خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 85
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      منظورم سطح علمی نبود سطح شعور اون آدم بود
      من مدرسه ای درس خوندم که معلم های داغون اش همه اش می گفتن ببخشید ولی شما هیچ گ... نمیشید چون دولتی بود این باور و تلقین منفی خیلی سمه
      حالا بحثش شد من چون قد بلند بودم میز پشتی میشستم،یه بار یه از خدا بیخبر داد زد و به یکی دیگه فحش(حالا بماند)داد،من بدبخت هم چون توی چشم معلم بودم آقا ایشون فکر کرد من بودم،الانم اگه قدم بلند نبود و نمیترسید(البته من اهل دعوا و اینا نیستم،فکری به سرتون نزنه)لت و پارم میکرد! ولی نمره مستمر منو 18 داد!(ولی خدایی همون انگیزه برای من کارساز بود با اینکه واقعا رو اعصابم بود)

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      معلما کارشون اینه ههههههههه فقط مارو با نمره مستمر تهدید میکنن

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      البته نه همه معلما

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا اگه حوصله دارین توی درس شیمی رو هم تعریف کنم؟

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بیشتر از اینکه تاپیک انگیزشی باشه به نظرم بیشتر ضعف روحیس اما

درس ضعیف معنی نداره .

کاهش یه مقدار درصد یعنی یا طرف نخونده یا تمرین کافی نداشته و از رقبا سطح پایین تری داشته .

هیچ کسی اسم ضعیف نمیتونه به خودش بزاره ! کمی فکر کنید انقدر توانایی دارید که خودتان را کوچک جلوه دهید. پس توانایی این رو هم خواهید داشت که بزرگ باشید . مغز شما چشمان شما زبان شما دستان شما اماده اند که به کار گرفته شوند . هر روز را خدا شب میکند به امید اینکه جنمتان را به رخ بکشید . دوستان خدا را در نظر بگیرید . ان هم دوست دارد بنده اش روزی بلند شود و بگویید قولی که به تو داده بودم رو عملی کردم حال وقت ان است خدا تو به عهدت عمل کنی
      زندگیم را سامان دهی . مادرم را خوشحال کنی . خستگی پدرم را برهانی . خدایا وقت ان رسیده که روی بودن من هم در زمین حساب باز کنی . وقت ان رسیده که من را مامور کارهای خداییت در زمین کنی . وقت ان شده که من را هم وسیله خوشحالی مردمت کنی . خدایا وقت ان رسیده که اسم انسان بر من نهی. خودتان را دست کم نگیرید . حتما خاصیتی در شما هست که هر روز سلول هایتان کار هایی میکنند که تصور حجم ان حتی در یک توده کوچک بافت هم برای انسان خیره کنندس . به خودتان ایمان بیاورید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بیشتر از اینکه تاپیک انگیزشی باشه به نظرم بیشتر ضعف روحیس اما

درس ضعیف معنی نداره .

کاهش یه مقدار درصد یعنی یا طرف نخونده یا تمرین کافی نداشته و از رقبا سطح پایین تری داشته .

هیچ کسی اسم ضعیف نمیتونه به خودش بزاره ! کمی فکر کنید انقدر توانایی دارید که خودتان را کوچک جلوه دهید. پس توانایی این رو هم خواهید داشت که بزرگ باشید . مغز شما چشمان شما زبان شما دستان شما اماده اند که به کار گرفته شوند . هر روز را خدا شب میکند به امید اینکه جنمتان را به رخ بکشید . دوستان خدا را در نظر بگیرید . ان هم دوست دارد بنده اش روزی بلند شود و بگویید قولی که به تو داده بودم رو عملی کردم حال وقت ان است خدا تو به عهدت عمل کنی
      زندگیم را سامان دهی . مادرم را خوشحال کنی . خستگی پدرم را برهانی . خدایا وقت ان رسیده که روی بودن من هم در زمین حساب باز کنی . وقت ان رسیده که من را مامور کارهای خداییت در زمین کنی . وقت ان شده که من را هم وسیله خوشحالی مردمت کنی . خدایا وقت ان رسیده که اسم انسان بر من نهی. خودتان را دست کم نگیرید . حتما خاصیتی در شما هست که هر روز سلول هایتان کار هایی میکنند که تصور حجم ان حتی در یک توده کوچک بافت هم برای انسان خیره کنندس . به خودتان ایمان بیاورید .
      دقیقا.
      یادمه همیشه به من تاکید میشد که توی سه درس دینی ادبیات و ریاضی من توی ازمونا ضعیف عمل می کنم و از بس اینو شنیده بودم که دوست داشتم قید این سه درسو بزنم
      اما به جای این کار به همه گفتم از این به بعد اینقدر روی این درسا تاکید نکنید که ضعیفم و فلان.
      من که می خونمشون حالا از این به بعدم بیشتر روشون کار می کنم یا میشه یا نه دیگه
      توی کنکور ازشون راضی بودم به جز کمی دینی که پایین بود ولی به نظرم همونم نسبت به سطح کنکور قدیم خوب زده بودم
      بیشتر کارای زندگیمون تلقینیه
      یه دبیری داشتیم که می گفت مادربزرگش یک سره سر درد داشته و اونقدر زیاد بوده که اگه قرار بوده بهشون قرص بدیم کلیه شون واقعا آسیب می دیده.خلاصه اومدن بهش اسمارتیس دادنو مادربزرگ هم هر دفعه بعد از خوردن این به ظاهر قرصا با آب خوب میشده
      پس به جای این که بگید توی فلان درس ضعیفید،بیشتر و درست تر روش تایم بذارید،راه های اشکال دارتون رو عوض کنید تا ان شاء الله بهترین نتیجه رو بگیرید

7. Top | #52
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام منم میخام ماجرای خودمو تو درس زیست شناسی بگم
      راستش من اولین کنکورم سال ۹۷ بود ولی تو مدرسه ای بودم که کلا فاز کنکور در اون جایی نداشت پس قاعدتا رفتم سر جلسه و رتبه ام ۷۲ هزار منطقه ۲ شد بعد به اجبار خانواده رفتم کتاب خونه و یکی از بچه های اونجا بهم کانال رضا امیر رو توصیه کرد منم چون دیدم اون پسره تجربه اش از من بیشتره قبول کردم و شروع کردم گوش دادن ویس های استاد .
      اقا ما روزی میانگین ۲ الی ۳ ساعت پای ویساشون بودیم و بعد از یه مدت گفتن تست طرح کنید و اینا منم همشو انجام میدادیم نه کتاب تست خریدم نه ازمون رفتم و حتی یک تست تالیفی هم نزدم فقط به چیزایی که استاد میگفتن گوش میدادم و نتیجه کنکور ۹۸ در درس زیست ۷۹ درصد شد! البته کمی هم اسون بودا ولی چیزی از ارزشهام کم نمیکنه. ولی چون ریاضی فیزیک رو خیلی خیلی ضعیف بودم رتبه ام شد ۲۰ هزار . سال بعد که در اصل میشد دومین سالی که برای کنکور میخوندم دیگه ویس هارو گوش ندادم و فقط طبق پروتکل ها پیش میرفتم از اینجا ببعد شاید فیلم هندی بنظر بیاد ولی کاملا حقیقت محضه . من دو سه ماه برای کنکور ۹۹ خوب میخوندم که تعداد زیادی مشکلات خانوادگی و کلی دعوا و فوت شدن داییم و خیلی اتفاقای دیگه بعلاوه حواشی تعویق باعث شد بعد از اون ۳ ماه حدود ۴ الی ۵ ماه هیییچییی درس نخونم و بدون هیچ امیدی از یک ماه و نیم باقی مونده به کنکور ۹۹ شروع کردم روزی یک فصل زیست (نظام قدیم بودم و دقیقا برای هر فصل میانگین یه روز میتونستم وقت بزارم ) برای خودم گذاشتم که بازم بخاطر حواشی اون اواخر نرسیدم ویروس باکتری اغازی رو بخونم اقا کنکور ۹۹ با اون زیست مضخرفش رو من ۷۰ درصد توی ۴۷ دقیقه پاسخ دادم و بین تمام کسایی که میشناختم بیشتر از همه زدم زیست رو .۳ نفر از دوستام پزشکی قبول شدن .رتبه خودمم بخاطر فیزیک و شیمی کم شد ۱۰ هزار منطقه دو و الان دارم کتابای نظام جدید برای ۱۴۰۰ میخونم.
      خلاصه کلام اینکه زیست شناسی اون غول بی شاخ و دم که اکثر بچه ها براش میسازن نیس فقط باید با علاقه و اصولی بخونینش و خودتونو درگیر خزعبلات کتابای کمک اموزشی و ازمونای مضخرف تر از اون نکنین( فقط تو زیست این حرف رو می زنم و درحدی نیستم بخام درمورد درسای دیگه نظر بدم)
      من خودم امسال رفتم و سه کتاب درسی زیست رو خریدم و کلاس رضا امیر رو هم ثبت نام کردم و مطمعنم امسال کمترین درصدی که میزنم از ۷۵ پایین تر نمیاد ولی امسال دیگه بقیه دروس رو هم خوب میخونم
      راستی کسی در مورد امیر میرحسینی چیزی میدونه ؟ یکی دوستام توصیه کرد کلاسشو برم گفتم ببینم کسی چیزی ازش میدونه؟؟

8. Top | #53
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      چه جالب من هم جدیدا از بچه هایی که کانالم رو دنبال میکنن خواستم که روش هایی که باهاش پیشرفت کردن رو توضیح بدن و تجربه شون رو به بقیه منتقل کنن، کار خیلی خوب و مفیدیه آفرین. اگه دوست داشتین میتونین برای من وویس یا نوشته تون رو بفرستین تا توی کانالم قرار بدم که بقیه بچه ها هم استفاده کنن.

9. Top | #54
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی من در حد یخبندان بود
      اما با کتاب عربی کامل ایادفیلی و فیلم های میثم فلاخ خیلی پیشرفت کردم
      خداوند آن خویش خویش است

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      معلما کارشون اینه ههههههههه فقط مارو با نمره مستمر تهدید میکنن
      همه معلما که نه
      نباید همشونو جمع بست
      بعضیا واقعا دلسوزن
      ولی بعضیاشون هم واقعا عقده ای
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی خیلی داغون بودم ویدیو رایگان اقاجانی تو آلا کلن سطحمو عوض کرد باعث شد بتونم تست بزنم فکر کنم مصاحبه رتبه برترا هم چند تا تو فروم با ایشون سطحشون عوض شده بود و وضعشون بهتر شد
      کلن رو یه درس قفل شدین هیچجوره نمیتونین تست بزنین یا باید از منبع خیلی سطح پایین استارت بزنی وقت زیاد بزاری تا بتونی به منبع تست درحد کنکور برسی یا اینکه یه معلم عالی بتونی باهاش درسو بخونی تا بتونی تست بزنی

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      همه معلما که نه
      نباید همشونو جمع بست
      بعضیا واقعا دلسوزن
      ولی بعضیاشون هم واقعا عقده ای
      آره بعضی هاشون واقعا دلسوز مهربونن

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من توی زیست خیلی مشکل داشتم اما سال کنکور با تمام وجودم خوندم تا حایی هم که میتونستم تست زدم و بار ها و بار ها هم متن کتاب رو خوندم و خب تقریبا نتیجه خوبی هم گرفتم
      فقط تلاش تلاش و تلاش

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      چه جالب من هم جدیدا از بچه هایی که کانالم رو دنبال میکنن خواستم که روش هایی که باهاش پیشرفت کردن رو توضیح بدن و تجربه شون رو به بقیه منتقل کنن، کار خیلی خوب و مفیدیه آفرین. اگه دوست داشتین میتونین برای من وویس یا نوشته تون رو بفرستین تا توی کانالم قرار بدم که بقیه بچه ها هم استفاده کنن.
      سلام.میشه آدرس کانالتون رو بدین؟
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از دست این معلما نگین که دلم خونمرد تیکه ناحسابی بدون فانوس مدیریت خانواده وهویت اجتماعی میان ترم بهم داده صفففرحالا خوبع ازمونا انلاین بود از رو کتاب نوشتم اونم نه کامل درحد 18 نوشتم ناموسا کارم تموم بشه دیگه نمرم دستش نباشه ی حال و احوال پرسی صمیمی از نزدیک باهاش میکنم

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)