خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دوبار انصرافی ! راه حلی هست یا نه؟

سلام دوستان واسه کسی که دوبار انصراف داده و از اخرین زمانش انصراف یکی دو ماه میگذره امکان اینکه تو تکمیل ظرفیت این ماه بتونه بره دانشگاه ثبت نام کنه هست ؟

چون یکی داخل همین انجمن گفت میشه اما جزئیات دقیقشو نگفت ! کسی اگه اطلاعی چیزی داره ممنون میشم راهنمایی کنه !
      ایشون گفتن کسی که در یه ترم انصراف بده میتونه از طریق نظام وظیفه چون در یک ترم بوده انصراف رو در نظر نگیرن همچین چیزایی

ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      سلام دوستان واسه کسی که دوبار انصراف داده و از اخرین زمانش انصراف یکی دو ماه میگذره امکان اینکه تو تکمیل ظرفیت این ماه بتونه بره دانشگاه ثبت نام کنه هست ؟

چون یکی داخل همین انجمن گفت میشه اما جزئیات دقیقشو نگفت ! کسی اگه اطلاعی چیزی داره ممنون میشم راهنمایی کنه !
      ایشون گفتن کسی که در یه ترم انصراف بده میتونه از طریق نظام وظیفه چون در یک ترم بوده انصراف رو در نظر نگیرن همچین چیزایی

ممنون
      سلام

از کدوم دانشگاه انصراف دادید و به چه دانشگاهی می خواهید برید؟

از چه رشته ای به چه رشته ای؟
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

یکبار انصراف از پیام نور در شهریور 98 و یکبار انصراف از غیر انتفاعی در مهر 98 ! یعنی در فاصله دو ماه 2 بار انصراف !

به همان رشته ای که بار دوم انصراف دادن و به دانشگاه غیر انتفاعی دیگری امکان رفتن وجود داره؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یکبار انصراف از پیام نور در شهریور 98 و یکبار انصراف از غیر انتفاعی در مهر 98 ! یعنی در فاصله دو ماه 2 بار انصراف !

به همان رشته ای که بار دوم انصراف دادن و به دانشگاه غیر انتفاعی دیگری امکان رفتن وجود داره؟
      نه چون هر دو انصرافتون قطعی شده متاسفانه هیچ کاری نمی توانید انجام بدهید فقط سربازی
      --اون مواردی که میشه عبارتند از انصرافی دوم قطعی نشده ودوباره می روند همون رشته ودانشگاه دوم می خوانند /// یا رشته دوم که قبول شدند معافیت نگرفته وبجاش می روند رشته ودانشگاه دیگری که هم زمان قبول شدند رو ثبت نام واز اون رشته معافیت می گیرند
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

نه چون هر دو انصرافتون قطعی شده متاسفانه هیچ کاری نمی توانید انجام بدهید فقط سربازی
      --اون مواردی که میشه عبارتند از انصرافی دوم قطعی نشده ودوباره می روند همون رشته ودانشگاه دوم می خوانند /// یا رشته دوم که قبول شدند معافیت نگرفته وبجاش می روند رشته ودانشگاه دیگری که هم زمان قبول شدند رو ثبت نام واز اون رشته معافیت می گیرند
      اها ! خب حالا اگه بخوای سربازی پست کنی و کنکور 99 شرکت کنی بری دانشگاه و از قوانین ایست خدمت سربازی استفاده کنی تکلیف چیه ؟ چجوری میشه ؟ یعنی چه تاریخی باید بری خدمت و اگه در کنکور 99 دانشگاه قبول بشی دوباره معافیت تحصیلی میدن یا نه ؟

یه توضیح کاملی بگین ممنون میشم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اها ! خب حالا اگه بخوای سربازی پست کنی و کنکور 99 شرکت کنی بری دانشگاه و از قوانین ایست خدمت سربازی استفاده کنی تکلیف چیه ؟ چجوری میشه ؟ یعنی چه تاریخی باید بری خدمت و اگه در کنکور 99 دانشگاه قبول بشی دوباره معافیت تحصیلی میدن یا نه ؟

یه توضیح کاملی بگین ممنون میشم
      به هیچ وجه در هیچ حالت قبل از سربازی بهت معافیت تحصیلی نمیدهند حتما باید سربازی رو کامل تموم کنی بعدش بیای ثبت نام دانشگاه
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بر اساس قوانین نظام وظیفه برای دانشجویان انصرافی، مشمولان در طول دوران تحصیل، تنها یک بار میتوانند انصراف داده و دوباره پس از قبولی در مراکز آموزش عالی، از معافیت تحصیلی استفاده کنند.
      که شما هر دو بار معافیت رو استفاده کردید وبه هیچ وجه برایتان دوباره معافیت تحصیلی صادر نمی شه
      برای انکس

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

به هیچ وجه در هیچ حالت قبل از سربازی بهت معافیت تحصیلی نمیدهند حتما باید سربازی رو کامل تموم کنی بعدش بیای ثبت نام دانشگاه

سلام
      من ورودی 91 رشته ی روزانه بودم
      بهمن 94 انصراف دادم و کنکور شرکت کردم ولی قبول نشدم
      و مهر 95 درخواست دادم و دانشگاه قبلیم موافقت کرد و برگشتم همون رشته و دانشگاه سابقم
      اما همون مهر 95 مرخصی ثبت کردم و مجدد بهمن 95 انصراف دادم
      البته معافیت تحصیلی نداشتم و پایان خدمت دارم
      میتونم کنکور 99 شرکت کنم ؟
      اگر بله ، میتونم دوره های روزانه رو بخونم مجدد ؟ باید شهریه بدم یا رایگان هستش ؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام و احترام

با توجه به توضیحی که دادید باید برید خدمت، چون از حداکثر انصرافی استفاده کردید. باز هم برای اطمینان از آموزش دانشگاه راهنمایی و کسب تکلیف کنید، قانونا راهی نیست ولی بعضا دانشگاه ها ممکنه راه حلی ارائه بدند البته می گم خیلی بعید می دونم راهی باشه.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sciglio نمایش پست ها

سلام
      من ورودی 91 رشته ی روزانه بودم
      بهمن 94 انصراف دادم و کنکور شرکت کردم ولی قبول نشدم
      و مهر 95 درخواست دادم و دانشگاه قبلیم موافقت کرد و برگشتم همون رشته و دانشگاه سابقم
      اما همون مهر 95 مرخصی ثبت کردم و مجدد بهمن 95 انصراف دادم
      البته معافیت تحصیلی نداشتم و پایان خدمت دارم
      میتونم کنکور 99 شرکت کنم ؟
      اگر بله ، میتونم دوره های روزانه رو بخونم مجدد ؟ باید شهریه بدم یا رایگان هستش ؟
      چون پایان خدمت داری مشکلی نداری در مورد روزانه خوندن هم مشکلی نداری رایگانه روزانه تون
      برای انکس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن