خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      محمد سهمیه 5 درصدی بیشترشون یا جانبازا زیر25 درصد هستن یا اونایی که خدمت داوطلبانه داشتن چون اکثرا دیگه بیشتر6ماه داوطلبانه دارن.فکر نکنم اونجوری که میگی تاثیر بزاره
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      دقیقا چطور نتیجه گرفتی به نفع مناطقه ؟ سهمیه پنج درصدی چند ده هزار نفر بود حالا چند هزار تاش کم بشه سهمیشون قوی تر میکنه و همش هم کامل پر میشه فقط افراد ضعیف تر نسبت به قبلا قبول میشن که به ضرر بقیه هست
      ...

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سهمیه میدن یه جوی ایجاد میشه برای درس نخوندن و بهانه آوردن ، سهمیه نمیدن یه جو دیگه ایجاد میشه برای درس نخوندن ؛ کلا اصل پایستگی داره درس نخوندن فقط از بهانه ای به بهانه ی دیگه منتقل میشه :/

اینهمه وقت میذارین به این موضوع فکر میکنین ، درگیرش میشین شاید اعصابتون هم خورد بشه تهش ؛ آخرش چی ؟ آخرش چی به من و تو میدن ؟ جای این حرفا و جای این الکی وقت تلف کردن ها بشینین دوتا تست بیشتر کار کنین به دردتون بخوره

3. Top | #63
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چرا بعضی از سایتا و کانال‌ها نوشتن همه سهمیه های ۲۵ و ۵ درصد حذفه؟
      از جمله اونها پوریاآیتی

4. Top | #64
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      دقیقا چطور نتیجه گرفتی به نفع مناطقه ؟ سهمیه پنج درصدی چند ده هزار نفر بود حالا چند هزار تاش کم بشه سهمیشون قوی تر میکنه و همش هم کامل پر میشه فقط افراد ضعیف تر نسبت به قبلا قبول میشن که به ضرر بقیه هست
      نخیر همه افرادضعیف که قبول نمیشن بایدحدنصابوکسب کنن درضمن خیلی ازافرادپنج درصدی رورزمنده ها و وظیفه هاتشکیل میدادن
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوه مای گاد 😂😂😂 حذف شد 😁😁😁
      من این سهمیه رو داشتم . کنکور مجدد هستم .یه مدرک لیسانس هم دارم دولتی از یکی از دانشگاه های تهران . بهتر که حذف شد . چون من واقعا تو کتم نمی رفت خواستم قبول بشم بهم بگن سهمیه ای . چون قبلا تلاش کردم و قبول شدم الآنم می تونم . اما این قانون مشکل داشت . تو دفترچه زده سهمیه پنج درصد به کسایی تعلق میگیره که شش ماه حضور در جبهه داوطلبانه داشته باشن . داوطلب با کسیکه موقع سربازی بوده فرق داره . خیلیا اون زمان موقع سرباز شدنشون بوده و باید میرفتن . نمی دونم شایدم من اشتباه میکنم

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان یه نفر بهم جواب بده
      سهمیه 5درصد حذف قطعی شده؟!

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من از یکی از دوستان مادرم شنیدم که دوست خانوادگیشون توی تبریز دقیق به خاطر نمیارم که کدوم یک از ارگان های بالا بود. ولی دخترشون نه دندون دولتی اورد نه پزشکی دولتی پدرشون اعتراض کردن یعنی چی دختر من قبول نشده، و دخترشون به نحوی اتفاقی معلوم میشه که پزشکی تبریز قبول شدن و بعد پدرشون دوباره اعتراض کردن که یعنی چی دختر من تهران نیاورده؟ دیگه خبر ندارم بالاخره رفت تهران یا نه

خلاصه که حذف کردن یا نکردن فرقی نداره
      اونی که میتونه کارشو پیش ببره وجود یا عدم وجود این درصد براش فرقی نداره
      فقط وجود این سهمیه یه جور لاپوشونیه برای علت قبولی مشکوک اینجور ادما

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه بهتر رتبه کذب به هیش کی نمیدن . فقط رتبه رو الکی میاره پایین حتی شانس قبولی هم کمتر میکنه

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با هر منطق و تفکری حساب می‌کنم زدن بدترش کردن
      D e A d I n S i D e

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smer نمایش پست ها
      با هر منطق و تفکری حساب می‌کنم زدن بدترش کردن

چیکار کردن؟میشه توضیح بدی؟

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      چیکار کردن؟میشه توضیح بدی؟
      اینطور ک از پست های این تایپک معلومه اومدن ی حرکتی زدن تا جمعیت خیلی زیادی از پنج درصد ، بهشون سهمیه تعلق نگیره یعنی خدمت سربازی رو دیگه داوطلبانه حساب نکردن در نتیجه جمعیت سهمیه به طرز فجیعی کاهش پیدا میکنه و قبولی با پنج درصد هم افزایش پیدا میکنه چون عملا دیگ رقابتی نیست و افراد با درصد کمتر و سواد کمتر وارد دانشگاه میشن
      خلاصه اینه که پس سهمیه رو حذف ک نکردن هیچ ، قبولی با درصد کمتر رو برای اونایی که سهمیه رو هنوز دارن قوی تر کردن

حالا باز من با قطعیت نمیگم چون زیاد در جریان نیستم ، چیزی که از همین تایپک خوندم رو گفتم
      D e A d I n S i D e

12. Top | #72
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست من با رتبه 80 هزار کشوری. امسال پزشکی سراسری قبول شد. بدون واسطه نقل میکنم این رو.
      بر می خیزم!

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن