خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      عزیز دلم نکتش اینجاست که تا ۴۰ سالگی چی؟
      ۴۰ سالگی اصن دنیا مال تو..
      اون عمری که صرف کردی چی!؟
      وگرنه در اینکه بالاترین درآمد رو پزشک متخصص داره که شکی نیست...‌.پزشکی خوندن اول علاقه میخواد دوم یه شرایط اولیه مناسب ..باید واقعا تحمل سختی هاشو داشته باشه آدم و با وقتی که ازش گرفته میشه(خصوصا تو زندگی شخصیش!! ..) مشکلی نداشته باشه
      عزیز جان شما هم خدارو میخوای هم خرما؟
      خب معلومه سخته و عمرت میره
      اگه هلو برو تو گلو بود که الان همه ایران دکتر بودن دیگه کلا اساس زندگی اینه باید برای بدست آوردن هرچیزی یه بهایی بپردازی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.مثالایی که زدی بس عجیب بود! به زور آنلاین میشه اونم سال اولی؟!! نه عزیز این خبرا هم نیس.من که خودم ماه اول رو کلا رو هوا بودم ینی همش علافی.الانم که زمان میان ترمه خب بایس خوند دیگه مثه هر رشته ی دیگه.این خبرا نیس که بچه ها پزشکی میگن میخوان کلاس بذارن.هر چند ترمای دیگه قطعا سنگین تر میشه و آزادیای الانو ندارم ولی خیلی از بچه های ترم بالایی شبا باشگاهشون رو میرن کلاس فوق العادشونو میرن.
      درمورد دانشگاهم تو تدریس همه جا استاد خوب و بد هست مهم تو بیمارستانه که اونجاس که شهر خوب دانشگاه خوب خودشو نشون میده وقتی امکانات نیست.وگرنه تو علوم پایه فرق چندانی نداره.

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      عزیز جان شما هم خدارو میخوای هم خرما؟
      خب معلومه سخته و عمرت میره
      اگه هلو برو تو گلو بود که الان همه ایران دکتر بودن دیگه کلا اساس زندگی اینه باید برای بدست آوردن هرچیزی یه بهایی بپردازی
      دارم میگم بهاش حداقل ۳۳ سال عمر آدمه! که نمیصرفه!!! بعدشم داخل پرانتز نوشتم «حداقل واسه من!!!!!!!!» که کسی نتونه مخالفت کنه با حرفم..

نکته دیگه اینکه بعله...من هم خدا رو می‌خوام هم خرمارو
      و نزدیک ترین رشته به خواستم هم دندونپزشکی بود که انتخابش کردم...

درستشم اینه که آدم باید تو زندگیش جفتشو بخواد تا حداقل به یکیش برسه
      ویرایش توسط amirabedini68 : 15 آذر 1398 در ساعت 16:03

4. Top | #34
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من کاری به بحث درآمد ندارم چون سر رشته ای ازش ندارم...
      این را به وفور از دندانپزشکان یا مشاورین شنیدم که دندون رشته ای است فرسایشی،در یک دوره به اوج می رسی و بعد از آن با انواع درد های مختلف در ناحیه گردن و کمر مخصوصا مواجه می شوی و خود به خود از چرخه رقابت کنار میروی اما پزشکی مسلما نمیتونی جوانی را به اندازه بقیه تجربه کنی اما خب رشته سختی است با حجم درس بیشتر و شیفت های طاقت فرسا علی الخصوص وقتی رزیدنت میشی اما خوبیش اینه که فرسوده شدن در این رشته به اندازه دندانپزشکی نیست و به وفور پیرمرد پیرزن هایی را می بینی که در عین تجربه بیشتر،اعتبار بیشتری نیز دارند و به راحتی از چرخه رقابت به کنار نمی روند و کارشون تضمین شده است در صورت عدم وقوع هیچ مشکلی...
      تخصص پوست هم جزو پردرآمدترین رشته هاست که بایستی به فرهنگ و نوع زندگی مردم شهر هم دقت داشت در شهر های مذهبی تر طبیعی است که تا مشکل جدی پوستی برای کسی پیش نیاید پیش دکتر متخصص نمی رود و تفاضا به نسبت شهرهای بزرگتر کمتر است در اینجا بایستی به نوع تخصص،تقاضا،مدت زمان جا افتادن در بین مردم و اسم در کردن هم دقت داشت...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظرم کار اونه که وقتی صبح که از خواب پا میشی با دل و جون وخوشحالی بری سراغش نه با اه وناله این حرفا بغضیا میگن فلان کار تمییز فلان کار نیست یا چمیدونم اون کار با خودش مریضی میاره این کار نه به نظرم بهانه است علاقه حرف اولو میزنه موفق باشید
      تو هیچوقت از دانشگاه قبول نمیشی اگه ماهی تونست پرواز کنه توهم میتونی از پزشکی در بیای زیادی بهت پروبال دادیم بزار رک بگم خودتم میدونی منم میدونم تو عرضه قبول شدن نداری

6. Top | #36
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      خیلی ممنون که وقت گذاشتی...
      حالا من خیلی جزئیاتشو نمیدونم ولی نه مطمئنم تخصص پوست داشت حتی یه مدت تو شهرمون مطب داشت ولی اصلا درآمد نداشت چون کلا همچین پزشکی تو شهر ما خیلی جایگاهی نداشت ...الانم داشت تخصص زنان میخوند والا اگه اشتباه نکنم مهرشم داشت:/
      متخصص پوست درامدش از متخصص زنان میتونه بیشتر باشه امروزه اینقده که بقیه به زیبایی و پوست اهمیت میدن، من خودم هر دفعه بخوام برم پیش متخصص پوست باید از یه ماه قبل نوبت بگیرم...
      و اما متخصص پوست علاوه بر پزشکی باید یه سری اطلاعات ارایشی بهداشتی هم داشته باشه خیلی وقتا کرم هایی که تجویز میکنن خواص دارویی ندارن و حالت پیشگیری دارن... خب در مورد این کرم ها باید خیلی اطلاعات تجربیشون بالا باشه مثلا بدونن درصد زیادی از این کرم نتیجه ی دلخواهشونو گرفتن!
      تو شهر ما هر وخ بخوای نوبت واسه زنان بگیری فردا میفته نوبتت
      و متخصص پوست معمولا یه ماه بعد!!!

تازه متخصصین پوست اکثرا میزنن تو کار تزریق ژل و چربی و لیزر و این چیزا خودتون در جریانید که چقد کارِ پر درامدیه با وضعیت فعلی جامعه!!

همیشه قضیه اون جوری که شما فکر میکنید نیست حدس میزنم دلیل دیگه ای داشته باشه!! و احتمالا فقط دوره ی پوست دیده باشن نه که متخصص باشن
      یه خانومی تو شهر ما که مامایی داشت دوره های پوست رو توی تهران و اتریش و المان دیده بود... درامدش حداقل ماهی ۲۰ تومن بود!!! همه کار هم میکرد تزریق ژل، میکرونیلدینگ مزوتراپی لیزر و خیلی چیزا

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)