خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 102
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به عنوان یه پشت کنکوری با میانگین تراز ۷۳۱۳ میتونم بهت بگم که تست های زارع خیلی هم خفن نیست و اتفاقا بیشترشون سختن.من سالای پیش تستاشونو میزدم زیاد فایده نمیداد ولی امسال آبی و طلایی رو با خیلی سبز ها میزنم خیلی راحت قلمچی جواب میدم بهتره زیاد منتظر انتشارات نباشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faraz9731 نمایش پست ها
      به عنوان یه پشت کنکوری با میانگین تراز ۷۳۱۳ میتونم بهت بگم که تست های زارع خیلی هم خفن نیست و اتفاقا بیشترشون سختن.من سالای پیش تستاشونو میزدم زیاد فایده نمیداد ولی امسال آبی و طلایی رو با خیلی سبز ها میزنم خیلی راحت قلمچی جواب میدم بهتره زیاد منتظر انتشارات نباشی
      تست های زارع از این نظر خفن هستن که به جز زارع و ماز (و تازگیا زیستاز) طراح سوال خوب برای زیست تو کشور پیدا نمیشه
      البته نمی گم تست هاش بده، اتفاقا همسطح با ماز هست ولی جاهایی که استنباطی سوال میکنه با منابع معتبر تطبیق میده برای همین تناقضات با کتاب درسی زیاده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      تست های زارع از این نظر خفن هستن که به جز زارع و ماز (و تازگیا زیستاز) طراح سوال خوب برای زیست تو کشور پیدا نمیشه
      البته نمی گم تست هاش بده، اتفاقا همسطح با ماز هست ولی جاهایی که استنباطی سوال میکنه با منابع معتبر تطبیق میده برای همین تناقضات با کتاب درسی زیاده
      شما میتونید تست های طلایی یا خیلی سبز رو امتحان کنید که تستاشون متوسطند.در ضمن بهتره به سوالای کنکور ۹۸ نیم نگاه داشته باشی تا ببینی چقدر آسونن و لازم به درگیر شدن با تست های سخت و نکته های به درد نخور نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما میتونید تست های طلایی یا خیلی سبز رو امتحان کنید که تستاشون متوسطند.در ضمن بهتره به سوالای کنکور ۹۸ نیم نگاه داشته باشی تا ببینی چقدر آسونن و لازم به درگیر شدن با تست های سخت و نکته های به درد نخور نیست
      بله عزیز دل، کنکور های اول بعد هر تغییر نظام معمولا راحتن بعد سال به سال سخت تر میشن تا اینکه دوباره نظام عوض میشه (شاهدش هم کنکور های دهه ۸۰)
      ولی ما تست سخت کار میکنیم و هرچی نکته هست درمیاریم که یه وقت سر جلسه کنکور قضیه ۹۴ تکرار نشه ما رو بدبخت کنه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من که یه سال این کارو کردم ولی فهمیدم که متن کتاب منبع طرح سوالاست و کتابی خوبه که از متن کتاب تست بده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من که یه سال این کارو کردم ولی فهمیدم که متن کتاب منبع طرح سوالاست و کتابی خوبه که از متن کتاب تست بده
      مگه من گفتم ما تست های المپیاد کار میکنیم که میگی از متن کتاب درسی
      بعدشم کتاب درسی یه نکته های خیلی ریزی داره در حد ناب که اگه کنکور سوال بیاد باورت نمیشه از کتاب بوده ما تست سخت میزنیم که این نکات رو پیدا کنیم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سال اوله کنکور میخای بدی؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله، مشکلیه مگه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه والا سال دومه پارسال 60 زدم واس سال98 درصد خوبی به حساب نمیاد ولی خوب قلم چی اتفاقا کلافم کرده دیگه نمیدونم باید چه غلطی بکنم زیست قلم رو بالایه 60 بزنم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله، مشکلیه مگه
      ​بعد کنکور ۹۹ بهم پیام بده

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فقط یه چیز و یه تلنگر :
      هر ثانیه ای که میگذره و منتظر ای کیو هستی ....
      حتما یه نفر هست که از اشعال ترین متبع بازار تست میزنه و سنگش رو میتراشه و تو هنوز منتطر هستی که تو یه روز نا معلوم بیاد و ابهام هستش که عایا به همون کیفیت ندنظر خواهد بود یا نه . ای کیو یا هر چی فقط یه وسیلن
      .
      .
      این خودتونید که میزارین زمان ها و عمر نورون هاتون به بطالت پیش بره
      .
      .
      این خودتون هستید که بهونه میسازید . خب قدر داروخانه نیستید ای کیو نیس یه مشابهش رو پیدا کنید و فقط شروعش
      کنید
      به تموم بهونه هاییی که هست بگین قراره امشب کارتون رو یکسره کنم
      قراره امشب بکشمتون . قراره امشب نزارم هی نفس بکشین و وزوز کنید تو سرم
      .
      .
      .

استارتر محترم ببخشید ولی داره تاپیک به حاشیه میره شاید این بهونه ای بود که اعضا شروع کنن به ریکاوری امید به ارزوشون
      امید به بهونه ای که پدر و مادرت رو میخندونی . تو این شرایط بد . بهترین هدیت به پدر مادرت اینه که
      نگران نباشین منم ار این به بعد وبال گردن نیستم عصای پیریتون خواهم بود.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

نه والا سال دومه پارسال 60 زدم واس سال98 درصد خوبی به حساب نمیاد ولی خوب قلم چی اتفاقا کلافم کرده دیگه نمیدونم باید چه غلطی بکنم زیست قلم رو بالایه 60 بزنم

قلمچی رو ول کن. فقط مطمین باش که چیزی رو که خوندی تا ته ته فهم قشرمغزت بوده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله عزیز دل، کنکور های اول بعد هر تغییر نظام معمولا راحتن بعد سال به سال سخت تر میشن تا اینکه دوباره نظام عوض میشه (شاهدش هم کنکور های دهه ۸۰)
      ولی ما تست سخت کار میکنیم و هرچی نکته هست درمیاریم که یه وقت سر جلسه کنکور قضیه ۹۴ تکرار نشه ما رو بدبخت کنه

شما بخونین نگران سختی و راحتی نباشین . سخت بدن واس همه سخته . الکی استرس به فرایند کنکوریتون ندین . فقط مطمین باشین که خوندین و بلدین اون چیزی رو که خوندین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      سلام دوستان والا من تا الان چندین منبع زیست زدم الان همون پارسالیامو دارم میزنم مرور میکنم واقعا به منبع جدید زیست شناسی نیاز دارم منتظر بودم کتاب ای کیو نظام جدید چاپ شه که اقایه زارع از پارسال میگه بزودی از اونجایی که تو انجمن هستن یه سوالی دارم ازشون.
      شما مارو مسخره کردید اصلا قصد چاپ کتاب دارید ؟ بگید تکلیفمون مشخص بشه دیگه والا بخدا چند وقته میخوام منبع جدید بگیرم انقدر کتابایه بازار گرونن میگم بگیری دیگه نمیتونی تا اخر کتابی بگیریا منتظرم ای کیو بیاد خودم الگو طلایی میکرو خیلی سبزو کار کردم این کتاب اگه قرار نیست چاپ بشه واسه امسال نویسندش لطف کنه بگه بریم سراغ انتشاراتایه دیگه اون از پارسال که کلی منتظر میکرو دوازدهم شدیم که اخر سر نیومد اینم از امسال که نصفش رفت
      من یادم نمیاد جایی تاریخی یا قولی برای انتشار کتاب داده باشم و حتی اگه داده باشم و نتونسته باشم بهش عمل کرده باشم (که چنین اتفاقی نیفتاده)، من موظف نیستم که کتابی برای کسی تألیف کنم و هر زمانی که کتاب منتشر بشه، می‌تونین تصمیم بگیرین که ازش استفاده کنین یا نه. بنابراین، اگه احساس می‌کنین مسخره شدین، توسط من نبوده و ناشی از برداشت‌های اشتباه خودتون بوده.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      چی بگم والا از موقعی که گروه ماز اومد آیکیو دهم داد بیرون همه آیکیو ها معروف بودن معروفتر شدن
      جالبتر اینه که الان همین گروه ماز فقط تو خیلی سبز کار میکنه (پ.ن. نردبام شیمی یازدهم تا آخر بهمن میاد) واس همین کل آیکیو ها افتاده دست زارع
      زارع هم کارش عالیه ولی مشکلش اینه که ابهام های کتاب درسی رو میاد بر اساس کمپل و گایتون تست می ذاره برای همین تناقضات میکرو با کتب تست دیگه زیاده
      مؤلف اصلی آی‌کیو زیست از روز اول من بودم نه کسی دیگه، همونطور که مؤلف اصلی آی‌کیو زیست نظام قدیم من بودم و از سال ۹۵ هم قرار بوده من کتاب آی‌کیو جامع نظام جدید رو تألیف کنم. اون کتاب آی‌کیو دهمی هم که چاپ شد اصلاً آی‌کیو نبود و یه کتاب دیگه بود که در لحظه‌ی آخر عنوانش عوض شد.
      در مورد ابهام‌های کتاب درسی هم که گفتین من همیشه فقط و فقط بر اساس کتاب درسی سؤال طرح کردم و بارها هم در کتاب‌ها ذکر کردم که حتی اگر کتاب درسی با منابع علمی متناقض باشه، معیار کنکور هست و اتفاقا برعکس تفکر شما، سایر منابع بر اساس منابع علمی پیش می‌رن و بسیاری از تناقضات ایجاد شده به همین خاطر است و البته، فکر کنم این ذهنیتم اشتباه هست که اگه یه منبع با سایر منابع متفاوت باشه، قطعاً داره اشتباه می‌گه. همونطور که بارها در گذشته ما نکته‌ای رو متفاوت با همه‌ی آزمون‌ها و کتاب‌ها گفته بودیم و طراح کنکور سراسری با ما هم‌عقیده بوده.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن