خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      سینا جان با کلیات حرفت نسبتا موافقم ولی با جزئیاتش بذار مخالفتمو اعلام کنم
      به این قضیه از دو منظر نگاه کن 1.کسی که اینجور تاپیک رو میزنه یه اشنایی با کنکور داره اینجور نیست که بگیم طرف تو پارک بوده یکی از این پیرمردا بهش گفته چرا کنکور نمیدی اونم اومده تاپیک زده که از الان میشه یا نه???? کسایی که اینطور تاپیکا رو میزنن بنظرم هیچکدومشون صفر مطلق نیست و مثلا حداقل تو امتحانات نهایی مدرسه کتابا رو دیدن پشت کنکوریا هم بحثشون جداست اونا اصلا اکسپرت کنکور دادن شدن 2.تو میگی کسایی که تاپیک موفقیت تو زمان کم رو زدن همشون دروغ میگن?اصلا مگه خود طرف میدونسته که چهار پنچ ماه بعد پزشکی قبول میشه که تاپیک بزنه?بعد مگه دروس کنکور چقدره که نشه تو این مدت خوند و روش مسلط شد? داداش گایتون دو هزار و دویست صفحه است مجبورمون کردن تو دو سه ماه از مهر تا الان خوندیم بعد زیستی که کلش چهارصد صفحه بیشتر نیست تو چند سالی که خوندن به علاوه شیش ماه جمع نشه? بعد مگه سختی دروس کنکور چقدره که نشه کنکورم که حداقل 60 تا 70 درصد سوالات تکرار مکررات تیپ تست های معروفه چرا نشه عزیز
      تو میگی نمیشه من میگم دلیل بیار چرا تو این مدت نشه
      همه چیز به تلاشه اینایی که خوندن و شده فقط تلاش کردن فقط حرفشو نزدن تلاش کردن
      با بخش آخر حرفت هم بشدت موافقم بدون تایید و رد دیگران باید خوند چون اگه ردت کنند فکرت درگیره که چرا نشه و نمیخونی و وضع بدتر میشه اگرم تاییدت کنند اعتماد بنفس کاذب درت ایجاد میشه و با خودت میگی حالا وقت هست فردا میخونم و نمیخونی و باز وضع بدتر میشه

این موردها هم گفته میشه تا اگه کسی واقعا دنبال این بود که ایا بخونم میشه ببینه که خوندن و شده پس بره بخونه که بشه وگرنه بحث در مورد اینا جز تلف کردن وقت نیست
      منم همینو دارم میگم.
      اگه کسی میاد تاپیک میزنه 3 ماه خوندم پزشکی قبول شدم باید مشخص کنه سطح دروسش چقدر بوده. اولین باره میخونه یا داره مروری میخونه.پایه قویی در دروسی داشته و .....
      اینجور تاپیکها باید اطلاعات دقیقی داشته باشن چون خیلی از بچه ها میان از نحوه خوندن الگو برداری میکنن.
      در غیر اینصورت فقط میشه دلخوشکنک برای بعضی افراد که مدام زمانو از دست بدن.و تا یک ماه مونده به کنکور بگن دیر نیست و درست درس نخونن.
      در مورد کتاب دانشگاهی قضیه فرق داره اونجا انتظار ندارن مثل کنکور همه چیو ریزبینانه ترکیب کنی و خط به خطو حفظ باشی. بیشتر سوالها میخوان بدونن مفهوم مطالبو میدونی یا نه. اگه بخوای با دید کنکوری گایتونو بخونی زمان خیلی زیادی طول میکشه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      فارق از بحث ، گایتون من جلد اولش ۶۸۴ ، جلد دومش ۸۳۵ صفحه اس :/ چطور میگین ۲۲۰۰ صفحه اس ؟ :/ نکنه برای من یه چیزایی کم داشته باشه ؟
      هزار و دویست مینوشتم اشتباه شد
      از کدوم انتشارات میخونی?
      من از اندیشه رفیع میخونم صفحاتش دقیق یادم نیست ولی دومی فک نکنم 800 باشه
      ویرایش توسط A.H.M : 26 آذر 1398 در ساعت 14:20

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      منم همینو دارم میگم.
      اگه کسی میاد تاپیک میزنه 3 ماه خوندم پزشکی قبول شدم باید مشخص کنه سطح دروسش چقدر بوده. اولین باره میخونه یا داره مروری میخونه.پایه قویی در دروسی داشته و .....
      اینجور تاپیکها باید اطلاعات دقیقی داشته باشن چون خیلی از بچه ها میان از نحوه خوندن الگو برداری میکنن.
      در غیر اینصورت فقط میشه دلخوشکنک برای بعضی افراد که مدام زمانو از دست بدن.و تا یک ماه مونده به کنکور بگن دیر نیست و درست درس نخونن.
      در مورد کتاب دانشگاهی قضیه فرق داره اونجا انتظار ندارن مثل کنکور همه چیو ریزبینانه ترکیب کنی و خط به خطو حفظ باشی. بیشتر سوالها میخوان بدونن مفهوم مطالبو میدونی یا نه. اگه بخوای با دید کنکوری گایتونو بخونی زمان خیلی زیادی طول میکشه.
      صحبتت کاملا درسته
      در مورد گایتونم اینجا تو دانشگاه هم سوال ترکیبی هست
      حالا در حد پاس کردن ازمونای میانترم و ترم لازم نیست بشینی مو به مو گایتون رو بخونی و ترکیب کنی با جزوه هم کارت راه میفته ولی برای ازمون علوم پایه یا ارشد علوم پزشکی یا لیسانس به پزشکی و ... بطور کلی ازمونای وزارت بهداشت بدتر از کنکور باید ترکیب کنی
      یعنی من منتظرم اونی رو که میگفت کنکور قیفه معکوسه و ورود سخت و خروجش آسونه و کنکورو رد کنی دیگه مشکلی نداری رو پیدا کنم باهاش کار دارم
      ویرایش توسط A.H.M : 26 آذر 1398 در ساعت 14:31

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      هزار و دویست مینوشتم اشتباه شد
      از کدوم انتشارات میخونی?
      من از اندیشه رفیع میخونم صفحاتش دقیق یادم نیست ولی دومی فک نکنم 800 باشه
      واسه منم انتشارات رفیع هست ، ویرایش ۱۲ ترجمه دکتر حوری سپهری

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      13 چرا نمیخونی؟
      شایدم 800 باشه ولی بنظرم 750 بود با اصطلاحات اخرش
      جلد دوم الان دست دوستمه نمیتونم چک کنم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Milions of people can believe in you, and yet none of it matters if you don't believe in yourself.

ميليون ها ادم ميتونن باورت داشته باشن، اما هيچ كدوم مهم نيستن اگه خودت، خودت رو باور نداشته باشى.
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعضی وقتا فقط باید یادمون باشه که ما این
      توان رو داریم که فراتر از همه چیز باشیم
      ♡Be your Own HERO

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فکر میکنی دیر شده ؟؟

خیلی وقتا شده فکر کنی واسه انجام کاری دیگه دیر شده در نتیجه منصرف شدی و یا جدی شروع نکردی.

همون موقع که تو این فکر از ذهنت میگذره، یه نفر دیگه در یه گوشه ی دیگه این شهر، تشخیص میده که الان بهترین زمان شروع کردن همون کاره و انجامش میده .

درس خوندنم همینجوریه همین الان که تو مرددی که دیر شده یانه! شروع کنم یا نه! میرسم یا نه! اگه نشه چی!! یکی هست که همین امروز و همین لحظه با باور قوی و اراده ی بالا شروع میکنه و مطمئنه که موفق میشه.

تو فردا ؛ دوباره از نو همین فکرها و تردیدها از ذهنت میگذره و اون فردا بیشتر از امروز تلاش میکنه! و فاصله ها همینجوری روز به روز بیشتر میشه.
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      چقدر ساده هستین یکی میاد میگه 3 ماه خوندم پزشکی قبول شدم شما هم باور میکنین.
      اگه بگردی میبینی چند سال هست دارن میخونن. یا چند سال قبل کنکورو خوب خوندن. یا چند درسو قوی هستن وقتشونو برای درسهای دیگه گذاشتن.
      نباید وقت داشته باشه درسو یکبار بخونه نباید وقت داشته باشه چند بار مرور کنه نباید وقت داشته باشه تست بزنه.
      کسی که میخونه نه نیاز به تاپیک زدن داره نه نیاز به تایید بقیه. هدفش مشخص هست و میخونه. قبول هم نشد سال بعد قوی تر میخونه.
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ocean نمایش پست ها
      واقعا موافقم
      طرف مهر ماه میانگین ترازش 7 هزار بوده،بعد به همه میگه تو 3 ماه قبول شدم.کسی که جندین سال میانگین ترازش بالای 7 هزار بوده،مشخصه که اگه دو سه ماهم اون وسطا نخونه اتفاق خاصی براش نمیفته
      خداروشکر چون کم میام انجمن نیازی به دفاع و اینا ندارم هرچی دلتون خواست بگید
      اما در کل
      من آزمون دوم قلم چی ک میشد آزمون اول شروعش و مال مهر بود ۷هزار شدم بعد کلا درسو ول کردم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      خداروشکر چون کم میام انجمن نیازی به دفاع و اینا ندارم هرچی دلتون خواست بگید
      اما در کل
      من آزمون دوم قلم چی ک میشد آزمون اول شروعش و مال مهر بود ۷هزار شدم بعد کلا درسو ول کردم
      صحبتم در مورد شخص خاصی نبود کلی گفتم.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک مسیرشو منحرف کرده و به بحث و جدل و حمله و دفاع رسیده
      در کل میگم افراد موفق بحث نمیکنن عمل میکنن
      افراد غیر موفق اون تایمی رو که باید برای عمل بذارن برای بحث بیخود میذارن
      ویرایش توسط A.H.M : 28 آذر 1398 در ساعت 21:14

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      _ نبینم این تاپیک از رونق بیافته ها ))

ما بهت احتیاج داریم !

#خانم روزهای سخت )
      @Mysterious

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up اش کنم یا زوده؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)