خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      من زبانم خیلی ضعیف بود در حدی که وقتی بچها داشتن تو کلاس باهم انگلیسی حرف میزدن من درگیر یاد گرفتن معنی door و hello بودم در این حد :/
      اما نشستم همه ی درسنامه هارو خوندن و واسه خودم خلاصشون کردم و تست زدم تا اینکه هیچکس تو کلاس به گردمم نمیرسید تو قلمچی هم معمولا ۱۰۰ یا ۹۰ میزدم و خیلی بالا میکشید ترازمو وفتی ۱۰۰ میزدم
      دوم اینکه ریاضیم افتضااااااح بود نمره هام ۸ و ۹ میشد همش تو قلمچی هم نهایتا ۱۰ درصد اما نشستم درسنامه خوندم و واسه خودم خلاصه کردم و بعدش ک تستای کنکور و یه سطح پایین تر رو میزدم میرفتم سراغ آی کیو و تستای اونو کار میکردم خیلی طول میکشیدا مثلا هرساعت فقط میتونستم پنج تاشو یاد بگیرم و کلنجار برم اما یهو خیلی خوب شدم و درصدم تو قلمچی رسید به ۷۰ ۸۰ ثابت و نمره هامم ۲۰ و ۱۹ ک معلما فک میکردن تقلب میکنم دیگه خلاصه اگه بخواید از سطح خیلی پایین خودتونو بکشید بالا باید با حرص و ولع انرژی بذارید
      چقدر طول کشید؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinaa897 نمایش پست ها
      همه رو زدی تو یه سال؟ چن بار هرکدومو زدی؟
      هركدوم يبار

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seenkia نمایش پست ها
      چقدر طول کشید؟
      زبان یک سال و نیم ریاضی یک سال

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب مثلا از زیست شروع کنم:
      الان که داریم حرف میزنیم فقط تست آی کیو اینا میزنم ولی در کل برگردیم به دوسال قبل:
      آقا ما کلاس دهم بودیم و زیست تنها چیزی که از توی طول سال یاد گرفتیم این بود که یاخته همون معنی سلول رو میده(شوخی نمیکنم،من حتی جای کبد رو هم بلد نبودم)ولی نمیدونم چرا برای خودمم جای سوال بود اینکه معلم زیستم همیشه میگفت تو بیشتر از این حرف هایی!موقع امتحان پایان ترم که شد من کلا گفتم خب من که این درسو ضعیفم هیچی هم نخونم میتونم یه 10 چیزی بگیرم،ولی عذاب وجدان گرفتم و دقیقا یادمه ساعت 12:30 شب قبل امتحان کتابی که تقریبا سفید بود و هیچی بلد نبودم گفتم بخونم لااقل مامان بابام بیچارم نکنن،نشستم تا خود 6 صبح خوندم(اون آخرا اینقدر خسته شده بودم رفتم با طلوع آفتاب توی بالکن نشستم و خوندم!)رفتیم امتحانو و وقتی کارنامه پایان ترم رو دیدم نزدیک بود یه سکته بزنم(زیست شده بودم 19!!)بعد قبل از اینکه حرفی بزنم معلمم گفت(معلم خوبی ولی حیف که سال بعد عوض شد)گفتم تو بیشتر از این حرفایی!دیگه اون حرف بهونه ای برای ورود من به المپیاد بود.

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من درس ریاضی ضعیف بودم ولی کنکور ۶۰ درصد زدم . هر روز برنامه درسی من ۷ صبح شروع میشد ؛ من ساعت ۶/۳۰ تا ۷ ،، که نیم ساعت هست رو خارج از برنامه تست ریاضی میزدم و در برنامه هم ۲ ساعت ریاضی داشتم و دوباره تست . با حل سوالات زیاد و تیپ تست های متنوع تونستم درصد خوبی کسب کنم

7. Top | #37
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine1999 نمایش پست ها
      سلام دوستان خیلی دوست داشتم یه تاپیک داشته باشم که به واسطه اون شاید باعث پیشرفت بعضی ها حتی خیلی کم بشیم.
      توی این تاپیک لدفن هرکی که تویه درس ضعیف بوده بعدش حالا به هر روشی قوی شده به ما بگه که تو چه درسی ضعیف بودید و چیکار کردید که قوی شدید شاید اینکارتون باعث کمک به خیلیها بشه.
      ممنون از شما
      یه چیز مهم تر هست اونم اینه که تو یه درس قوی باشی و یهو خیلی ضعیف بشی

وقتی تو یه درس قوی میشی یجور توهم کاذب میاره آدم فکر میکنه خیلی حالیشه
      یادمه زبان رو با ۱۰۰ استارت زدم و جوری گذاشتمش کنار که رسوندمش ۴۰ درصد!

حواستون به درسایی که ازشون خیالتون راحته هم باشه خلاصه

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک هم برای خودم کتابچه درست کرده بودم که شامل همه ی فرمول های فیزیک و تست هایی که برای حل چندین فرمول رو لازم دارن ؛ بود . و مدام مرور میکردم این کتابچه رو

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من عربی خیلی افتضاحه یعنی تا به الان هیچ تستی ازش نزدم و قواعدم بلد نیستم نمیدونم از کجا شروع کنم از چه کتابی استفاده کنم لطفا راهنماییم کنین

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      من عربی خیلی افتضاحه یعنی تا به الان هیچ تستی ازش نزدم و قواعدم بلد نیستم نمیدونم از کجا شروع کنم از چه کتابی استفاده کنم لطفا راهنماییم کنین
      سلام به تاپیکی که میگم مراجعه کنید

https://forum.konkur.in/thread53145.html
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      من عربی به زبان ساده ایاد فیلی رو برای شروع معرفی میکنم خیلی کتاب خوبیه زبان اش هم ساده و روانه
      عربی خیلی آسونه به شرط اینکه پایه ای بخونی اش یعنی از اول قواعد اسم فعل حرف و... شروع کن برو جلو

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب مثلا از زیست شروع کنم:
      الان که داریم حرف میزنیم فقط تست آی کیو اینا میزنم ولی در کل برگردیم به دوسال قبل:
      آقا ما کلاس دهم بودیم و زیست تنها چیزی که از توی طول سال یاد گرفتیم این بود که یاخته همون معنی سلول رو میده(شوخی نمیکنم،من حتی جای کبد رو هم بلد نبودم)ولی نمیدونم چرا برای خودمم جای سوال بود اینکه معلم زیستم همیشه میگفت تو بیشتر از این حرف هایی!موقع امتحان پایان ترم که شد من کلا گفتم خب من که این درسو ضعیفم هیچی هم نخونم میتونم یه 10 چیزی بگیرم،ولی عذاب وجدان گرفتم و دقیقا یادمه ساعت 12:30 شب قبل امتحان کتابی که تقریبا سفید بود و هیچی بلد نبودم گفتم بخونم لااقل مامان بابام بیچارم نکنن،نشستم تا خود 6 صبح خوندم(اون آخرا اینقدر خسته شده بودم رفتم با طلوع آفتاب توی بالکن نشستم و خوندم!)رفتیم امتحانو و وقتی کارنامه پایان ترم رو دیدم نزدیک بود یه سکته بزنم(زیست شده بودم 19!!)بعد قبل از اینکه حرفی بزنم معلمم گفت(معلم خوبی ولی حیف که سال بعد عوض شد)گفتم تو بیشتر از این حرفایی!دیگه اون حرف بهونه ای برای ورود من به المپیاد بود.
      کاش منم یه معلم اینطوری داشتم حتما الان قصه طور دیگه ای بود ایشون آدم خیلی خاصی بودن مطمئنا

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      کاش منم یه معلم اینطوری داشتم حتما الان قصه طور دیگه ای بود ایشون آدم خیلی خاصی بودن مطمئنا
      نه بابا دیگه اونطوری هم نبود،ولی یادمه با لیسانس کشاورزی داشت

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      نه بابا دیگه اونطوری هم نبود،ولی یادمه با لیسانس کشاورزی داشت
      منظورم سطح علمی نبود سطح شعور اون آدم بود
      من مدرسه ای درس خوندم که معلم های داغون اش همه اش می گفتن ببخشید ولی شما هیچ گ... نمیشید چون دولتی بود این باور و تلقین منفی خیلی سمه

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)