹۸ هم به همین منوالامسال فشار روانی زیادیو دارم تحمل میکنم پس خواهشا به دنبال خودباوری باشید تا تایید بقیه،هیشکی اینجا از روحیه-پشتکار-شرایط خانوادگی و عواطف شما خبر نداره فقط میگن روزی ۱۴ ساعت بخون با ۴۰۰ تا تست روزانهفایده اش چیه؟ شما ۱۴ساعت نمیتونی بخونی،یا یهو برات مشکل پیش میاد باز روحیه اتو میبازی و ایندفعه اصلا نمیخونی،چرا؟ چون تو انجمن گفتن ۱۴ ساعت نخونی تو این تایم قبول نمیشیاینم بدونید کسی علم غیب نداره بدونه از الان رتبه ۳ رقمی یا ۲۰۰۰ میارید یا نه به هزار دلیل ممکنه بشه یا نشهمثلا ممکنه سر کنکور نتونید خوب زمانتو مدیریت کنید(خدانکنه البته)من لینک چند نفر که از الانا شروع کردن میذارم و امیدوارم بقیه هم بتونن از الان به هدفشون برسن❤:https://forum.konkur.in/thread45313.htmlhttp://forum.konkur.in/thread44829.htmlhttp://forum.konkur.in/thread55453.htmlhttps://forum.konkur.in/thread67405.htmlاینو اون موقع خودم باور نکردم مگه میشه تو ۵۰ روز؟ واسه همین میگم خود باوری داشته باشیم @A.H.M @Neo.Healerتو ۴ ماه پزشکی قبول شدن حتما حرفاشو تو این تاپیک بخونیدو تاپیکاشم یه نگاهی بندازید،همیشه بجای اینکه بگه میتونم یا نه تاپیک انگیزشی میزد و میگفت میشه❤http://forum.konkur.in/thread69115.htmlبه امید موفقیت همگی
      خیلی عالی کاش هر موقع وقتی اینطور تاپیک ها زده میشن این تاپیک آپ بشه
      حرفاتم عالیه یه چیزم من بگم
      اینکه اگه بخونی ممکنه برسی نمیدونیم چه اتفاقی میفته شاید برسی ولی اگه تلاش نکنی و نخونی و امروز فردا کنی و هی تاپیک بزنی و تاپیک جواب بدی از وضع فعلیت هم عقب تری
      یعنی الان در حد دو هزاری نخونی میشی بیست هزار
      یکی هم که الان در حد بیست هزاره تلاش میکنه و میخونه میشه دو هزار

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینم من اضافه کنم واقعا هیچی از الان قابل پیش بینی نیست خوده من طبق ترازام فک میکردم امسال دیگ حتما پزشکی میارم اما شب کنکور فقط یه ساعت تونستم بخوابم و خب اونی که میخواستم رتبم نشد و رتبم شد ۷۷۰۰ بگذریم اینو میخوام بگم کسی که الان تو اوجه تضمینی نداره بعدا تو اوج باشه و بالعکس ،کنکور به خیلی چیزا بستگی داره و مهمترینش روز کنکوره و اینکه با چه امادگی بری سر جلسه ،من معمولا زیاد سر نمیزنم یا حداقل پست نمیزارم ولی این تاپیک قشنگی بود و حتما به حرفای استارتر توجه کنین مخصوصا خیال پردازی ها تایمشونو بزارین قبل خواب و .... ممنون از استارتر
      جهت ارتباط با من @khakpouramir

رتبه ۲۱۰۰۰منطقه ۲ سال ۹۷ و رتبه ۷۷۰۰ منطقه ۲ سال ۹۸

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چقدر ساده هستین یکی میاد میگه 3 ماه خوندم پزشکی قبول شدم شما هم باور میکنین.
      اگه بگردی میبینی چند سال هست دارن میخونن. یا چند سال قبل کنکورو خوب خوندن. یا چند درسو قوی هستن وقتشونو برای درسهای دیگه گذاشتن.
      نباید وقت داشته باشه درسو یکبار بخونه نباید وقت داشته باشه چند بار مرور کنه نباید وقت داشته باشه تست بزنه.
      کسی که میخونه نه نیاز به تاپیک زدن داره نه نیاز به تایید بقیه. هدفش مشخص هست و میخونه. قبول هم نشد سال بعد قوی تر میخونه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      اگه بگردی میبینی چند سال هست دارن میخونن. یا چند سال قبل کنکورو خوب خوندن. یا چند درسو قوی هستن وقتشونو برای درسهای دیگه گذاشتن.
      نباید وقت داشته باشه درسو یکبار بخونه نباید وقت داشته باشه چند بار مرور کنه نباید وقت داشته باشه تست بزنه.
      کسی که میخونه نه نیاز به تاپیک زدن داره نه نیاز به تایید بقیه. هدفش مشخص هست و میخونه. قبول هم نشد سال بعد قوی تر میخونه.
      واقعا موافقم
      طرف مهر ماه میانگین ترازش 7 هزار بوده،بعد به همه میگه تو 3 ماه قبول شدم.کسی که جندین سال میانگین ترازش بالای 7 هزار بوده،مشخصه که اگه دو سه ماهم اون وسطا نخونه اتفاق خاصی براش نمیفته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته حالا مورد اخر استثناعه
      ولی دیگه ۶ ماه و نیم تایم خوبیه
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سینا جان با کلیات حرفت نسبتا موافقم ولی با جزئیاتش بذار مخالفتمو اعلام کنم
      به این قضیه از دو منظر نگاه کن 1.کسی که اینجور تاپیک رو میزنه یه اشنایی با کنکور داره اینجور نیست که بگیم طرف تو پارک بوده یکی از این پیرمردا بهش گفته چرا کنکور نمیدی اونم اومده تاپیک زده که از الان میشه یا نه???? کسایی که اینطور تاپیکا رو میزنن بنظرم هیچکدومشون صفر مطلق نیست و مثلا حداقل تو امتحانات نهایی مدرسه کتابا رو دیدن پشت کنکوریا هم بحثشون جداست اونا اصلا اکسپرت کنکور دادن شدن 2.تو میگی کسایی که تاپیک موفقیت تو زمان کم رو زدن همشون دروغ میگن?اصلا مگه خود طرف میدونسته که چهار پنچ ماه بعد پزشکی قبول میشه که تاپیک بزنه?بعد مگه دروس کنکور چقدره که نشه تو این مدت خوند و روش مسلط شد? داداش گایتون هزار و دویست صفحه است مجبورمون کردن تو دو سه ماه از مهر تا الان خوندیم بعد زیستی که کلش چهارصد صفحه بیشتر نیست تو چند سالی که خوندن به علاوه شیش ماه جمع نشه? بعد مگه سختی دروس کنکور چقدره که نشه کنکورم که حداقل 60 تا 70 درصد سوالات تکرار مکررات تیپ تست های معروفه چرا نشه عزیز
      تو میگی نمیشه من میگم دلیل بیار چرا تو این مدت نشه
      همه چیز به تلاشه اینایی که خوندن و شده فقط تلاش کردن فقط حرفشو نزدن تلاش کردن
      با بخش آخر حرفت هم بشدت موافقم بدون تایید و رد دیگران باید خوند چون اگه ردت کنند فکرت درگیره که چرا نشه و نمیخونی و وضع بدتر میشه اگرم تاییدت کنند اعتماد بنفس کاذب درت ایجاد میشه و با خودت میگی حالا وقت هست فردا میخونم و نمیخونی و باز وضع بدتر میشه

این موردها هم گفته میشه تا اگه کسی واقعا دنبال این بود که ایا بخونم میشه ببینه که خوندن و شده پس بره بخونه که بشه وگرنه بحث در مورد اینا جز تلف کردن وقت نیست
      ویرایش توسط A.H.M : 26 آذر 1398 در ساعت 14:18

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فارق از بحث ، گایتون من جلد اولش ۶۸۴ ، جلد دومش ۸۳۵ صفحه اس :/ چطور میگین ۲۲۰۰ صفحه اس ؟ :/ نکنه برای من یه چیزایی کم داشته باشه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)