خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      ممنون از شما دوست عزیز واقعیت برای من فیزیک ریاضی و زیشت و شیمی راحت تر از ادبیاته . چون من کلا تو این ۲ ۳ سالی که پشت کنکور بودم از کل شاعرای دنیا متنفرم و الرژی دارم تا جایی که حاضرم ادبیات رو صفر بزنم و در مورد هامون سبطی من خوندمش ولی هامون سبطی کتابش مدل داستانی داره و در ضمن هر روز باید نکته هاش رو حفظ کنی تا یادت بمونه همه شعراشم تازه نمیفهمی اصلا به چه علت ام و اش و که اگر و را رو اورد وسط اورد اخر والا صد رحمت به حرکت فیزیک لاعقل یه قانونی یه اصولی داره.
      ببینین دوست عزیز فقط به خاطر این ذهنیتتونه که نمیتونین ادبیات بزنین اینا رو همه بذارین کنار بشینین بخونینش بدون هیچ پیش داوری ....اصلا هم اینجوری نیست که باید نکاتشو حفظ کنی فقط بخون بعد یه مدت میبینی یادشون گرفتی فقط سخت نگیر بخون برو جلو ولی هر صفحه ای که داری میخونیو درست بخون قشنگ یاد بگیرش اون ام و اش اینا هم واقعا تو معنی شعر مهمن تازه واسه زبان فارسی هم حتما باید بلد باشیشون حیف شما نیست وقت میذارین بعد یه کتاب راحتی مثل ادبیات بخواد جلو موفقیتتونو بگیره در صورتی که میشه مثل اب خوردن رو 60-70 بردش
      ​اگه بالا رفتن از قله ها رو دوست نداشته باشی تا ابد در گودال زندگی خواهی ماند

2. Top | #77
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      ببینین دوست عزیز فقط به خاطر این ذهنیتتونه که نمیتونین ادبیات بزنین اینا رو همه بذارین کنار بشینین بخونینش بدون هیچ پیش داوری ....اصلا هم اینجوری نیست که باید نکاتشو حفظ کنی فقط بخون بعد یه مدت میبینی یادشون گرفتی فقط سخت نگیر بخون برو جلو ولی هر صفحه ای که داری میخونیو درست بخون قشنگ یاد بگیرش اون ام و اش اینا هم واقعا تو معنی شعر مهمن تازه واسه زبان فارسی هم حتما باید بلد باشیشون حیف شما نیست وقت میذارین بعد یه کتاب راحتی مثل ادبیات بخواد جلو موفقیتتونو بگیره در صورتی که میشه مثل اب خوردن رو 60-70 بردش
      من اصلا درک نمی کنم من با شما دعوا ندارم اصلا مشکل من زبون فارسی کشورم نیس مشکل بر بیهوده بودن شعر اصن شعر بی معنی و‌بیهوده گفته میشه من اصلا به ذوق نمیام که چی بشه مثلا چچچ رو تو یه بیت گفت من اصن درک نمی کنم خارج از بحث کنکور دست من بود ادبیات رو حذف میکردم چون خیلیا مثل من بودن سر این ادبیات موندن پشت کنکور. همشون رو درک می کنم امیدوارم یه ادم با مسوولیتی بیاد این گند کاری رو‌ از کنکور جم کنه

3. Top | #78
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دغدغه ی بشر تو‌ دنیا پیشرفت علم و‌ خودشناسی و خدا شناسیه نه بازی با ادبیات ریاضی و‌فیزیک یه نتیجه ای یه فایده ای داره یا زیست و شیمی . شعر چه فایده ای داره اخه . جز مستی شراب و چرن پرن والا ما هم ساقیمون خوب باشه شعرای خوب بلدیم بگیم فقط به چاپ نرسوندیمش

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اصلا درک نمی کنم من با شما دعوا ندارم اصلا مشکل من زبون فارسی کشورم نیس مشکل بر بیهوده بودن شعر اصن شعر بی معنی و‌بیهوده گفته میشه من اصلا به ذوق نمیام که چی بشه مثلا چچچ رو تو یه بیت گفت من اصن درک نمی کنم خارج از بحث کنکور دست من بود ادبیات رو حذف میکردم چون خیلیا مثل من بودن سر این ادبیات موندن پشت کنکور. همشون رو درک می کنم امیدوارم یه ادم با مسوولیتی بیاد این گند کاری رو‌ از کنکور جم کنه
      منم با شما دعوا ندارم!
      مگه نمیگین ادبیات سد راهتون شده منم چون تو ادبیات قویم خواستم کمکتون کنم ...حالا که دست شما نیست حذف کردنش هم ممکن نیست تعداد ادمایی هم که ذوق و قریحه احساسی و ادبیشون خشکه یعنی مثل شما خیلی کمن اصلا از اینا گذشته شما مجبورین این درسو بالا بزنین اگه تهش چیز خوبی میخواین شنیدین چی گفتم متاسفانه یا خوشبختانه مجبورین این هم که بشینین بد و بیراه یکیو بگین و شخصیتشو زیر سوال ببرین اصلا ایده جالبی نیست حالا طرف شراب هم خورده باشه به ما که ربطی نداره اصلا درک نمیکنم که شما چرا اینقد اعصابتون خورده خیلی عصبی هستینا یه ذره ارومتر ریلکستر

5. Top | #80
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منم با شما دعوا ندارم!
      مگه نمیگین ادبیات سد راهتون شده منم چون تو ادبیات قویم خواستم کمکتون کنم ...حالا که دست شما نیست حذف کردنش هم ممکن نیست تعداد ادمایی هم که ذوق و قریحه احساسی و ادبیشون خشکه یعنی مثل شما خیلی کمن اصلا از اینا گذشته شما مجبورین این درسو بالا بزنین اگه تهش چیز خوبی میخواین شنیدین چی گفتم متاسفانه یا خوشبختانه مجبورین این هم که بشینین بد و بیراه یکیو بگین و شخصیتشو زیر سوال ببرین اصلا ایده جالبی نیست حالا طرف شراب هم خورده باشه به ما که ربطی نداره اصلا درک نمیکنم که شما چرا اینقد اعصابتون خورده خیلی عصبی هستینا یه ذره ارومتر ریلکستر
      عصبیم چون ملاک سنجش کنکور شده یه مش بیت مسخره حافظ و سعدی . واسه همینه جهان سومیم

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عصبیم چون ملاک سنجش کنکور شده یه مش بیت مسخره حافظ و سعدی . واسه همینه جهان سومیم
      نه شما اگه دقت کنین کلا عصبیین نه فقط الان
      در ضمن این فقط نظر شماست
      هر جور راحتین دوست گرامی اصلا اگه دلتون نمیخواد نخونین من واسه خودتون داشتم میگفتم که ضرر نکنین

7. Top | #82
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      در ضمن این فقط نظر شماست
      هر جور راحتین دوست گرامی اصلا اگه دلتون نمیخواد نخونین من واسه خودتون داشتم میگفتم که ضرر نکنین
      فقط نظر من نیس تلگرام نظر سنجی گذاشتن دو گزینه یکیش نظریه من بود که مفت خورن یکیش نظریه شما که ذوق هنری و... بود ۸۰ درصد شاعرا رو مفت خور میدونن حیف امکانش نیس تو انجمن هم کاش این نظریه رو بزارن تا حرف من ثابت شه من عصبی نیستم عزیز ارومم فقط تو پی ام لحنم عصبی نشون داده میشه من از شما ممنونم برای کمکتون من همه اون راه ها رو رفتم‌ الان اینجام شما ذوق هنری حالا هر چی که اسمش هس خوبی دارین و تونستین هامون رو تو بیست سی روز بخونین بنده در همون ده صفحه اول سه ماه موندم اخرم کتاب رو از پنجره طبقه پنج پرت کردم اشغال . باز هم میگم عصبی نیستم و‌دم شما هم گرم که خواستی کمکم کنی

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      در ضمن این فقط نظر شماست
      ببخشید شما در روز چند ساعت ادبیات میخونید ؟ 87 زدن تو ادبیات حتی از 100 زدن برخی دروس اختصاصی سخت تره

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما مشکلتون اینه که شعرو نمیتونین بخونین وگرنه چیزی نداره اصلا اینجوری نیست که بچه ها گفتن کلید واژه و اینا نیاز داشته باشه ....شما چهارماه هم نه فوق فوقش 3 ماهه وقت بذار قرابت هامون سبطیو بخون میدونم زیاده و حوصله ادمو سر میبره ولی من بهت قول میدم هر 9 تاشو بزنین دیگه خیلی بخوای خراب کنی 7 تا رو میزنی حاضرم باهات شرط ببندم منتها هر روز تو برنامت باشه کتابشم که من دیدم تو تلگرام واسه دانلود گذاشتن یعنی نه قراره هزینه ای کنی و نه چیزیو از دست بدی
      این که من بحث کلید واژه کردم برای این بود که بشه سوالای قرابت رو تو وقتتون جواب داد
      وگرنه این حرفا برای یادگرفتن قرابت اصلا نیاز نیست

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation

بیت مسخره؟حافظ؟عجب!!! معلومه فهمت از ادبیات خیلی پایینه

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      ببخشید شما در روز چند ساعت ادبیات میخونید ؟ 87 زدن تو ادبیات حتی از 100 زدن برخی دروس اختصاصی سخت تره
      نه واقعا ادبیات چیزی نداره..من راستش زیاد واسش وقت نذاشتم وگرنه خیلی بالاتر میزدم معمولا تو قلمچی همیشه 100 میزدم...زیاد وقت نذاشتم چون در کل ادبیاتم قویه از دوران راهنماییم چون ادبیاتو دوست داشتم سعی رمیکردم همه چی رو خوب یاد بگیرم مثلا من ارایه ام کلا خوب بود شعرا رو هم بلد بودم بخونم برای همین قرابت سبطی زیاد ازم وقت نگرفت نمیخوام تبلیغ هامون سبطیو کنم به هیچ وجه ولی من فقط کتابای اونو خوندم و واسه من جواب داد البته تو عمومی مهمتر از نحوه خوندن اینه که بدونی چجوری باید تست بزنی برنامه تست عمومیت اگه مرتب منظم باشه هیچکدومشو زیر 80 نمیزنی

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      این که من بحث کلید واژه کردم برای این بود که بشه سوالای قرابت رو تو وقتتون جواب داد
      وگرنه این حرفا برای یادگرفتن قرابت اصلا نیاز نیست
      من واقعا شرمندم ولی کاملا باهاتون مخالفم دوست عزیز اصلا اصلا نیازی به این کار نیست اتفاقا اینجوری بیشتر وقتتون گرفته میشه بحث کلید واژه و اینا واسه دینی جواب میده ولی واسه ادبیات یه درصدم جواب نمیده مخصوصا برای قرابتچون خودتون بهتر از من میدونین که تو ادبیات مفهومو باید بدونین و خیلی وقتا کلمه ها یکیه یا همون به قول شما کلید واژه ها ولی مفهومی که از هرکدوم برداشت میشه کاملا باهم متفاوته ....واسه قرابت معمولا حتی نیاز نمیشه کل بیتو بخونین همون اولشو بخونین میفهمین داره دقیقا برعکس چیزی که خواسته شده میگه یا کلا پرته و اگه به این تسلط برسین میزان وقتی که حل کردن تستای قرابت ازتون میگیره به مراتب کمتر از گشتن دنبال یه سری کلید واژه هاست که البته من هنوزم مطمئن نیستم منظورتونو فهمیده باشم اگه مثلا اون کلید واژه هایی که مدنظرتونه نیومد چی؟

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واقعا شرمندم ولی کاملا باهاتون مخالفم دوست عزیز اصلا اصلا نیازی به این کار نیست اتفاقا اینجوری بیشتر وقتتون گرفته میشه بحث کلید واژه و اینا واسه دینی جواب میده ولی واسه ادبیات یه درصدم جواب نمیده مخصوصا برای قرابتچون خودتون بهتر از من میدونین که تو ادبیات مفهومو باید بدونین و خیلی وقتا کلمه ها یکیه یا همون به قول شما کلید واژه ها ولی مفهومی که از هرکدوم برداشت میشه کاملا باهم متفاوته ....واسه قرابت معمولا حتی نیاز نمیشه کل بیتو بخونین همون اولشو بخونین میفهمین داره دقیقا برعکس چیزی که خواسته شده میگه یا کلا پرته و اگه به این تسلط برسین میزان وقتی که حل کردن تستای قرابت ازتون میگیره به مراتب کمتر از گشتن دنبال یه سری کلید واژه هاست که البته من هنوزم مطمئن نیستم منظورتونو فهمیده باشم اگه مثلا اون کلید واژه هایی که مدنظرتونه نیومد چی؟
      منظورم اینه که مثلا سوال میگه کدوم گزینه در مورد فلانه بعد کلید واژه های مربوط به فلان تو دو تا از گزینه ها نیست یعنی به احتمال زیاد اون گزینه ها جواب نیستن
      و بعله با تسلط بالا از همون اول بیت هم میشه فهمید یه گزینه هایی شوتن منم معمولا اینجوری دو تا گزینه حذف میکنن

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن