خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B-Rabbit نمایش پست ها
      دوست عزيز درك ميكنم..
      اما خب كتاب تست هم بايد بخري! و هزينه ها سرسام اور هستن
      کتاب تست دارم داداش

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بشینید بخونید!

همه این مشکلارو دارن!
      با تمرین کردن حل میشه.

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      هم حرف آخر دارم ، هم کلاسینو ، تاملند هم میتونم دان کنم ، ب نظرتون میتونه کمک کنه؟؟؟ چون تایم ویدئو ها خیلی زیاده و وقت تماشاش رو هم ندارم و فضای هاردم رو فقط اشغال کرده

ب نظرتون تمرکزم رو بزارم رو درس های دوازدهم چطوره؟؟؟
      درسای اختصاصی رو با دی وی دی بخون اگه خیلی ضعیفی.عمومیا رو خودت با کتاب کمک درسی بخون چون فیلم دیدن خیلی وقت میبره.
      تاالان نخوندی قبول،از الان به بعدو خوب بخون ونذار فرصتی که داری از دست بره.
      معلوم نیست سال بعد قراره چی پیش بیاد،همین امسال تمومش کن.

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این مشاوری هم که معرفی کردن بیخیالش شو،بجز صرف هزینه وتلف کردن وقت هیچ سودی برات نداره.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Sara- نمایش پست ها
      بشینید بخونید!

همه این مشکلارو دارن!
      با تمرین کردن حل میشه.
      برا خوندن باید یک انگیزه ای داشت ک من ندارم ، ب نظرتون از الان شروع کنم بکوب خوندن ، میتونم رتبه زیر 5000 بیارم تو ریاضی؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا خوندن باید یک انگیزه ای داشت ک من ندارم ، ب نظرتون از الان شروع کنم بکوب خوندن ، میتونم رتبه زیر 5000 بیارم تو ریاضی؟؟؟
      بخدا میتونی بیاری

7. Top | #22
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا نشه؟!؟
      دو سال پیش همسایه مون کنکور ریاضی داشت،آقا این همش تو خیابون بود و مسجد ، مداح بود همیشه هم کار می کرد تو خونه و ایام میلاد و عزا هم می رفت می خوند ، همون سال اول هم کنکور داد شد 4000منطقه دو
      منتها باید از حالا به بعد شما با برنامه جلو بری،نظم داشته باشی و از همه مهم تر خودتو نبازی...
      باور کن که میشه فقط از الان ثانیه ثانیه تا خود کنکور برای تو طلا است،شروع کن و به پیش برو و موفق شو...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اگه انگیزه نداری برا چی سوال میکنی؟
      بشین بخون دیگه
      نتیجه دست خداست، هرکی میگه میتونی یا نمیتونی چرت میگه
      ما از کحا میدونیم تو سطحت چیه، کیفیت درس خوندنت چجوریه، اراده و هوشت در چه حدیه؟
      میخای بخون،نمیخای نخون
      هرچند همه اونایی ک میان اینجا میپرسن میشه یا نمیشه هیچکدوم تهش درس نمیخونن الکی وقت مردمو.میگیرن فقط
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه بخونید بله میشه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

خسته نباشید

ببخشید من امسال پایه دوازدهم رشته ریاضی هستم و کنکور دارم ، سه ماه تعطیلی متاسفانه رفتم سرکار و نتونستم حتی یک کلمه بخونم ، این سه ماه دیگه رو هم متاسفانه ب دلیل ناامیدی و اتلاف وقت از دست دادم ، مونده تقریبا شیش ماه دیگه ، ب نظرتون امیدی هست؟؟؟ من بیشتر دوست دارم دانشگاه هایی مثل فرهنگیان قبول شم ک بورسیه ای باشه ، و تو زمان باقی مونده میشه گفت اینکار ب نظرم {غ م م
      } هس ، رشته ریاضی هم ماشالا سخته سختتتتتت ، منم سریع ناامید میشم ، تا میرم واسه حسابان تست بزنم ، میبینم 5 تای اولش رو فقط بلدم و بقیه رو بلد نیستم ، ناامید میشم ، فیزیک هم همینطور. حتی برخی از مسائل رو از روی پاسخنامه اش هم نمیفهمم.

کانون هم بورسیه شدم ب زور و بدبختی ، ترازمم حدودا 4600 هس
      ، ب نظرتون بهم امیدی هس؟؟؟ سال دیگه بخونم میتونم دانشگاه فرهنگیان قبول شم؟؟؟ یا تغییر رشته بدم انسانی؟؟؟ ب نظرتون تغییر رشته بدم انسانی کار درسته؟؟؟
      درضمن تا کتابو باز میکنم ک دو کلمه بخونم ، برخی اوقات خوابم میگیره و درکل وقتم زیاد اتلاف میشه
      سلام،بهتر یک مدت بری کتاب خونه مطالعه کنی...
      در مورد ریاضی و فیزیک برای تست زدن عجله نداشته باش،اول با خوندن کتاب درسی و درسنامه کمک آموزشی مطلب رو خوب یاد بگیر بعد برو سراغ تست،به این هم توجه داشته باش که این تست ها آموزشی هستن نه سنجشی بنابر این طبیعی هست نتونی به تعدادیشون جواب بدی.
      اگر از الان بخونی امیدی هست قبول بشی،ولی اگر الان درس نخونی به این امید که سال دیگه میخونی،سال دیگه هم نمیخونی.

ویرایش توسط reza2018 : 22 آذر 1398 در ساعت 18:12

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از همه عزیزان و دوستانی که در این تاپیک به من انگیزه درس خوندن رو دادن بسیار بسیار ممنونم ♥ و برای خودتون و خانواده گرامیتون بهترین هارو از صمیم قلب آرزو دارم

دمتون گرم خیلی کمکم کردید ، تصمیم گرفتم از همین حالا شروع کنم ب خوندن ، مثلا امروز فیزیک رو حدودا 5 ساعت خوندم ، واسه شروع بد نبود ، سعی میکنم تایم مطالعه ام اکیدا صعودی باشه

دمتون گرم ، واقعا همتون عالی هستید

خداحافظ همتون رفقا ♥

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      شدنیه ولی ن واسه اونایی ک مپرسن میشه یا نمیشه. اونایی ک باور دارن میشه تلاش میکنن و اونایی ک مپرسن میشه یا نمیشه فقط میپرسن وهرگز ب باور اینکه شدنیه نمیرسن.

پس بزار جوابتو اینجوری بدم. میشه ولی تو نمیتونی.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 23 آذر 1398 در ساعت 01:24

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      شدنیه ولی ن واسه اونایی ک مپرسن میشه یا نمیشه. اونایی ک باور دارن میشه تلاش میکنن و اونایی ک مپرسن میشه یا نمیشه فقط میپرسن وهرگز ب باور اینکه شدنیه نمیرسن.

پس بزار جوابتو اینجوری بدم. میشه ولی تو نمیتونی.
      شما فک کنم نمیتونم بی زحمت هم دیگه نظر نده چون برام مفید نبود

اگه اینطوریه پس دیگه مشاور های کنکور هم کلا بیهوده آفریده شدن

من اول میخوندم ولی بی انگیزه ، آدمی که علاقه و انگیزه اش رو از دست بده ، خوندنش بی فایدست ، خواستم بیام اینجا و دوستان با جملاتشون یکم بهم انگیزه بدن ک دمشون گرم انگیزه هم دادن ، شما هم نمیتونی کاری کنی ک انگیزه ام رو از دست بدم ، من از همون لحظه تلاشم رو دوبرابر کردم.
      ویرایش توسط thanks god : 23 آذر 1398 در ساعت 02:09

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      شما فک کنم نمیتونم بی زحمت هم دیگه نظر نده چون برام مفید نبود

اگه اینطوریه پس دیگه مشاور های کنکور هم کلا بیهوده آفریده شدن

من اول میخوندم ولی بی انگیزه ، آدمی که علاقه و انگیزه اش رو از دست بده ، خوندنش بی فایدست ، خواستم بیام اینجا و دوستان با جملاتشون یکم بهم انگیزه بدن ک دمشون گرم انگیزه هم دادن ، شما هم نمیتونی کاری کنی ک انگیزه ام رو از دست بدم ، من از همون لحظه تلاشم رو دوبرابر کردم.
      بخای درستام اینجوری کجو کوله بخونی قبول نمیشیا! بابا جملات رو درست بخون. پرسیدی میشه، گفتم میشه ولی نمیتونی. اک! رفتی نمیتونی رو گرفتی دستت؟ پس اون "میشه" چغندر بود؟ عجبا!
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      بخای درستام اینجوری کجو کوله بخونی قبول نمیشیا! بابا جملات رو درست بخون. پرسیدی میشه، گفتم میشه ولی نمیتونی. اک! رفتی نمیتونی رو گرفتی دستت؟ پس اون "میشه" چغندر بود؟ عجبا!
      ولی تو نمیتونی برام خیلی مهم بود ، آخرش رو جوری گفتی ک یعنی برا همه میشه ولی برا ما تانژانت 90 درجه اس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن