خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین منابع زیست شناسی نظام جدید

سلام

دوستان بهترین منابع زیست شناسی نظام جدید برا سطح ضعیف تا قوی چی کتابهایی هستند؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نام خدا، کتاب درسی (:
      فاگوزیست و خیلی سبز برای آموزش
      الگو و میکرو و مهروماه جامع برای اموزش+تست خوب
      پاورتست مهروماه و خیلی سبز ماز و سه سطحی کانون برای تست های چالشی
      منتخب ها از نظر من: میکروپایه+خیلی سبز ماز پایه+الگو دوازدهم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب های نشر الگو چطور هستند؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اونجوری که شما میگید برای ضعیف تا رسیدن به سطح بالا خب شما مجبورید چن منبعی کار کنید اول تک سالی کار کن برای دهم خیلی سبز یازدهم میکرو دوازدهم تخته سیاه بعد که مسلط شدی میتونی آزمون پلاس کار کنی یا منتظر باشی کتاب آزمون فاگوزیست بیاد که کتاب قوی هستش.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای نظام جدید کتابهای خیلی سبز خوبن. البته من پایه زیستم افتضاح بود و همیشه توی آزمونای آزمایشی زیر 30 بودش الان دو ماهیه دی وی دی های زیست ابوالحسنی رو گرفتم خیلی راضیم البته من فقط مفهومیاش رو خریدم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. کسی میدونه برای زیست نظام جدید , چه کتابی مثل کتابنامه مهر و ماه نظام قدیم وجود داره؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیرذره بین

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      سلام

دوستان بهترین منابع زیست شناسی نظام جدید برا سطح ضعیف تا قوی چی کتابهایی هستند؟
      سلام
      برای آموزش: خیلی سبز دهم و یازدهم و دوازدهم +زیست تصویری خیلی سبز
      برای تست:خیلی سبز دهم و یازدهم و دوازدهم یا زیست میکرو نقره ای پایه و دوازدهم گاج یا زیست میکروطلایی جامع گاج (هر کدوم که راحت تری)
      برای تست مکمل و مروری: فار آزمون دهم و یازدهم و دوازدهم نشر دریافت
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال تازه اومدم نظام جدید و واسه زیست دهم و یازدهم کتاب جامع خیلی سبز ماز رو گرفتم ولی نتونستم باهاش کنار بیام چون از همون فصل اولش ترکیبی زیاد داشت.
      بخوام کتاب تست واسه دهم و یازدهم جداگانه بخرم که از همون ب بسم الله ترکیبی کار نکرده باشه پیشنهادتون چیه ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      سلام
      من امسال تازه اومدم نظام جدید و واسه زیست دهم و یازدهم کتاب جامع خیلی سبز ماز رو گرفتم ولی نتونستم باهاش کنار بیام چون از همون فصل اولش ترکیبی زیاد داشت.
      بخوام کتاب تست واسه دهم و یازدهم جداگانه بخرم که از همون ب بسم الله ترکیبی کار نکرده باشه پیشنهادتون چیه ؟
      سلام، برای یازدهم کتاب خط فکری نشر دریافت و برای دهم بانک تست عمارلو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من پایه یازدهم هستم در سال دهم کتاب تست خیلی سبز رو خوندم و ازش راضی بودم +کتاب آبی
      اما در تابستون یازدهم کتابای دهم و یازدهم میکرو رو خریدم + سه سطحی انصافا میکرو فوق العاده بود
      ولی خیلی وسواس نداشته باش سعی کن فقط درسنامه کتاب درسی رو بخونی اما بعدش سوالای زیادی رو حل کن از هر کتابی که خواستی به شرط استاندار بودن سوالات و رعایت درجه سختی
      در آخر هم هر کجا نیاز داشتی و موضوع رو متوجه نشدی فیلم های رایگان زیست آلا آقای جلال موقاری رو ببنین
      خودم با این روش ( گرچه درست و حسابی اجراش نمی کنم ) ولی تو قلم چی زیست رو بین 70 تا 90 میزنم ولی نوسان زیاد دارم اگه درست اجرا بشه خیلی کمک کننده است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب تقربیا همه کتابهای بازار تست ترکیبی دارن منتهی بعضیاشون تستای ترکیبی رو جدا کردن از خط به خطها.... واسه دهم تخته سیاه و خیلی سبز خوبه... واسه یازدهم میکرو یا خط فکری عمارلو... منتهی خط فکری سطح تستاش سختتر از میکرو و خیلی سبزه و تعداد تستاش به مراتب بیشتر از بقیه ست.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام، برای یازدهم کتاب خط فکری نشر دریافت و برای دهم بانک تست عمارلو
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      خب تقربیا همه کتابهای بازار تست ترکیبی دارن منتهی بعضیاشون تستای ترکیبی رو جدا کردن از خط به خطها.... واسه دهم تخته سیاه و خیلی سبز خوبه... واسه یازدهم میکرو یا خط فکری عمارلو... منتهی خط فکری سطح تستاش سختتر از میکرو و خیلی سبزه و تعداد تستاش به مراتب بیشتر از بقیه ست.
      ممنون از هردوتا دوست عزیزم
      ببینید مشکل من با داشتن تست ترکیبی نیست ، مشکل من اینه که یه کتاب اومده باشه تو فصل اول سال دهم تست ترکیبی از یازدهم و دوازدهم هم داده باشه. قاعدتا منی که هیچ اطلاعاتی از کتاب یازدهم و دوازدهم ندارم اذیت میشم.
      ضمنا الان واسه دهم کتاب تست تهیه کنم ایا مناسب کنکور 1400 هست ؟
      چون کتاب تستهای سال دهم تالیف امسال مطابق با کتاب درسی چاپ 98 هست قاعدتا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

ممنون از هردوتا دوست عزیزم
      ببینید مشکل من با داشتن تست ترکیبی نیست ، مشکل من اینه که یه کتاب اومده باشه تو فصل اول سال دهم تست ترکیبی از یازدهم و دوازدهم هم داده باشه. قاعدتا منی که هیچ اطلاعاتی از کتاب یازدهم و دوازدهم ندارم اذیت میشم.
      ضمنا الان واسه دهم کتاب تست تهیه کنم ایا مناسب کنکور 1400 هست ؟
      چون کتاب تستهای سال دهم تالیف امسال مطابق با کتاب درسی چاپ 98 هست قاعدتا
      زیست دهم تغییرات داشته اگر منطبق با کتاب درسی چاپ 98(کنکور 1401)باشه نمیشه برای 1400 استفاده کرد.
      البته اغلب انتشارات کتاب هاشون رو منطبق با کنکور همون سال منتشر میکنن و الان اغلب کتاب های دهم منطبق با کنکور 99 هستن.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من الان چک کردم کتاب زیست دهم خیلی سبز رو نمیشه تهیه کرد چون تو کامنتها گفته مخصوص کنکور 1401 هست.
      کتابهای زیست خط فکری عمارلو رو پیدا نکردم تو سایت دریافت. میشه لینک بدین ؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن