خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

نه مامانم اصلا اجازه این قرص هارو نمیده
      خود شما پیشنهادی برای کاهش استرس ندارین؟
      دلیلی نداره که مادرتون مخالفت کنن چون چیز خطرناکی نیست کاملا علمی و مفیده میتونید همراه مادرتون پیش روانپزشک تشریف ببرید.....اگرم باز نذاشتن میتونید این کارو بکنید ...... ببینید به مرور هر چه حجم مطالب خونده شده تون بالا بره استرستون کمتر و انگیزه و اعتماد به نفستون بیشتر میشه شما همونطور که فرمودید سطح علمیتون بد نیست پس دلیلی برای نگرانی و استرس نیست توصیه من به شما اینه که شما الان برای رتبه 10 هزار منطقه مطالعه کنید رتبه ای که خوندن زیادی نمیخواد و درصدای کمی لازم داره وقتی به درصدهای لازم برای رسیدن به رتبه 10 هزار رسیدید و کاملا مسلط شدید ... بعد انتظارتون رو بالاتر ببرید و برای رتبه 5 هزار منطقه مطالعه کنید و هدفتون رسیدن به درصدای لازم برای رتبه 5 هزار باشد تا بعد که کاملا مطمن شدید که حجم مطالبی که خوندید برای رسیدن به رتبه 5 هزار کافیه و برای کل اون مطالب تست کافی زدید و کلا مسلط شدید رو اون مقدار حجم پس اینبار برای رتبه 2 هزار منطقه بخونید .......به این صورت تا میرسید به درصدا و حجم مطالب لازم برای رسیدن به تک رقمی منطقه....... الان که زیاد مسلط نیستید و حجم زیادی نخوندید برای تک رقمی شدن یا حداقل برای پزشکی نخوندید و به فکرش نباشید کم کم پیش برید و انتظارتون رو بالاتر ببرید.... زیاد مفصل توضیح ندادم ولی امیدوارم منظورم رو گرفته باشید. پاینده باشید

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها

خب استرس کمش خوبه و باعث درس خوندنه بیشتر میشه ولی زیادش تاثیر منفی داره و مانع خوندن میشه من زیاد تمرینات کاهش استرس رو قبول ندارم میتونی برای کاهش استرست به پزشک مراجعه کنی و قرصهای ضد استرس مصرف کنی که بهترینشون پرانول هستش.
      مرد حسابی داروی فشار خون همینجوری رو هوا تجویز میکنی برای استرس بچه مردم؟!

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      اگه متن رو کامل خونده باشه گفتم که باید به پزشک مراجعه کنن که پزشک در بیشتر موارد پرانول تجویز میکنه.... شمام قبل از اینکه یه مطلبوکامل نخوندید نظر ندید برای فشار خونتون بهتره.

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها

اگه متن رو کامل خونده باشه گفتم که باید به پزشک مراجعه کنن که پزشک در بیشتر موارد پرانول تجویز میکنه.... شمام قبل از اینکه یه مطلبوکامل نخوندید نظر ندید برای فشار خونتون بهتره.
      مشخصه که الان کی فشارش رفته بالا!
      پس احتمالا مشکل ادبیات داری که مجبور میشی جمله ات دوباره با اصلاح توضیح بدی!
      شما فقط حق داری به بچه مردم بگی میتونه به پزشک مراجعه کنه.
      اینکه پزشک چه تشخیصی میده بر عهده پزشکه نه شما.
      من دلسوز اون بودم که جلوی تجویز اشتباهتو گرفتم.یه قرص با اون همه عوارض که بعید میدونم ازش بدونی(اگر میدونستی اسمی ازش نمیبردی) رو نباید به هرکسی توصیه کنی..
      پس بهتره داغ نکنی و انتقاد پذیر باشی...

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بستگی داره تا امروز چقد خونده باشین ولی درباره این چیزا سؤال نکنین یه عده بگن میشه شما میری چند هفته دیگه میای بازهمین سوال رو میپرسین

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیشده دعوا نکنین من استرس داشتم رفتم پیش روانشناس الان خیلی بهترم بهتره تا اونجایی که میتونید قرص مصرف نکنید

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rashidi نمایش پست ها
      کتاب صبح جادویی اثر هال الرود رو تهیه کنید و بهش عمل کنید مشکلتون تا حد زیادی حل میشه
      برای ساعت مطالعتون هم هر هفته یک ساعت بیشتر در روز مطالعه کنید به مرور درست میشه

کتاب بینظیری بود به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم بخونن!همین امروز کلی استرس منو کم کرد
      ممنون بابت پیشنهادش
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

ویرایش توسط Frozen : 27 آذر 1398 در ساعت 19:56

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها

حالا منکه استفاده نمیکنم خخخخ ممنون بابت اهمیتی که دادین ولی دعوا نکنین مشکلی نیس
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا من رفتم پیش متخصص اعصاب همین قرصو داد و گفت این خیلی ضعیفه اگه جواب نداد این دوتا (بوسپیرون+لورازپام) رو در مرحله ی بعد شروع کن که خدارشکر نیاز نشد و همون اولی رو جواب داد

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      والا من رفتم پیش متخصص اعصاب همین قرصو داد و گفت این خیلی ضعیفه اگه جواب نداد این دوتا (بوسپیرون+لورازپام) رو در مرحله ی بعد شروع کن که خدارشکر نیاز نشد و همون اولی رو جواب داد

اخه مامان من اصلا موافق استفاده دارو نیست
      روشهایی هست ک بدون دارو استرست رو کنترل کنی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

اخه مامان من اصلا موافق استفاده دارو نیست
      روشهایی هست ک بدون دارو استرست رو کنترل کنی
      اگه این روشا روت جواب میده خیلی هم عالی ولی من چندتا امتحان کردم نشد رفتم پیش دکتر

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر دارویی چند تا جنبه داره پرانول از مهم ترین فوایدش کاهش استرسه منم واسه مشکل استرس با روانشناس و روانپزشک صحبت کردم اول از همه پرانول و تجویز کردن

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درکل مشکل استرس با یه مشاور خوب حل میشه اگ مشاور بگه دارو استفاده کن میتونی ازش بخوای بدون دارو کمکت کنه ولی راه حل ثابتی که داره اینه که روزی یک ساعت ورزش کنی به طرز عجیبی استرست کنترل میشه و خودتو با کسی مقایسه نکن هرروز خودتو بامطالعه ی روز قبلت مقایسه کن البته مراجعه به روانشناس یه چیز دیگس

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن