خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 73
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      پشتیبان قلمچی ازم پرسید روزی چندساعت میخونی؟ گفتم درحال حاضر 8-9ساعت گفت وااااای خیییلی کمه الان دانش اموزای مدرسه رو من روزی 8-9ساعت میخونن نه یه فارغ التحصیل !قیافه من اینجوری بودش یکی نیست بهش بگه خب اگه اونا8-9ساعت میخوندن خب الان اسمشون جزترازای بالای6000بودش دیگه
      عجب پشتیبانی بوده خخ. البته دروغ نیست که من دفترچه برنامه ریزی یه دختررو که دو رقمی شده بود رو دیدم که چند ماهه آخر روزی نزدیکه 14 ساعت میخوند, ولی رتبه ی دوازده کنکوره امسال, آقای سهرابی مفرد کتابخونه ی ما میومد و روزایی که مدرسه داشت اندازه ی ما میخوند و ساعت ده شب هم میرفت خونه. حدود 5-6 ساعت میخوند. ولی خب پایه ی خیلی قوی ای داشت.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      پشتیبان قلمچی ازم پرسید روزی چندساعت میخونی؟ گفتم درحال حاضر 8-9ساعت گفت وااااای خیییلی کمه الان دانش اموزای مدرسه رو من روزی 8-9ساعت میخونن نه یه فارغ التحصیل !قیافه من اینجوری بودش یکی نیست بهش بگه خب اگه اونا8-9ساعت میخوندن خب الان اسمشون جزترازای بالای6000بودش دیگه

واقعا فقط به خوندن زیاد نیس
      من الان دوستایی دارم که حدود 12 میخونن ترازشونم از 4000 نیومده بالاتر
      خیلی چیزا شرطه
      شما هم خودتو درگیر حرف پشتیبانای قلمچی نکن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

واقعا فقط به خوندن زیاد نیس
      من الان دوستایی دارم که حدود 12 میخونن ترازشونم از 4000 نیومده بالاتر
      خیلی چیزا شرطه
      شما هم خودتو درگیر حرف پشتیبانای قلمچی نکن
      جدی ۱۲ساعتو ۴۰۰۰
      ب خودم افتخار کردم

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اقا کیفیت مهمه ! ساعت مطالعه مهم نیست یکی داشتیم 5 ساعت میخوند رتبه ی 387 اورد تو مدرسمون ترازاشم 7200 بود . البته اینا فرق دارن و معمولی نیستن به گیرایی دقت سرعت عمل تمرکز eq iq مرتبط میشه و صرفا نمیشه برای هرکی یه چیز گفت

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      جدی ۱۲ساعتو ۴۰۰۰
      ب خودم افتخار کردم

بله جدی میگم
      حتی گاها بیشتر هم میشه ساعت مطالعشون ...کیفیت مطالعشون هم خوبه اما ضعف علمی که از سالهای پایه براشون مونده نمیذاره عملکردشون بهترشه شاید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      روز 24 ساعته . 8 ساعت خواب . غذا خوردن. استراحت بین تایم ها. توالت و ... دو ساعت. میمونه 14 ساعت کار های دیگر. مدرسه و ... یعنی کسی که بگه من روزی 10 ساعت میخونم باور نکنین. مفید درس خوندن روزی 5 ساعته. بیشتر نمیشه. میشه ولی چند روز میشه بعدش نمیشه.
      بر می خیزم!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ترازم تازه شدخ ۵۲۰۰ دیگه برم بمیرم
      ولی واقعا اگه خونه اید قدر بدونید این یه ماهو شروع کردم فقط بین جاده تهران و شهرمون و بیمارستان خوندم.اگه توصیه ای دارید ممنون میشم این مدت فقط حفظ کردنی ها رو هوندم چه تخصصی چه عمومی البته تراز عمومی هام ۶۷۰۰ هست حدودا
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بله جدی میگم
      حتی گاها بیشتر هم میشه ساعت مطالعشون ...کیفیت مطالعشون هم خوبه اما ضعف علمی که از سالهای پایه براشون مونده نمیذاره عملکردشون بهترشه شاید
      ​دروغ میگن هرچقدرسم ضعف علمی باشه وقتی میاد تست میده هر غده ایی ک مجاور پیلور فلانه وقتی طرف اینم نمیزنه یعنی کودنه اگر خونده اگر نخونده هم ک هیچ
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​دروغ میگن هرچقدرسم ضعف علمی باشه وقتی میاد تست میده هر غده ایی ک مجاور پیلور فلانه وقتی طرف اینم نمیزنه یعنی کودنه اگر خونده اگر نخونده هم ک هیچ

خب قلمچی یمقدار سطح سوالاش بالاس و سوالارو میپیچونه دور از انتظار نیس ک نمیتونن سوالارو جواب بدن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      روز 24 ساعته . 8 ساعت خواب . غذا خوردن. استراحت بین تایم ها. توالت و ... دو ساعت. میمونه 14 ساعت کار های دیگر. مدرسه و ... یعنی کسی که بگه من روزی 10 ساعت میخونم باور نکنین. مفید درس خوندن روزی 5 ساعته. بیشتر نمیشه. میشه ولی چند روز میشه بعدش نمیشه.
      داداش درس نخوندی برا کنکور تجربی احتمالا :/
      با روزی ۱۰ ساعت خوندنم بازم وقت کم میاد ، پرتی هم صد در صد هست ولی در حد نیم ساعت یه ساعت ، نه ۵ ساعت

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      من ترازم تازه شدخ ۵۲۰۰ دیگه برم بمیرم
      ولی واقعا اگه خونه اید قدر بدونید این یه ماهو شروع کردم فقط بین جاده تهران و شهرمون و بیمارستان خوندم.اگه توصیه ای دارید ممنون میشم این مدت فقط حفظ کردنی ها رو هوندم چه تخصصی چه عمومی البته تراز عمومی هام ۶۷۰۰ هست حدودا

نه دور از جون چراباید بمیرید وقتی انقد پیشرفت خوبی داشتین با این مقدار خوندن؟
      اتفاقا بنظر من شما به راحتی میتونید با یمقدار وقت گذاشتن تو اختصاصیا خیلی هم خفن بشید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

بهتون پیام خصوصی دادم
      چشم هرکمکی از دستم بر بیاد انجام میدم
      لطفا این کمکتونوعمومی کنید چطوربا۷ ساعت ترازت اینقدرهه؟

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      داداش درس نخوندی برا کنکور تجربی احتمالا :/
      با روزی ۱۰ ساعت خوندنم بازم وقت کم میاد ، پرتی هم صد در صد هست ولی در حد نیم ساعت یه ساعت ، نه ۵ ساعت
      من فک میکردم روزی ۱۲ ساعت میخونم بعدکرونومترگرفتم ب زورشد۱۰ به این ساعتانمیشه اطمینان کرد

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hesam نمایش پست ها
      من فک میکردم روزی ۱۲ ساعت میخونم بعدکرونومترگرفتم ب زورشد۱۰ به این ساعتانمیشه اطمینان کرد
      نمیگم پرتی نیست ، هست ولی نه در حد اینکه ۵۰% وقتتو تو فکر و خیال باشی ؛ همینکه تونستی ۱۲ ساعت خودتو پای کتاب بند کنی و مطالعه داشته باشی خودش خیله ، درسته سخته ولی اصل کنکور هم همینه

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hesam نمایش پست ها
      لطفا این کمکتونوعمومی کنید چطوربا۷ ساعت ترازت اینقدرهه؟

خب ببینید دوست عزیز خیلیا اینو پرسیدن
      نمیشه گف چرا منکه ساعت مطالعم پایینه ترازم انقدره
      خب من از سال دهم مدرسه نمونه بودم اونجا بهمون خیلی سختگیری میکردن...کنکوری نمیخوندم ولی از همون سال دهم درسارو خیلی خوندم تشریحی و همینطور سال یازدهم
      سال دوازدهم هم شروع کردم کنکوری خوندن و ترازای قلمچی میانگین 6 هزار بود ...البته ترازهای 5هزارمم خیلی زیادتر بود!
      امسال یمقدار هم پیشرفت داشتم رسیده 6500
      در واقع من یمقدار پشتوانه سالهای گذشته رو دارم و صفر صفر نبودم

من که کسی نیستم توصیه کنم برای بقیه!اینهمه رتبه برتر هست که میتونید ازشون کمک بگیرین
      اما تجربه شخصی من برای کسی که صفر هست و میخواد به تراز بالای 6 برسه قبل از هرچیزی اینه ضعف علمیشو برطرف کنه!حالا این برطرف کردنه میتونه با ثبتنام کلاس حضوری انلاین یا درسنامه باشه که تاالان دیگه باید ب این نتیجه رسیده باشین کودومش براتون مفیده
      وقتی دروس ازمون رو بتونی تا سه شنبه هفته دوم با کیفیت تموم کنی و چهارشنبه و پنجشنبه هم مرور کنی راحت میتونی به میانگین تراز 6 برسی که بعد اون فقط با تست زنی و تسلط بیشتر ترازت افزایش پیدا میکنه
      اینکه هفتاد یا هشتاد درصد همه دروس رو بخونی خیلی بهتر از اینه که دوتا درس رو صددرصد بخونی و سه تا درست کامل بمونه یا اینکه همه رو صددرصد بخونی اما بی کیفیت
      یه بخش دیگشم هنر آزمون دادنه
      اینکه تو اگه حتی 20 درصد مطالبم خونده باشی میری سر جلسه تمام اون 20 درصد رو بتونی جواب بدی!این خیلی شرافت داره به کسی که صددرصد مطلب رو بلده اما سر جلسه به دلیل استرس یا بی دقتی میزنه 40 !!!!! خب این هنر ازمون دادنم راهکار داره و کم کم دستتون میاد با تحلیل ازمون!
      همه میگن تست زدن معجزه میکنه منم قبول دارم اما مرور تستا از اون هم معجزش بیشتره
      شما 50 تا تستو دوبار بزنی خیلی بهتر نتیجه میگیری تا صدتا تستی که مرور نشه
      حالا بازم اگه سوالی بود و کمکی از من برمیومد درخدمتتون هستم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن