خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مقایسه کتاب های نظام جدید و قدیم برای یک تغییر نظامی (!!)

سلام! من میخوام کنکور نظام جدید بدم امسال...سطحم اوکیه تا حدی، رتبم ۳۷۰۰ منطقه یک بود کنکور ۹۸ (نظام قدیم)
      میخوام بدونم میتونم از گاج نقره ای فیزیک استفاده کنم برای کنکور نظام جدید؟ ریاضی مهروماه نظام قدیم چی؟
      برای زیست هم میخواستم کتاب تست و کتاب درسیای دست دوم بگیرم ولی میگن تغییرات زیادی داشته چیکار کنم؟!

برای ادبیات، ادبیات موضوعی گاج نظام قدیم قابل استفادس برای نظام جدید؟ برای عربی هم بگین لطفا.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تغییر نظام ندید بهتره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      تغییر نظام ندید بهتره
      چرا میخوام تغییر نظام بدم بحثی سر اینش نیست
      بحث سر چیزای دیگست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tari2000 نمایش پست ها
      سلام! من میخوام کنکور نظام جدید بدم امسال...سطحم اوکیه تا حدی، رتبم ۳۷۰۰ منطقه یک بود کنکور ۹۸ (نظام قدیم)
      میخوام بدونم میتونم از گاج نقره ای فیزیک استفاده کنم برای کنکور نظام جدید؟ ریاضی مهروماه نظام قدیم چی؟
      برای زیست هم میخواستم کتاب تست و کتاب درسیای دست دوم بگیرم ولی میگن تغییرات زیادی داشته چیکار کنم؟!

برای ادبیات، ادبیات موضوعی گاج نظام قدیم قابل استفادس برای نظام جدید؟ برای عربی هم بگین لطفا.
      برای کل درس ها (مخصوصا زیست و شیمی و عربی) باید پی دی اف کتاب درسی مربوطه رو از سایت نشر کتاب های درسی (chap.sch
      .ir) دانلود کنید با کتاب های تست که دارید مقایسه کنید.
      به نظر من برای عربی و دینی و زیست و شیمی حتما کتاب تست جدید نیازه.
      تغییرات کامل نظام قدیم به جدید هم تو همین سایت موجوده کافیه یکم بگردید پیدا میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      برای کل درس ها (مخصوصا زیست و شیمی و عربی) باید پی دی اف کتاب درسی مربوطه رو از سایت نشر کتاب های درسی (chap.sch
      .ir) دانلود کنید با کتاب های تست که دارید مقایسه کنید.
      به نظر من برای عربی و دینی و زیست و شیمی حتما کتاب تست جدید نیازه.
      تغییرات کامل نظام قدیم به جدید هم تو همین سایت موجوده کافیه یکم بگردید پیدا میشه
      خیلی ممنون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

زیست رو بهتره کتاب تست جدید بگیری ...
      ولی به نظرم شیمی دهم و یازدهم رو می تونی دسته دوم چاپ 97 بگیری ولی بهتره شیمی دوازدهم رو چاپ جدید بگیری ...
      دین و زندگی ها روحتما کتاب تست جدید بگیر ... ( بهت توصیه می کنم کتاب زیپ دینی الگو رو بگیری در کنارش هم اگه خواستی تست بیشتر کار کنی می تونی روی میکروطلایی گاج جلد تست یا روی آیکیوی گاج جلد تستش حساب باز کنی ... )
      واسه ریاضی و فیزیک بنظرم بهتره کتابای منطبق بر نظام جدید بگیری ولی میتونی چاپ پارسال-یعنی 97 رو هم بخری که ارزون تر پات بیفته ....
      از نظر من عربی و زبان انگلیسی نظام جدید رو می تونی کتابای تست چاپ 97 بخری ... (عربی یه مقدار کم تغییر داشته که زیاد مهم نیست )
      کتاب تست فارسی دوازدهم رو هم میتونی چاپ 97 بگیری ....
      فارسی دهم و یازدهم رو اگه خیلی حساس نباشی می تونی از کتب تست مخصوص کنکور 98 هم استفاده کنی ولی چون این دو تا کتاب داخل بعضی از دروس تغییراتی داشته شامل حذف یا اضافه یکی دو درس ، میتونی کتاب تست چاپ جدید واسشون تهیه کنی ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)