خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      نه راهی نیست شما فقط 7 سال پزشکی داری که اگر پزشکی نوین بخونی زودتر میشه ، فکرکنم یکی دوتادانشگاه بیشتر تدریس نمیشه تو ایران ، 6و نیم سال میشه تقریبا اون. بعدش که تموم شد ، توی کشور پزشک عمومی رو هیچ کجا نمیخوان به جز بیمارستان ها ، وگرنه پزشک مجبوره خودش بره کمپ و کلینیک ترک اعتیاد و این چیزا بزنه چون مخصوصا تو شهر های بزرگ به پزشک عمومی مجوز تاسیس مطب نمیدن. پس باید از خدا هم باشه که طرح بیشتر باشه چون بعد از طرح واقعا شغل پزشکی عمومی پیدا کردن مشکله ، أرمورد تخصص هم شما بعد از طرح میتونی آزمون دستیاری بدین که فوق العاده آزمون سختی هست مخصوصا واس رشته های تاپ مثل چشم پزشکی و قلب و مغز و غیره ، ولی خب داخلی و رشته های ساده تر قبولیش راحت تره ولی بازم راحت نیست ینی نسبت به اونا راحت تره ، خلاصه تخصص هم بین 4 تا 6 سال هست که هر رشته متفاوت هست ، تخصصم که تموم شد 2 سال مجدد طرح داره خود تخصص بعدش میشی یه متخصص که اگر بخوای مطب شخصی بزنی بهت مجوز تو شهر بزرگ نمیدن و میگن برو شهرستان های کوچیک مطب بزن حداقل 4-3 سال اونجا سابقه بدست بیار بعدش شهر بزرگ شاید پذیرشت کنه ، اگرک کلینیک بخوای که سابقه منطقه محروم و پارتی و غیره
      خلاصه رشته پزشکی ، هیچوقت فارغ التحصیلی نداره ، شما از زمانی که واردش میشی ، تا دوراز جون زمان مرگ باید تحصیل کنی چون بعداز اتمام دانشگاه هم مجبوری بری دوره و مدام علمت رو بروز کنی
      درآمدش هم که دوره پزشکی درمانی نداره توی دوره دانشجویی ، زمان کارورزی که بهت میگن انترن ، بهت یه حقوق میدن که متاهل و مجرد فرق داره ، متاهل بیشتره ،حقوقشم واس مجردا حدود 500 هزارتومن درمان هست ، دانشگاه ها حقوق هایی ک میدن متفاوته ولی حداکثر 800 هس دیگه ، انترنی هم میشه دو سال آخر پزشکی عمومی.

میشه دروس عمومی رو تطبیق داد ؟ من لیسانس دارم ؛ اختلاف سنیم هم خیلی زیاد نیس ، الان اکثرا بچه ها 20 سالگی میرن دانشگاه پزشکی ، من با اونا 8 سال اختلاف سنی دارم ؛ مشکل سربازی هم ندارم

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      میشه دروس عمومی رو تطبیق داد ؟ من لیسانس دارم ؛ اختلاف سنیم هم خیلی زیاد نیس ، الان اکثرا بچه ها 20 سالگی میرن دانشگاه پزشکی ، من با اونا 8 سال اختلاف سنی دارم ؛ مشکل سربازی هم ندارم
      تنها دروس عمومی ای تطبیق میخورن که کد درسی اونا یکی باشه ، مثلا ممکنه شما در کارشناسی درس اندیشه اسلامی 1 یا 2 رو پاس کرده باشی ولی در دانشگاه قبلی کد درس 10098 بوده ولی در دانشگاه دومی کد درس متفاوت باشه ، اگر کد درسیش یکی باشه و نمره کسب شده بالای 12 باشه که البته این نمره تو بعضضی دانشگاه ها متفاوته ، تطبیق میدن ، ولی اگر کد درس یکی نباشه تطبیق نمیدن ، خیلی توی تطبیق دروس سخت میگیرن حتی ممکنه به سطح دانشگاه ققبلیت گیر بدن و بگن ما اونجا رو قبول نداریم و مجدد باید پاس کنید ، چون اگر بخوان کل دروس عمومی رو تطبیق بدن دانشجو یک ترم حداقل جلو میفته اقوام ما لیسانس رادیولوژی داشت و الان دانشجو دندان پزشکی هست ، فقط 17 واحدشو تطبیق دادن با اینکه بعضی دروس تخصصی هم حتی مشترک داشتن توی علوم پایه.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تنها دروس عمومی ای تطبیق میخورن که کد درسی اونا یکی باشه ، مثلا ممکنه شما در کارشناسی درس اندیشه اسلامی 1 یا 2 رو پاس کرده باشی ولی در دانشگاه قبلی کد درس 10098 بوده ولی در دانشگاه دومی کد درس متفاوت باشه ، اگر کد درسیش یکی باشه و نمره کسب شده بالای 12 باشه که البته این نمره تو بعضضی دانشگاه ها متفاوته ، تطبیق میدن ، ولی اگر کد درس یکی نباشه تطبیق نمیدن ، خیلی توی تطبیق دروس سخت میگیرن حتی ممکنه به سطح دانشگاه ققبلیت گیر بدن و بگن ما اونجا رو قبول نداریم و مجدد باید پاس کنید ، چون اگر بخوان کل دروس عمومی رو تطبیق بدن دانشجو یک ترم حداقل جلو میفته اقوام ما لیسانس رادیولوژی داشت و الان دانشجو دندان پزشکی هست ، فقط 17 واحدشو تطبیق دادن با اینکه بعضی دروس تخصصی هم حتی مشترک داشتن توی علوم پایه.
      داداش فیلیپین درس نخوندم که درسته آزاده ولی خوب قبولش دارن

عمومی زیر 18 نگرفتم تو عمرم :/

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش فیلیپین درس نخوندم که درسته آزاده ولی خوب قبولش دارن

عمومی زیر 18 نگرفتم تو عمرم :/
      خب کار به کشورش نداره ، به دانشگاهش داره و رشته ات ، حتی خیلی دانشگاه های معتبر تا دید که از آزاد درسی رو پاس کردی کلا تطبیق نمیدن و اذیت میکنن ، آزاد با آزاد هم فرق داره البته و اعتبارشون متفاوت هست ، این اقوام ما تازه رادیولوژی دولتی روزانه شیراز خونده بود که توی تطبیق اذیتش کردن و خیلی درساشو تطبیق ندادن با اینکه نمراتشم بالا بود ، اگر به این امید هستی که 30 واحد درس عمومی داری ، همشم چون نمرت خوبه تطبیق میدن و یه ترم با همین تطبیقت میفتی جلو ، سه ترم هم معدلتو میاری بالا 17 و 24 واحد میگیری و پزشکی رو توی شش سال و یا 5.5 سال تموم میکنی از این خبرا نیست عزیزم
      |

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب کار به کشورش نداره ، به دانشگاهش داره و رشته ات ، حتی خیلی دانشگاه های معتبر تا دید که از آزاد درسی رو پاس کردی کلا تطبیق نمیدن و اذیت میکنن ، آزاد با آزاد هم فرق داره البته و اعتبارشون متفاوت هست ، این اقوام ما تازه رادیولوژی دولتی روزانه شیراز خونده بود که توی تطبیق اذیتش کردن و خیلی درساشو تطبیق ندادن با اینکه نمراتشم بالا بود ، اگر به این امید هستی که 30 واحد درس عمومی داری ، همشم چون نمرت خوبه تطبیق میدن و یه ترم با همین تطبیقت میفتی جلو ، سه ترم هم معدلتو میاری بالا 17 و 24 واحد میگیری و پزشکی رو توی شش سال و یا 5.5 سال تموم میکنی از این خبرا نیست عزیزم
      حالا اینقدرم نا امید نکن ، خدا بزرگه ؛ همه ی درها رم که به روی آدم نمیبندن ، فعلا شاخ این کنکور رو بشکنم ، اونم خدا بزرگه ، تو طرح و الفی و تطبیق یه کارایی میکنم ، نشدم نشد مهم نیس :/ سنم اونقدر بالا نیست که بخوام غصه شو بخورم ، به قول یه دوستمون کلی دکتر عمومی هست پشت تخصص موندن ، حالا من که سنم با بقیه فقط ۸ سال فرق داره ، ۸ سال غم خوردن نداره

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا اینقدرم نا امید نکن ، خدا بزرگه ؛ همه ی درها رم که به روی آدم نمیبندن ، فعلا شاخ این کنکور رو بشکنم ، اونم خدا بزرگه ، تو طرح و الفی و تطبیق یه کارایی میکنم ، نشدم نشد مهم نیس :/ سنم اونقدر بالا نیست که بخوام غصه شو بخورم ، به قول یه دوستمون کلی دکتر عمومی هست پشت تخصص موندن ، حالا من که سنم با بقیه فقط ۸ سال فرق داره ، ۸ سال غم خوردن نداره
      بله شما حالا مرحله مهم کنکور رو بگذرون بعد بقیه چیزا جای بحث داره ، با دوسال زودتر فارغ التحصیل شدن تو پزشکی اتفاق خاصی تو عمرت نمیفته ، نهایت بتونی استریت بشی که طرح عمومیت انتقال پیدا کنه به تخصصت ولی خب استریت فقط یکبار فرصت آزمون تخصص هست اگر شد دوبار دیگه مجبوری بری طرح ، ولی در کل خداروشکر شما سربازی تموم شدی و توی طرح بهت حقوق یک پزشک رو میدن ، تو این وضعیت بیکاری هرچی طرح مدتش بیشتر باشه بهتره بنظرم

به هرحال موفق باشی.
      |

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      نه راهی نیست شما فقط 7 سال پزشکی داری که اگر پزشکی نوین بخونی زودتر میشه ، فکرکنم یکی دوتادانشگاه بیشتر تدریس نمیشه تو ایران ، 6و نیم سال میشه تقریبا اون. بعدش که تموم شد ، توی کشور پزشک عمومی رو هیچ کجا نمیخوان به جز بیمارستان ها ، وگرنه پزشک مجبوره خودش بره کمپ و کلینیک ترک اعتیاد و این چیزا بزنه چون مخصوصا تو شهر های بزرگ به پزشک عمومی مجوز تاسیس مطب نمیدن. پس باید از خدا هم باشه که طرح بیشتر باشه چون بعد از طرح واقعا شغل پزشکی عمومی پیدا کردن مشکله ، أرمورد تخصص هم شما بعد از طرح میتونی آزمون دستیاری بدین که فوق العاده آزمون سختی هست مخصوصا واس رشته های تاپ مثل چشم پزشکی و قلب و مغز و غیره ، ولی خب داخلی و رشته های ساده تر قبولیش راحت تره ولی بازم راحت نیست ینی نسبت به اونا راحت تره ، خلاصه تخصص هم بین 4 تا 6 سال هست که هر رشته متفاوت هست ، تخصصم که تموم شد 2 سال مجدد طرح داره خود تخصص بعدش میشی یه متخصص که اگر بخوای مطب شخصی بزنی بهت مجوز تو شهر بزرگ نمیدن و میگن برو شهرستان های کوچیک مطب بزن حداقل 4-3 سال اونجا سابقه بدست بیار بعدش شهر بزرگ شاید پذیرشت کنه ، اگرک کلینیک بخوای که سابقه منطقه محروم و پارتی و غیره
      خلاصه رشته پزشکی ، هیچوقت فارغ التحصیلی نداره ، شما از زمانی که واردش میشی ، تا دوراز جون زمان مرگ باید تحصیل کنی چون بعداز اتمام دانشگاه هم مجبوری بری دوره و مدام علمت رو بروز کنی
      درآمدش هم که دوره پزشکی درمانی نداره توی دوره دانشجویی ، زمان کارورزی که بهت میگن انترن ، بهت یه حقوق میدن که متاهل و مجرد فرق داره ، متاهل بیشتره ،حقوقشم واس مجردا حدود 500 هزارتومن درمان هست ، دانشگاه ها حقوق هایی ک میدن متفاوته ولی حداکثر 800 هس دیگه ، انترنی هم میشه دو سال آخر پزشکی عمومی.

پزشکی که هفت سال و نیمه نه دقیق هفت سال شیوه نوینم فرقی نداره و همون مدت زمانه فقط دو مقطع فیزیوپات و علوم پایش متفاوته یعنی علوم پایش به جای 5 ترم شده 4 ترم ولی از اونور یک ترم به فیزیوپات اضافه شده و 3 ترم شده فیزیوپات

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز ، فکر نکنم اینقد بچه باشم که بخوام فقط به این چیزا فکر کنم و عمل خاصی انجام ندم ؛ فقط یه سوال توی ذهنم بود ، بخاطر اینکه من سنم بالاست ، میخواستم ببینم راهی هست که این اختلاف سنیم رو جبران کنم که دیدم هست ؛ همین ؛ بازم ممنون
      ما که حسود نیستیم برادرم ولی خیلی سخته ما خومون داریم تو کلاسمون سه نفر که لیسانس دارن و اتفاقا یسری واحداشون رو تطبیق دادن ولی بازم نتونستن یک ترم از ما جلو بیفتن البته خواستن اینکار رو بکنن ولی اقدر درسا سخت بود که افتادن دروسی رو که اضافه برداشته بود و آخر سر همون 5 ترم علوم پایه دادن با ما بعد علوم پایه هم جلو افتادن عملا بخاطر تقسیم بندی واحد ها متفاوته
      شما اگه میخوای جلو بیفتی باید تو همون علوم پایه هم واحد زیاد برداری هم ترم تابستون واحد برداری و هیچی هم نیفتی اینجوری میتونی یک شیش ماه زودتر تموم کنی پزشکی رو

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها

پزشکی که هفت سال و نیمه نه دقیق هفت سال شیوه نوینم فرقی نداره و همون مدت زمانه فقط دو مقطع فیزیوپات و علوم پایش متفاوته یعنی علوم پایش به جای 5 ترم شده 4 ترم ولی از اونور یک ترم به فیزیوپات اضافه شده و 3 ترم شده فیزیوپات
      حتما شما بهتر میدونید دیگه ، تا جایی که من فهمیدم ، فیزیوپاتولوژی رو حذفش کردن و چسبوندنش به علوم پایه و خود علوم پایه رو هم به علوم پایه و دانشجو بعداز علوم پایه مستقیم وارد استاژری میشه ، یعنی یک ترم کمتراز خود پزشکی که 7 سال هست ، پزشکی هم 7 ساله و 14 ترم هست نه 7 سال و نیم فکرکنم توی دانشگاه شیراز هم داره اجرا میشه ، دوست من اونجا هست
      |

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتما شما بهتر میدونید دیگه ، تا جایی که من فهمیدم ، فیزیوپاتولوژی رو حذفش کردن و چسبوندنش به علوم پایه و خود علوم پایه رو هم به علوم پایه و دانشجو بعداز علوم پایه مستقیم وارد استاژری میشه ، یعنی یک ترم کمتراز خود پزشکی که 7 سال هست ، پزشکی هم 7 ساله و 14 ترم هست نه 7 سال و نیم فکرکنم توی دانشگاه شیراز هم داره اجرا میشه ، دوست من اونجا هست
      نمیدونم اگه من دارم پزشکی میخونم که 15 ترمه وگرنه که من از خدامه 14 ترم باشه و هفت سال
      سیستم نوین هم هر دانشگاه با بقیه فرق داره واسه سمنان همونجوریبود که گفتم حالا دانشگاهای دیگه رو نمیدونم
      شما یه سرچی تو اینترنت بکنی مشخصه میشه که 7 ساله یا 7سال و نیم
      ویرایش توسط DR.del : 14 آذر 1398 در ساعت 02:25

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین یسری درسای فیزیوپات هست تو نوین مثلا فارماکولوژِی ولی اینجوری نیست که یه راست بعد علوم پایه برن استایژری باید اول امتحان جامع قبول شن بعد برن فیزیوپات اونم که مشخصه چیجوریه در کل فکر کنم شما اشتباه متوجه شدین بعدشم اینجوری که شما میگی باید هر ترم 30 واحد پاس کنن که فیزیوپات خودش شامل دروس سنگینی میشه
      ویرایش توسط DR.del : 14 آذر 1398 در ساعت 02:22

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      نمیدونم اگه من دارم پزشکی میخونم که 15 ترمه وگرنه که من از خدامه 14 ترم باشه و هفت سال
      سیستم نوین هم هر دانشگاه با بقیه فرق داره واسه سمنان همونجوریبود که گفتم حالا دانشگاهای دیگه رو نمیدونم
      شما یه سرچی تو اینترنت بکنی مشخصه میشه که 7 ساله یا 7سال و نیم
      هفت سال هست نه 7 سال و نیم حالا چون شما در برابر حقیقت مقاومت میکنی اینم لینکش از زبون یه دکتر
      https://doctorronaghi.ir/%D9%85%D8%B...B4%DA%A9%DB%8C

درکل موفق باشی
      |

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هفت سال هست نه 7 سال و نیم حالا چون شما در برابر حقیقت مقاومت میکنی اینم لینکش از زبون یه دکتر
      https://doctorronaghi.ir/%D9%85%D8%B...B4%DA%A9%DB%8C

درکل موفق باشی

دربرابر حقیقیت مقاومت میکنم؟؟ حالت خوبه شما؟؟
      مدت زمان تحصیل در رشته پزشکی

اینو برو توش جمع بزن تعداد سالهای هر مقطع رو میشه 7سال و نیم حالا اگه 7 سال باشه چه ضرری برای من داره که با شما بحث کنم بخاطرش؟؟؟ یه جمله از یجا یاد گرفتی فقط میگی دربرابر حقیقت مقاومت میکنی و همچین میگی از زبون یه دکتر انگار من گاوچرونم دارم پرت و پلا میگم.
      نقل قول نگیر دیگه هرچی تو میگه درسته....
      ویرایش توسط DR.del : 14 آذر 1398 در ساعت 03:32

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​سن وسال چیه داداش؟کی تعیین کرده این حدود رو؟اصلا هرچیزی ک ادما براش بازه تعیین کردن چرته که مثلا زیر 30بایدد ازدواج کرد باید 18سالگی قبول شد..زندگی دست خداس اگر نبود که همه در ی سطح ی حالت بودن.
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      من یه آشنای دور دارم الان ترم 11 داروسازیه
      و تازه تو آزمون پره انترنی قبول شده
      میگه 2 هفته دیگه مُهر داروسازی میدن بهش
      بعدش میره شیفت(طرح مناطق محروم منظورش نیست شیفت داروخونه فقط)
      میگه شیفت هر روز 300 تومن به داروساز میدن
      این واقعیت داره؟
      در ماه چند روز میتونن شیفت برن؟

من شنیده بودم از سال چهارم دارو میرن شیفت
      ماهی 700 یا 800 میدن بهش
      ولی این یه چیز دیگه میگه

کسی اطلاع داره؟؟؟
      سلام شبتون خوش
      داروسازی که پره انتری نداره....علوم پایه ش هم حذف شده وبجاش آزمون 180واحدی داره و بعد اینکه قبول بشی با نامه یا کارت میتونی بری شیفت وایستی و بسته به محل داروخونه تقریبا 80تا85 درصد حقوق یه دکتر رو میدن...البته الان تعرفه خدمات دارویی هم آوردن روش و پرداخت میکنن داروخونه..

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن