خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کتاب زمین شناسی نظام جدید برای کنکور ۱۴۰۰ کدوم بهترینه

رأی دهندگان
    12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز

3 25.00%
    • جامع مهر و ماه (برای کنکور ۹۹ - مولف روزبه اسحاقیان)

4 33.33%
    • میکروطبقه‌بندی

1 8.33%
    • فقط کتاب درسی!

2 16.67%
    • مباحث مشترک از کنکور های سالای پیش

2 16.67%
    • همایش نشر دریافت (کتاب جمع بندی تالیف شده برای کنکور ۹۸ + دی وی دی حل تشریحی تست ها توسط چلاجور)

0 0%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها کتاب درسی هم بخونیم یا درسنامه مهروماه کفاف میده؟
      با درسنامه مهروماه میشه تمام تستا جواب داد ولی این تستا بر اساس درسنامه خودش گذاشته....
      ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

زمین از الان بخونی اونم بری دی وی دی بخری
      کتاب خواستی همون مهر وماه رو بخر زمان کنکور بخونش نه الان
      داداش من گفتم که وقت نمیشه
      سال بعد باید تو بازه یک تیر تا ۲۹ اسفند از هر درس یک کتاب تست (ترجیحا جامع) تموم کنم
      این وسط وقتی برای زمین نمی مونه
      سال ۱۴۰۰ هم باید بدو بدو جمع بندی کنم فوقش بتونم یه کتاب جیبی بخونم

3. Top | #18
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ]اگه درصد شیمیت امسال زیر 80 نیومده(من خودم یازدهمم شیمی که تا الان ابکی بوده)و درصد زیست و ریاضی هم زیر 60 نیومده میتونی به زمین فکر کنی ولی واقعا کار عاقلانه ای نیست به نظرم نهایت ارزشش اینه فصل اول و نیم ساعت روخونی کنی قبل کنکور یدونه یا دوتا بزنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ash نمایش پست ها
      ]اگه درصد شیمیت امسال زیر 80 نیومده(من خودم یازدهمم شیمی که تا الان ابکی بوده)و درصد زیست و ریاضی هم زیر 60 نیومده میتونی به زمین فکر کنی ولی واقعا کار عاقلانه ای نیست به نظرم نهایت ارزشش اینه فصل اول و نیم ساعت روخونی کنی قبل کنکور یدونه یا دوتا بزنی
      کسی که قصدش داروسازیه عاقلانه ترین کار اینه که زمین رو بخونه تو رتبه ی زیر 3 هزار 50 درصد زمین زیرگروه دو رو هزار تا رتبه پایینتر میاره

5. Top | #20
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب هدفش داروسازی نیست فقط میخواد زمین و بخونه اگه پزشکی و دندون قبول نشد دارو بره

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این حرفت برای زیرگروه یک هست
      اگه بخوای درمورد زیرگروه 2 این حرفو بزنی مثل اینه بگی زیست نهایتش ارزش داره نصف دهم یه هفته قبل کنکور بخونی
      درسته ضریبش1هست زیرگروه 2 ولی وقتی همه یا نمیزنن یا 15_20 میزنن اینجا50درصد خیلیه
      ...

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این وقت زمین بزاره روی زیست 10تا سوال بیشتر بزنه خیلی براش بهتره تا بیاد زمین بخونه وقتی دارو اولویت اخرشه...البته نظر شخصیه
      خب هدفش داروسازی نیست فقط میخواد زمین و بخونه اگه پزشکی و دندون قبول نشد دارو بره
      ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن