خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21

موضوع: زیست هلپ می!

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست هلپ می!

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
      یه راهنمایی میخوام ازتون
      ببینید من شیمی فیزیک ریاضی تقریبا هیچ مشکلی ندارم به طوری که از 100 تست بالای 80 90 تاشو درست میزنم
      اما مساله اصلی من زیسته من تغییر رشته ایم اما زیستمم صفر صفر نیست مثلا در حدی هست که بدونم دی ان ای حلقوی هم تو پروکاریوت ها داریم هم یوکاریوت ها یا فرق رونویسی با همانند سازی رو از این جور مثالا رو میدونم اما حالا سوالام؟
      تا الان با اینکه تو زیست خیلی عقب افتادم اما فصل 1 دوازدهمو که از روی آلا دیدم بعد درسنامه خیلی سبز خوندم بهد تست از 100 تا 75 درست زدم اما خیلی زمان بره هم فیلم ببینم هم درسنامه.امروز گفتم بدون دی وی دی برم یکراست سره درسنامه 80 درصدشو خوب فهمیدم اما قبلا که دی وی دی میدیدم 100 درصد درسنامه رو میفهمیدم حالا وسواس گرفتم فیلم ببینم باز
      و اینکه زیست حنیف عظیمی تام لند چطوره با شرایط من بهم کمک میکنه.
      منابعم:
      پایه میکرو درسنامه و تست/دوازدهم خیلی سبز/سه سطحی/پایه ماز پینوکیو
      میخوام مهروماه دوازدهم رو هم با فار آزمون برای زمان دار زدن بگیرم
      1-کلا پیشنهادتون برای کسی که زیستش پایینه و طرفای 60 70 میخواد بزنه تو کنکور چیه؟
      از منبع گرفته تا کلاس آنلاین یا هر چی؟
      ممنونم
      ویرایش توسط dr.arad : 24 آذر 1398 در ساعت 21:45

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      یک گفتار زیست میخونی بعد تستای دوتا کتاب همون روز میزنی یا جدا جدا میزنی؟
      ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      یه سوال
      یک گفتار زیست میخونی بعد تستای دوتا کتاب همون روز میزنی یا جدا جدا میزنی؟
      روز اول رو خونی کتاب)) دی وی دی
      روز دوم درسنامه))کتاب))تست از 1 کتاب
      کلا یک منبع میزنم
      سه سطحی و پایه ماز رو گزاشتم برای عید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      روز اول رو خونی کتاب)) دی وی دی
      روز دوم درسنامه))کتاب))تست از 1 کتاب
      کلا یک منبع میزنم
      سه سطحی و پایه ماز رو گزاشتم برای عید
      منابع ریاضی و فیزیکت کدوم ها هستن؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

منابع ریاضی و فیزیکت کدوم ها هستن؟
      ریاضی مهروماه و موج آزمون
      فیزیک میکرو و خیلی سبز

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه راهنمایی میخوام ازتون
      ببینید من شیمی فیزیک ریاضی تقریبا هیچ مشکلی ندارم به طوری که از 100 تست بالای 80 90 تاشو درست میزنم
      اما مساله اصلی من زیسته من تغییر رشته ایم اما زیستمم صفر صفر نیست مثلا در حدی هست که بدونم دی ان ای حلقوی هم تو پروکاریوت ها داریم هم یوکاریوت ها یا فرق رونویسی با همانند سازی رو از این جور مثالا رو میدونم اما حالا سوالام؟
      تا الان با اینکه تو زیست خیلی عقب افتادم اما فصل 1 دوازدهمو که از روی آلا دیدم بعد درسنامه خیلی سبز خوندم بهد تست از 100 تا 75 درست زدم اما خیلی زمان بره هم فیلم ببینم هم درسنامه.امروز گفتم بدون دی وی دی برم یکراست سره درسنامه 80 درصدشو خوب فهمیدم اما قبلا که دی وی دی میدیدم 100 درصد درسنامه رو میفهمیدم حالا وسواس گرفتم فیلم ببینم باز
      منابعم:
      1-کلا پیشنهادتون برای کسی که زیستش پایینه و طرفای 60 70 میخواد بزنه تو کنکور چیه؟
      ممنونم
      درسنامه های زیست کامل میکروطلایی گاج + زیست کامل کنکور میکروطلایی گاج +عکس و مکث گاج میکروطلایی+متن و مکث گاج میکروطلایی اینارو بخون فیلم و کتاب های دیگه لازم نیست
      ویرایش توسط sina_hp : 24 آذر 1398 در ساعت 22:30

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درسنامه های زیست کامل میکروطلایی گاج + زیست کامل کنکور میکروطلایی گاج +عکس و مکث گاج میکروطلایی+متن و مکث گاج میکروطلایی اینارو بخون فیلم و کتاب های دیگه لازم نیست
      یعنی منابع دیگمو بزارم کنار؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میکروطلایی خوبه ولی خب یسری غلطها و مشکلات داره مثلا کل مطالب کتاب درسی رو پوشش نمیده بنظرم شما تک سالای خیلی سبز رو کار کنی بهتره یا تخته سیاه یا فار پیشنهاد من فار زیست هستش بتنهایی برای کنکور کافیه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از نظرمن منابعتون عالیه و هیچ نیازی به تغییر نداره.
      در خصوص فیلم دیدن، با یه حساب سرانگشتی ببینید آیا نتیجه ای که میگیرد ، با زمانی که در اختیار دارید همخوانی داره ؟؟
      فیلم دیدن خیلی زمان بره ولی خب شما که ریاضی و فیزیکتون خوبه به نظرم میتونید تایم اونارو بدین به زیست و فیلم ببینید و اینطوری مشکلی پیش نمیاد... اما اگه براتون مهمه که با اینکه ریاضی و فیزیکتون نقاط قوتتون هستن اما تمرین و تکرارشون رو مرتب توی برنامه داشته باشید تا نقطه قوتتون رو حفظ کنید ، اون موقع شاید یکم به مشکل بر بخورید...
      در نهایت خودتون باید تحلیل کنید و تصمیم درست رو بگیرید از نطر من در این مورد به خصوص، احتمالا کسی نمیتونه شمارو خیلی خوب راهنمایی کنه. فقط همینو بگم که منابعتون واقعا عالیه و نیازی به تغییر نیست.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی منابع دیگمو بزارم کنار؟
      نه همون میکرو خودت داشته باش فقط عکس و مکث میکروطلایی گاج بگیر برای توضیح عکس های کتاب اینا رو بدون وسواس بخون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      t
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      میکروطلایی خوبه ولی خب یسری غلطها و مشکلات داره مثلا کل مطالب کتاب درسی رو پوشش نمیده بنظرم شما تک سالای خیلی سبز رو کار کنی بهتره یا تخته سیاه یا فار پیشنهاد من فار زیست هستش بتنهایی برای کنکور کافیه
      فار آزمون یا فار سال به سال؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the.lusifer نمایش پست ها
      از نظرمن منابعتون عالیه و هیچ نیازی به تغییر نداره.
      در خصوص فیلم دیدن، با یه حساب سرانگشتی ببینید آیا نتیجه ای که میگیرد ، با زمانی که در اختیار دارید همخوانی داره ؟؟
      فیلم دیدن خیلی زمان بره ولی خب شما که ریاضی و فیزیکتون خوبه به نظرم میتونید تایم اونارو بدین به زیست و فیلم ببینید و اینطوری مشکلی پیش نمیاد... اما اگه براتون مهمه که با اینکه ریاضی و فیزیکتون نقاط قوتتون هستن اما تمرین و تکرارشون رو مرتب توی برنامه داشته باشید تا نقطه قوتتون رو حفظ کنید ، اون موقع شاید یکم به مشکل بر بخورید...
      در نهایت خودتون باید تحلیل کنید و تصمیم درست رو بگیرید از نطر من در این مورد به خصوص، احتمالا کسی نمیتونه شمارو خیلی خوب راهنمایی کنه. فقط همینو بگم که منابعتون واقعا عالیه و نیازی به تغییر نیست.
      ممنونم از نظرتون بله نقطه قوتم هستن اما خب نیاز به تکرارم دارن روزی در حد 1 ساعت هر کدومشون
      بعد فیلم نظر شما چه شخصی هست؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نه همون میکرو خودت داشته باش فقط عکس و مکث میکروطلایی گاج بگیر برای توضیح عکس های کتاب اینا رو بدون وسواس بخون
      آهان ممنونم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه راهنمایی میخوام ازتون
      منابعم:
      ممنونم
      سلام درمورد استاد عظیمی که باید بگم در مورد کلاس های آنلاینشون اطلاعی ندارم ولی کلاسای حضوریشو هر کی رفته به شدت راضی بوده خودم شاگردشون نبودم ولی خیلی تعریفشو شنیدم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام. روش مطالعه زیست رو که به طور مفصل توی مصاحبم گفتم. اگه هم نیاز شد توی امضام هست.
      درمورد فیلم و کلاس آنلاین، واقعا نیاز نیست!
      ببینین اینا وقتی نیازن که شما کتابو خوب خوب بخونین و بازم یه مبحثو متوحه نشین. اونوقت میرید و فقط اون قسمت(نه کل فصلو) از روی فیلم میبینین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن