خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      داش سال بعد ما روش رتبه برتر شدن رو اینجا لو میدیم این دوست عزیز هم بالا منظورش مصاحبه امیرحسینه که گفته بود منتظری بهش سکه داده بابا جم کن دیگه یکی یه چیزی گفته هر جای انجمن میرن اونو مثال میزنن حرف اخر کلا یه موسسه فیکه نیازی به گفتن نیس کافیه . شکر خدا بعد این موسسه های دو هزاری . تاملند و کلاسینو اومدن بازارشون کساد شده . هر چند این واعظی دست بردار نیس انقدر بیکاره که دو تایم تو کلاسینو کلاس داره.
      تو لو بده داداش من لو بدم ترورم میکنن
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها شما الان چه درسایی رو و کدوم استادا dvd نگاه میکنین ؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      رتبه شدن 99% ه اگه:
      1. عمیق شی رو کتاب، عمق مفاهیم رو درک کنی.
      2. و 1k-3kتست در هر درس رو عمیق تحلیل کنی.
      دی وی دی می وی دیو کلاس واسه اوناس ک ضعیفن. دی ویدیا و کلاسا واسه اونایی ک پایه قوی وارن بسیار وقتگیر، دستوپاگیر و ناکارامده.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 13 آذر 1398 در ساعت 16:22

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      100 میلیون؟
      100 میلیونو میزاشت بانک ماهی شیرین 3 میلیون سود میرفت تو جیبش
      ۲میلیون

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم نداشتم،ولی یکی از دوستام که گرفته بود فقط یه مبحث رو بهم نشون داد،واقعا دیدنشون وقت تلف کردنه.
      یه رتبه برتر میشناسم ( قابل اعتماد ) که رتبه خیلی خوبی آورد و الان دندون بهشتی تشریف داره،واسه یکی از همین dvd فروش های تلویزیون هم در قبال مبلغی تبلیغ کرد،ولی خودش میگفت که اصلا فیلم هاشونو نداشتم و ندیدم.
      اگه احساس نیاز دارین حداقل کلاس برین،اینجوری اگه متوجه نشین میتونین از معلم سوال کنین.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      من خودم نداشتم،ولی یکی از دوستام که گرفته بود فقط یه مبحث رو بهم نشون داد،واقعا دیدنشون وقت تلف کردنه.
      یه رتبه برتر میشناسم ( قابل اعتماد ) که رتبه خیلی خوبی آورد و الان دندون بهشتی تشریف داره،واسه یکی از همین dvd فروش های تلویزیون هم در قبال مبلغی تبلیغ کرد،ولی خودش میگفت که اصلا فیلم هاشونو نداشتم و ندیدم.
      اگه احساس نیاز دارین حداقل کلاس برین،اینجوری اگه متوجه نشین میتونین از معلم سوال کنین.
      ​چقدر بی شرفه اون رتبه برتر ولی نگاه کرده خیلیا اینجوری میگن که اره ما انقدر مخیم هیچی ندیدم
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​چقدر بی شرفه اون رتبه برتر ولی نگاه کرده خیلیا اینجوری میگن که اره ما انقدر مخیم هیچی ندیدم
      اون رتبه برتر توی مدرسه علامه حلی درس میخوند،و توی آزمونای کانون هم جزو نفرات برتر بود،انقدری درسش خوب بود که نیاز نداشت به این چیزا،و من کاملا به حرفش اعتماد دارم
      من فقط هدفم از گفتن این حرفا این بود که بچه ها خوب تحقیق کنن بعد تصمیم بگیرن،چون پای زندگی خودشون درمیونه
      اسمی هم از موسسه ای نبردم،چون قصد تخریب کسی رو ندارم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون رتبه برتر توی مدرسه علامه حلی درس میخوند،و توی آزمونای کانون هم جزو نفرات برتر بود،انقدری درسش خوب بود که نیاز نداشت به این چیزا،و من کاملا به حرفش اعتماد دارم
      من فقط هدفم از گفتن این حرفا این بود که بچه ها خوب تحقیق کنن بعد تصمیم بگیرن،چون پای زندگی خودشون درمیونه
      اسمی هم از موسسه ای نبردم،چون قصد تخریب کسی رو ندارم
      ​وقتی برگشته پول گرفته بدروئغ بگه من ازاین موسسه محصول خریدم پس ممکنه ب توام دروغ بگو درکل همون کسی تو علامه حلی درس میده تواین موسساتم هست دیگه از بابایی عمارلو شهبا اناری بقیه بالاتر داریم؟ نه ایناهم تو موسسات هستند درسش میدن
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​وقتی برگشته پول گرفته بدروئغ بگه من ازاین موسسه محصول خریدم پس ممکنه ب توام دروغ بگو درکل همون کسی تو علامه حلی درس میده تواین موسساتم هست دیگه از بابایی عمارلو شهبا اناری بقیه بالاتر داریم؟ نه ایناهم تو موسسات هستند درسش میدن
      من کاری با اصل کاری که انجام داده ندارم،اون به خودش و خداش مربوط میشه،ولی بابت اینکه استفاده نکرده مطمئنم چون در جریان روند درس خوندنش بودم.
      حالا شاید یه نفر استفاده کنه و نتیجه بگیره.

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره جدیدا یاد گرفتن یه شاگرد میارن مثلا جای ما که از معلمه سوال بپرسه

ماشالله از خود معلمه حرفه ایی تر درس رو توضیح میداد
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم کجا زندگی میکنید ولی نمیشه همین جوری بیایم بگیم همه dvd ها بد هستن چون همه جا به دبیرای خوب تو همه درسا دسترسی ندارند مثلا درس زیست یه جوریه که تعداد دبیراش از تعداد دانش اموزاش بیشتر هر کی که تو کنکور زیستو بالا 70 میزنه فرداش میره یه کانال تلگرامی میزنه و ادامه ماجرا...
      ولی بعضی درسا مثل عربی و زبان تو بعضی شهرای بزرگ (همین بوشهری که من زندگی میکنم حتی) یه دبیر خوب تو کل شهر پیدا نمیشه یا کلا یکی 2 تان که اونام تا 6 ماه اینده وقت ندارن. چه برسه به بعضی شهرای دور افتاده (ولی خب با این قیمتا فکرم نکنم زورشون برسهاصلا )
      من خودم سال 10هم 11هم dvd داشتم (همین موسسه امیر مسعودی اینا ) ولی یه اشتباهی که کردم اینه که تا دیدم ریاضیش خوبه کل درسا رو سفارش دادم ولی مثلا فارسی و عربیش افتضاح بود زیستشم همین طور. در کل منم موافقم که بهتره خود دانش اموز با تلاش و پشتکار یه درسو خوب بزنه تا dvd (حالا اگر بشه ) ولی خب بعضی وقتا ادم باید دیدگاهش نسبت به اون درس عوض شه
      مثلا من سال 10هم کلا با فیزیک مشکل داشتم به طوری که با خودم فکر میکردم چی میشه مگه فیزیک کنکورو بزنم 30-40 ولی سال بعد که دبیر فیزیکمون عوض شد کلا دیدگاهم نسبت به اون درس عوض شد (چون خیلی ادم باحالی بود و یه کاری میکرد کلاس خوش بگزره نه مثل بعضی دبیرا عین برج زهرمار میشینن جلو ادم اصلا جرعت نمیکنی تو صورتشون نگاه کنی مدیونین اگه فکر کنین با دبیر دینیا بودم)
      منم حرفم اینه شاید یکی با دیدن این dvd ها نظرش نسبت به اون درس عوض شه و واقعا علاقه پیدا کنه به اون درس و بعدش حتی بدون اون dvd ها هم اون درسو بالا بزنه.
      ویرایش توسط alioh : 14 آذر 1398 در ساعت 23:09

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه حتما دی وی دی
      ممکنه سی دی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)