خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

⚫مشاغل رشته ریاضی و وضعیت اقتصادی آن ها

درود!
      رشته ریاضی چی داره؟
      مهندسی ها درامد دارن؟ (طبعاً درامد مطلوب مد نظره! وگرنه کارگر شهرداری هم درامد داره)
      بجز دبیری ریاضی یا فیزیک
      رشته ای که جذب بازار کار بشن چیان؟
      حدود درامدش چطوره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با یکی دانشجوهای مهندسی امیرکبیر تو تل صحبت کردم،گفت همه چی بستگی به خودت داره اگه فقط به درسای دانشگاه اکتفا نکنی و تلاش کنی کار پیدا میکنی ولی اگه فقط دلت به چیزایی که تو دانشگاه یاد میگیری خوش باشه کار سخت پیدا میشه،در ادامه هم بهم گفت باید سعی کنی دانشگاه تاپ قبول بشی و معدلت هم بالا باشه
      راستی مگه شما تجربی‌ نبودی؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      من با یکی دانشجوهای مهندسی امیرکبیر تو تل صحبت کردم،گفت همه چی بستگی به خودت داره اگه فقط به درسای دانشگاه اکتفا نکنی و تلاش کنی کار پیدا میکنی ولی اگه فقط دلت به چیزایی که تو دانشگاه یاد میگیری خوش باشه کار سخت پیدا میشه،در ادامه هم بهم گفت باید سعی کنی دانشگاه تاپ قبول بشی و معدلت هم بالا باشه
      راستی مگه شما تجربی‌ نبودی؟
      تجربی ام
      میخوام ببینم شرایط درامد چطوره
      شاید رفتم اون سمت برای دبیری
      شاید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      تجربی ام
      میخوام ببینم شرایط درامد چطوره
      شاید رفتم اون سمت برای دبیری
      شاید
      اها،ایشالا موفق باشید.اگه ازمون میری رتبه و درصدات جوریه که شانس پیراپزشکی داری تغییر رشته نده،البته من مشاور نیستمولی فکر کنم درامد پیراپزشکی ها از دبیری بیشتر باشه.بازم بیشتر پرس و جو کن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش اگه میتونی برو دبیری فیزیک
      ما کلا سه تا دبیر فیزیک داریم تو مدرسه مون همه رو میخرن ازاد میکنن! یکی شون که فقط اون دوتارو به تنهایی میخره ازاد میکنه و رجایی تهرران خونده 5 شنبه و جمعه ها که با پروز میره اهواز و بندر درس میده و روزا معمولی هم تو اوزشگاه های کنکور
      البته بگم سواد خیلی بالایی داره و هوش فیزیکی و تجسم 3d خیلی خوبی داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باید برای هر شغلی خوب بگردی،هم خوب خودت و توانایی هات رو در اون زمینه نشون بدی!
      یه چیزی به اسم پارتی هم اگه داشته باشی که همش حله اصن

بکی از فامیلای خیلی نزدیک من مهندس مکانیک خونده بود:/
      خیلیم تنبل و بی عرضه(!)بود.
      درکل چیز زیادی حالیش نبود: |
      ولی الان کارش گرفت و خودشو خوب نشون داد
      خدا بیشتر بهش بده یکی دوتا ماشین خوب داره،باغ و خونه و مسافرت خارج کشور و...
      بعد یه رفیق هم داره همین مکانیک خونده الان اصلا ایران نیست ولی اون خوب زرنگ بوده و درسخون !

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درود!
      رشته ریاضی چی داره؟
      مهندسی ها درامد دارن؟ (طبعاً درامد مطلوب مد نظره! وگرنه کارگر شهرداری هم درامد داره)
      بجز دبیری ریاضی یا فیزیک
      حدود درامدش چطوره؟
      معلومه درامد دارن. به اونایی که میگن کار نیست گوش ندید. اونا برای درس یا کار نرفتن دانشگاه...
      شما برو سمت چیزی ک علاقه داری، احتمالا بین رشته های مهندسی بگردی پیدا میکنی رشته ای رو که دوست داشته باشی در موردش بدونی و برات جذاب باشه. بقیش حله...

اکثر مهندسی ها هم بازار کار خوبی دارن. بهترین بازار کار مال رشته کامپیوتره...
      چن هفته پیش یه اماری منتشر شد از تعداد دانشجوهای مهندسی شاغل که برای مناطق صنعت خیز 60-80 درصد بود! برید جلو خیالتون هم راحت باشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      اها،ایشالا موفق باشید.اگه ازمون میری رتبه و درصدات جوریه که شانس پیراپزشکی داری تغییر رشته نده،البته من مشاور نیستمولی فکر کنم درامد پیراپزشکی ها از دبیری بیشتر باشه.بازم بیشتر پرس و جو کن
      درامد پیرا بهتره
      ولی متنفرم از پیرا
      انگار یه شکست خورده ای!!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

معلومه درامد دارن. به اونایی که میگن کار نیست گوش ندید. اونا برای درس یا کار نرفتن دانشگاه...
      شما برو سمت چیزی ک علاقه داری، احتمالا بین رشته های مهندسی بگردی پیدا میکنی رشته ای رو که دوست داشته باشی در موردش بدونی و برات جذاب باشه. بقیش حله...

اکثر مهندسی ها هم بازار کار خوبی دارن. بهترین بازار کار مال رشته کامپیوتره...
      چن هفته پیش یه اماری منتشر شد از تعداد دانشجوهای مهندسی شاغل که برای مناطق صنعت خیز 60-80 درصد بود! برید جلو خیالتون هم راحت باشه
      اتفاقا کامپیوترو دوس دارم..!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود!
      رشته ریاضی چی داره؟
      بجز دبیری ریاضی یا فیزیک
      حدود درامدش چطوره؟
      فکر می کنم دبیری دارمد بهتری داشته باشه.من الان معلم فیزیک مون گفت کلا دو تا مدرسه می‌ره با یه مقدار کمی هم خصوصی.ماهی۸تومن درمیاره
      ویرایش توسط SSalehi : 23 آذر 1398 در ساعت 00:14

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      داداش اگه میتونی برو دبیری فیزیک
      ما کلا سه تا دبیر فیزیک داریم تو مدرسه مون همه رو میخرن ازاد میکنن! یکی شون که فقط اون دوتارو به تنهایی میخره ازاد میکنه و رجایی تهرران خونده 5 شنبه و جمعه ها که با پروز میره اهواز و بندر درس میده و روزا معمولی هم تو اوزشگاه های کنکور
      البته بگم سواد خیلی بالایی داره و هوش فیزیکی و تجسم 3d خیلی خوبی داره
      فامیلیشون چیه ایشون

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درود!
      رشته ریاضی چی داره؟
      بجز دبیری ریاضی یا فیزیک
      حدود درامدش چطوره؟
      تو ریاضی دبیریای رجایی همگی کارشون تضمینه مهندسی هم هستن و تو هنرستان تدریس میکنن و کنارش کار مرتبط با رشته شونو دارن
      تو مهندسیا هم برق و مکانیک و کامپیوتر اگه از یه دانشگاه تاپ مثل دانشگاه های تهران باشی خوبه
      اگر سرمایه هم داشته باشی مهندسی های عمران و معماری هم خوبه بزنی تو کار ساخت و ساز چون میتونی نظارتشم خودت انجام بدی
      دیگه همینا مابقی چیز خاصی ندارن
      من خودم برق دولتی میخوندم ولی چون کار نبود انصراف دادم
      تنها جای پیشرفت برای مهندسا شهرای بزرگه و در درجه اول تهرانه
      کسی هم که بتونه مهندسی های تاپ دانشگاه های تهران قبول بشه قطعا پزشکی هم میتونه پس ساده نیست
      LEFT
      4/19/2021

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا کامپیوترو دوس دارم..!
      من یکی از آشناهامون ای تی صنعتی اصفهان خوند. الانم با استانداری و مخابرات خوزستان داره کار می کنه در حوزه همون رشتش.
      آی تی شبیه همون کامپیوتر هست در واقع تلفیق نرم افزار و سخت افزار است که در زمینه شبکه مطالعه می کنن.
      الانم درامد خوبی داره. اما خودش گفت توی دانشگاه هیچچچچچچچچ چیزی که توی بازار بهش احتیاج داری را یاد نمی دن!!!
      شما به یکسری مهارت ها نیاز داری که اون ها را باید از اموزشگاه های بیرون بدست بیارید.یا دوست و رفیق واردی داشته باشی که یادت بده.
      اگر بلد نباشی کلاهت پس معرکه هست.
      در واقع شما نباید فکر کنی چیز خیلی باحالی که از کامپیوتر تصور می کنی دانشگاه یادت بده.
      در واقع دانشگاه یک جنبه آکادمیک به مهارت تو میده.یعنی هم مدرک داری هم مهارت.
      هم اینکه وقتی دانشگاه کامپیوتر بخونی دیگه همه حواست متمرکز به کامپیوتر هست.
      چون خیلیا مثلاً میرن برق‌می خونن بعد کنارش‌بیرون کلاس کامپیوتر هم می‌رن.
      (منظورم از کلاس کامپیوتر آفیس و فتوشاپ نیست!!)
      اما اگه رشتت کامپیوتر باشه بیرون هم مهارت کامپیوتر را یاد بگیری دیگه همه تمرکزش روی کامپیوتر هست.
      در ضمن حتما یک تحقیق درباره برنامه نویسی و حوزه ای تی بکن.
      منم علاقه داشتم به کامپیوتر اما وقتی دیدم تفکرات من از کامپیوتر خیلی فاصله داره از اون چیزی که باید یاد بگیری(حتی توی اموزشگاه های بیرون)منصرف شدم.
      حتما یه مقدار. تحقیق کن تا مطمئنی بشی که رشته مناسب تو هست

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      فامیلیشون چیه ایشون
      میرنجفی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درامد پیرا بهتره
      ولی متنفرم از پیرا
      انگار یه شکست خورده ای!!
      از نظر شما کسی که پیراپزشکی میخونه انگار یه شکست خوردس؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن