خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 97
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      آرمین...اولین باری که پرسیدی از الان میشه یا نمیشه اوایل مهر تو چتباکس بود...فکر کن اگه همون روزا شروع کرده بود بعد از تقریبن ۳ماه الان کجا بودی...ولی باز اومدی و هر روز پرسیدی میشه یا نمیشه...تقریبن هر وقت اومدم چتباکس تو بودی و داشتی این سوال رو میپرسیدی...الان دیگه بنم و نمیدونم اونجا چه خبره ولی میبینم مدتیه تاپیکات شروع شده...فازت که معلوم نیست برادر من...یه روز خودت میای تاپیک میزنی و به بقیه میگی شروع کنید دیر نیست روز بعد تاپیک میزنی من از الان شروع کنم دیره؟...خلاصه بگم...اگه میخوای این رویه رو ادامه بدی خیلی خیلی دیره اصلا از همون مهرم دیر بود برات...ولی اگه دست از این کارات برداری و واقعن دل بدی به درس و بخونی اصلن اصلن اصلن دیر نیست...اکثر کسایی دوران مدرسه تو مدرسه ما رشته های خوب قبول شدن از اواخر زمستون زمانی که امثال من گفتیم نمیشه و گذاشتیم کنار استارت جدی زدن...دیگه نمیدونم...تصمیم با خودت.‌..موفق باشی
      سلام رضا چند تا نکته داشت حرفات که یه توضیح کوچیکی میدم اولا ممنون از پاسخ امیدوامر از بن بودن در بیای ومنو هم دیکه توی چت باکس نبینی این تاپیکی که زدم منظور منه نوعی بود که به درد هرکسی میخوره و بعد اگه من کسه دیگه رو راهنمایی میکنم که بخون یعنی دیگه احتیاج نیست که من خودم نیاز نداشته باشم به جواب .یعنی ارایشگرا که مو کوتاه میکنن نیاز ندارن موی خودشونو کوتاه کنناین جله ی اخرت خیلی عالی بود خیلی موافقم و درکش کردم ممنون از پاسخت .سلامت باشی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      بدون هیچ شکی دیر نیست! هنوز وقت زیاد داری! بشرطی که دیگه شروع کنی و نری توی فاز خیالبافی و رویا و آرزو و....اگر تلاشت بیشتر از امیدت باشه شدنیه ناجور..من خودم دیدم کسی رو که توی دوماه و نیم با اینکه اصلا رشته ش تجربی نبود و چند سال دوری از دروس رتبه پرستاری دولتی رو آورد ولی نرفت..موند برای پزشکی!جالب این بود توی این دو ماه و نیم زیستشو خوند و بالاترین درصد اختصاصیشم زیست بود!دیگه این همه وقت باقیمونده اگه استفاده بشه با ذهنیت درسی که داری شدنیه! من میگم با هر پایه ای( حتی اگه ضعیف باشی شدنیه!) بشرطی که جایی برای درس نخوندن و تنبلی نذاری! اصلااااااا تنبلی نکن...ببین تا شروع نکنی نمیشه! کسی هم هزار بار بگه میشه ولی تو قدم اول که از همه سخت تره رو برنداری، نمیشه، تو قدم اول رو بردار، هرچند کج و مریض و مساله دار، خودش خودبخود اوکی میشه...فقط شروع کن!
      سلام ممنون چقدر قاطع و پر صلابت پاسخ دادی خیلی خوشم اومد معلومه قشنگ کنکور رو درک کردی سلامت باشی ایشاالله همه بچه های این انجمن که بهترینن وقصدشون کمک به دوستاشونه مزد زحمات و نیت خوبشونو بگیرن لطف کردی پاسخ دادی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه درس خون هستی یا نه؟بچه درس خون یعنی اینکه بشینی یه کتاب بگیری دستت و مثلا ۲ ساعت غرق بشی تو کتاب
      بچه درس خون نباشی یعنی یه کتاب بگیری دستت پنج دقیقه نگاش کنی و ورق بزنی بعد بیخیالش بشی و بری سمت گوشی
      اگه بچه درس خون باشی هیچوقت برات دیر نیست ولی اگه بچه درس خون نباشی ۵ سال بهت وقت بدن بازم نمیرسی که نمیرسی(یعنی خودت نمیخوای که برسی)

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تا وقتی نفس میکشی دیر نیست

(خودم)

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جز تاپیکایی هست که میشه گفت : تکرار مکررات
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دیره
      نخونین دیگه
      بزارید بقیه بخونن
      :///
      اصل رقابت الان به بعده
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      دیره
      نخونین دیگه
      بزارید بقیه بخونن
      :///
      اصل رقابت الان به بعده
      جمله ی کوچکی بود خیلی عمیق بود متوجه شدم ممنون از پاسخت .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      جز تاپیکایی هست که میشه گفت : تکرار مکررات
      تو سالی یکبار میری حموم ؟؟؟؟؟جملات انگیزشی هم باید مثل دوش روزانه باشه والا نمیشه یه کلیپ دید برای یک سال .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      تا وقتی نفس میکشی دیر نیست

(خودم)
      نباید گذاشت دیر تر بشه

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      میفرماید که درس را زِ خواندی شبت روز است گر نخواندی غمت روزست پس بخوان صد درصد از الان میشه ولی باید دو برابر معمول درس خوند

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      بچه درس خون هستی یا نه؟بچه درس خون یعنی اینکه بشینی یه کتاب بگیری دستت و مثلا ۲ ساعت غرق بشی تو کتاب
      بچه درس خون نباشی یعنی یه کتاب بگیری دستت پنج دقیقه نگاش کنی و ورق بزنی بعد بیخیالش بشی و بری سمت گوشی
      اگه بچه درس خون باشی هیچوقت برات دیر نیست ولی اگه بچه درس خون نباشی ۵ سال بهت وقت بدن بازم نمیرسی که نمیرسی(یعنی خودت نمیخوای که برسی)
      مریم ممنون خط کش و مقیاس خوبی گفتی برای درس خوندن ونخوندن گروهب که درسخون نیستن چه توصیه ای میکنی بهشون

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . نه چرا دیر باشه اگه به خودت و تلاشت ایمان داشته باشی حتما قبول میشی. سعی کن تا 10 بهمن مباحث مهم پایه و پیش 1 و بخونی برو برنامه 20 دی و 4 بهمن قلم چی و نگاه کن تا جایی که میتونی بخون اون مباحثو اگر شروع از صفر هستی میتونی به صورت بقچه ای بخونی . بعد هر شب لغت ادبیات و زبان بخون و 15تست قرابت و 5 تست ارایه .

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونی! یه ماه بعد میایی میگی تو 5 ماه میشه؟ دیر نیست؟ بعدش میای میگی 4 ماه میشه؟ و همینطوری تا روز کنکور! چرخه تکراری
      بر می خیزم!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی که میدونه میشه دنبال تایید بقیه نیست
      هیشکی نمیتونه قاطعانه بگه میشه یا نه
      نمونه بود تو ۵۰ روز پیراپزشکی تهران قبول شد ولی من فقط همونو دیدم که تاپیک زد و پای حرفش موند
      هیچ راهی بجز خوندن نیست،رتبه آوردنم به خیلی دلایل دیگه بجز خوندن بستگی داره
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه نمیشه!
      دوستان دلایل زیادی گفتن برای نشدن, من هم اضافه میکنم. اینکه کنکور سال به سال سخت تر میشه و رقبا خیلی قوی تر

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن