خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

اینم لینک یوتیوب توضیحات کامل فرآیند معافیت + مشاهده نظرات و اشتراک تجربیات افرادی که اقدام کردند و با این روش معافیت گرفتند در بخش comment ها :
      https://www.youtube.com/watch?v=0Jja1_F-ilg
      مطمئن باش مردم ما یوتیوب که منبع اطلاعاته مفید نمیرن و‌نمیدونن چی هس بیشتر به چرت و پرتای اینستاگرام مشغولا لینک اینستا بزاری با کله میرن
      رفع اسپم= من اینو قبلا دیدم ولی فک کنم این رو میشه زمانی اقدام کرد که معافیت تحصیلی نداری یا به عبارتی معافیتت تموم شده و دنبال چاره ای برا معاف شدن

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط god_of_war نمایش پست ها
      مطمئن باش مردم ما یوتیوب که منبع اطلاعاته مفید نمیرن و‌نمیدونن چی هس بیشتر به چرت و پرتای اینستاگرام مشغولا لینک اینستا بزاری با کله میرن
      رفع اسپم= من اینو قبلا دیدم ولی فک کنم این رو میشه زمانی اقدام کرد که معافیت تحصیلی نداری یا به عبارتی معافیتت تموم شده و دنبال چاره ای برا معاف شدن
      چه عرض کنم گرامی، ملت خودشون بهتر میدونن وقتشون رو کجا و چگونه صرف کنن یا احیانا هدر بدن!
      در مورد این موضوع ببین در ماده 10 مفاد قانون چی نوشته شده، چون در مورد پوکی استخوان مقطع تحصیلی هیچ نقش و تاثیری نداره، میشه با معافیت تحصیلی هم اقدام کرد،
      البته بازم باید قبل از اقدام از پلیس+10 دقیق سوال کرد و بعد اقدام کرد تا شخص دچار مشکل نشه (توجه مهم)

ماده 10 مفاد قانون : رسیدگی به تقاضای معافیت پزشکی مشمولانی که برابرقانون وآیین نامه اجرایی مربوط،به تحصیل اشتغال داشته وازمعافیت تحصیلی استفاده می نمایند.پس ازفراغت ازتحصیل یا ترک تحصیل یا اخراج به عمل خواهد آمد،مگردرخصوص نقص عضو یا بیمارهایی که براساس ضوابط این آیین نامه وپیوست آن،مقطع تحصیلی درآن اثر نداشته باشد.

بخش 16 : بيمار يهاي روماتولوژي و بافت همبند :
      بند 6 : بيماريهاي متابوليك استخوان :
      الف) استئومالاسي (طبق تعريف براساس سنجش تراكم استخوان درصورتيكه توده استخواني درمقايسه باحداكثرتوده استخواني بيش از s.d 2/5 كاهش يافته باشد) : معاف دائم
      ب ) استئوپروزهاي ثانويه يا استئوپروزهاي با زمينه ارثي : معاف دائم
      ج) استئوپني(طبق تعريف براساس سنجش تراكم استخوان درصورتيكه توده استخواني درمقايسه با حداكثر توده استخواني بين s.d 2/5-1 كاهش يافته باشد) : معاف از خدمات رزمي

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​مسخره بازی درنیارید برید پذیرش سپاه بگرید میفتید شهر خودتون راحت خدمت میکنید الانم بخاطر کرونا اینا اموزشی کم شده و 1015روزه تمومه من س ماه خدمت کردم 3روزم نرفتم اموزشی..تا چشم بهم زدم داره رد میشه
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای معافیت پزشکی چشم ، قانون مجموع دو چشم بالای 10 رو حذف کردن؟:/

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها
      درود
      آره قانونش میگن یکی دو سالی هستش که حذف شده، الان فقط یک چشم ملاک عمل هستش براشون
      این قانونی هستش که تو سایت نظام وظیفه نوشته شده :

بند 1:
      هيپرمتروپي با سيكلوپلژي كامل :
      (هيپرمتروپي با سيكلوپلژي كامل كه در صورت همراه بودن با آستيگماتيسم ، با علامت منفي منظور شود ولي محاسبه نگردد.)
      الف) هيپرمتروپي بيش از6 ديوپتر يك چشم : معاف دائم
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر هيپرمتروپي بيش از 8 ديوپتر يك چشم: معاف دائم

ب) هيپرمتروپي از 3 تا 6 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات رزمي
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر هيپرمتروپي از 3 تا 8ديوپتر هر يك از چشمها: معاف از خدمات رزمي
      توضيحات در مورد بند(1): مقرر گردید چنانچه هیپیرمتروپ و میوپ با استیگماتیسم همراه باشد واسفر و سیلندر همه علامت باشند در محاسبه،مجموع آنها در یک چشم در نظر گرفته شود.

