خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بدبختی من درباره کنکور ۹۸ کمکککککک

سلام دوستان عزیز از سنجش نامه اومده برام میگه صورتجلسه شده که تلفن همراه داشتم! اصلاً من گوشی نبردم با خودم! هیچی! ۶ ساله کنکور میدم فک کنم ازم خسته شدن😂🤦‍♀️ مسئول جلسه خیلی باهام لج بود فک کنم دروغکی گزارش داده ک منو بدبخت کنه. الان من چه کنم؟ من هیچی نداشتم سنجش بدون مدرک چرا گزارش اونا رو قبول کرده؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مگه میشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه بعد این همه مدت؟

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      6 ساله کنکور دادی و قبول نشدی قاعدتا با لپ تاپم بری باز باید راه بدن چون میدونن قبول نمیشی

برو حقیقتو بگو این حرف منم بگو (همینی که بالا نوشتم) الان قبول شدی؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.معمولا سنجش بدون مدرک قبول نمیکنه .ربطی به تعداد سالهای کنکور نداره. خیلی ها چندین سال کنکور شرکت کردند. از همین انجمن کسانی بودن که بعد از 5 بار کنکور پزشکی قبول شدن بدون هیچ مشکلی.

حوزه ازمونتون دوربین مدار بسته نداشت؟ اینجور که من شنیدم اگر سر جلسه ازمون چیزی کشف بشه.همراه با صورت جلسه به سنجش ارسال میشه یعنی از شما گوشی یا هر وسیله غیر مجاز دیگه ای بگیرند همراه با صورت جلسه از حوزه آزمون و حتی در صورت وجود فیلم دوربین مدار بسته به سنجش ارسال میشه.صرفا با گزارش تنها نمیشه. که شما هم میگین گوشی نداشتین! ممکنه اشتباه شده باشه تشابه اسمی فامیلی و اینا.هر چه زودتر تشریف ببرید سنجش و تکلیفش رو مشخص کنید. شما میگین تخلفی نکردین پس آدم بی‌گناه پای دار می‌رود ولی سر دار نمی‌رود!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی یه وسیله غیر مجاز ببینند میگیرن از شما،
      وقتی شما گوشی نداشتی چیزی نمیشه!

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.معمولا سنجش بدون مدرک قبول نمیکنه .ربطی به تعداد سالهای کنکور نداره. خیلی ها چندین سال کنکور شرکت کردند. از همین انجمن کسانی بودن که بعد از 5 بار کنکور پزشکی قبول شدن بدون هیچ مشکلی.

حوزه ازمونتون دوربین مدار بسته نداشت؟ اینجور که من شنیدم اگر سر جلسه ازمون چیزی کشف بشه.همراه با صورت جلسه به سنجش ارسال میشه یعنی از شما گوشی یا هر وسیله غیر مجاز دیگه ای بگیرند همراه با صورت جلسه از حوزه آزمون و حتی در صورت وجود فیلم دوربین مدار بسته به سنجش ارسال میشه.صرفا با گزارش تنها نمیشه. که شما هم میگین گوشی نداشتین! ممکنه اشتباه شده باشه تشابه اسمی فامیلی و اینا.هر چه زودتر تشریف ببرید سنجش و تکلیفش رو مشخص کنید. شما میگین تخلفی نکردین پس آدم بی‌گناه پای دار می‌رود ولی سر دار نمی‌رود!
      اصلا من چیزی نداشتم چه مدرکی! نمیدونم دوربین داشت یا نه، ولی من با چیز غیرمجازی وارد جلسه نشدم!تو ورودی قرآن داشتم که گفتن نمیشه برگردوندم.
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نی نی چرا همه اتفاقای بد واست می افته؟

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      چقد بد شانسی تو دختر

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

اصلا من چیزی نداشتم چه مدرکی! نمیدونم دوربین داشت یا نه، ولی من با چیز غیرمجازی وارد جلسه نشدم!تو ورودی قرآن داشتم که گفتن نمیشه برگردوندم.
      خب بدون مدرک چجوری ثابت کرده؟غیرممکنه تقریبا

12. Top | #12
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توصیه می کنم برو سازمان سنجش،طرف پل کریمخان بغلش هم یک کلیسای بزرگه،پشت ساختمان بخش شکایات مردمی برو اونجا شکایت خودتو مطرح کن اگر لازم شد...

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      نی نی چرا همه اتفاقای بد واست می افته؟
      والا به خدا همه با من لج دارن
      To the hope of it all..

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      توصیه می کنم برو سازمان سنجش،طرف پل کریمخان بغلش هم یک کلیسای بزرگه،پشت ساختمان بخش شکایات مردمی برو اونجا شکایت خودتو مطرح کن اگر لازم شد...
      تو نامه نوشته 10 روز وقت دارم دفاعیه بفرستم. الان بعد از یک ماه و نیم نامه رسیده دست من . الان چی میشه؟ من چه کنم! دفاعیه بفرستم الان؟ نوشته حضوری نیا.
      To the hope of it all..

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lyla نمایش پست ها
      خب بدون مدرک چجوری ثابت کرده؟غیرممکنه تقریبا
      چه میدونم! ولی صورتجلسه کردن یعنی مدرک دارن خب. از چی؟ نمیدونم والا. من هیچی نبردم هیچی. شدم آش نخورده و دهان سوخته.
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن