خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ذهن ما سرعتش خیلی بالاست وقتی شما مطلبی رو اهسته میخونید چون ذهن توان بالاتری داره با این کندخوانی خسته میشه و باعث پرت شدن حواستون به مسائل حاشیه ای میشه ... پس وسواس رو کنار بذارید و سعی کنید سریعتر و با دقت و تمرکز بالاتری مطالعه بفرمایید
      موفق باشید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه گفتی استرس میگیری از اینکه نکنه یاد نگرفته باشی,
      من فکر میکنم مشکلت اینه درس رو با تست کار نمیکنی! یعنی سریعا برو روی تست. اونجا معلوم میشه که استرست واقعیه یا نه .

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      مشکل شما کند خونی نیست اعتماد به نفست کمه دوما به احتمال 70 درصد جز کتاب درسی اهل کتاب خوندن نیستی اگر تایمی جز تایم کنکور بودی بهت پیشنهاد می کردم یه مدت روزنامه بخونی یا کتاب متفرقه بعد هر چیزی که متوجه شدی رو برگه بیاری اما تایم کنکوره و کمبود وقت
      الان بهترین کار اینه روز اول یه تایم از اون درسی که می خوای بخونی رو داشته باشی بدونی من این یک صفحه از مثلا کتاب زیست رو توی این بازه زمانی می خونم توی مرحله بعد یه تایمر کنارت بزار اگه نیم ساعت می خونی اون صفحه از درس رو بهش تایم 25 دقیقه بده و سعی کن همون تایم تموم کنی ممکنه صفحات اول دچار استرس بشی اما عادت می کنی صفحه بعد به همین ترتیب تا دوساعت میشه 4 صفحه با بیست دقیقه وقت اضافه این تایم رو بزار برای مرور همون 4 صفحه اما سریع و روز نامه وار این کار باعث میشه مطالب عمق بیشتری بگیره و حس کنی این مطلب دوبار خونده شده همین باعث میشه اعتماد به نفست بالاتر بره
      توی هفته های بعد می تونی این بازه زمانی رو کم تر کنی به صفحاتت اضافه کنی اما تایم هر درسی رو جدا داشته باش در ضمن هر چقدر بیشتر وسواس نشون بدی کند تر می شی یک اعتمادت به خودت کمتر میشه دو و سوم تایمتو بیشتر از دست می دی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      راستش سرعت خوندن هر درس با درس دیگه فرق داره.من تندخوانم.زیستو مثلا تو هر ساعت6-7صفحه میخونم.ولی هر درس دینیو تو20دقیقه میخونم.معمولا وقتی درس سختتر باشه وقت بیشتری میگیره
      من از بچگیم علاقه زیادی به کتاب داشتم و همش کتاب دستم بود(البته بجز کتاب درسی) چون لازم نبود خط به خط اون کتابارو حفظ کنم پس روزنامه وار میخونم و وسواسی نبودم.و قشنگ همش تو ذهنم میموند.واسه همین الانم همینطوری عادت کردم تند میخونم.ولی من یه مشکلی که دارم پرش ذهنهیهو به خودم میام میبینم نیم ساعته تو رویاهام غرق شدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن