خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Post دردسر با سوالات عربی خیلی سبز

سلام دوستان
      من نظام قدیم بودم تبدیل به جدید شدم
      احساس میکنم سوالای این کتاب زیادی اسونه مخصوصا ترجمش اصلا در حد قلمچی نیست درصد عربیمم تو کنکور 80 بود
      به نظرتون من اشتباه میکنم و سوالاش خوبه یا برم سراغ کتاب سخت تر( چه کتابی؟ ) یا اصلا در همین حد سوال کافیه الکی خودمو مشغول نکنم
      مخصوصا بچه های عربی 90 100 بگن لطفا
      و اینکه تو کنکور 98 یدونه سوال اومده بود که معنی تک لغت میخواست
      برای جواب دادنش باید کل لغات اخر کتاب رو حفظ کنم؟
      ویرایش توسط VENOM.M : 22 آذر 1398 در ساعت 23:37

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      سلام دوستان
      احساس میکنم سوالای این کتاب زیادی اسونه مخصوصا ترجمش اصلا در حد قلمچی نیست درصد عربیمم تو کنکور 80 بود
      به نظرتون من اشتباه میکنم و سوالاش خوبه یا برم سراغ کتاب سخت تر( چه کتابی؟ ) یا اصلا در همین حد سوال کافیه الکی خودمو مشغول نکنم
      1-کلا نظام قدیم به نظام جدید عربی به شدت عوض شده مخصوصا قواعدش (یه چیزی در حدود نصف قواعد از متن کتاب درسی پوف شدن رفتن هوا یه سریا هم فقط تو کتاب تست ها پیدا میشن در حالی که کتاب درسی فقط تو تمرینا بهش اشاره کرده)
      برای همین این که انتظار داشته باشی سوالات (به جز ترجمه و درک مطلب) به همون اندازه سخت بمونن چیز بیخودیه
      2-عربی جامع مهر و ماه به طور میانگین سخت تره تست هاش ولی در مورد تست های ترجمه بیشتر به کلمات و معنی فعل ها تو صیغه های مختلف گیر میده در حالی که قلم چی بیشتر به قواعد و حروف اضافه گیر میده.
      به نظر من اگه فقط مشکل ترجمه داری برو سه سطحی عربی قلم چی بخر. (همین امسال اومد بیرون) یا اینکه یه کتاب جیبی ترجمه بخری (مثلا مینی میکرو طلایی)

ولی اگه کلا یه کتابی می خوای که سخت باشه، تست زیاد داشته باشه و آخر کتاب بخش موضوعی داشته باشه که هر روز کار کنی مهر و ماه بهترین گزینه اس

3-بایدی وجود نداره ولی به نظرم تو جمله حفظ کنی همه رو بهتره. (بهترین جمله های مثالی مال متن درس ها و متن های داخل تمرین هاست)
      تست لغت هم زیاد کار کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خیلی سبز بهترینه تو عربی اگه باهاش راحت نیستی میکرو طلایی پیشنهاد میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن