خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسایی که از کلاسهای انلاین فیزیک نتیجه گرفتن بیان تو لطفا

سلام بچه ها یه راست و بدون مقدمه برم سر اصل موضوع بین کلاسهای ذهبی تو تاملند یا نوکنده تو کلاسینو یا شهریاری تو رایان موندم شما کدومو پیشنهاد میدین پایه فیزیکمم خوبه یعنی بالاس
      ​اگه بالا رفتن از قله ها رو دوست نداشته باشی تا ابد در گودال زندگی خواهی ماند
      ویرایش توسط mahsa1764 : 16 آذر 1398 در ساعت 15:47

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      سلام بچه ها یه راست و بدون مقدمه برم سر اصل موضوع من فیزیکو خیلی دوست دارم و خیلی خوب هم میفهممش یعنی در سطح بقیه درسام هست و پایه فیزیکم ضعیف نیست ولی تو تست زدن خیلی کندم شاید چون با روش های معمولی حل میکنم یا نمیدونم شاید دلیل دیگه ای داشته باشه به این صورت که من تو هر ساعت 30 تا 35 تا تست بتونم میزنم که دیگه این مسئله فیزیکو کابوس کرده برام با اینکه خیلی دوسش دارم خلاصه تصمیم گرفتم که یه کلاس انلاینی چیزی ببینم ولی چندتا مشکل داشتم
      1-بین کلاسهای ذهبی تو تاملند یا نوکنده تو کلاسینو یا شهریاری تو رایان موندم
      بچه ها فکر کنم هر سه تاشون پارسال هم کلاس انلاین داشتن شاید هم 2 تاشون نمیدونم ولی لطفا اونایی که پارسال استفاده کردن بگن جواب گرفتن یا نه
      2-من خودم کتاب شهریاری رو دارم کتابشو عالی نوشته ولی بازم من مشکلم تو تسته که کندم کتابهای ذهبی و نوکنده هم دارم هر سه تاشون نویسنده های خیلی خوبی هستن پس نتونستم با توجه به کتاباشون تصمیم بگیرم
      3-این مشکلم خیلی بزرگتزه لطفا اینو بیشتر گوش بدینمن اولین بار که کتاب نوکنده رو دیدم از کتابخونه واسه امتحان ترم اول پیشم گرفته بودمش چون معلممون از چند روز قبل از امتحان گفتش که امتحانتونو خیلی سخت طرح کردم من تصمیم گرفتم یه کتاب کمک اموزشی هم بخونم فقط یه روز هم فرصت داشتیم خلاصه که اصلا نرسیدم جز کتاب درسی و جزوه معلممون چیز دیگه ای بخونم فقط یه 5 دقیقه قبل از اینکه برم مدرسه یه ورقی زدم کتاب نوکنده رو و یکی از نموداراش تو ذهنم موند و با همون نمودار تونستم یه سوال خیلی سخت چند قسمتی که 2 نمره داشتو حل کنم (اخرشم 19/75 شدم) خلاصه میخواستم بگم که با توجه به این اتفاق و ذهنیت خوبی که از نویسندش داشتم تا کلاسشو دیدم تو تل گذاشته بودن دانلود کردم و حس کردم خیلی خوبه کلاسش منتها مشکلش اینه که وقت گیره (4 ساعته) و دانش اموزاش خیلی تو چت شلوغ میکنن ولی اگه نتیجه بخش بوده کلاساش خب میشه مشکلاتشم تحمل کرد فیزیک تاملند و رایان رو هم ندیدم که بخوام دانلود کنم و مقایسه کنم حالا مشکل تازه از اینجا شروع میشه که با توجه به اینکه خیلی از کلاسا گذشته ( از تابستون شروع کرده) و من نمیتونم دیگه از خدماتی که ارائه میدن مثل ازمون و کلاس های رفع اشکال و اینا استفاده کنم به اندازه بقیه و یه دلیل مهمتر اینکه رایگانش هست دیگه چرا هزینه بدم تصمیم گرفتم دانلود کنم جلسه اول و دومشو دیدم به خیر گذشت ولی جلسه سومش چون هی زیرنویس میکردن که حرامه و راضی نیستن دیگه نتونستم ببینمش راستش اگه دی وی دی بود قطعا بها نمیدادم چون به اندازه کافی اینا رتبه میخرن و بچه ها رو گول میزنن ولی برای کلاس انلاین نمیدونم چرا عمیقا تحت تاثیر قرار گرفتم اولش من با این توجیه که به هر حال یکی اینا رو خریده و گذاشته برای استفاده عموم استفاده میکردم حالا خواستم از شما بپرسم که شما دانلود میکنین یا تو کلاسا ٍثبت نام کردین و اسا نظرتون نسبت به دانلود این قبیل کلاسها چیه؟
      پ ن : بچه ها میدونم دی وی دی وقت گیره و بهتره استفاده نشه خودمم تا الان به همین دلیل استفاده نکردم ولی خب اینو در نظر بگیرین که مثلا شخصی مثل من تو افتضاح ترین مدرسه دنیا درس خونده دبیر فیزیک ما نمیتونست سوالای اخر فصل رو حل کنه خدا شاهده از رو گام به گام فقط روخونی میکرد یه بار یکی گفت ببخشید این تیکشو نفهمیدم چی شد میشه توضیح بدین گفت من از کجا بدونم چجوری حل میشه اینجا اینجوری نوشته همینجوری حفظ کنین بره
      حالا باتوجه به این شرایط لطفا جواب بدین
      پ ن 2 :یکی از رتبه های عزیز پارسال بهم پیشنهاد دادن که کماکان خودم بخونم که حنما همینکارو میکنم منتها این تاپیکو زدم که بدونم کدوم دبیرو باید انتخاب کنم که اگه احیانا باز روش خودم جواب نداد دیگه درگیر انتخاب منبع اموزشی نباشم
      من هم ذهبی را دیدم هم نوکنده.اون اولا که هنوز حرکت را نخونده بودم رفتم کلاسش داشت دینامیک درس میداد هیچی نفهمیدم فکر کردم اون مشکل داره.اما الان جبران گذاشت حرکت را درس‌داد خیلی خوب بود.ذهبی هم دیدم با سواد اما چارچوب تدریسش کلاسیک هست.یعنی شیوه بیانش ساده و روان نیست و مفهوم فرمول را روان نمیگه.البته اینا از نظر منه.
      به نظرم اگر از ابتدا با نوکنده برید جلو خوبه.الانم زمان مناسبی هست داره جبرانی میذاره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      من از استاد نوکنده خیلی راضیم
      قبلا هم فک کنم شما بودید پرسیدید و گفتم درصدام از منفی پارسال به بالای هفتاد امسال رسیده
      درضمن برای کلاس که گفتید تایمش زیاده بابت اینه که خیییلییی تیپ سوال مختلف حل میکنن
      خود من کلاس انلاین نمیبینم آفلاین میبینم و سرعت رو دوبرابر میکنم اینجوری برام 2 ساعت طول میکشه
      موفق باشی عزیزم
      اره خودم بودم عزیزم
      ممنونم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      من هم ذهبی را دیدم هم نوکنده.اون اولا که هنوز حرکت را نخونده بودم رفتم کلاسش داشت دینامیک درس میداد هیچی نفهمیدم فکر کردم اون مشکل داره.اما الان جبران گذاشت حرکت را درس‌داد خیلی خوب بود.ذهبی هم دیدم با سواد اما چارچوب تدریسش کلاسیک هست.یعنی شیوه بیانش ساده و روان نیست و مفهوم فرمول را روان نمیگه.البته اینا از نظر منه.
      به نظرم اگر از ابتدا با نوکنده برید جلو خوبه.الانم زمان مناسبی هست داره جبرانی میذاره
      مرسی ممنون بابت توضیحتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      سلام بچه ها یه راست و بدون مقدمه برم سر اصل موضوع بین کلاسهای ذهبی تو تاملند یا نوکنده تو کلاسینو یا شهریاری تو رایان موندم شما کدومو پیشنهاد میدین پایه فیزیکمم خوبه یعنی بالاس
      البته نادری نژاد هم خیلی خوبه.سبک تفکرش را می پسندم. چون هر دبیری از یک دید خاص درس را توضیح میده.درسته که همه یه چیز را می گن اما نوع نگاه هم موثر هست.
      به نظرم من به ترتیب اینا خوبن
      1.نادری نژاد
      2.نوکنده
      3.ذهبی
      البته بین1.2 سلیقه من اینطور بوده. به نظرم نادری نژاد ترکیب ذهبی و نوکنده هست.یعنی بعد از یه مدت که به تدریسش عادت کردی متوجه میشی که بهت یک نقشه ذهنی برات شکل میده که می تونه کمکت کنه سوال را راحت حل کنی که این کارش شبیه ذهبی هست.
      هم یه سری نکته و تکنیک میگه که از اون حالت کلاسیک خارج میشه.به هر حال همه اینا جز مدرسای معروف کنکورن و اصل مهمی که وجود داره سلیقه شاگرد هست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      البته نادری نژاد هم خیلی خوبه.سبک تفکرش را می پسندم. چون هر دبیری از یک دید خاص درس را توضیح میده.درسته که همه یه چیز را می گن اما نوع نگاه هم موثر هست.
      به نظرم من به ترتیب اینا خوبن
      1.نادری نژاد
      2.نوکنده
      3.ذهبی
      البته بین1.2 سلیقه من اینطور بوده. به نظرم نادری نژاد ترکیب ذهبی و نوکنده هست.یعنی بعد از یه مدت که به تدریسش عادت کردی متوجه میشی که بهت یک نقشه ذهنی برات شکل میده که می تونه کمکت کنه سوال را راحت حل کنی که این کارش شبیه ذهبی هست.
      هم یه سری نکته و تکنیک میگه که از اون حالت کلاسیک خارج میشه.به هر حال همه اینا جز مدرسای معروف کنکورن و اصل مهمی که وجود داره سلیقه شاگرد هست.
      نادری نژاد درسنامه کتابشو اصلا دوست نداشتم برای همین فکر نمیکنم بتونم با تدریسش کنار بیام
      به هر حال مرسی بابت راهنمایی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face کلاس فیزیک آنلاین آخر نوکنده یا ذهبی یا ...؟

سلام منم بین نوکنده و ذهبی موندمذهبی واقعا با سواده و کلاسش برای لذت از فیزیکنوکنده روشش رو قبلا با یک دبیری تو شهرمون خیلی خوب نتیجه گرفتم ولی اگر واقعا مفهوم محور باقی بمونه.نوکنده کلاسش از ب بسم الله با اصطلاحات و قرارداد های طراحان کنکور البته مفهومی آشنات میکنه.شما تصمیمتون چی شد میشه بگید لطفا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      من از استاد نوکنده خیلی راضیم
      قبلا هم فک کنم شما بودید پرسیدید و گفتم درصدام از منفی پارسال به بالای هفتاد امسال رسیده
      درضمن برای کلاس که گفتید تایمش زیاده بابت اینه که خیییلییی تیپ سوال مختلف حل میکنن
      خود من کلاس انلاین نمیبینم آفلاین میبینم و سرعت رو دوبرابر میکنم اینجوری برام 2 ساعت طول میکشه
      موفق باشی عزیزم
      میشه بپرسم از کدوم فیلماش ؟مثلا صفر تا صده یا نکته و تست ؟؟از کجا فیلماشو بیارم تو تلگرام هستش ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اطلاعیه
      فرید شهریاری کارگاه رایگان فیزیک گذاشته
      رایان کلاس
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      نبود
      ۲ تیر برگزار میشه
      ساعت ۸ صبح
      یازدهم و دوازدهم
      داخل کانالش گذاشته
      جزوه اش ۷۰ صفحه است
      گفته تست کم کار میکنه
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگه تو شهر من بودی معلم خودمو بهت معرفی میکردم.معلم خودم میگفت اگه کسی از تدریس من خوشش نیاد من نوکنده رو بهش معرفی میکنم چون خیلی معلم خوبیه روشش هم عالیه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پایت وقتی خوبه چرا باس بری کلاس؟
      4 ساعت الکی نشستن چه ارزشی داره
      بشینید به جاش از همون اول سال کنکور ها رو مبحثی بزنین قوی کار کنین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هرچی میرید برید ولی قضاتی نرید که بد امسال دوستانمو سر نکته تست زمین زد شانس اوردم خودم نرفتم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا درست میگی و فیزیک منو قضاتی با نکته و تستش ( تیپ و تست) ****** داد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یحیوی خیلی خوب و مفهومی تدریس میکنه.

نوکنده هم استایل تدریسش رو خیلی دوست دارم چون خیلی تست محور هست و تست زدن زیاد و تست تکراری زدن تو فیزیک مهم ترین فاکتور هست.
      Success is what you make it

Take it how it come

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)