بند 2:
      ميوپي با سيكلوپلژي کامل :
      (ميوپي با سيكلوپلژي كامل كه در صورت همراه بودن با آستيگماتيسم با علامت مثبت منظور شود ولي محاسبه نگردد.)
      الف)ميوپي بيش از6 ديوپتر يك چشم : معاف دائم
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر ميوپي بيش از 8 ديوپتر يك چشم: معاف دائم

ب)ميوپي از 3 تا 6 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات رزمي
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر ميوپي از 3 تا 8ديوپتر هر يك از چشمها: معاف از خدمات رزمي
      در مورد بند(2)مقرر گردید چنانچه هیپیرمتروپ و میوپ با استیگماتیسم همراه باشد واسفر و سیلندر همه علامت باشند در محاسبه،مجموع آنها در یک چشم در نظر گرفته شود.

بند 3:
      آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط با سيكلوپلژي كامل :
      (درآستيگماتيسم ساده، يا مركب يا مخلوط ميزان آستيگماتيسم بايستي بيش تر از اسفر باشد)
      الف) مجموع ديوپتر آستيگمات ساده ، مركب يا مخلوط بالاي 5 ديوپتر يک چشم : معاف دائم
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر مجموع ديوپتر آستيگمات ساده ، مركب يا مخلوط بالاي 7 ديوپتر يک چشم: معاف دائم

ب) آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط از3 تا 5 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات رزمي
      تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر آستيگماتيسم ساده ، مركب يا مخلوط از3 تا7 ديوپتر هر يك از چشمها : معاف از خدمات رزمي
      توضيحات بند (3): صرفا آستیکماتیسم ساده مد نظر بوده و در سایر موارد آستیگماتیسم مرکب و یا مخلوط،بند های (1و2)مورد استناد قرار گیرد.

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​مسخره بازی درنیارید برید پذیرش سپاه بگرید میفتید شهر خودتون راحت خدمت میکنید الانم بخاطر کرونا اینا اموزشی کم شده و 1015روزه تمومه من س ماه خدمت کردم 3روزم نرفتم اموزشی..تا چشم بهم زدم داره رد میشه
      پسر خوب، یه جوون 20 ساله تو ایران در بهترین حالت ممکنش 5 سال از زندگیش در هر زمینه ای عقبه (!)
      منظورم نسبت به هم نوعان خودش تازه در کشورهای در حال رشد و نسبتا پیشرفته هستش (!) یه مقایسه کن بکن دستت میاد منظورم چیه (!)

اینکه یه جوون در حساس ترین و سرنوشت ساز ترین دوران زندگیش
      2 سال هم بخواد پاشه بره یه قبرستون دره ای لنگاش رو برای هیچ و پوچ بالا پایین کنه و با جان و زندگیش بازی کنه، به نظر من یکی هیچ دلیل و توجیه منطقی نداره، اگر راهی یا روشی باشه که بشه باهاش این 2 سال زمان زندگی یه جوون رو سیو کرد، خودش کلی پیشرفته، هدف این تاپیک هم همینه در واقع

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

کسانی که مدت زیادی از معرفیشون به نظام وظیفه نمانده و هیچ راهی ندارن که برن دانشگاه جدید ثبت نام کنن، آخرین تیر ترکششون برای عدم خدمت رفتن، معافیت پزشکی میتونه باشه بطوری که چندین مورد خصوصی پیام دادن که راهی هستش برای این مشکل، ببینید افرادی که حداقل 21 22 سال دارن احتمال اینکه بتونن از این طریق معافیت دائم بگیرن حدود بالای 75% هستش البته طبق گفته منتشرکننده ویدیو هم بودن افرادی که با 20 سال سن معافیت دائم گرفتن

این لینک یوتیوب توضیحات کامل فرآیند معافیت + مشاهده نظرات و اشتراک تجربیات افرادی که اقدام کردند و با این روش معافیت گرفتند در بخش comment ها :
      https://www.youtube.com/watch?v=0Jja1_F-ilg

پ.ن 1 : این پست من صرفا در جهت آگاهی رسانی عمومی هستش با این نیت که شاید بدرد حتی 1 نفر بخوره و مشکلش حل بشه
      پ.ن 2 : دوستان من خودم اقدام نکردم، بنابراین در خصوصی در این باره از من سوال نکنین!
      پ.ن 3 : به قسمت نظرات یوتیوب شخص (لینک بالا) مراجعه کنین خود ایشون همه کسانی که سوال دارن رو کامل راهنمایی میکنه، همچنین میتونین از تجربیات سایر کسانی که اقدام کردن و معافیت دائم گرفتن هم استفاده کنین

+ ضمنا این روش رو به سایر دوستان یا آشنایانتون که مشکل سربازی یا نظام وظیفه دارن هم معرفی کنین، به این امید که مشکلشون حل بشه، بدرود

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

توجه : مراکز بیمارستانی مورد تایید نظام وظیفه برای انجام تست سنجش تراکم استخوان طبق تجربه و گفته بچه ها عبارتند از :

ــ شهر تهران :
      بیمارستان امام سجاد
      ــ شهر مشهد :
      بیمارستان قائم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اینم دو نمونه نتیجه تست تراکم استخوان دو جوان هستش که یکی از دوستان برای من فرستاد و من خودمم باور نمیکردم که مگه میشه مگه داریم!
      تصویر سمت راست : 22 ساله، استئوپروز
      تصویر سمت چپ : 20 ساله، استئومالاسی
      تو ویدیو میگفت ۱۸ ۱۹ ساله ها ممکنه نداشته باشن چون هنوز جونن ولی انگار مورد نقض هم داره. منم میرم تست بدم بزودی ببینیم چی میشه . انشالله شامل حالم بشه بگیرم این معافیت لنتی رو
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من این موضوع تست پوکی استخوان برای معافیت از سربازی رو به یکی از اشناها گفتم
      اونم رفت و این تست رو انجام داد اما پوکی استخوان نداشت و گفت اون نقطه روی نمودارتوی قسمت سبزرنگ بوده
      اما یه موضوعی که بعدش متوجه شد این بود که سنش رو اشتباه نوشته بودن سنش 25 هست اما تو مشخصات بالای کاغذ و نمودار 35 سال براش نوشتن
      الان باید چیکار کرد؟دوباره باید تست بده؟اصلا موضوع مهمی هست؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش توسط samira-t : 21 اردیبهشت 1400 در ساعت 04:40

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از الان روی 2 تا فانتا بخورم حل میشه؟
      میخوام پوکی استخوان بگیرم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

یدونه نهایت معاف ار رزم میخورید میرید خدمت سربازی

اسلحه به دست نگیرید و رژه نتونید برید لاقل که میتونید تو آشپزخونه قابلمه بشورید ؟؟؟ سرویس بهداشتی رو که میتونید طی بکشید؟؟ کارای دفتری که میتونید بکنید؟؟؟
      در نظر داشته باشید برای این سیستم سربازی تنها چیزی که نیاز نیست سرباز هست اصلا شما برای سربازی نمیرید که برای گذران زندگی در کنار چند تا احمق درجه دار میرید و قراره بله قربان گو باشید همین و بس
      سرهنگی که حتی باز و بسته کردن سلاح رو هم بلد نیست به شما از خاطرات منفجر کردن تانک با اسلحه برنو در جنگ جهانی خواهد گفت
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه راه دیگه ام هست یکی از آشناهای ما از طریقش معاف شد,مادرشون مشکل روانپزشکی داشتن و از این طریق معاف شدن.

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      عجبا!

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

جل الخالق ، بعد آموزشی نظام وظیفه زوری می فرسته يه شهری _ سپاه رفتن آشنا می خواد، کاش هر کس اختیاری در شهر خودش خدمت می کرد نه يه شهر دیگه
      ​فارسی را پاس بداریم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن