خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 88
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خرید اشتراکی دی وی دی های عبدالمحمدی

اگه کسی حاضره لطفا به من تو پیام خصوصی بگه، تا آخر امروز 25 درصد تخفیف هم داره، لطفا زودتر مرسی
      من این 4 تا مجموعه رو مد نظرمه
      fouhdblij.png
      eusgdrh.png
      dastoorzaban-new.png
      002-e1544618732826.png
      4 تا مجموعه با هم و با تخفیف 25 درصد می شه 400 تومن، تکی هم می شه خریدشون

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      کپیش دوپینگش هس تو تلگرام. تنها معلم بی خاصیت ادبیات با اون صدای نچسبش. قیمتا هم که چه خبره مگه شیمی زیسته.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      کپیش دوپینگش هس تو تلگرام. تنها معلم بی خاصیت ادبیات با اون صدای نچسبش. قیمتا هم که چه خبره مگه شیمی زیسته.
      تنها معلم بی خاصیت ادبیات؟عجب!
      ایشون یکی از بهترین دبیران ادبیات هستند حداقل در این زمان
      بعدشم کلی برنامه مطالعاتی رایگان و پرسش و پاسخ و رفع اشکال و ازمون رایگان میگیرند اگر تدریسشونم رایگان بود اون وقت حتما خوب بود! الان چی ارزونه که دی وی دی ایشون ارزون باشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی کتاباش در این حد فروش میرن که هامون سبطی شروع میکنه تیکه اندازی مسلما کلاساشم گرون میکنه

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      وقتی کتاباش در این حد فروش میرن که هامون سبطی شروع میکنه تیکه اندازی مسلما کلاساشم گرون میکنه
      کتابش خوبه دی وی دی هاش مالی نیس هامون سبطی هم باید بره داستان و رمان بنویسه با این طرز نگارش کتاباش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انصافا دلت میاد 500 هزار پول بی زبون برای dvd ؟! اون هم ادبیات؟!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      اگه دلم میومد که تنهایی می خریدم

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من استارتر تاپیک رو درک می کنم منم مثل خودش با ادبیات مشکل دارم ولی واقعا تو دی وی دی های رایانش که من داشتم چرت و‌ پرت بود چند تا دختر جمع کرده بود استند اپ کمدی اجرا می کرد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابش خوبه دی وی دی هاش مالی نیس هامون سبطی هم باید بره داستان و رمان بنویسه با این طرز نگارش کتاباش
      آره واقعا
      میری قرابت هامون سبطی میخری اینقدر حجمش زیاده و زیاد توضیح داده انگار کتاب دانشگاهی خریدی
      کتابای مبحثی هامون سبطی عملا حکم فاگو ادبیات دارن
      برای المپیاد ادبی بخونی بهره بیشتر میبری تا برای کنکور
      گرچه با همه این حرفا باز هم میخوام قرابت هامونو بخرم چون انصافا الگو تست هاش برای من که هفت خان قرابت دارم زیاده. یه کتاب میخوام تستاش جمع و جور باشه که خارج از کتاب کار کنم و انصافا تو این مورد هامون بیشتر به دردم میخوره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا
      تو اگه ۲۰۰ تومن هم داشته باشی میتونی بری کتابای عبدالمحمدی رو از نشر الگو بخری از رو اونا یاد بگیری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      اگه دلم میومد که تنهایی می خریدم
      واسه این گفتم، چون وقتی خودم داشتم از صفر شروع به درس خوندن می کردم، فکر می کردم هیچ وقت نمی تونم قرابت معنایی و آرایه رو درک کنم و آدم حتما باید ملک الشعرا باشه تا اینا رو بفهمه.
      ولی الان توی قلم چی خیلی خوب می زنم ادبیات رو. از دی وی دی هم استفاده ای نکردم.
      لغت و املا که حفظیه. قرابت و آرایه هم نمیشه با عجله آورد بالا. یه ذره صبر کنی و روش استمرار داشته باشی راحت میارییش بالا. زبان فارسی باز شاید لازم داشته باشه.

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      واسه این گفتم، چون وقتی خودم داشتم از صفر شروع به درس خوندن می کردم، فکر می کردم هیچ وقت نمی تونم قرابت معنایی و آرایه رو درک کنم و آدم حتما باید ملک الشعرا باشه تا اینا رو بفهمه.
      ولی الان توی قلم چی خیلی خوب می زنم ادبیات رو. از دی وی دی هم استفاده ای نکردم.
      لغت و املا که حفظیه. قرابت و آرایه هم نمیشه با عجله آورد بالا. یه ذره صبر کنی و روش استمرار داشته باشی راحت میارییش بالا. زبان فارسی باز شاید لازم داشته باشه.
      شرمنده داش میدونم مخاطبت من نیستم ولی قرابت بهت الهام شد اومد بالا؟ همونطوری که نمیشه واقعا وزن شعر و بی نظمی شعر رو مرتب کردن کار حافظ و‌سعدیه من خودم کلا قرابت و‌حذف کردم الکی وقتمون گرفته میشه هیچی هم نمیشه تو کنکور زد جاش زبان فارسی بخونه ادم با لغت و املا خیلی بهتره.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من استارتر تاپیک رو درک می کنم منم مثل خودش با ادبیات مشکل دارم ولی واقعا تو دی وی دی های رایانش که من داشتم چرت و‌ پرت بود چند تا دختر جمع کرده بود استند اپ کمدی اجرا می کرد
      نایس
      چجوری بود مثلا میومد میگفت "آره من الان میام میگم مهناز دسته گله این میشه تشبیه با حذف ادات و وجه شبه"؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرمنده داش میدونم مخاطبت من نیستم ولی قرابت بهت الهام شد اومد بالا؟ همونطوری که نمیشه واقعا وزن شعر و بی نظمی شعر رو مرتب کردن کار حافظ و‌سعدیه من خودم کلا قرابت و‌حذف کردم الکی وقتمون گرفته میشه هیچی هم نمیشه تو کنکور زد جاش زبان فارسی بخونه ادم با لغت و املا خیلی بهتره.
      نه چیزی الهام نشد. ولی خیلی زمان برد تا داستان قرابت معنایی دستم بیاد. شاید سه تا چهار ماه. باید یه تصور از زمان قدیم توی ذهن آدم به وجود بیاد که شاعرای اون موقع توی مغزشون چی بود و حرف هاشون رو چجوری می زدن. بهت قول میدم اصلا اون چیزی که فکر می کنی نیست. چون من خودم دقیقا این فکر رو داشتم و فکر می کردم شاعرا فقط هذیون و دری وری میگن و اصلا هیچ وقت نمیشه شعر رو فهمید. ولی بهت قول میدم اگه روش زمان بذاری، قرابت برات خنده دار میشه. من تنها کاری که کردم این بود که تست های قرابت رو هر شب می خوندم و نگاه می کردم اون مفهومی که براش در نظر گرفتن، از کجای اون شعر به دست میاد.
      اولش فکر می کنی قرابت معنایی یه چیز بی نهایتیه. ولی مفاهیمش خیلی محدوده و بعد از یه مدت همه چی فقط تکرار میشه.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم قرابتم بد نیست معمولا از 9 تا سوالش 7 تاشو می زنم ولی دوس دارم این دی وی دی رو هم ببینم، اگه کسی پیدا نشد نمی خرم ولی اگه اشتراکی باشه بدم نمیاد ببینمش

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن