خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 88
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      عزیز چرا با شاعرا لج می افتی با طراح کنکور لج بیافت تو ذهنت بهش بگو اینقدر میخونم کنکورتو به (بوق) میدم
      باور کن اگه ما سعدی و اینا نداشتیم طراح کنکور میومد از سهراب سپهری و نیما یوشیج سوال میداد بدبخت تر میشدی
      من کلا میگم چرا ایران یه مشت شاعر مفت خور داشت اصلا شعر گفتن به چه درد میخوره این همه اختراع و ژنتیک و ... همش مال اروپاییاس تمدن از اروپا میاد بعد ما با دو تا شاعر دو‌ هزاریمون سوال طرح می کنیم خوب شد داروین و ... هس و الا الان المپیاد ادبیات بود واقعا کنکور

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      والا من که ۴ ماه تست قرابت زدم اخرشم تو کنکور ۳ تاش درست زدم ۴ تا غلط . یه نگاه بندازم من فقط یه حرفشو میتونم بخونم
      خو ۳ تا درست برای کسی که ادعای شوت بودن داره خیلی هم زیاده
      تو که مشکل خوندن داری یا باید بری بخش "چگونه بیت بخوانیم" هامون بخونی یا بری پیش معلم ادبیات ازش بخوای بهت یاد بده
      موقع بیکاری هم میتونی تو خونه شجریان و اینا گوش بدی کمک میکنن

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خو ۳ تا درست برای کسی که ادعای شوت بودن داره خیلی هم زیاده
      تو که مشکل خوندن داری یا باید بری بخش "چگونه بیت بخوانیم" هامون بخونی یا بری پیش معلم ادبیات ازش بخوای بهت یاد بده
      موقع بیکاری هم میتونی تو خونه شجریان و اینا گوش بدی کمک میکنن
      هامون سبطی رو نگو داش اون بی .... با اون کتاب مسخرش اولین کنکورم یه سال درگیر اون کتاب چرت بودم که که رو اول بیارم یا اخر ام و اول بیارم یا اخر این مناداس یا نیس جم کنین باو با این درسنامش فقط تا روز کنکور درسنامه‌ میخونی اخرشم نمیفهمی که مکس کنی درنگ کنی نم چیچی کنی هرزاموزترین کتاب بازار

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلا میگم چرا ایران یه مشت شاعر مفت خور داشت اصلا شعر گفتن به چه درد میخوره این همه اختراع و ژنتیک و ... همش مال اروپاییاس تمدن از اروپا میاد بعد ما با دو تا شاعر دو‌ هزاریمون سوال طرح می کنیم خوب شد داروین و ... هس و الا الان المپیاد ادبیات بود واقعا کنکور
      یه مشت شاعر مفتخور داشت چون اون موقع مردم به طور میانگین فقیر و بدبخت بودن (مثلا سعدی زمان مغولان بود) بعد چون تلویزیون و اینا هم نداشتن تنها راه سرگرمیشون شعرای کوچه بازاری بود
      حالا یه سری طبع شعرشون خوب بود رفتن به شعر سرایی برای پادشاها (مثلا رودکی) بعد وقتی ازشون پول میگرفتن کار و زندگی میذاشتن کنار فقط از هرچی به ذهنشون میومد شعر می گفتن
      بعد یه سری دیگه خیلی خوب بودن علاوه بر شاعری عارف هم میشدن (مثلا مولوی)
      القصه بری تاریخ (مخصوصا ادبیات تخصصی) بخونی می فهمی چرا ما همه شاعر شدیم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هامون سبطی رو نگو داش اون بی .... با اون کتاب مسخرش اولین کنکورم یه سال درگیر اون کتاب چرت بودم که که رو اول بیارم یا اخر ام و اول بیارم یا اخر این مناداس یا نیس جم کنین باو با این درسنامش فقط تا روز کنکور درسنامه‌ میخونی اخرشم نمیفهمی که مکس کنی درنگ کنی نم چیچی کنی هرزاموزترین کتاب بازار
      باشه حرفمو درباره هامون پس میگیرم (بالا هم گفتم هامون برای المپیاد ادبی بهتره تا کنکور)
      ولی جدی اگه معلم مدرستون خوب بود میتونستی ازش بخوای بهت شعرخوانی یاد بده

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      یه مشت شاعر مفتخور داشت چون اون موقع مردم به طور میانگین فقیر و بدبخت بودن (مثلا سعدی زمان مغولان بود) بعد چون تلویزیون و اینا هم نداشتن تنها راه سرگرمیشون شعرای کوچه بازاری بود
      حالا یه سری طبع شعرشون خوب بود رفتن به شعر سرایی برای پادشاها (مثلا رودکی) بعد وقتی ازشون پول میگرفتن کار و زندگی میذاشتن کنار فقط از هرچی به ذهنشون میومد شعر می گفتن
      بعد یه سری دیگه خیلی خوب بودن علاوه بر شاعری عارف هم میشدن (مثلا مولوی)
      القصه بری تاریخ (مخصوصا ادبیات تخصصی) بخونی می فهمی چرا ما همه شاعر شدیم
      مولوی رو فقط به خاطر اینکه به تناسخ اعتقاد داره خوشم میاد ازش در کل داش الکی مقاومت میکنی خارج از بحث کنکور . شعر و شاعر یه مشت مفتخورن.که متاسفانه گند زدن به کنکور

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      باشه حرفمو درباره هامون پس میگیرم (بالا هم گفتم هامون برای المپیاد ادبی بهتره تا کنکور)
      ولی جدی اگه معلم مدرستون خوب بود میتونستی ازش بخوای بهت شعرخوانی یاد بده
      من کلا تو تایم ادبیات کلاس نمی رفتم چه برسه بخوام بهم یاد بده

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مولوی رو فقط به خاطر اینکه به تناسخ اعتقاد داره خوشم میاد ازش در کل داش الکی مقاومت میکنی خارج از بحث کنکور . شعر و شاعر یه مشت مفتخورن.که متاسفانه گند زدن به کنکور
      اگه این جوریه نیوتون هم چون فیزیک رو انقلابی کرد گند زد به کنکور
      بابا ما این همه شعر داریم پتانسیل گردشگری فرهنگی به شدت بالا ایجاد کرده برامون حیف که مسئولان استفاده نمیکنن
      در کل صرف این که شعر یه آدمی تو کنکور میاد دلیل نمیشه که اون آدم بیخود باشه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلا تو تایم ادبیات کلاس نمی رفتم چه برسه بخوام بهم یاد بده
      خو دیگه
      وقتی دیدی هامون اینقدر قاطی پاطی هست میرفتی کلاس به دبیر می گفتی من غلط کردم غیبت زیاد کردم بهم قرابت یاد بده پلیززز

اصلا همین کلاس نرفتن باعث شده گند بزنی دیگه

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه این جوریه نیوتون هم چون فیزیک رو انقلابی کرد گند زد به کنکور
      بابا ما این همه شعر داریم پتانسیل گردشگری فرهنگی به شدت بالا ایجاد کرده برامون حیف که مسئولان استفاده نمیکنن
      در کل صرف این که شعر یه آدمی تو کنکور میاد دلیل نمیشه که اون آدم بیخود باشه
      نیوتون کجا گند زده باو تو نیوتون رو با یه شعر دو هزاری مقایسه می کنی . از کدوم یکی از اینا الان به دردمون میخوره کارای که نیوتون کرد نظریه های انیشتین یا یه شعر دو هزاری. من فقط موندم یه شعر مسخره که اخر و‌ تهش معلوم نیس چون معلوم نیس تو ذهن پوچش اون موقع چی میگذشته که اون شعرو گفته چه استفاده ای الان می کنن؟ هیچی به‌ معنای واقعی هیچ. حالا منه دانش اموز دغدغم بشه شعر یه ادمی که مسته و سالم هم نیس ادبیاتش چی میگه خوب به من چه که چی میگه میتونه خیلی چیزا استنباط شه از یه شعر من الان میتونم یه شعر بگم که هیچکی حتی خودمم ندونم مفهومش چیه رو بگم فقط یکم باید مست کنم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نیوتون کجا گند زده باو تو نیوتون رو با یه شعر دو هزاری مقایسه می کنی . از کدوم یکی از اینا الان به دردمون میخوره کارای که نیوتون کرد نظریه های انیشتین یا یه شعر دو هزاری. من فقط موندم یه شعر مسخره که اخر و‌ تهش معلوم نیس چون معلوم نیس تو ذهن پوچش اون موقع چی میگذشته که اون شعرو گفته چه استفاده ای الان می کنن؟ هیچی به‌ معنای واقعی هیچ. حالا منه دانش اموز دغدغم بشه شعر یه ادمی که مسته و سالم هم نیس ادبیاتش چی میگه خوب به من چه که چی میگه میتونه خیلی چیزا استنباط شه از یه شعر من الان میتونم یه شعر بگم که هیچکی حتی خودمم ندونم مفهومش چیه رو بگم فقط یکم باید مست کنم
      والا استفاده به اینه که کنکور رو سخت کنن چون کنکور با لغت و آرایه و دستور به اندازه کافی سخت نمیشه گویا
      تو هم اگه میخوای با کنکور کنار بیای مجبوری قبول کنی این قضیه رو.
      به نیمه پر لیوان نگاه کن، عوضش سعدی و اینا آرایه استفاده میکردن حرفاشونو قشنگ میزدن

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      والا استفاده به اینه که کنکور رو سخت کنن چون کنکور با لغت و آرایه و دستور به اندازه کافی سخت نمیشه گویا
      تو هم اگه میخوای با کنکور کنار بیای مجبوری قبول کنی این قضیه رو.
      به نیمه پر لیوان نگاه کن، عوضش سعدی و اینا آرایه استفاده میکردن حرفاشونو قشنگ میزدن
      همین که حرفامو قبول کردی من انگار تو کنکور صد زدم برام کافیه.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کپیش دوپینگش هس تو تلگرام. تنها معلم بی خاصیت ادبیات با اون صدای نچسبش. قیمتا هم که چه خبره مگه شیمی زیسته.

از کی صدا شده مععیار خوی و بد بودن معلم؟

مهربان صداش خوبه پس خداس با این قانونی که شما به ما دادی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین که حرفامو قبول کردی من انگار تو کنکور صد زدم برام کافیه.
      من با حرفات مخالفت نکردم فقط گفتم این تقصیر طراح کنکوره نه شاعر بدبخت
      سعدی باید از کجا میدونست که قراره شعراش چند صد سال بعد تو کنکور سوال بیاد، ماشین زمان؟

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      از کی صدا شده مععیار خوی و بد بودن معلم؟

مهربان صداش خوبه پس خداس با این قانونی که شما به ما دادی
      الان من کجا گفتم معیارم صداس دقیق بخون من گفتم بی خاصیت. کتابش کافیه و خوبه منم قبول دارم دی وی دیش چرت و پرته

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن