خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

خسته نباشید

ببخشید من امسال پایه دوازدهم رشته ریاضی هستم و کنکور دارم ، سه ماه تعطیلی متاسفانه رفتم سرکار و نتونستم حتی یک کلمه بخونم ، این سه ماه دیگه رو هم متاسفانه ب دلیل ناامیدی و اتلاف وقت از دست دادم ، مونده تقریبا شیش ماه دیگه ، ب نظرتون امیدی هست؟؟؟ من بیشتر دوست دارم دانشگاه هایی مثل فرهنگیان قبول شم ک بورسیه ای باشه ، و تو زمان باقی مونده میشه گفت اینکار ب نظرم {غ م م
      } هس ، رشته ریاضی هم ماشالا سخته سختتتتتت ، منم سریع ناامید میشم ، تا میرم واسه حسابان تست بزنم ، میبینم 5 تای اولش رو فقط بلدم و بقیه رو بلد نیستم ، ناامید میشم ، فیزیک هم همینطور. حتی برخی از مسائل رو از روی پاسخنامه اش هم نمیفهمم.

کانون هم بورسیه شدم ب زور و بدبختی ، ترازمم حدودا 4600 هس
      ، ب نظرتون بهم امیدی هس؟؟؟ سال دیگه بخونم میتونم دانشگاه فرهنگیان قبول شم؟؟؟ یا تغییر رشته بدم انسانی؟؟؟ ب نظرتون تغییر رشته بدم انسانی کار درسته؟؟؟
      درضمن تا کتابو باز میکنم ک دو کلمه بخونم ، برخی اوقات خوابم میگیره و درکل وقتم زیاد اتلاف میشه
      سلام

به فکر فرصت از دسته رفته نباشید. از الان محکم جلو برید.

باید آرام آرام به فکر موفقیت باشید. یه شبه معجزه نمی شه که بتونید هر سوالی رو حل کنید. مثلا برای حسابان از مبحث تابع از یه منبع خوب آروم شروع کنید روزی 2 ساعت براش وقت بذارید حتما وضعیت تون بهتر می شه.

تراز 4600 کم هست ولی با تلاش ظرف 2 تا 3 ماه می تونید بین 6 تا 7 هزار برسونید. تسلیم نشید.

تغییر رشته رو برای شما اصلا توصیه نمی کنم بیشتر ضربه می خورید.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      از همه عزیزان و دوستانی که در این تاپیک به من انگیزه درس خوندن رو دادن بسیار بسیار ممنونم ♥ و برای خودتون و خانواده گرامیتون بهترین هارو از صمیم قلب آرزو دارم

دمتون گرم خیلی کمکم کردید ، تصمیم گرفتم از همین حالا شروع کنم ب خوندن ، مثلا امروز فیزیک رو حدودا 5 ساعت خوندم ، واسه شروع بد نبود ، سعی میکنم تایم مطالعه ام اکیدا صعودی باشه

دمتون گرم ، واقعا همتون عالی هستید

خداحافظ همتون رفقا ♥
      روزی پنج ساعت فیزیک خوب نیست بازده به شدت افت میکنه هر درس حداکثرش ۳ ساعت تو روز باید باشه زیادتر از اون باشه کیفیت پایین هر چند خودت احساس نکنی

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هم میتونی هم نمیتونی
      خواستن همیشه توانستن نیست..!
      بستگی ب تلاش خودت داره به ساعت مطالعت ...اگه فرهنگیان میخوای که همون ریاضی بمون چون تو انسانی رقابت شدیدتره...
      با خودت رقابت کن امروز ۵خوندی فردا۵/۵ بخون بعدش ۶
      بعد از درسنامه و جزوه ، تست زیادبزن که اعتماد به نفست بره بالا
      برنامه مشخصی داشته باش ک وسط راه کم نیاری... خیلیا تو دی و بهمن افت میکنن و ناامید میشن ... و تعداد رقیبا ریزش میکنه^^
      حتما مطالبو ک میخونی خلاصه نویسی کن که تو دوران جمع بندی خیلی به کارت میاد
      تیپ تست های مختلف بزن و اگه تونستی از هرتیپ سوال مهم رو تو همون دفتر خلاصه نویسیت یادداشت کن و مرور هم زیاد داشته باش
      موفق باشی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخون بابا هفت ماه مونده ریاضی ام هستی دیگه. از الان بخون اگه زیر هزار نشدی بیا هرچی دلت میخواد بگو

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن