خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      روزی چند ساعت واسه فیزیک وقت میذارین و چقد تست میزنین؟
      درصدتون بیشتر به خاطر کلاس اقای نوکنده س یا فیزیک الگو از نظر خودتون؟ کدوم بیشتر بهتون کمک کرده؟

مطمئنا بیشتر درصدم بخاطر کلاسه
      من هیییچ از هیییچ تو فیزیک نمیفهمیدم
      کلاس باعث شده درکم از مسائل بالابره و سرعتم خیلی بالابره تو تست زنی ...80درصد پیشرفتم برا کلاسه و 20 درصد کتاب الگو

تقریبا هفته اول هرروز مباحث فیزیک قلمچی رو میخونم و تست میزنم حدود سه ساعت (اگه تستا کم باشه کل تستا رو میزنم اگه زیاد باشه زوج) در کل 200تست حدودا
      تو هفته دوم هم دوروزی مرور میکنم تستای مارکدارمو
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به شخصه اصلا کلاس رو توصیه نمیکنم.
      چون خودش اقلا روزی ۲ ۳ ساعت از وقتتونو میگیره، و خستگی بعدش هم هست. چیزی حدود ۴ ساعتتون رو از دست میدین.
      اول درسنامه‌و کتاب درسی، اگر چیزی رو متوجه نشدین خوب، فقط اون قسمت رو از روی فیلمهای آموزشی میخونین.
      بعدش هم تست و تحلیلش!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      کی کلاس آنلاین شیمی رفته؟؟ کدوم استادبوده؟ خوب بوده عایا؟؟
      من بابایی میبینم راضیم.آقاجانی هم عالیه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها

مطمئنا بیشتر درصدم بخاطر کلاسه
      من هیییچ از هیییچ تو فیزیک نمیفهمیدم
      کلاس باعث شده درکم از مسائل بالابره و سرعتم خیلی بالابره تو تست زنی ...80درصد پیشرفتم برا کلاسه و 20 درصد کتاب الگو

تقریبا هفته اول هرروز مباحث فیزیک قلمچی رو میخونم و تست میزنم حدود سه ساعت (اگه تستا کم باشه کل تستا رو میزنم اگه زیاد باشه زوج) در کل 200تست حدودا
      تو هفته دوم هم دوروزی مرور میکنم تستای مارکدارمو
      ممنونم
      ​اگه بالا رفتن از قله ها رو دوست نداشته باشی تا ابد در گودال زندگی خواهی ماند

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      به شخصه اصلا کلاس رو توصیه نمیکنم.
      چون خودش اقلا روزی ۲ ۳ ساعت از وقتتونو میگیره، و خستگی بعدش هم هست. چیزی حدود ۴ ساعتتون رو از دست میدین.
      اول درسنامه‌و کتاب درسی، اگر چیزی رو متوجه نشدین خوب، فقط اون قسمت رو از روی فیلمهای آموزشی میخونین.
      بعدش هم تست و تحلیلش!
      اتفاقا میخواستم نظر شما رو بپرسم تو این زمینه...من فیزیکم خوبه و جزوه و درسنامه خوندن وقت زیادی ازم نمیگیره اما برعکس بقیه درسام سرعت تست زنیم زیاد بالا نیست یعنی اصلا در حد ریاضی یا بقیه درسام نیست برای همین زیاد بهم استرس وارد میکنه ....مشکلی با تایمی که میگیره ندارم مثلا اگه ببینم جوری درس میده که راحت تر تست میزنم و سریعتر بشه دستم واسه تست زنی ولی نمیدونم کدوم دبیر خوبه
      من از اول سال خودم خوندم زیاد پیشرفتی ندیدم تو کارم باز میگم فیزیکمو خیلی خوب میفهمم تو مدرسه هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی چون کم تست زدم سرعتم کمه و برای افزایش سرعتم در نظر گرفتم یه کلاسی شرکت کنم حالا باز نظر شما هم خیلی واسم مهمه
      ​اگه بالا رفتن از قله ها رو دوست نداشته باشی تا ابد در گودال زندگی خواهی ماند

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      سلام دوستان. بنده امسال برای هر 4 درس اختصاصی کلاس کنکور ثبت نام کردم(کنکور تجربی!)
      راستشو بخواید پارسال ما یه مشاور داشتیم می گفت معلم می تونه درس رو برات تسریع کنه.
      خب ما هم با هدف اینکه درس تسریع بشه رفتیم کلاس آنلاین اما...
      کلاس آنلاین نه تنها درس هارو برای من تسریع نکرد. بلکه اون یه کم تایمی که خودم برای تمرکز روی درس ها برای خودم در نظر گرفته بودم رو هم ازم گرفت. اکثر معلمای «کلاس های کنکور» برخلاف مدرسه، اعتماد به نفس خیلی بالایی به خودشون دارن که از آزمون و کتاب کنکور و استغفرالله خدا هم بالاترند. ولی به شخصه تجربه داشتم که در یکی از کلاس های کنکور نسبتاً معروف، معلم یکی از مهم ترین معادلات مشتق شده رو که به خصوص باید برای کنکور یاد بگیرید و اتفاقا سرعت محاسبات شما رو بالا خواهد برد کاملاً فراموش کرد بگه و 4 یا 5 جلسه بعدتر(یک ماه بعد) در یکی از سوالات ترکیبی با فصل پیشین، وقتی یکی از دانش آموزان که خودش خودخوان اون فرمول هارو یادگرفته بود ازشون استفاده کرد. همه گفتن آقا اینا چه فرمول هاییه و معلم فرمول هارو بیان کرد.
      خیلی وقته دارم با خودم کلنجار میرم که دیگه کلاس کنکور نرم ولی با توجه به تصمیمای مختلفی که گرفتم دیگران به من انگ دمدمی مزاجی می زنن، خودم هم تا حدودی باورم شده و با خودم می گم بذار تا آخرش بری بعد قضاوت کن ولی حقیقتش اینه که آخرش کنکوره و من تحمل شکست تحمیل شده ی دیگه ای رو ندارم.
      یه جمعبندی بکنم در مورد نکات منفی کلاس کنکور تا الان:
      1.اون طور مفهومی و تستی که خودشون می گن درس نمی دن.
      2.همش از خودشون تعریف می کنن و همه ی روش های دیگه رو نقض می کنن.
      3.بعضاً با آزمون مشکل دارن. هر آزمونی خوب یا بد خیلی توی پیشرفت در زمینه ی کنکور مخصوصاً برای من تأثیر داشته چرا که به مهارت های سر آزمون و تقویتشون کمک می کنه.
      4. همش منتظری تا طرف یه درسی رو بده.
      5. عدم هماهنگی با برنامه ی آزمون
      6. تعداد تست بسیار بسیار کمتر از اون چیزی که خودت می تونستی بزنی و زمان بسیار بسیار بیشتر از اون چیزی که انتظار داری.
      7. وقفه های طولانی در کلاس، صحبت های بی مورد که مشخصاً وقت کلاس رو می گیرن....
      8. و در نهایت برخلاف اون چیزی که انتظار داشتم الان برای تسلط روی یه مبحث نه تنها کلاس آنلاین می رم بلکه مجبورم درسنامه ی کتاب رو هم بخونم یعنی کار مضاعف و چیزی که من همش می خواستم ازش اجتناب ورزم.

من فقط یه روز امتحانی در این بازه های زمانی تصمیم گرفتم کلا کلاس نگاه نکنم. و همون روز بود که ساعت مطالعم سر به فلک کشید به طوری که خودم هم باور نداشتم انقدر بتونم بخونم.....
      حالا با همه ی این تفاسیر(ببخشید که وقتتون رو گرفتم!) به نظرتون ارزش داره کلا کلاس رو ول کنم و اگه ول کنم چیکار کنم و چه مسیری رو دنبال کنم؟! ممنون ازتون
      سلام.اصلا چیزی غیرممکن نیست خودتون هم میتونید بخونید.اول ببین این کلاس برات بازده داره یا نه بعدش انتخاب کن.من خودم از پارسال (سال یازدهم) با پایه افتضاح شروع به درس خوندن کردم اولین ترازمم 5200 بود الان میانگین ترازم 7950 هست و تمام درسا رو هم خودم خوندم حتی مدرسه هم نمیرم.فیزیک هم حدودا 90 یا 100 میزنم که به نظرم مهم ترین روش برای بالا اوردن درصد اونم توی فیزیک اول اینه مفهوم رو کامل یاد بگیری و بعدش تا میتونی تست بزنی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      اتفاقا میخواستم نظر شما رو بپرسم تو این زمینه...من فیزیکم خوبه و جزوه و درسنامه خوندن وقت زیادی ازم نمیگیره اما برعکس بقیه درسام سرعت تست زنیم زیاد بالا نیست یعنی اصلا در حد ریاضی یا بقیه درسام نیست برای همین زیاد بهم استرس وارد میکنه ....مشکلی با تایمی که میگیره ندارم مثلا اگه ببینم جوری درس میده که راحت تر تست میزنم و سریعتر بشه دستم واسه تست زنی ولی نمیدونم کدوم دبیر خوبه
      من از اول سال خودم خوندم زیاد پیشرفتی ندیدم تو کارم باز میگم فیزیکمو خیلی خوب میفهمم تو مدرسه هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی چون کم تست زدم سرعتم کمه و برای افزایش سرعتم در نظر گرفتم یه کلاسی شرکت کنم حالا باز نظر شما هم خیلی واسم مهمه
      نه عزیز نیازی نیس
      واسه عربی، ریاضی و شیمی
      اول درسنامه‌رو میخونی. سعی میکنی درک کنی ازش مطالب مورد نیاز رو
      اگه ۱۰ تا مثال ضمن،درسنامه هست ۷ تای اولو مثلا، حل کن که دستت بیاد اون مبحث. بعد میری سراغ تست و تحلیل دقیق پاسخنامه اش. یعنی‌توی زیست که‌کامل باید انجام بدی، توی ریاصی و شیمی و محاسباتیا صرفا ببینی از چه راهی رفته و چجور به جواب رسیده که یاد بگیری.
      درمورد زیست یکم فرق داره. درسنامه‌اونقد مهم نیس بیشتر کتاب مهمه براتون و تست !
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      سلام دوستان. بنده امسال برای هر 4 درس اختصاصی کلاس کنکور ثبت نام کردم(کنکور تجربی!)
      راستشو بخواید پارسال ما یه مشاور داشتیم می گفت معلم می تونه درس رو برات تسریع کنه.
      خب ما هم با هدف اینکه درس تسریع بشه رفتیم کلاس آنلاین اما...
      کلاس آنلاین نه تنها درس هارو برای من تسریع نکرد. بلکه اون یه کم تایمی که خودم برای تمرکز روی درس ها برای خودم در نظر گرفته بودم رو هم ازم گرفت. اکثر معلمای «کلاس های کنکور» برخلاف مدرسه، اعتماد به نفس خیلی بالایی به خودشون دارن که از آزمون و کتاب کنکور و استغفرالله خدا هم بالاترند. ولی به شخصه تجربه داشتم که در یکی از کلاس های کنکور نسبتاً معروف، معلم یکی از مهم ترین معادلات مشتق شده رو که به خصوص باید برای کنکور یاد بگیرید و اتفاقا سرعت محاسبات شما رو بالا خواهد برد کاملاً فراموش کرد بگه و 4 یا 5 جلسه بعدتر(یک ماه بعد) در یکی از سوالات ترکیبی با فصل پیشین، وقتی یکی از دانش آموزان که خودش خودخوان اون فرمول هارو یادگرفته بود ازشون استفاده کرد. همه گفتن آقا اینا چه فرمول هاییه و معلم فرمول هارو بیان کرد.
      خیلی وقته دارم با خودم کلنجار میرم که دیگه کلاس کنکور نرم ولی با توجه به تصمیمای مختلفی که گرفتم دیگران به من انگ دمدمی مزاجی می زنن، خودم هم تا حدودی باورم شده و با خودم می گم بذار تا آخرش بری بعد قضاوت کن ولی حقیقتش اینه که آخرش کنکوره و من تحمل شکست تحمیل شده ی دیگه ای رو ندارم.
      یه جمعبندی بکنم در مورد نکات منفی کلاس کنکور تا الان:
      1.اون طور مفهومی و تستی که خودشون می گن درس نمی دن.
      2.همش از خودشون تعریف می کنن و همه ی روش های دیگه رو نقض می کنن.
      3.بعضاً با آزمون مشکل دارن. هر آزمونی خوب یا بد خیلی توی پیشرفت در زمینه ی کنکور مخصوصاً برای من تأثیر داشته چرا که به مهارت های سر آزمون و تقویتشون کمک می کنه.
      4. همش منتظری تا طرف یه درسی رو بده.
      5. عدم هماهنگی با برنامه ی آزمون
      6. تعداد تست بسیار بسیار کمتر از اون چیزی که خودت می تونستی بزنی و زمان بسیار بسیار بیشتر از اون چیزی که انتظار داری.
      7. وقفه های طولانی در کلاس، صحبت های بی مورد که مشخصاً وقت کلاس رو می گیرن....
      8. و در نهایت برخلاف اون چیزی که انتظار داشتم الان برای تسلط روی یه مبحث نه تنها کلاس آنلاین می رم بلکه مجبورم درسنامه ی کتاب رو هم بخونم یعنی کار مضاعف و چیزی که من همش می خواستم ازش اجتناب ورزم.

من فقط یه روز امتحانی در این بازه های زمانی تصمیم گرفتم کلا کلاس نگاه نکنم. و همون روز بود که ساعت مطالعم سر به فلک کشید به طوری که خودم هم باور نداشتم انقدر بتونم بخونم.....
      حالا با همه ی این تفاسیر(ببخشید که وقتتون رو گرفتم!) به نظرتون ارزش داره کلا کلاس رو ول کنم و اگه ول کنم چیکار کنم و چه مسیری رو دنبال کنم؟! ممنون ازتون
      سلام
      کلا کلاس کنکور (خوب) و دبیر (خوب) بدون شک بهت کمک میکنه
      تو شهرای بزرگ،بیرای خوب و مطرح مشخصن.مطمئن باش بهت کمک میکنن.ولی شما انتظاراتت از کلاس کنکور اکثرا اشتباهه
      ۱-دبیر خوب،همه مباحثو بهت یاد میده.یه جاهایی تستی،یه جاهایی مفهومی.به هرحال تجربه چند ساله خودشه.شما باید اعتماد کنی به دبیرت و طبق روش هاش پیش بری.در غیر این صورت،مقصر نتیجه نگرفتن خودتی
      ۲-خوب حالا شما میخوای نری کلاس به خاطر این موضوع؟؟دبیرای مطرح هیچوقت بقیه رو تخریب نمیکنن.عملکرد دبیر تو دانش آموزاشه.همین و بس
      ۳-والا دبیرای خوب،اتفاقا دانش آموزاشونو تشویق و یا حتی ملزم به شرکت تو آزمون میکنن.اگه دبیری این ویژگیو نداشته باشه،شما باید بهش شک کنی
      ۴-دبیر طرح درس داره و جزوه.شما باید اعتماد کنی و هر درسیو داد،بری بخونیش و مطلبو تثبیت کنی.قرار هم نیست جلو جلو بخونی
      شاید منظورت این باشه که ممکنه تنبلت کنه که من قبول دارم.ولی در کل اینکه با دبیرت پیش بری،اشکالی نداره
      ۵-این مشکلو قبول دارم.ممکنه پیش بیاد.ولی نه خیلی.شاید یکی دو مبحث جلو عقب بشه.ولی معمولا میرسن به مبحث آزمون.خیلی نگران نباش
      ۶-کلا متوجه نشدم چی گفتی.کلاس برای آموزشه.تست های سرکلاس هم برای آموزشه.مگه معلم باید برات تست بزنه؟؟؟
      تایمی که برای کلاس میذاری،تایم آموزشته.تست زنی و اینا همش با خودته.حتی دبیر برات معلوم میکنه از هرکتاب تست،کجاهارو حل کنی
      ۷-خیلی سخت نگیر.شما مثلا دوساعت میشینی سر درس،تک تک ثانیه هات رو صرف کتاب میکنی؟؟؟بازم تاکید میکنم کلاس خوب و دبیر خوب هیچوقت این مشکلو نداره
      ۸-اگه شما سر یه کلاسی(آنلاین یا غیر آنلاین) بری و به تسلط نرسی(یعنی نتونی مثلا تستای کنکورشو حل کنی)،دو حالت داره:یا شما گوش ندادی خوب سرکلاس،یا کلاسه و دبیرش به درد نخور بودن

ببین بذار یه چیزی بهت بگم
      اگه خودت با خوندن مطالب راحت تری و سرکلاس تمرکز نداری(مث من دقیقا)،خوب خودت بخون.کلاس بی جا رفتن فقط ضرره
      هیچ کسی نمیگه باید حتما کلاس بری.من خودم فقط یه کلاس شیمی رفتم واسه کنکورم
      ولی کلاس خوب و پربازده،قطعا کمکت میکنه
      خیلیم واضحه.دبیر خوب همیشه کمک کنندس.اگه مشکلت بی اعتمادی به کلاسه،دلیلش فکرای اشتباه خودته.اونایی هم که کلاس میرن و نتیجه نمیگیرن،بدون شک مقصر خودشونن(البته کلاس خوب ها نه هرکلاسی).

امیدوارم موفق باشی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      من با اینکه پارسال کلاس اینا نرفدم و رتبه جالبی هم نیاوردم ولی باز هم اگه برگرده (که برگشته و دوباره قراره بکنکورم) کلاس نمیرم
      مگر اینکه واقعا نیــــــاز باشه و خودمو گول نزنم
      یادمه پارسال بچه های بغل دستیمون هر زنگ درحال پاسخ کپی کردن برا استاد فلانیشون بودن الان با رتبه فجیع تر از من پشتن‌:/
      شاید اگه خودشونو گول نمیزدن و نصف همون تستارو تو خونه و با ارامش میزدن الان خیلی وضعشون بهتر بود
      خلاصه خیلی واضحه حرفم نودونه درصد حرفای این مثلن استادا(البته ب غیر از خودستایی هاشون) تو کتابا هس و نیازی ب حضور در کلاساشون نیس
      سلام.ببخش من قصد جسارت ندارم ولی میخوام یکم حرفات رو نقد کنم.امیدوارم ناراحت نشی
      اولا،همین که میگی ۹۹ درصد حرفای معلم تو کتابا هست،نشون میده خیلی با فلسفه کلاس آشنا نیستی
      معلومه که حرفاشون تو کتاب هاست.مگه قراره مطالبو از فضا بیان بگن برات؟؟؟واقعا انتظار داری مثلا دبیر یه چیزایی بگه هیچ جا نباشه؟؟؟
      منبع کتاب درسیه واسه همه.دبیر قصدش آموزشه.اگه خودت میتونی از رو کتاب کمک آموزشی همه رو یادبگیری،خوب نیازی هم به دبیر نداری.
      تو کلاس،دبیر با توجه به تجربش،مطالبو یاد میده،تست آموزشی میزنه،تکرار میکنه،بعصی وقتا رمز میگه که تو ذهنت بشینه،بعضی وقتا تاکید میکنه رو نکات مهم،برات مشخص میکنه چندتا تست بزنی،ازت آزمون میگیره تا درسو دوره کنی و متوجه اشکالات بشی،کلاس رفع اشکال میذاره بعدش و .....
      پس دبیر فرآیند آموزشتو تسهیل میکنه و کمکت میکنه بهتر یاد بگیری.ولی قرار نیست بیاد برات چیزایی بگه که تو کتابای دیگه نباشه

ثانیا،اون دوستات که مشقای فلان دبیرو کپی میکردن،به نظرت تقصیر اوناست یا دبیرشون؟؟؟؟دبیر بدبخت اومده درسشو داده،خودشو پاره کرده سر کلاس که دوستات یادبگیرن،مغز و حنجرشو گذاشته برای دوستات،بعدشم وجدان داشته اومده مجبورشون کرده مشق بنویسن برای اینکه خودشون یاد بگیرن(میتونست بیخیال باشه و بگه گور بابای هرکی یاد نگرفت).حالا به نظرت اشکال از دبیره؟؟؟؟؟؟؟
      بی انصافیه کم کاری دوستاتو بذاری رو دوش دبیر و کلاس
      اونا وظیفشونه تو آرامش بشینن تو خونه تکلیفارو انجام بدن.مطمئن باش حتی اگه دبیر هم مجبورشون نمیکرد،بازم خودشون این کارو هیچوقت نمیکردن.شک نکن

ببخش من قصد توهینو اصلا نداشتم.من خودم با کلاس مشکل دارم و الآن تو دانشگاه،هفته ای حداکثر ۱۰ دقیقه اونم واسه حضور غیاب میرم سرکلاس.ولی دلیل نمیشه بگم کلاس بده و من کار درستی میکنم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ENZO77 نمایش پست ها
      سلام.ببخش من قصد جسارت ندارم ولی میخوام یکم حرفات رو نقد کنم.امیدوارم ناراحت نشی
      اولا،همین که میگی ۹۹ درصد حرفای معلم تو کتابا هست،نشون میده خیلی با فلسفه کلاس آشنا نیستی
      معلومه که حرفاشون تو کتاب هاست.مگه قراره مطالبو از فضا بیان بگن برات؟؟؟واقعا انتظار داری مثلا دبیر یه چیزایی بگه هیچ جا نباشه؟؟؟
      منبع کتاب درسیه واسه همه.دبیر قصدش آموزشه.اگه خودت میتونی از رو کتاب کمک آموزشی همه رو یادبگیری،خوب نیازی هم به دبیر نداری.
      تو کلاس،دبیر با توجه به تجربش،مطالبو یاد میده،تست آموزشی میزنه،تکرار میکنه،بعصی وقتا رمز میگه که تو ذهنت بشینه،بعضی وقتا تاکید میکنه رو نکات مهم،برات مشخص میکنه چندتا تست بزنی،ازت آزمون میگیره تا درسو دوره کنی و متوجه اشکالات بشی،کلاس رفع اشکال میذاره بعدش و .....
      پس دبیر فرآیند آموزشتو تسهیل میکنه و کمکت میکنه بهتر یاد بگیری.ولی قرار نیست بیاد برات چیزایی بگه که تو کتابای دیگه نباشه

ثانیا،اون دوستات که مشقای فلان دبیرو کپی میکردن،به نظرت تقصیر اوناست یا دبیرشون؟؟؟؟دبیر بدبخت اومده درسشو داده،خودشو پاره کرده سر کلاس که دوستات یادبگیرن،مغز و حنجرشو گذاشته برای دوستات،بعدشم وجدان داشته اومده مجبورشون کرده مشق بنویسن برای اینکه خودشون یاد بگیرن(میتونست بیخیال باشه و بگه گور بابای هرکی یاد نگرفت).حالا به نظرت اشکال از دبیره؟؟؟؟؟؟؟
      بی انصافیه کم کاری دوستاتو بذاری رو دوش دبیر و کلاس
      اونا وظیفشونه تو آرامش بشینن تو خونه تکلیفارو انجام بدن.مطمئن باش حتی اگه دبیر هم مجبورشون نمیکرد،بازم خودشون این کارو هیچوقت نمیکردن.شک نکن

ببخش من قصد توهینو اصلا نداشتم.من خودم با کلاس مشکل دارم و الآن تو دانشگاه،هفته ای حداکثر ۱۰ دقیقه اونم واسه حضور غیاب میرم سرکلاس.ولی دلیل نمیشه بگم کلاس بده و من کار درستی میکنم
      اولا ک نه از نقد ک ناراحت نمیشن
      ثانیا منظور بنده از اشاره به دوستان این بود ک اگه قراره الکی بری سر کلاسو الکی براش تست بزنی و سر خودتو شیره بمالی همون بهتر نریو وقتتم اونطوری تلف نکنی (میتونستین پستمو دقیق بخونین نوشتم اگه قراره خودتو گول بزنی نرو‌)
      اتفاقا نود درصد همین استادا تو تراکتهای تبلیغاتیشون نوشتن روش های معجزه اسا و فلان و بهمان در نهایت هم همون روشهایی ک تو کتاب تستیا هس رو بازگو میکنن
      ولی در رابطه با تسهیل اموزش باهاتون موافقم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      اولا ک نه از نقد ک ناراحت نمیشن
      ثانیا منظور بنده از اشاره به دوستان این بود ک اگه قراره الکی بری سر کلاسو الکی براش تست بزنی و سر خودتو شیره بمالی همون بهتر نریو وقتتم اونطوری تلف نکنی (میتونستین پستمو دقیق بخونین نوشتم اگه قراره خودتو گول بزنی نرو‌)
      اتفاقا نود درصد همین استادا تو تراکتهای تبلیغاتیشون نوشتن روش های معجزه اسا و فلان و بهمان در نهایت هم همون روشهایی ک تو کتاب تستیا هس رو بازگو میکنن
      ولی در رابطه با تسهیل اموزش باهاتون موافقم
      من فکر کردم شما موضوع (سر خودشونو شیره مالیدن و خودشونو گول زدن) رو واسه نفی کلاس مطرح کردی
      وگرنه واضحه که این موضوع اشکال دوستاته.در عین حال تعیین تکلیف و چک کردن اونا،نقطه قوت یه کلاسه
      اگه اشتباه برداشت کردم از حرفت،منو ببخش

راجع به روش های معجزه آسا و این داستانا
      بستگی به دبیر داره.خیلی از دبیرا به خصوص تو درسای ریاضی و فیزیک،روش آموزشیشون فرق داره
      ممکنه کلا یه جور دیگه ای درس بدن(با اینکه مطلب همونه و تو کتاب هست)
      ولی خوب دوره اینجور تبلیغا گذشته.دانش آموزا باهوش تر از اونن که این مزخرفارو از آدمای غیرقابل اعتماد باور کنن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن