خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 102 از 102
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZedeZamin نمایش پست ها

واقعیتش من سبک تالیف آقای زارع رو زیاد نمیپسندم و سبک تستاشون اصلن به کنکور 2 سال اخیر نزدیک نیست و تستاش اصلن استاندارد نیستن البته طبیعیم هست چون ایشون اصلا تجربه ی زیادی در تالیف ندارن و تنها یک دانشجوی ساده پزشکی هستن و در مقابل استادا و مولفای باتجربه ای مثل دکتر عمارلو/ دکتر آرامفر/ دکتر نصری و .... حرفی برای گفتن ندارن.
      من به شاگردام برای زیست کلا انتشارات فار رو پیشنهاد کردم و میکنم چون سبک تستاش بشدت نزدیک کنکوره و کل مطالب کتاب درسی رو بطور کامل پوشش داده و نویسنده های با تجربه ای داره به شما هم فار رو برای زیست پیشنهاد میکنم مطمن باشید به تنهایی برای کنکور کافیه و نیاز به منبع مکمل نداره.
      ممنونم از پاسخگوییتون
      ولی من واقعا از کتاب میکرو آقای زارع واسه نظام جدید راضیم. حالا با نظام قدیم آیکیو زیاد حال نمیکردم اما جدیدشون واقعا عالیه.
      فار روهم من حقیقتا ندیدم ولی حتما یه سرچ میزنم راجبش .. فعلا که تصمم گرفتم سه سطحی بزنم هرچند تستاش کمن.
      The moon is always alone...

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      الان این کتاب زیست آیکیو پلاس که این تیم دکتر محمد عیسایی، دکتر اسفندیار طاهری و حسن قائمی نوشتن ، با آی کیو که زارع میگه خودم مولفش هستم و کسه دیگه ای نیست چه تفاوتی داره و داشتانش چیه ؟؟

و اینکه کتابای میکرو طلایی برای کنکور 1400 پیشنهاد میکنید یا خیر، میگن غلط غلمی زیاد داره ، ولی سبک سوالات از لحاظ ادبیات سوال خاص هست ...

@
      sina_u
      @ij16
      @SinaMegapolis
      داستانش اینه که گاج با تیم زیستاز قرار بست که کتاب جامع بدن بیرون بعد یهو تصمیم گرفت اون کتابو جزو سری آیکیو پلاس کنه
      همین دیگه
      زارع هم دید اینجوریه با گاج خدافظی کرد الان قرار آیکیوش رو با یه انتشارات دیگه بده بیرون

آیکیو پلاس جامع همون فانتوم سه پایه زیستازه منتها یه سری غلط املایی تصحیح کردن و چند تا تست ترکیبی جدید پخش کردن لا به لای کتاب

میکرو طلایی زیست من تعریفشو زیاد شنیدم ولی همونطوری که گفتین غلط علمی زیاد داره باید کتاب درسی دم دست باشه تست هاشو با کتاب منطبق کنید

3. Top | #93
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alone.girl نمایش پست ها
      دوستان با توجه به اینکه مشخص نیس کی زیست آیکیو منتشر بشه
      من واسه پایه زیست میکرو دارم و واسه پیش 4فصل اولش خیلی سبز.
      الان میخوام بدونم من بااین اوصاف برم چه کتابی بخرم واسه زیست ؟
      میخوام منبع خوب و قوی باشه.
      یه کتابی بگید که مختص دوازدهم باشه ویا اینکه جامع باشه. هرچند فکرکنم باوجود میکرو پایه دیگه نیازی به کتاب جامع نباشه وهمون دوازدهم کافی باشه.
      زودتر جواب بدین پلیز
      اگه فقط دوازدهم میخوای دو جلدی فانتوم کتاب خوبیه تستاش یکم سطح بالان اما زیاد اذیت نمیکنن (نسبت به میکرو پایه سختی کمتری دارن) ، اگه جامع خواستی برگزیده کانون همه تستاش استاندارده نکات خیلی خوبی هم داره کامل مسلط میکنه رو کتاب (یخورده سطحش از تستهای خ سبز دوازدهم بالاتره) ، اگر هم تست کم میخوای فصل آزمون هست ولی بعضی فصلاش خیلی سطح بالان ولی ارزششو داره

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این الان کتاب ایکیو بخوای قیاسش کنی با سایر کتابای بازار مثل سال به سال خیلی سبز کدومو انتخاب میکنی ، و مزیتای این ایکیو چی هست و چه نقطه قوتی داره ؟؟
      و این زارع الان اسم موسسش چیه ؟؟
      اگه بخوای برای زیست کتاب پیشنهاد بدی از اموزش و یادگیری تا تست های جوون دار ، چه موسسه ای و چه کتاب هایی پیشنهاد میکنی؟؟
      این جزوات طلایی ماز چطوره؟؟
      ایا جزوات طلایی ماز همون جزوات کلاس انلاینی هست که برگزار میکنه ؟؟
      و جزوات طلایی با زیست پایه پینیکیو چه فرقی میکنه ؟؟
      انقد کتاب شده ادم گ وه گیجه میگیره..
      1-من اصلا آیکیو پلاس و فانتوم هارو بررسی نکردم. تنها چیزی که میدونم اینه که طراحاش طراح تقریبا نصف سوالای زیتس قلم چی ان و تعریفشون زیاد شنیدم. اگه از زیست قلمچی راضی هستی انتخاب خوبیه این کتاب
      2-اصلا دربارش حرفی نزده و بعیده کتابش به کنکور 99 برسه مگه اینکه کنکور چند ماه عقب بیافته
      3-کتاب های تست خیلی سبز (مخصوصا زیست پایه)، میکرو طلایی بانک تست، متن و مکث و عکس و مکث طلایی، پاورتست مهر و ماه (تست های پاورتست عالیه ولی پر شده از غلط علمی)، آزمون های ماز
      4-اگه کتاب تستی که درسنامه داشته باشه یا جزوه دبیر نداری خوبن
      5-نمیدونم من جزوه انلاین ماز نگاه نکردم
      6-درسنامه زیست پایه به صورت خلاصه توضیح داده و بیشتر برای مرور و جمع بندیه تا یادگیری اولیه. ولی جزوه ماز قشنگ توضیح داده همه چیو، نکته هارو دراورده، بیشتر بدانید هم بعضی جاها گذاشته، و "تعبیرنامه" داره

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان این کتاب زیست آیکیو پلاس که این تیم دکتر محمد عیسایی، دکتر اسفندیار طاهری و حسن قائمی نوشتن ، با آی کیو که زارع میگه خودم مولفش هستم و کسه دیگه ای نیست چه تفاوتی داره و داشتانش چیه ؟؟

و اینکه کتابای میکرو طلایی برای کنکور 1400 پیشنهاد میکنید یا خیر، میگن غلط غلمی زیاد داره ، ولی سبک سوالات از لحاظ ادبیات سوال خاص هست ...

@
      sina_u
      @ij16
      @SinaMegapolis
      کتابهایی که نام بردینو بررسی نکردم.
      ولی کتابهایی که اکثر بچه ها استفاده یا توصیه میکنن یعنی میکروآقای زارع و خیلی سبزو بررسی کردم هر دو اشکالات علمی و غیر علمی دارن.
      خیلی سبز اشکال معرفی گزینه نادرست هم داره مثلا گزینه 3 میزنی میبینی زده گزینه 4 بعد خوندن پاسخنامه متوجه میشی همون 3 زدی درست بوده.
      به همین دلیل توصیه میکنم به هیچ وجه کتاب آموزشیو جایگزین کتاب درسی نکن و فقط با ایده ها و ترکیباتی که گفته آشنا بشو یا
      از جداولی که جمعبندی کرده از یک مطلب با احتیاط استفاده کن(یعنی هر جا مطمئن نبودی علامت بزن و بررسی کن) و هر جا هم خارج از کتاب گفته حتما تو اینترنت بررسی کن درست باشه.
      سعی کن تا میتونی روی متن کتاب درسی مسلط بشی تا به محض دیدن اشکال در کتاب کمک آموزشی غلطو پیدا کنی وعلامت بزنی تا دفعه بعد نخونیش.
      اگه برای 1400 میخونی حتما یکبار زیستو مفهومی با درآوردن تمام زیرو بم هاش بخون (یعنی اگه نیاز بود از اینترنت یا مراجعه به
      منبع استفاده کن) تا دفعات بعد دیگه مشکل انچنانی نداشته باشی و فقط روی تسلط روی متن کتاب وقت بگذاری. دیگه هر چی کتابو بیشتر بخونی و مسلط تر باشی ذهنت راحت تر مطالبو ترکیب میکنه.

همونطور که قبلا به یکی از دوستان گفتم دنبال بهترین کتاب کمک آموزشی نباش که وقتتو تلف میکنی تا میتونی روی کتاب مسلط بشو تا بتونی از همون کتاب کمک آموزشی
      که انتخاب کردی بهترین استفاده رو ببری.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 12 فروردین 1399 در ساعت 10:38

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      من پایه یازدهمم و برا این دو سال از کتابای میکرو آقای زارع استفاده کردم انصافا کتابای فوق العاده بودن و برا درسنامه هم که سنگ تموم گذاشتن ( گرچه به این نتیجه رسیدم که نباید درسنامه خوند و باید کتاب خودت بتونی با تمرین و تسلط بر کتاب نکته و ترکیب دربیاری) اینو گفتم تا بدونین اگه آی کیو نظام جدید آقای زارع اومد خیلی بهترم میتونه باشه ( به هزارو یک دلیل ای کیو نظام قدیم عالی بود میکرو ها برا خودم که تجربه شونو داشتم عالی بودن و ...)
      خودمم از کتاب تست خیلی سبز دهم استفاده کرده بودم ولی میکرو بهتر بود ولی الان که با گروه ماز همکاری دارن فکر کنم بهتر باشه ( چون دوستام یازدهم داشتن میگفتن خوبه )
      در مورد ای کیو پلاس هم که جدید اومده همون طور که گفتن کتابای فانتوم هستن تو یه کتاب خودم بررسی کردم یکی از دوستام استفاده کرده فانوتمو برا یازدهم ( دهمو نمیدونم ) میگفت خیلی راضیه و ای کیو پلاسم میتونه خوب باشه
      در ضمن اگه نحوه نکته درآوردن و ترکیبی بودن رو بلد نبودین یا تازه کارین حتما توصیه میکنم فیلمای آقای موقاری رو ببینین تو آلا که رایگانه عالی هستن ولی خودتون باید ماهی گیر بشین
      در کل نظرم به ترتیب هست
      1 ای کیو آقای زارع
      2 ای کیو پلاس
      3 میکروهای آقای زارع
      4 خیلی سبز ( چون زیاد کار نکردم و اطلاعی ندارم فقط در حد بررسی )

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      من پایه یازدهمم و برا این دو سال از کتابای میکرو آقای زارع استفاده کردم انصافا کتابای فوق العاده بودن و برا درسنامه هم که سنگ تموم گذاشتن ( گرچه به این نتیجه رسیدم که نباید درسنامه خوند و باید کتاب خودت بتونی با تمرین و تسلط بر کتاب نکته و ترکیب دربیاری) اینو گفتم تا بدونین اگه آی کیو نظام جدید آقای زارع اومد خیلی بهترم میتونه باشه ( به هزارو یک دلیل ای کیو نظام قدیم عالی بود میکرو ها برا خودم که تجربه شونو داشتم عالی بودن و ...)
      خودمم از کتاب تست خیلی سبز دهم استفاده کرده بودم ولی میکرو بهتر بود ولی الان که با گروه ماز همکاری دارن فکر کنم بهتر باشه ( چون دوستام یازدهم داشتن میگفتن خوبه )
      در مورد ای کیو پلاس هم که جدید اومده همون طور که گفتن کتابای فانتوم هستن تو یه کتاب خودم بررسی کردم یکی از دوستام استفاده کرده فانوتمو برا یازدهم ( دهمو نمیدونم ) میگفت خیلی راضیه و ای کیو پلاسم میتونه خوب باشه
      در ضمن اگه نحوه نکته درآوردن و ترکیبی بودن رو بلد نبودین یا تازه کارین حتما توصیه میکنم فیلمای آقای موقاری رو ببینین تو آلا که رایگانه عالی هستن ولی خودتون باید ماهی گیر بشین
      در کل نظرم به ترتیب هست
      1 ای کیو آقای زارع
      2 ای کیو پلاس
      3 میکروهای آقای زارع
      4 خیلی سبز ( چون زیاد کار نکردم و اطلاعی ندارم فقط در حد بررسی )

آقای زارع که ایکیو ندارن...

شما میکرو پایه آقای زارع رو استفاده کردین یا کتاب سا به سال میکرو زارع؟؟

چون زارع دو نوع کتاب داره یک میکرو پایه داره که دهم یازدهم توی یک کتابه
      یک کتاب سال به سال میکرو داره یعنی دهم و یازدهمش جدا..
      شما از کدوم ااسثتفاده کردی؟/
      تفاوتهاش توی چیه ؟؟

ایا توی کتاب سال به سالش و کتاب پایه اش ترکیبی هم کار کرده یا فقط به همون مطالب سال تحصیلیش اکتفا کرده ،یعنی فقط اومده درمورد دهم حرف زده و ترکیبی کار نکرده..

دوازدهمش چطور؟؟ اونم ترکیبی کار کرده؟؟

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقای زارع که ایکیو ندارن...

شما میکرو پایه آقای زارع رو استفاده کردین یا کتاب سا به سال میکرو زارع؟؟

چون زارع دو نوع کتاب داره یک میکرو پایه داره که دهم یازدهم توی یک کتابه
      یک کتاب سال به سال میکرو داره یعنی دهم و یازدهمش جدا..
      شما از کدوم ااسثتفاده کردی؟/
      تفاوتهاش توی چیه ؟؟

ایا توی کتاب سال به سالش و کتاب پایه اش ترکیبی هم کار کرده یا فقط به همون مطالب سال تحصیلیش اکتفا کرده ،یعنی فقط اومده درمورد دهم حرف زده و ترکیبی کار نکرده..

دوازدهمش چطور؟؟ اونم ترکیبی کار کرده؟؟

سلام دوست عزیز
      آره آقای زارع ای کیو دارن اونم آی کیو به معنای واقعی برا نظام قدیم ( برا نظام جدید گفتن توسط یه تنشارات دیگه و به اسم آی کیو چاپ نمیشه ولی تا اردیبهشت سعی دارن برسونن ( انشاءالله برسونن ))
      در مورد سوال بعدی شما هم کتابای سال به سال دهم و یازدهم با پایه فرقی ندارن ( بعضی تستای سال به سال که اهمیت کمتر داشته تو پایه نیستن ولی هر دو کامل کامل ) خود آقای زارع هم گفتن فرقی نداره با کدوم کارکنین
      من هم سال به سال داشتم ولی دوستم پایه داشت کپ هم بودن
      دوازدهم هم درسنامه اش به صورت جدا اومده ولی تستش مثل آی کیو هنوز نه ؟

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      آره آقای زارع ای کیو دارن اونم آی کیو به معنای واقعی برا نظام قدیم ( برا نظام جدید گفتن توسط یه تنشارات دیگه و به اسم آی کیو چاپ نمیشه ولی تا اردیبهشت سعی دارن برسونن ( انشاءالله برسونن ))
      در مورد سوال بعدی شما هم کتابای سال به سال دهم و یازدهم با پایه فرقی ندارن ( بعضی تستای سال به سال که اهمیت کمتر داشته تو پایه نیستن ولی هر دو کامل کامل ) خود آقای زارع هم گفتن فرقی نداره با کدوم کارکنین
      من هم سال به سال داشتم ولی دوستم پایه داشت کپ هم بودن
      دوازدهم هم درسنامه اش به صورت جدا اومده ولی تستش مثل آی کیو هنوز نه ؟

میکرو طلایی ویرایشش کردن برای کنکور 99 ، و اینکه میکرو طلایی قابل استفاده هست برا 1400 یا نه؟

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZedeZamin نمایش پست ها

واقعیتش من سبک تالیف آقای زارع رو زیاد نمیپسندم و سبک تستاشون اصلن به کنکور 2 سال اخیر نزدیک نیست و تستاش اصلن استاندارد نیستن البته طبیعیم هست چون ایشون اصلا تجربه ی زیادی در تالیف ندارن و تنها یک دانشجوی ساده پزشکی هستن و در مقابل استادا و مولفای باتجربه ای مثل دکتر عمارلو/ دکتر آرامفر/ دکتر نصری و .... حرفی برای گفتن ندارن.
      من به شاگردام برای زیست کلا انتشارات فار رو پیشنهاد کردم و میکنم چون سبک تستاش بشدت نزدیک کنکوره و کل مطالب کتاب درسی رو بطور کامل پوشش داده و نویسنده های با تجربه ای داره به شما هم فار رو برای زیست پیشنهاد میکنم مطمن باشید به تنهایی برای کنکور کافیه و نیاز به منبع مکمل نداره.

زارع هستم دانشجوی پزشکی
      ولی اون زارع که مد نظره من نیستم

تجربه نشون داده هرکدوم از کتاب های مطرح رو بخونین و روش تسلط داشته باشین میتونین درصد بالا بزنین
      چه میکرو گاج باشه چه الگو چه خیلی سبز ، چه فاگو با تست های مختلف و.... ( هر کتاب سطح بالای دیگه)
      خود من زمان کنکور زیاد روی کتابا تحقیق میکردم ولی اشتباه بود ، نتیجه ش شد یه کوه کتاب که یه مقدارشونو دادم به این و اون بقیه هم الان بعد چند سال تو زیر زمین خاک میخورن
      با اون کتابی که باهاش راحتترین شروع کنین نیاز نیست خیلی تو انتخاب منبع سخت بگیرین

پ.ن. زمان کنکور یه استاد هاشمی داشتیم(زیست شناسی) تو اموزشگاه نشر الگو ی تبریز اما اونم اون هاشمی معروفه نبود یاد اون افتادم

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میکرو طلایی ویرایشش کردن برای کنکور 99 ، و اینکه میکرو طلایی قابل استفاده هست برا 1400 یا نه؟
      به نام خدا
      سلام دوست عزیز
      من خودم میکروطلایی رو ندارم ولی مثل شما شنیده بودم غلط زیاد داره ( میتونین از اقای سعید غیورم که همین انجمن هستن بپرسین )
      اما با اینکه میگین ویرایش شده بازم اگه تونستی کتاب دیگه مثل پایه+دوازدهم ماز خیلی سبز ( گفتن بهار99 میاد) یا ای کیو پلاس بگیر یا منتظر کتاب آقای زارع باش ( تا اردیبهشت میگن میرسه ) به این دلیل میگم میکروطلایی نگیرین که خود آقای موسوی زاده تو ماحبه ای که داشتن گفتن تیم ما هم با گاج همکاری میکرد ولی الان با خیلی سبز همکاری میکنیم و من کتابایی رو که از طریق خیلی سبز نوشتیم رو توصیه میکنم چون تستای بروز تری دارن و ویرایش زیاد شدن ولی اگه شما با میکروطلایی کنار اومدی اونو کار کن ولی اگه دوازدهمی هستین ریسک نکنین لطفا

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی، من کنکوری ۱۴۰۰ هستم
      نمیدونم این تاپیک رو آقای زارع میخونن یا نه، ولی در مورد میکرو های هر سال پایه(دهم و یازدهم هر کردوم جدا) یه مطلبی رو میخواستم بگم. من دو سال گذشته میکرو زیست تالیف آقای زارع رو تهیه کردم سال دهم درسنامه خیلی خوب و تست های زیاد(منظورم کامل و جامع هست) و البته سطح بالایی داشت تا جایی که خاطرم هست تغییرات کتاب هم اعمال شده بود ولی سال یازدهم که میکرو رو تهیه کردم تعداد تستا خیلی کم شده بود سطح سوالا به شدت پایین اومده بود به طوری که فکر کردم نویستده عوض شده ولی با مراجعه به اول کتاب در کمال تعجب دیدم آقای زارع نویسنده هستند، و نکته بعدی اینکه هیچ تغییری اعمال نشده بود و دقیقا همون ویرایش اول مربوط به کنکوری های ۹۸ بود(دوسال قبل ما) که خب خیلی جاها تفاوت ایجاد میشد با کتاب ما، اینم بگم که کتابی که تهیه کردم مثلا ویرایش جدید بود و کنکور ۹۸ رو اورده بود اما برعکس اونچه روی جلد و در مقدمه ادعا شده بود هیچ تغییر اعمال نشده بود. همین نکات باعث شد که خیلی سبز رو منبع اصلیم قرار بدم
      حالا بحث من این نیست میدونم این عدم ویرایش ربطی به اقای زارع نداره ولی میخواستم بپرسم دلیلشو میدونین و اینکه امسال هم گاج قرار نیست کتابا رو ویرایش کنه؟؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن