خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21

موضوع: زیست هلپ می!

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      t
      فار آزمون یا فار سال به سال؟
      فار سال به سال....واسه این میگم میکروطلایی به خوبی بقیه نیست چون نویسنده هاش امسال به انتشارات خیلی سبز رفتن و این کتاب امسال ویرایش نشده و هنوز غلطهای زیادی داره

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه یه راهنمایی میخوام ازتون ببینید من شیمی فیزیک ریاضی تقریبا هیچ مشکلی ندارم به طوری که از 100 تست بالای 80 90 تاشو درست میزنم اما مساله اصلی من زیسته من تغییر رشته ایم اما زیستمم صفر صفر نیست مثلا در حدی هست که بدونم دی ان ای حلقوی هم تو پروکاریوت ها داریم هم یوکاریوت ها یا فرق رونویسی با همانند سازی رو از این جور مثالا رو میدونم اما حالا سوالام؟ تا الان با اینکه تو زیست خیلی عقب افتادم اما فصل 1 دوازدهمو که از روی آلا دیدم بعد درسنامه خیلی سبز خوندم بهد تست از 100 تا 75 درست زدم اما خیلی زمان بره هم فیلم ببینم هم درسنامه.امروز گفتم بدون دی وی دی برم یکراست سره درسنامه 80 درصدشو خوب فهمیدم اما قبلا که دی وی دی میدیدم 100 درصد درسنامه رو میفهمیدم حالا وسواس گرفتم فیلم ببینم باز و اینکه زیست حنیف عظیمی تام لند چطوره با شرایط من بهم کمک میکنه. منابعم: پایه میکرو درسنامه و تست/دوازدهم خیلی سبز/سه سطحی/پایه ماز پینوکیو میخوام مهروماه دوازدهم رو هم با فار آزمون برای زمان دار زدن بگیرم 1-کلا پیشنهادتون برای کسی که زیستش پایینه و طرفای 60 70 میخواد بزنه تو کنکور چیه؟ از منبع گرفته تا کلاس آنلاین یا هر چی؟ ممنونم
      دوست عزیز برای شیمی و فیزیک و ریاضی چه منابعی داری که پیشرفت کردی راه و روش مطالعه ات تو این 3 درس رو به من بگو من اشکال اصلی ام برخلاف شما تو این 3 درس است در ضمن میکرو پایه برای زیست بهتره و یا پینوکیو
      ​فارسی را پاس بداریم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur98ghadim نمایش پست ها
      سلام درمورد استاد عظیمی که باید بگم در مورد کلاس های آنلاینشون اطلاعی ندارم ولی کلاسای حضوریشو هر کی رفته به شدت راضی بوده خودم شاگردشون نبودم ولی خیلی تعریفشو شنیدم.
      سلام ممنونم از پاسختون منم میخوام ببینم میتونه به کسی با شرایط من کمک کنه یا نه؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      دوست عزیز برای شیمی و فیزیک و ریاضی چه منابعی داری که پیشرفت کردی راه و روش مطالعه ات تو این 3 درس رو به من بگو من اشکال اصلی ام برخلاف شما تو این 3 درس است در ضمن میکرو پایه برای زیست بهتره و یا پینوکیو
      حقیقتا من نمیتونم به شما دروغ بگم که آره من همین طوری از صفر به درصد بالای 90 رسیدم یا غیر
      مسلما پشتش زحمت بوده ولی یه توصیه میکنم به کسی که پایه ضعیفی داره و میخواد واقعا پیشرفت کنه اینه حتما حتما حتما تمام تمارین کتاب درسی رو حل کنه تو همه ی دروس کنکور
      ولی اینو با اطمینان میگم اگر تلاش کنید صد در صد میتونید تو 6 ماه پیشرفت فوق العاده ای حتی بالای 70 تو هر درس داشته باشید
      روش مطالعه:
      ریاضی و فیزیک اول مطالعه درسنامه بعد تمارین کتاب درسی بعد تست و بعد نشان دار کردن تست ها
      شیمی اول درسنامه بعد مطالعه کتاب درسی بعد تست و بعد اضاف کردن نکات به کتاب درسی
      منابعم:
      ریاضی مهروماه جامع و موج آزمون
      فیزیک میکرو و خیلی سبز
      شیمی مبتکران و موج آزمون و سه سطحی

زیستم بهتره دوستان راهنمایی کنن اما میدونم زیست پینوکیو ترکیبیه و بهتره عید کار بشه میکرو الان بهتره!
      ویرایش توسط dr.arad : 26 آذر 1398 در ساعت 02:37

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها

فار سال به سال....واسه این میگم میکروطلایی به خوبی بقیه نیست چون نویسنده هاش امسال به انتشارات خیلی سبز رفتن و این کتاب امسال ویرایش نشده و هنوز غلطهای زیادی داره
      ممنونم از نظرتون

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
      یه راهنمایی میخوام ازتون
      ببینید من شیمی فیزیک ریاضی تقریبا هیچ مشکلی ندارم به طوری که از 100 تست بالای 80 90 تاشو درست میزنم
      اما مساله اصلی من زیسته من تغییر رشته ایم اما زیستمم صفر صفر نیست مثلا در حدی هست که بدونم دی ان ای حلقوی هم تو پروکاریوت ها داریم هم یوکاریوت ها یا فرق رونویسی با همانند سازی رو از این جور مثالا رو میدونم اما حالا سوالام؟
      تا الان با اینکه تو زیست خیلی عقب افتادم اما فصل 1 دوازدهمو که از روی آلا دیدم بعد درسنامه خیلی سبز خوندم بهد تست از 100 تا 75 درست زدم اما خیلی زمان بره هم فیلم ببینم هم درسنامه.امروز گفتم بدون دی وی دی برم یکراست سره درسنامه 80 درصدشو خوب فهمیدم اما قبلا که دی وی دی میدیدم 100 درصد درسنامه رو میفهمیدم حالا وسواس گرفتم فیلم ببینم باز
      و اینکه زیست حنیف عظیمی تام لند چطوره با شرایط من بهم کمک میکنه.
      منابعم:
      پایه میکرو درسنامه و تست/دوازدهم خیلی سبز/سه سطحی/پایه ماز پینوکیو
      میخوام مهروماه دوازدهم رو هم با فار آزمون برای زمان دار زدن بگیرم
      1-کلا پیشنهادتون برای کسی که زیستش پایینه و طرفای 60 70 میخواد بزنه تو کنکور چیه؟
      از منبع گرفته تا کلاس آنلاین یا هر چی؟
      ممنونم
      فیلم دیدن واسه زیست چندانم خوب نیست مگر مطلبی که نفهمیش چندبار بخونی بازم نفهمی متن چی میگه!!!

روش زیست خوندن این شکلیه:
      یه دور روزنامه وار درسو میخونی مثه یه داستان!
      پیش نیازاش دستت میاد مثلا اگه قسمتی اگه کتاب فهمیدنش نیاز به مرور یه درس قبلی داره میری یکم اون درسو نیگا میکنی که با فهم این درس مشکلی نداشته باشی( مثلا برای درس رونویسی و اینا میری چک میکنی نوکلوئتید چیه پورینی پیریمیدینی و اینارو میخونی
      بعد میای زیست رو مشخص میکنی مثلا امروز یه گفتار میخونم
      حالا پاراگراف به پاراگراف میخونی پاراگراف اولو با دقت میخونی کلمات مهمو خط میکشی پاراگراف تمومید کتابو میبندی فک میکنی معلمی و باید اینو خیلی دقیق به دانش اموزت توضیح بدی کلمات کلیدی رو هم خیلی روش تاکید کن
      حالا پاراگراف بعدی میخونی و باز توضیح میدی
      گفتار که تموم شد حالا هر صفحه رو یه نگاه میندازی باز توضیح میدی!
      بعد میری سراغ تست زنی اون مبحث!
      هر تست رو اشتباه بزنی یه علامت میزنی که فردا باز اینارو با نکاتش مرور کنی
      تست اشتباه یعنی نفهمیدن یک مبحث پس باید دقیق تر نکاتو دربیاری

نوشتن این راه حل طولانیه ولی انجامش خیلی سبکتر از فیلم دیدن و تست زنیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن