خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا کسی که زبانش داغونه در مدت زمان باقی مانده تا کنکور

رأی دهندگان
    8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

7 87.50%
    • خیر

1 12.50%
    نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اشکال در قواعد عربی و زبان

سلام دوستان خسته نباشید ...من فارغ التحصیل نظام جدیدم .کنکور ۹۸ عربی رو ۴۸ زدم زبان رو ۱۷ درصد
      عربی تو ترجمه میتونم بگم خیلی مشکل ندارم و نقطه ضعفم تو قواعدشه...اصلا نمیفهمم و قاطی میکنم..
      زبانمم از بچگی هیچ کلاسی نرفتم به طور کلی افتضاح و داغونه....به نظرتون در این مدت زمان باقی مونده تا کنکور ۹۹ چیکار کنم مشکلمو تا حدودی رفع کنم؟؟ لطفا کمکم کنید
      ریاضی حل میکردیم وقتی که ریاضی حل کردن مد نبود

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad.lampard نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید ...من فارغ التحصیل نظام جدیدم .کنکور ۹۸ عربی رو ۴۸ زدم زبان رو ۱۷ درصد
      عربی تو ترجمه میتونم بگم خیلی مشکل ندارم و نقطه ضعفم تو قواعدشه...اصلا نمیفهمم و قاطی میکنم..
      زبانمم از بچگی هیچ کلاسی نرفتم به طور کلی افتضاح و داغونه....به نظرتون در این مدت زمان باقی مونده تا کنکور ۹۹ چیکار کنم مشکلمو تا حدودی رفع کنم؟؟ لطفا کمکم کنید
      سلام
      من زبان و عربیم خوبه پس شاید بتونم راهنمایی کنم
      برای قواعد زبان کتاب اناری خیلی خوبه درسته نظام قدیمم ولی جدیدش رو هم دیدم خوبه.من کلاس رفتم ولی زبانی که یاد میگیری تو کلاس کلا یه دنیای دیگست و نمیتونه آنچنانی کمک کنه.من چون نمیخوندم به امید بلد بودن ضرر کردم و کلا نگران نباشید که کلاس نرفتید چون زبان کنکور فرق میکنه کلا.اگر دقیق اناری رو بخونید میتونید به سوالای قواعد جواب بدید.اگر بازم نتونستید از آلا استفاده کنید و وسواس معلم نداشته باشید مهم اینه یکی بتونه بهتون یاد بده.بعدش برید سراغ تستای پارت 1 اناری.اگر تونستید حل کنید هیچ.اگر نه درسنامه اش رو بخونید و بعد پارت 2 رو بزنید.بعدش هم سوالات کنکور که تو همون کتاب هست.اگر نتونستید ناامید نشید.بازم بخونید و ببینید شد یا نه.بالاخره میشه.
      راجع به عربی اگر پایه ضعیفی دارید با آلا شروع کنید و بازم میگم وسواس معلم نداشته باشد ولی دوستان میگن ناصح زاده خوبه.من البته جلادتی روهم دیدم اونم خوب بود(ترجیحم برای پایه ضعیف ناصح زادست).بعد از اینکه یکی مطالب رو بهتون یاد داد و اصلا فهمیدید چی به چیه برید سراغ تستای خیلی سبز.از پسش براومدی که هیچ.اگر نه درسنامه اش عالیه بخونید.بعدش برید سراغ تست.مطمئن باشید از پسش برمیاید
      موفق باشیذ باز سوالی داشتید درخدمتم
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)
      ویرایش توسط spring__girl : 10 آذر 1398 در ساعت 19:13

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از اینکه وقت گزاشتید ...فقط شرمنده یه سوال من واسه زبان کتاب کیاسالار از انتشارات خیلی سبزو دارم به نظرتون عپضش کنم برم مبتکران بگیرم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      سلام
      من زبان و عربیم خوبه پس شاید بتونم راهنمایی کنم
      برای قواعد زبان کتاب اناری خیلی خوبه درسته نظام قدیمم ولی جدیدش رو هم دیدم خوبه.من کلاس رفتم ولی زبانی که یاد میگیری تو کلاس کلا یه دنیای دیگست و نمیتونه آنچنانی کمک کنه.من چون نمیخوندم به امید بلد بودن ضرر کردم و کلا نگران نباشید که کلاس نرفتید چون زبان کنکور فرق میکنه کلا.اگر دقیق اناری رو بخونید میتونید به سوالای قواعد جواب بدید.اگر بازم نتونستید از آلا استفاده کنید و وسواس معلم نداشته باشید مهم اینه یکی بتونه بهتون یاد بده.بعدش برید سراغ تستای پارت 1 اناری.اگر تونستید حل کنید هیچ.اگر نه درسنامه اش رو بخونید و بعد پارت 2 رو بزنید.بعدش هم سوالات کنکور که تو همون کتاب هست.اگر نتونستید ناامید نشید.بازم بخونید و ببینید شد یا نه.بالاخره میشه.
      راجع به عربی اگر پایه ضعیفی دارید با آلا شروع کنید و بازم میگم وسواس معلم نداشته باشد ولی دوستان میگن ناصح زاده خوبه.من البته جلادتی روهم دیدم اونم خوب بود(ترجیحم برای پایه ضعیف ناصح زادست).بعد از اینکه یکی مطالب رو بهتون یاد داد و اصلا فهمیدید چی به چیه برید سراغ تستای خیلی سبز.از پسش براومدی که هیچ.اگر نه درسنامه اش عالیه بخونید.بعدش برید سراغ تست.مطمئن باشید از پسش برمیاید
      موفق باشیذ باز سوالی داشتید درخدمتم
      شرمنده یه سوال دگ اینکه برای عربی استاد فلاح از نظرتون چطورند؟و این که برای زبان تعریف استاد زینعلی رو زیاد شنبدم نظرتون چیه؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از اینکه وقت گزاشتید ...فقط شرمنده یه سوال من واسه زبان کتاب کیاسالار از انتشارات خیلی سبزو دارم به نظرتون عپضش کنم برم مبتکران بگیرم؟
      نه اونم کتاب خوبیه فقط این که سوالات درهمه اگه تستی نتونستی جواب بدی نا امید نشو شاید اون سخت بوده. تو فقط برو تست بعدی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      نه اونم کتاب خوبیه فقط این که سوالات درهمه اگه تستی نتونستی جواب بدی نا امید نشو شاید اون سخت بوده. تو فقط برو تست بعدی
      مرسی داداش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرمنده یه سوال دگ اینکه برای عربی استاد فلاح از نظرتون چطورند؟و این که برای زبان تعریف استاد زینعلی رو زیاد شنبدم نظرتون چیه؟
      کتاب کیاسالار هم کتاب خوبیه بخاطر این گفتم مبتکران که با هر سطحی میخونه وگرنه مال کیاسالار هم خیلی خوبه من میکرو گاج و مبتکران و کیاسالار و زدم همشو همشون خوب بودن.
      راجع به اون یکی سوالتون برای این گفتم وسواس معلم نداشته باشید که اگر خدایی نکرده مشکل هزینه یا رودروایسی با خانواده داشته باشین فکر نکنید نمیتونید موفق شید وگرنه استاد فلاح خیلی خیلی استاد خوبی هستن و مطمئن باشین همراه ایشون با روشی که گفتم جلو برید زیر 65 (کمِش رو گفتم) نمیزنید
      زبان هم استاد زینعلی فهموندن مطلبشون خوبه و حتی کسی با سطح 0 هم میتونه نتیجه بگیره ازشون.خیلی خوبن اگر امکان براتون برای ثبت نام هست حتما استفاده کنید و کیاسالار رو حتما بزنید تستاش خوبن و اگر خیلی زبانتون داغون باشه میتونید 50 بزنید ولی اگر خوب برید جلو بیشتر هم میزنید.
      یه نکته ای هم جا انداختم:هرروز یه متن انگلیسی بزنین حتی اگه بلد نشین فقط نگاش کنین نیم ساعتجدی میگم اینو شوخی نگیرید اصلا.هرروز یه متن رو بخونید با سوالاش حتی اگه بلد نشدید جوابش رو چک کنید.نیم ساعت وقت میگیره ولی معجزه میکنه.راجع به متن عربی هم جواب میده
      اگر کوتاهی نکنید و همه نکاتی که گفتم رو انجام بدید مطمئن باشید به نتیجه مطلوبی میرسیدمن عربی رو از 20گزینه 2 پارسال رسوندم به 70 قلمچی امسال..جدی بگیرید
      موفق باشید
      بازم سوالی داشتید در خدمتم اصلا هم خجالت نکشید
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      واسه زبان میخوام بگم که لغت رو خیلی جدی تر از گرامر بگیر
      و از همین امروز روزی یه متن زبان کار کن تا کنکور
      و واسه عربی کتاب خیلی سبز مال خانم غزال موسوی رو بگیر خیلی خوبه درسنامه اش
      دی وی دی هم دوستان گفتن
      ولی عربی دی وی دی حرف اخر واعظی هم خوبه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی عربی جامع مهر و ماه مال مهران ترکمان هم عالیه
      فقط تنها مشکلش اینه که تست هاش زیاده و درسنامش خلاصست
      بذار وقتی درصد عربیت رسید به 70 بخر تست بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن